Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
axxa246
michiper68
dana4699
GUMUS-NOOR
ninnet
dubaisport
Nicky
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 27 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Urmatorul

In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 11:42 am

oricum îmbrăţişarea cred că va fi în ultima secundă a episodului şi iar căscăm ochii degeaba 3 ore
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 11:50 am

Nu cred ca este chiar "un cascat de ochi degeaba" Smile Smile Vreau sa vad ce se intampla cu Mukka cand cade pe scari , de ce cade pe scari si ce face dupa accident . Parca si vad ca Mukka cade pe scari , Kerimel-Frumusel iese pe portile inchisorii ,isi imbratiseaza Fatmagula ...si apoi episodul urmator ... TOCMAI CAND ESTE IMBRATISAREA MAI CALDA ...PRIMESC TELEFON SA FUGA REPEDE LA SPITAL . stupid
Nu-mi dau seama cine striga la Mukka ( cica doamna Mukka) probabil ca este Meryem . Dar Meryem este la poarta inchisorii sa-l astepte si ea pe Kerim ...poate ca iese mai pe la mijlocul episodului si abia apoi are loc accidentul . Ca ma gandesc ca va fi dusa la spital ...si cum o stim pe abla ARE SUFLET BUN , nu ar lasa femeia cu gura sparta singura prin salon , Nu stiu ...astept .

Dar cade Mukka ca un butoi . Le rupe astora scarile de la casa ... stupid stupid stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:13 pm

din comentariile turcoaicelor eu am înţeles că la final are loc îmbrăţişarea

Mukk ce caută aia găseşte
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 9592971329030883081317283009i6TP4gwnhdS3n7bGDwFk


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 29 Sept 2011, 12:14 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de lica54 Joi 29 Sept 2011, 12:14 pm

Vic miam adus aminte..Da undei ninnet ca nu am mai vazuto de mult??De ce nu mai intra pe aici s-a suparat??
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 0148
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:18 pm

Lica , am înţeles că Ninnet şi Simi şi-au mutat reşedinţa, dragoste cu forţa nu se poate


Entari değişecek mi?

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde kızımızı "taşralı" gösterme çabasını basit bir entariyle gerçekleştirmek mümkün değil... Kaldı ki Fatmagül artık diploması, ehliyeti ve iş yeri anahtarı cebinde; Boğaz'a bakan bir evde yaşayan yeni tip İstanbul sakini... Ve bu yeni tipler için değişim önce kıyafetten başlıyor... Bunu sanırım sadece benim değil, sanat yönetmenlerinin de çakmış" olması gerek...

Fatmagül başına gelenlerle hesaplaşmış ve ufkunu genişletmiş bir kadın. Artık isteseniz de onu o küçük kasabadaki kız gibi gösteremezsiniz. En azından ben inanmam!
mesut yar


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 29 Sept 2011, 12:18 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:18 pm

Denisa , nu ma mir daca este la finalul episodului . Bine ca este ...si ca in sfarsit Kerim iese din inchisoare . kiss kiss kiss

Dar nu se spunea ca Kerim isi va face un prieten cat timp va sta inchis ? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517 Sau a fost o greseala de traducere si isi va face un prieten dupa ce iese ? Poate baiatul ala in tricou verde . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517

Lica , nu mai stiu nimic despre Ninnet . Ultima data am vorbit cu ea acum 2 saptamani , cand ne uitam la serial si nu mergea de nicio culoare linkul . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:20 pm

mie băiatul cu tricou verde mi se pare suspect eu mă gândeam la nenea cu cămaşa în dungi din celulă
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:20 pm

DENISA a scris: dragoste cu forţa nu se poate
Asa este , Denisa .
Dragoste cu forta nu se poate !!!!!!!!! kiss
Ca si in cazul Fatmagulei ... Kerim nu a fortat niciodata lucrurile si a lasat ca dragostea sa vina de la sine . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516

Da...si mie mi se pare suspect . A aparut asa din neant ...sau poate ca aveau nevoie de cineva care sa-i ia locul lui Emre .
Tot ce este posibil ca nenea in dungi sa ramana prieten cu Kerim . Poate ca la un moment dat va fi si el eliberat si se va alatura Ilgazilor in lupta cu Yasaranii .


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 29 Sept 2011, 12:23 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:22 pm

a avut săracul o răbdare de fier dar cred că se va întoarce foaie şi Fatmagul ne va arăta cât de răbdătoare va fi , acceptând-ui lui Kerim hachiţele
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:25 pm

DENISA a scris: a avut săracul o răbdare de fier
Cred ca a muscat de cateva ori din peretii casei ... Smile Smile Smile Smile
Eu vreau sa aud pentru prima data cum ii spune ea " Te iubesc, Kerim!" 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 Va fi un moment emotionant ...si cred ca baiatul va avea ochii inlacrimati bine . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:27 pm

cred că în ultimul ep îi va ieşi ei porumbelul din gură, dar uneori mai puţin contează cuvintele faptele spun totul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:31 pm

DENISA a scris: cred că în ultimul ep îi va ieşi ei porumbelul din gură
6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 1450537109 Ultimul episod ...ultimul episod ? Va fi interesant de urmarit ...daca abia la final ii va spune . Dar ai dreptate , ii va arata . Bine ...deja a inceput sa-i arate . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 745790
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:31 pm

citeam aseară pe undeva de 60 de episoade
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:33 pm

Atat va avea in total ?

Hai ca este bine . Poate ca fac si ei episoade mai concentrate si mai interesante ...si nu lalaie actiunea .
Desi imi va parea rau ... Dar sunt curioasa ce proiect va avea la anul Engin . Sau daca va pleca in armata . 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:36 pm

nu ştiu dacă în 60 va fi noaptea nunţii sau 60 vor fi de toate , dar mi se par puţine şi nu cred că se va termina prin march, is too early.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:41 pm

IN EPISODUL 60 NOAPTEA NUNTII ???????????? affraid affraid affraid

Nu cred ...este prea mult de asteptat . Serios acum ...ar fi prea de tot . Acum si daca nu ne arata decat cateva asternuturi si o unghita de la un piciorus , tot este ceva . Avem noi trairea ...ca apartin unul altuia din toate punctele de vedere .
Cred ca mai degraba prin martie sa apara bebelul . Ca daca abia atunci este noapte nuntii ... cum vor dormi unul langa altul ? Hai ca pentru Fg este bine ... Dar cum ramane cu Kerim ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:44 pm

scuze acum am văzut cum am scris , martie , mie mi se pare prea devreme ptr final .( scriu pe forum , vorbesc pe mess cu o turcoaică şi mă ocup şi de cifrele mele , sunt multilateral dezvoltată Smile Smile Smile stupid stupid )

Vic îl trimit pe Kerim în armată şi se mai răcoreşte Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:50 pm

DENISA a scris:sunt multilateral dezvoltată Smile Smile Smile stupid stupid )

Vic îl trimit pe Kerim în armată şi se maiu răcoreşte Smile Smile Smile
Polivalenta si "poligloata" . kiss kiss kiss Bravo tie !
Am inteles ca ar fi prea devreme sa se termine in march ... Smile Nu cred ca se va termina atunci .
Deci il trimit pe Kerim in armata?!?!? ... nu are cum . Pentru ca ar insemna 2 ani . Scenaristele si producatorii au spus ca nu vor grabi cu nimic lucrurile si ca totul sa va desfasura in timp real . Deci daca il trimit la "datorie" acolo va sta pana la finalul serialului ...chiar daca acesta va mai avea un sezon ... Smile Smile Smile Smile
Hai ca ma multumesc cu o "weeding night" prin decembrie ...cadou de Mos Craciun . kiss Smile Si de Martisor cu un mic Kerim !!!!!!!!! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:53 pm

în 3 luni creşte cât alţii în nouă , poate îl fac prin corespondenţă Smile Smile Smile de Moş Nicolaie poate găseşte ceva în ghetuţe

mă dar poate o fi făcut armata
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 12:55 pm

DENISA a scris: în 3 luni creşte cât alţii în nouă , poate îl fac prin corespondenţă Smile Smile Smile

mă dar poate o fi făcut armata

Kerim ...da !
Engin ... nu !

Asa ca poate dupa ce termina filmarile ... pleaca in armata . Desi nu cred .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 12:56 pm

nu cred că mai este nici la ei obligatorie armata
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 1:00 pm

Tot ce este posibil .

Si deci asa este ...in martie noaptea nuntii ? kiss Si pana atunci se plimba de manuta , topaie prin parcuri , se duc la restaurant , ii cumpara flori si ii face serende , ii scrie poezii , o saruta pe frunte ... Dar nu vor dormi in acelasi pat ??????? 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 359517

Sau isi cumpara unul supraetajat ? Si cine doarme sus ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 1:02 pm

pe Kerim îl culcă sub pat că e obişnuit cu răcoarea Smile Smile Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 29 Sept 2011, 1:05 pm

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Daaaaaaaaaaaa ...ai dreptate . Vorbiseram noi de culcat pe balcon ...dar vine iarna . Trebuie sa stea in camera . Cate ganduri am in legatura cu relatia lor. 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 29 Sept 2011, 1:07 pm

aşa mă chinuiam eu când era ASI , aveam un stres în plus
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 27 Empty Re: 6. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum