Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de vivi Dum 25 Sept 2011, 8:06 pm

Fatmagülün Suçu Ne 43.Bölüm Fragman
FG: you'll come won't you
Asu: i'll come to the court and tell what i know
Asu to Musti: You killed him, you lied to me, you lied to everyone
Fahrettin: I came here to ask for account. i won't go anywhere at all till closing all the accounts one by one

Resat to Munir: i'll kill you
Munir : Enough
Kerim : Take your dirty hands off me

Meryem: I raised him I loved him so much
vivi
vivi
vip
vip

Mesaje : 1381
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 9:13 pm

Buna seara , dragalasilor ! kiss
Ce dor mi-a fost de voi . kiss
Imi merge netul ca un melc cotobelc . Am multe de recuperat . Dar o sa vad cum fac.

Trebuie sa vad si episodul de joi . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600
A iesit iubirea din inchisoare ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 10:14 pm

promo cu subtitrare. e completa.



michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 10:14 pm

victorelalove a scris:Buna seara , dragalasilor ! kiss
Ce dor mi-a fost de voi . kiss
Imi merge netul ca un melc cotobelc . Am multe de recuperat . Dar o sa vad cum fac.

Trebuie sa vad si episodul de joi . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 281600
A iesit iubirea din inchisoare ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517


buna. nu a iesit din inchisoare si doar spre sfarsitul episodului de joi va iesi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 10:39 pm

michiper68 a scris:

buna. nu a iesit din inchisoare si doar spre sfarsitul episodului de joi va iesi.
Multumesc , Michi ! kiss kiss kiss

Deci urmeaza un nou episod lalait ... stupid
Si intelesei eu bine ? Mama lui Vural ...se "inamoreaza" de Kerim ????????? confused affraid confused affraid
Ce le mai debiteaza mintea turcaletelor scenariste ... sa mancam asfalt si alta nu ?!?!?! Cum va fi ? Il va "teroriza " cu telefoane ? Sa traim sa o vedem si pe asta . Dar sa-l scoata o data de acolo , ca prea mult l-au tinut . Au exagerat . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Sept 2011, 10:52 pm

bună seara !!!

Vic nu a ieşit, încă " îl răcoresc " , pe semne că era încins rău, conform zvonurilor va ieşi al finalul ep 43
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 10:54 pm

Buna , Denisa! kiss
Multumesc . Hai ca daca nu au exagerat cu inchisoarea ....ceva de speriat si de suparat bietele inimi ?!?!!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Nu-mi vine sa cred ...cum venii ... CUM MA LUARA PALPITATIILE !!!!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 10:56 pm

victorelalove a scris:
Multumesc , Michi ! kiss kiss kiss

Deci urmeaza un nou episod lalait ... stupid
Si intelesei eu bine ? Mama lui Vural ...se "inamoreaza" de Kerim ????????? confused affraid confused affraid
Ce le mai debiteaza mintea turcaletelor scenariste ... sa mancam asfalt si alta nu ?!?!?! Cum va fi ? Il va "teroriza " cu telefoane ? Sa traim sa o vedem si pe asta . Dar sa-l scoata o data de acolo , ca prea mult l-au tinut . Au exagerat . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2743637754


nu cred. saraca femeie e dusa . o fi fost din indiciile false . eu vreau doar ca tatal lui kerim sa ia firma yasaranilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 10:57 pm

victorelalove a scris:Buna , Denisa! kiss
Multumesc . Hai ca daca nu au exagerat cu inchisoarea ....ceva de speriat si de suparat bietele inimi ?!?!!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Nu-mi vine sa cred ...cum venii ... CUM MA LUARA PALPITATIILE !!!!!


cred ca le place sa filmeze acolo. e liniste, nu se strang curiosii, au sunet bun ca e in interior. si yasaranii au stat cam mult atunci dar nu a plans nimeni dupa ei.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 10:58 pm

michiper68 a scris:


nu cred. saraca femeie e dusa . o fi fost din indiciile false . eu vreau doar ca tatal lui kerim sa ia firma yasaranilor.
Poate ca il va vedea ca pe fiul pierdut ... ca altfel mi se pare total auirea o astfel de "dragosteala" . Poate va incerca sa-l "inlocuisca" pe Vural cu Kerim . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517

Si cred ca tatal lui Kerim sta in spatele falimentului Yasaranilor ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Sept 2011, 10:59 pm

Aoleu jale mare , pierde Mukk sarcina , oare cine îi face vânt pe scări???


nu m-aş mira să aud că Maryem l-a iubit pe tatăl lui Kerim
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 11:02 pm

michiper68 a scris:


cred ca le place sa filmeze acolo. e liniste, nu se strang curiosii, au sunet bun ca e in interior. si yasaranii au stat cam mult atunci dar nu a plans nimeni dupa ei.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Yasaranii puteau sa fie uitati acolo ...nu cred ca isi amitea nimeni de ei .
Dar pentru Kerim ... vad ca se varsa lacrimi amare pe YT . Crying or Very sad

Pierde Mukka copilul ? Si cine are cutitul in mana in trailer ? Nu vi se pare ca Kerim ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:03 pm

victorelalove a scris:
Poate ca il va vedea ca pe fiul pierdut ... ca altfel mi se pare total auirea o astfel de "dragosteala" . Poate va incerca sa-l "inlocuisca" pe Vural cu Kerim . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517

Si cred ca tatal lui Kerim sta in spatele falimentului Yasaranilor ...


cine stie ce mai aflam. am aflat de plecarea tatalui lui kerim dar inca nu stim cine e ebe nine in toata povestea asta si de ce a ramas kerim cu ea. dar vazand promoul am inteles de ce tot umbla actrita care o interpreteaza pe mukko prin carciumi la miezul noptii si e mai tot timpul ,,vesela''. daca o mai trantesc mult pe scari si o zdruncina nu cred ca-si mai revine.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:05 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Yasaranii puteau sa fie uitati acolo ...nu cred ca isi amitea nimeni de ei .
Dar pentru Kerim ... vad ca se varsa lacrimi amare pe YT . Crying or Very sad

Pierde Mukka copilul ? Si cine are cutitul in mana in trailer ? Nu vi se pare ca Kerim ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 359517


nu stiu cine e omul cu cutitul. aflam joi. sper sa revad floarea ca nu am ratat-o in nici un episod. oare o ia acasa sau o lasa acolo?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 11:06 pm

michiper68 a scris: prin carciumi la miezul noptii si e mai tot timpul ,,vesela''. daca o mai trantesc mult pe scari si o zdruncina nu cred ca-si mai revine.
Smile Sau din contra...POATE II VINE MINTEA LA CAP ! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Sept 2011, 11:06 pm

ea sărăcuţa e zdruncinată din naştere Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:07 pm

poate invata si mukko ca e periculos sportul de ascultat pe la usi. si-a pierdut dexteritatea, casa noua e in panta si i se tot intampla .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:08 pm

DENISA a scris:ea sărăcuţa e zdruncinată din naştere Smile Smile Smile


imi plac maxim tricourile ei . mereu i se vede talentul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 11:09 pm

DENISA a scris:
nu m-aş mira să aud că Maryem l-a iubit pe tatăl lui Kerim
Vad ( citesc) ca asa se presupune ... Si acesta ar si fi motivul pentru care Meryem l-a luat pe Kerim sa-l creasca .
Dar am citit si cum ca mama lui Kerim ar fi avut o aventura cu Munir . Si ca de aceea nici nu ar fi mers relatia parintilor . Daca este adevarat ... incep razboaie serioase . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:12 pm

victorelalove a scris:
Vad ( citesc) ca asa se presupune ... Si acesta ar si fi motivul pentru care Meryem l-a luat pe Kerim sa-l creasca .
Dar am citit si cum ca mama lui Kerim ar fi avut o aventura cu Munir . Si ca de aceea nici nu ar fi mers relatia parintilor . Daca este adevarat ... incep razboaie serioase . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


nu. cel pe care l-a iubit mama lui kerim s-a sinucis. si la cat de in varsta e tatal lui kerim cam asha era si mama lui. munir era copilas atunci.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Sept 2011, 11:15 pm

cam multe frate sunt amorezate de Munir , cred că din această cauză a rămas fără păr , e greu să faci faţă la atâtea dudui .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 11:15 pm

michiper68 a scris:


nu. cel pe care l-a iubit mama lui kerim s-a sinucis. si la cat de in varsta e tatal lui kerim cam asha era si mama lui. munir era copilas atunci.
Am inteles ...Multumesc ca m-ai lamurit . kiss
Deci ... mama lui Kerim nu si-a iubit sotul ... Trist .
Cat pe ce ca si Fg sa nu-l iubeasca pe Kerim . Bine ca s-a schimbat situatia . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 363452
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 25 Sept 2011, 11:16 pm

DENISA a scris: cam multe frate sunt amorezate de Munir , cred că din această cauză a rămas fără păr , e greu să faci faţă la atâtea dudui .
Smile Smile Smile Smile Smile
Pai nu ai vazut ce fata de "latin lover " are ?????? stupid stupid stupid Cum sa nu se indragosteasca juma' din dintributia feminina de el ? Ar fi de neinteles ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 25 Sept 2011, 11:20 pm

latin lover dar uite că lui Mukk nu îi pică cu tronc Smile Smile



By the way seeing we are talking about a wedding I wanted to add a few comments about the wedding gown.

My views are that kerim fell in love with Fgül when he realized she was going to commit suicide like his mom and realized he was falling in love with her when he was leaving to go abroad but saw her in his dream.. He understood that if Fatmagül did not say Kerim I forgive you and hug him like that in her dream he would not be able to forgive himself and he could not leave her..

So he decided to do thing for the one he loved. he bought her a coat and boots. he gave her back her money. he found a job. he encouraged her to go to school. he encouraged her to work. he gave her a ring. he opened a workplace for her. he gve a name to the workplace. he told her he loved her and would never leave her. he proposed to her (even thought they were married) and she accepted.

So according to Kerim. I think he realized he could have hope of being trusted and loved by fgül when she came to his room and told him in tears that she wanted to get better. she wanted to be able to trust and love again. he knew she meant I want to be able to love you and trust you again. even though she said "I want to be able to trust someone again".

she accepted the ring..

but when Kerim proposed he did actually mean I want to be your real husband.. I want to be able to hold you. make love to you. sleep in the same bed with you and even be the father of your children..
he really meant lets take our marriage to a new level..
but he gave her time. he said accept the gown and my proposal.. you do not have to wear it now.. wear it when you feel ready.. when you want to wear it.


to me I think he did mean wear the wedding gown when you know you want to be mine.. when you are sure you want to be a real wife.

so the wedding gown symbolizes that fgül wants to "be" with Kerim. That she wants him as her husband and when she wears that gown they will start sleeping in the same room and same bed..
so there is no way they will do a wedding and then continue to sleep in separate rooms.
the gown symbolizes that fgül wants her husband to make love to her so to say.

so in my opinion kerim will not start making love to fgül before she wears that gown...
The gown will say "I AM READY"




interesant , poate Fatmagul chiar va îmbrăca rochia înaintea nunţii , dând-ui astfel de înţeles lui Kerim că este gata să-i fie soaţă , să fie împreună nu doar în acte
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 25 Sept 2011, 11:21 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile
Pai nu ai vazut ce fata de "latin lover " are ?????? stupid stupid stupid Cum sa nu se indragosteasca juma' din dintributia feminina de el ? Ar fi de neinteles ... stupid


emana virilitate prin toti porii. adevarul e ca jumatate din distributie e trecuta de pensionare si jumatate e aripa prea tanara. de cine sa se indragosteasca cadanele alea nelinistite?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 44 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum