Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+10
vivi
pufy2010
Nicky
GUMUS-NOOR
axxa246
dubaisport
lica54
michiper68
victorelalove
DENISA
14 participanți

Pagina 41 din 41 Înapoi  1 ... 22 ... 39, 40, 41

In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 9:08 pm

ai citit indiciile postate de michi ?
ai vzt ca el ai spune ca atunci cand EA va fi pregatita ptr nunta ai va cumpara alta rochie...ce frumos

doctorita dupa discutia cu Ker ai spune lui erdo ca e convinsa de vinovatia lui si a lui selim
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 9:22 pm

dubaisport a scris:ai citit indiciile postate de michi ?
ai vzt ca el ai spune ca atunci cand EA va fi pregatita ptr nunta ai va cumpara alta rochie...ce frumos

Dupa indicii va fi un episod la fel de intens . Mi-ar placea sa continue in aceeasi maniera ca aseara .
Mi-a placut ca au mizat pe multe scene cu Kerim si Gullia ... parca uitasera ca ei sunt in rolul principal .
Cat despre rochia de mireasa ...VREAU SA SE DUCA IMPREUNA SA O CUMPERE !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516

Si mi-a placut cand Kerim i-a spus Mukkai sa taca ... Pentru prima data Mukka nu a stiut ce sa faca . Parca si-a mai pierdut din "clanta" in acele momente . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 9:28 pm

victorelalove a scris:
Dupa indicii va fi un episod la fel de intens . Mi-ar placea sa continue in aceeasi maniera ca aseara .
Mi-a placut ca au mizat pe multe scene cu Kerim si Gullia ... parca uitasera ca ei sunt in rolul principal .
Cat despre rochia de mireasa ...VREAU SA SE DUCA IMPREUNA SA O CUMPERE !! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516

Si mi-a placut cand Kerim i-a spus Mukkai sa taca ... Pentru prima data Mukka nu a stiut ce sa faca . Parca si-a mai pierdut din "clanta" in acele momente . Smile

cred ca impreuna o vor cumpara 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
la un moment dat am crezut ca-i trage o palma Ker lui mukk, si ea s-a speriat ca se facuse mica de tot...dar tot cu gura mare...i-a luat fata din mana lui guli si l-a tras pe Murat in camera bombanind

se pare ca in epis viit Gulli il sprijina pe Ker kiss 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 9:32 pm

dubaisport a scris:

se pare ca in epis viit Gulli il sprijina pe Ker kiss 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516

Este adevarat ca Mukka a fost tot cu gura mare ...dar parca ceva a fost mai diferit .
Kerim nu s-a lasat de data asta ... cand toti ceilalti facusera peste el "gramada cere varf !" Poate ca incetul cu incetul Kerim se cam satura de mofturile si urletele Mukkai si chiar ii trage o palma . Smile Smile Smile

Se pare ca da ...de data asta Gullia sprijina Kerimu' . Sa vedem si asta ... la cat este ea de mica si Kerim de mare ... Smile Smile Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2cnzajm
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 9:44 pm

victorelalove a scris:



Se pare ca da ...de data asta Gullia sprijina Kerimu' . Sa vedem si asta ... la cat este ea de mica si Kerim de mare ... Smile Smile Smile


asta da faza.. Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 9:48 pm

dubaisport a scris:

asta da faza.. Smile Smile Smile

Smile Smile Smile

Lasa mai ca poate sare si Mukka sa o ajute .
Bine ...Mukka s-ar oferi si pentru noaptea nuntii !!!!!!!!!! Smile Smile Smile

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Seputk
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 9:53 pm

sper ca macar in noaptea nuntii pe Mukk sa o trimita undeva ..singura
sa lase si copiii singurei
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 10:12 pm

dubaisport a scris:sper ca macar in noaptea nuntii pe Mukk sa o trimita undeva ..singura
sa lase si copiii singurei

Pai eu nu cred ca noaptea nuntii va avea loc in casa aia ... Nu se vor putea concentra !! Smile Smile Smile
Sigur ba va intra Mukka peste ei in camera , sigur va plange copilul , sigur Rahmi se va rataci , sigur avocatul se va foi , sigur abla va da foc la bucatarie incercand sa faca vreo licoare ...poate Erdogan va fi ascuns in pivnita ... Asa nu se poate . stupid stupid stupid
Si asa sunt stresati ...sa se mai gandeasca si in orice moment ca cineva va intra peste ei ...este deja prea mult .

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Flm2vq
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 10:24 pm

poate e ca la americani ..dupa cununie se urca in masina de care atarna borcane... Smile Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 10:37 pm

dubaisport a scris:poate e ca la americani ..dupa cununie se urca in masina de care atarna borcane... Smile Smile Smile Smile

Ce-as vrea eu asta !!! 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
Dar vrei sa faca fanii dinspre rasarit "infarct" ? Daca ai sti ce "ocarat" a fost bradul din fundal ...vaide capul nostru !! Au facut un circ ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 10:43 pm

victorelalove a scris:

Daca ai sti ce "ocarat" a fost bradul din fundal ...vaide capul nostru !! Au facut un circ ...

serios ?
ce atata tura-vura....ei uita ca tr e mai mult de 1/2 in partea europeana ?
e adevarat ca sunt musulmani dar totusi.....am aflat ieri ca in tarile arabe s-a dat zi libera pe 25 dec si 1 ian ....au zis ca asa cum crestinii ( de acolo ) respecta obiceiurile arabesti si au liber atunci tot asa sa respecte si arabii obic crestine
acum se trezeste un neica -nimeni sa comm despre amaratul ala de brad care era ascuns de Mukk
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty ce vina are fatmagul

Mesaj Scris de dubaisport Vin 30 Dec 2011, 10:46 pm

noapte buna Vic !
poate ne intersectam si maine..daca nu , iti doresc LA MULTI ANI ,sanatate,fericire si multe bucurii in anul ce vine !
kiss kiss kiss

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 10:50 pm

Da , Dubai !! Bradul era de vina ...in rest totul mergea ca pe roate !! Smile Smile Smile
Si au mai spus ceva si de un Mos Craciun din vitrina unui magazin ... Smile Smile Smile Si pe ala in "ocarara " de cred ca Crying or Very sad toti renii si spiridusii de la Polul Nord ( din Laponia ...de !!) !!

Un an nou fericit , Dubai !! Sa fii fericita , sanatoasa si iubita !! kiss kiss kiss
Nici eu nu stiu daca mai pot intra maine ...sper ca da . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 155656 kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 30 Dec 2011, 11:16 pm

victorelalove a scris: kiss kiss kiss BUNA SEARA DRAGI COPII !!

Multumim , Dea !! Un AN NOU cu bucurie si tie !! kiss kiss

Multumim , Michi !!
Sper ca episodul viitor sa fie la fel de frumos si de intens ca si cel de aseara ( la mine azi-noapte ...m-am culcat la 3:00 Smile ) Mi-a placut mult .
A fost asa de cursiv totul ...parca am retrait emotiile din sezonul 1 .
Mi-a placut intalnirea lui Kerim cu doftorita ...mi-au placut emotiile si trairile Gullie , mi-a placut ca nu au mai fost intreruperi aiurea ...mi-a placut Kerim si mi-a placut dansul rau de tot , chiar si asa cu intreruperea aia hidoasa . Si la "piece de resistence" Erdogan cu acel prezervativ in cap !! Smile Smile Smile Sper ca si-au revenit ...si isi dau seama ca fanii nu vor neaparat ca sa se pupe ...este suficient sa simta ca se iubesc . Si eu una am simtit aseara asta ...chiar si cu toata suferinta si "plansareala" .
Si sa intelegem ca raitingul real este de 30 % ... merge !!! kiss

Clar ...cel mai bun episod din sezonul 2 . kiss

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Ohs7t0
m-ai facut chiar curioasa trebuie sa vad si eu episodul.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 11:30 pm

Buna , Dea !! kiss kiss kiss
Mi-a amintit de sezonul 1 ...si a avut si multa muzica de atunci .
S-au privit asa de frumos ...de mai ca m-am topit .
Nu te astepta la vreun sarut ... dar au dansat la final si s-au uitat unul la altul , de mai ca nu am respirat . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Dar bineinteles ca este tot cu jale si suspine . Ca la turci . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 30 Dec 2011, 11:50 pm

NOAPTE BUNA !!
Va doresc un An Nou plin de bucurii , realizari si pace in suflet !!
kiss kiss kiss :craciunggz: :craciungg: :craciunmm: :craciunff: :cracindd: :colindvv:
:cracindde:
13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 523120 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 720534

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 1ilhd4
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 31 Dec 2011, 12:28 am

indiciu 57


If nothing changed FG will wipes Kerim is tears :))) bisena
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 31 Dec 2011, 12:38 am

victorelalove a scris:Buna , Dea !! kiss kiss kiss
Mi-a amintit de sezonul 1 ...si a avut si multa muzica de atunci .
S-au privit asa de frumos ...de mai ca m-am topit .
Nu te astepta la vreun sarut ... dar au dansat la final si s-au uitat unul la altul , de mai ca nu am respirat . 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Dar bineinteles ca este tot cu jale si suspine . Ca la turci . kiss kiss kiss
Sarut?..nici nu ma gandesc la asa ceva Smile ..Draga mea indienii mei ( acum cica m-am dat pe serial indian ,asta e primul Smile nici nu ma gandeam ca ma voi uita la asa ceva) mi-au creiat fluturi la stomac sa vezi acolo priviri ....saruturi acolo chiar ca nu ai sa vezi in veci dar de priviri sunt fffff multe si actorii sunt fffff compatibili..Tineri si Frumosi.... scene LOVE nu mai spun gasesti la tot pasul nu ai timp sa te plictisesti. 13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 4116130935 ..dar si scene funny cupidon intre cei doi sunt la tot pasul ( cred ca asta m-au cucerit LOVE & FUNNY)...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

13.  Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 13. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 41 Înapoi  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum