Serialesitelenovelet
12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Nicky
vivi
axxa246
lica54
dubaisport
michiper68
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 5:23 pm

michiper68 a scris:
Engin ve makyözü
Smile Smile Smile Ce fata are !!
Se pare ca-l plictiseste rau serialul . Ma plictiseste pe mine ... Dar el ca trebuie sa joace ? stupid stupid stupid

Multumim Michi !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 13 Dec 2011, 5:26 pm

noi indicii



Erdogan wants to meet FG ALONE ....all alone ...and he will meet FG alone under pass ( you know one those walk way under bridge probably) they are alone ....no going back for FG ...


si poze ep 54

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 14ebfvt


12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Wqu29v



12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 1zflk4w



12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Of98ib

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 5:32 pm

michiper68 a scris:noi indicii
Erdogan wants to meet FG ALONE ....all alone ...and he will meet FG alone under pass ( you know one those walk way under bridge probably) they are alone ....no going back for FG ...

Deci va fi jale . Multumim Michi !! kiss
Eu cred ca se Erdogan ii va spune Gullie sa renunte la proces ca daca nu ...cine stie ce va pati Kerim ...se va intorce la inchisoare bla , bla, bla . 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754
Gullia va fi suparata si se va uita din nou urat la Kerim . Deci nu se va intampla nimic bun .
Cred ca sunt pe duca ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 13 Dec 2011, 5:40 pm

e chiar fioros kerim in poza.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 5:42 pm

michiper68 a scris:e chiar fioros kerim in poza.
In aia in care s-a urcat tantii in capul lui ? Smile Il cred ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 6:30 pm

BUNA SEARA TUTUROR !

inteleg ca joi va fi un episod horror ...intilnirea dintre Gulli si "capul sarpelui " in pasaj.
oare cat de ingust sa fii la minte incat sa inlesnesti o asemenea intilnire intr-un loc asa de neuman ( ma refer la scenariste ) ?iar o sperie pe Gulli? sad sad sad sad
abia facuse si ea un pas spre Kerimel si ne-o intoarce la primele episoade...offffffffff..dupa schimbul de cuvinte pe care le va avea cu Erdo sigur va fi speriata rau.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 6:34 pm

dubaisport a scris:
abia facuse si ea un pas spre Kerimel si ne-o intoarce la primele episoade...offffffffff..dupa schimbul de cuvinte pe care le va avea cu Erdo sigur va fi speriata rau.
12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Dubai !!
Ce mai faci ?

Eu cred ca intalnirea asta va schimba cu totul petrecerea de Anul Nou . sad sad sad Gullia va fi speriata gandindu-se la intalnirea cu Erdogan ...si cred ca se va indeparta din nou de Kerim . Care iar va crede ca ii este frica de el ...si ca nu are incredere .
Scenariste nebune !!!!!!!!!! 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 6:55 pm

victorelalove a scris:
12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Dubai !!
Ce mai faci ?

Eu cred ca intalnirea asta va schimba cu totul petrecerea de Anul Nou . sad sad sad Gullia va fi speriata gandindu-se la intalnirea cu Erdogan ...si cred ca se va indeparta din nou de Kerim . Care iar va crede ca ii este frica de el ...si ca nu are incredere .
Scenariste nebune !!!!!!!!!! 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Vic !!!
am avut probl cu netul dar azi s-a rezolvat, abia asteptam sa ajung acs sa citesc noutatile si cand colo.. sad sad sad

exact la Revelion m-am gandit si eu..adio dans, adio imbratisari
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 6:59 pm

dubaisport a scris:

exact la Revelion m-am gandit si eu..adio dans, adio imbratisari
Lasa Dubai ... ca-l imbratisez eu !! Smile Smile Smile Si nu-i mai dau drumul ...prea curand . Smile

Stai sa vedem ce se va intampla . Poate ca va fi salvata de Kerim sau poate ca Gullia va fi asa de puternica incat sa poata da ochii cu Erdogan fara sa mai fie asa de afectata ca in trecut ... ar fi cazul . Nu cred eu ca sunt atat de tembeli incat sa distruga serialul de tot ...sau ????? 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 7:03 pm

victorelalove a scris:

. Poate ca va fi salvata de Kerim sau poate ca Gullia va fi asa de puternica incat sa poata da ochii cu Erdogan fara sa mai fie asa de afectata ca in trecut ... ar fi cazul .


pe asta mizez si eu...dupa atata terapie si sustinere ar trebui sa-si tina fraiele singura
dar cred ca secventa cu Erdo va fi ultima din episod
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 7:18 pm

dubaisport a scris:

pe asta mizez si eu...dupa atata terapie si sustinere ar trebui sa-si tina fraiele singura
dar cred ca secventa cu Erdo va fi ultima din episod
Mai mult ca sigur . Si o vor face sa para o secventa groaznica ...si cand colo nu cred ca va fi mare lucru . Dar asa ... ca sa ne supere pe noi . Si sa-i supere si pe ei ...si toata lumea suparata . 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754
Probabil ca va simti Kerim ca ceva este in neregula cu ea ...ea ii va ascunde ca s-a intalnit cu idioatul satului . Si el va crede ca cine stie ce a mai facut gresit fata de ea ...si nu va mai indrazni nici sa o invite la dans ... si ea va dori sa fie invitata. Dar de ce nu faca ea primul pas ? Pentru ca este timida si tine la traditie ...si cred ca vor sta si se vor uita unul la altul . Timp pierdut ...si fara posibilitatea de a mai fii recuperat vreodata . El se va gandi ce s-a mai intamplat . Si cred ca va fi o nebunie ... Uffffffffffff . Si eu care speram ca de Anul Nou sa-si dea si ei un pupic mai frantuz . Asta este ...la serialul asta vom ramane mereu cu un gol ... din punct de vedere al sentimentului de dragoste . Crying or Very sad
Sper doar ca sa le treaca repede ... si sa-si vada mai departe de relatie . Dar tare imi este ca totu'i in zadar !! Crying or Very sad Crying or Very sad

Si mai este ceva ce nu reusesc sa-mi dau seama . Dar cam am o banuiala . Una mica de tot . Fanii tot "urla" cum ca vor mai mult de la relatia Gullia-Kerim . Si cred ... ca scenaristele lui papuc si producatorii lu' peste ... se gandesc la sex . Ca probabil ...spun ca suntem satisfacuti din punct de vedere sentimental . Si de asta tot bat ei mereu moneda pe atingeri de par , castane in parc , camasi de noapte la ceas tarziu , 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 517793 pe obraz ... si cate si mai cate aiureli . Dar sa le spunem nenilor si tantilor ... ca nu este bine asa . Dragostea ... este DRAGOSTE !! 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754 Se manifesta si prin altceva ... Ufffffffffffff . Trebuie sa ma abtin si sa ma cenzurez ...dar as avea niste idei . cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 7:31 pm

eu cred ca nu vom vedea prea curand actiunea...cand va fi atunci ne-o vor arata pe Gulli gravida.
dar eu stau si ma gandesc ca nu prea mai are credit daca ea apare in fata judecatorului pe 13 iun gravida...atunci s-ar adeveri toata apararea lui Munir ,cum ca ea l-a inselat pe Mustafa si ca l-ar fi inselat cu Kerim.

parerea mea ...vom mai face multe nopti able si multe riduri pana o vedem pe Gulli in patul lui Kerim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 7:37 pm

dubaisport a scris:

parerea mea ...vom mai face multe nopti able si multe riduri pana o vedem pe Gulli in patul lui Kerim
Pai si atunci ce vor face ? Dupa proces ...gata si gravida si nastere ????
Dar eu chiar ca nu inteleg idiotenia asta . Deci ei transmit ca o victima a unui viol nu se mai poate casatori , nu mai poate iubi , nu mai poate avea copii !! Ca de ...in noaptea aia ea a murit !!! stupid stupid stupid
Dar nici nu vreau cine stie ce nopti de pasiune ...ca sigur nu ne vor arata nimic . Dar cateva sarutari ...si sa o vedem si pe ea ca-l iubeste ...ca mie nu-mi transmite aceasta stare . Exclamation Sa fie singuri si sa zambeasca din cand in cand , sa nu se mai teama ca este singura cu el si sa-i spuna ca-l iubeste . Sa doarma la el in brate ... Cine a spus ca gata ...hai cu actiunea !! stupid Pot fi momente asa de frumoase intre ei ... dar nu sunt !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 7:47 pm

nu cred ca vom vedea scenele din ask,cand savas doarme in bratele lui Yaso, ar fi si greu aici la FAtmagulun la ce aglomeratie e in casa dupa ce naste Mukk
dar au inceput deja cu pupicuri..ai rabdare Vic ,poate avem noroc si vedem un pupic mai apasat sub vasc de Revelion.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 7:50 pm

dubaisport a scris:
dar au inceput deja cu pupicuri..ai rabdare Vic ,poate avem noroc si vedem un pupic mai apasat sub vasc de Revelion.
Da ... Smile Smile Smile
Nu cred ca le au ei cu vascul . Dar cred ca vom vedea dormit in brate ... ca altceva nu cred . Smile
M -am uitat astazi la niste scene din BBO cu Enginul ... si aici zici ca l-au facut astia calugar !! Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Mar 13 Dec 2011, 7:51 pm

victorelalove a scris:


M -am uitat astazi la niste scene din BBO cu Enginul ... si aici zici ca l-au facut astia calugar !! Smile

Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 7:55 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile

Serios ... cred ca dupa terminarea filmarilor va fi "canonizat" sau cava de genul asta . Cred ca-i dau si cateva medalii pentru raddarea aratata pe "campurile de lupta" ale dragostei .
Si-a "spalat" pacatele ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Dec 2011, 7:56 pm

Bună seara!!!

bine că au rozalit-o pe Mukka


12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Fsn-38-612.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 165100_195289077150576_127854713894013_753026_6373039_n12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Mpxzo56t12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 387485_203112236441631_100002285674359_455059_1612618843_n12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Gfivyunw12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Images?q=tbn:ANd9GcRbJWJsOENhA7vwNosVC5_Q0bSjuPRspFLph47uffn0Z4hvn1rj_XdcDtPr12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Esra-dermancıoğlu_18157812.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 392093_179892998773528_100002584875679_307872_1773401877_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 7:59 pm

DENISA a scris:Bună seara!!!

bine că au rozalit-o pe Mukka

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483 Denisa !!
Pai daca facu o Mukka in miniatura !! stupid
In ultima poza ce se intampla ? Arunca fanii cu rosii in ei ? Sau se gandesc ei la mancare ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Dec 2011, 8:03 pm

cred că se aruncă cu roşii că ne-au amăgit 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 4139032s12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 4140135k
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 8:06 pm

DENISA a scris:cred că se aruncă cu roşii că ne-au amăgit 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 4139032s12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 4140135k
Aici nu sunt de acord . Sarutul este unul frumos si timid si fastacit . Nici nu se putea altfel de sarut din prima .
Presa mi s-a parut de-a dreptul cretina la faza asta . Dar ... in sfarsit !! Mie nu mi se pare amagire . Ceea ce ma supara este ca nu vom avea nicio reactie ...si ca se vor intoarce in casa aia plina de nebuni . sad sad sad sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Dec 2011, 8:07 pm

păi conform capturilor nu o sărută pe buze


People think that we are the only ones who don't like the current scenario,an event was created"by Turkish fans of the show" to collect numbers of fans to boycott episode 54 till Ece & Melek respond to their demands.
Thanks to Al Shaima' Mohammad for sharing this..



they are Turks but the problem is ECOMEL , don't know how they come up with such twisted ideas to conceal a normal reaction like a kiss ...Or maybe it's Hilal Saral twisted perspective of what a kiss should look like ? jajajaa They are making it seem as if it were a sin or something bad, covering it and make their first kiss in the absolute dark and now with all that hair around...Anyways ...


Yay so it was her dog and since she wanted to have lunch peacefully she asked Beren to take care of it"the dog" and that's why Beren inserted it in the episode :D :D , poor Hilal and we thought she's becoming stupid, it's again Fatmagul's Sucu


the baby will be the stopper ....eversince they are about to kiss or to come closer the baby will cry and both of them will run towards it....on the other hand they must think what the heck lets go and have a baby of our own.....(they would have said that if they were a normal couple or normal writers)jajajajajajaja...


I think they should stop giving kisses, since they cant give us a normal one, I prefer their meeting of hands, more emotional at least


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mar 13 Dec 2011, 8:13 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 8:12 pm

DENISA a scris:păi conform capturilor nu o sărută pe buze
Captura aia este de la inceputul sarutului cand el se duce croit ...in pozitia aia dureroasa ...spre Gullie
Kiss-ul tine mai multe secunde ... pentru ca daca te uiti la fumul din spate se "misca" mult dupa ce ei isi ating buzele si se vede clar ca este o atingere .
Dar daca ne spune presa ce sentimente ne creaza astfel de moment ...automat ca trebuie sa le dam crezare . O porcarie ... care pe mine una ma lasa rece .
Stiu ce am simtit cand am vazut sarutul ... nu am nevoie de pixeli lor tembeli .
Dar cum am mai spus ...ma scoate din sarite taierile astea de scene ... 12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 13 Dec 2011, 8:17 pm

DENISA a scris:păi conform capturilor nu o sărută pe buze


People think that we are the only ones who don't like the current scenario,an event was created"by Turkish fans of the show" to collect numbers of fans to boycott episode 54 till Ece & Melek respond to their demands.
Thanks to Al Shaima' Mohammad for sharing this..


Sa inteleg ca se pregateste o revolta ????? Smile Smile Smile

Eu as spune mai degraba sa pregateasca finalul serialului !!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 13 Dec 2011, 8:21 pm

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 388796_325159604161961_244567358887853_1339140_1534230326_n12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 393681_326411264036795_244567358887853_1342559_1982473309_n

CAN ANYONE EXPLAIN TO ME WHAT IS THIS SUPPOSED TO BE ? A KISS, OR A MEETING OF HAIR ....

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 384877_235132609893450_121028091303903_563606_1726241350_n
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

12.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 12. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 42 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum