Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

+19
victorelalove
gix
teodora_roman
amiraa
andradamaria
Lucica10
dana4699
dana79i
costina
ninnet
dana17
lica54
Admin_dea05
Motzişor
pufy2010
simi
rodica
dubaisport
DENISA
23 participanți

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 07 Ian 2012, 6:03 pm

victorelalove a scris:


recunosccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 6:08 pm

pufy2010 a scris:

recunosccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
Smile Smile Smile

Uite aici secretul unei viete sanatoase si de durata :

S-a facut un sondaj de opinie intr-un sat cu oameni longevivi, pentru a stabili "cauza" varstei inaintate pana la care ajung acei oameni. La prima poarta raspunde un mos care parea foarte batran.
-Ce-ati mancat dumneavoastra ca sa ajungeti la varsta asta?
-Pai, dimineata - varza, la pranz - varza, seara - varza...
-Extraordinar! Si cati ani aveti?
-102.
- Oh, deci sa notam - varza ajuta pentru longevitate.
La urmatoarea casa un altul care arata si mai batran:
-Ce-ai mancat dumneata de-ai ajuns la varsta asta?
-Pai, taica, dimineata - lapte, la pranz - lapte si seara - lapte.
-Si cati ani ai taica?
-103.
-Oh, deci sa notam - laptele ajuta pentru longevitate.
Ajung si la unul care arata foarte batran, ramolit si tremurand din toate incheieturile:
-Cu ce te-ai hranit mata ca sa ajungi la aceasta varsta?
-Pai, dimineata - femei, la pranz - femei, seara - femei.
-Nemaipomenit! Cati ani ai?
-33.


victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 6:09 pm

pufy2010 a scris:

recunosccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
uite ,ti-o aduc pe tuba si sotul ei Smile Smile si nu mai scrasni din dinti Smile Smile noi iti suntem alaturi!!!!!!!!!! Smile Smile 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 246944_167795829950543_100001603801666_446717_3055979_n
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 6:13 pm

andradamaria a scris:uite ,ti-o aduc pe tuba si sotul ei Smile Smile

Dar ce au frate in farfuriile din fata lor ? Ca zici ca se pregatesc sa hraneasca gugustiuci . stupid Smile
Este de la nunta lor ? Vreun obicei ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 6:23 pm

victorelalove a scris:

Dar ce au frate in farfuriile din fata lor ? Ca zici ca se pregatesc sa hraneasca gugustiuci . stupid Smile
Este de la nunta lor ? Vreun obicei ?
Smile Smile n-am idee, nu m-am uitat, poza este de la croate..nu stiu de la ce eveniment, or fi seminte de dafin!!!!! Smile Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 6:28 pm

andradamaria a scris: Smile Smile n-am idee, nu m-am uitat, poza este de la croate..nu stiu de la ce eveniment, or fi seminte de dafin!!!!! Smile Smile Smile

Tuba simpatica foc !!! Onur la fel de incruntat sau ingandurat sau gandindu-se la vreo "vendeta" ...ca niciodata nu-mi dau seama de ce nu schiteaza si el un zambet ? stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 6:42 pm

victorelalove a scris:

Tuba simpatica foc !!! Onur la fel de incruntat sau ingandurat sau gandindu-se la vreo "vendeta" ...ca niciodata nu-mi dau seama de ce nu schiteaza si el un zambet ? stupid
ai dreptate, uneori ai impresia ca nu formeaza un cuplu..fiecare pe calea lui, dar am vazut atatea priviri de adevarata vendeta ale lui onur pentru Tuba de parca i-ar spune ca a salvat-o dar pretul va fi enorm!
nici macar nu se fereste sa arate asta public..chiar nu-mi place perechea , ca si ceealalta, a lui muri, poate ma insel dar falsul tipa 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 600626
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 6:48 pm

andradamaria a scris:..chiar nu-mi place perechea , ca si ceealalta, a lui muri, poate ma insel dar falsul tipa 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 600626
Poate ca ni se pare noua , Andrada !!
Eu chiar m-as bucura sa fie fericiti . kiss kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 6:57 pm

victorelalove a scris:
Poate ca ni se pare noua , Andrada !!
Eu chiar m-as bucura sa fie fericiti . kiss kiss kiss
nu ni se pare Vic, sunt dovezi..palpabile, filme fotografi..etc, le doresc numai bine tuturor, dar vezi si tu 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 255789 incepe sa apara destul de des neansotit de 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 ceea ce era de neconceput cu ceva vreme in urma kiss kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 7:06 pm

andradamaria a scris:...dar vezi si tu 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 255789 incepe sa apara destul de des neansotit de 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 ceea ce era de neconceput cu ceva vreme in urma kiss kiss
Si-a dat seama ca a facut o alegere gresita . Ziceai ca s-au terminat curcile ...pardon , fetele !! Smile Smile Smile
Ce dor imi era de rautatea noastra !!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 7:19 pm

victorelalove a scris:
Si-a dat seama ca a facut o alegere gresita . Ziceai ca s-au terminat curcile ...pardon , fetele !! Smile Smile Smile
Ce dor imi era de rautatea noastra !!!! Smile Smile Smile
Smile Smile Smile nu scapam nimic, tocam tot asa 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 491472 , regret ca nu suntem mai multe sa avem spor!!
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 7:20 pm

andradamaria a scris: Smile Smile Smile nu scapam nimic, tocam tot asa :>O(: , regret ca nu suntem mai multe sa avem spor!!
Smile Smile Smile
Le lasam si lor !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 7:25 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Le lasam si lor !!!
ce scapa din barda noastra Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 7:26 pm

andradamaria a scris:ce scapa din barda noastra Smile
Smile Smile Smile

Mai dar de ea se stie ceva ?...Are si 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 un nou proiect ?
Se interesaza cineva si de soarta si cariera ei ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 07 Ian 2012, 7:29 pm

[quote="victorelalove"]

apropo de faptul că Murat se afișează singur

... cred că a citit studiul publicat de Orgenizația Mondială a Sănătății, care a stabilit că dragostea este o boală ce durează maxim 4 ani... iar acum caută să se re-viruseze Smile
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 7:33 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile

Mai dar de ea se stie ceva ?...Are si 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 un nou proiect ?
Se interesaza cineva si de soarta si cariera ei ?
intereseaza doar din punctul de vedere asta :free pentru 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 60243
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 7:34 pm

[quote="pufy2010"]
4 ani este mult ... cica 1,5 ani !! Smile Smile Smile
Si ce este cu acest "re-virusat" ???? Nu s-a invatat minte ?

Asta imi aminteste de o doamna ... care mi-a spus acum ceva ani , ca daca ma marit cu un barbat care ma bate ...sa nu ma mai marit a doua oara , ca tot unul care ma bate voi lua . Smile Smile Smile Mi-a placut logica femeii ...

Asa si cu Murat ... tot o 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 va lua !!!! Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Sam 07 Ian 2012, 7:37 pm

Buna seara. kiss kiss kiss
La multi ani sarbatoritilor de azi. 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 161472 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 161472 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 738690 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 738690 :sdf: :ryty: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 693889 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 693889 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 693889
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 7:49 pm

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 648483 Simi, pe unde umbli?nu te mai vede omul cu saptamanile sad
Vic, aia nu e logica..cred ca era experienta proprie..si cine va urma 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 ??nu tot o 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 756436 .. sper!! 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 92073
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de pufy2010 Sam 07 Ian 2012, 7:51 pm

[quote="victorelalove"][quote="pufy2010"]
4 ani este mult ... cica 1,5 ani !! ..


boala F63.9


45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 648483 Simi
pufy2010
pufy2010
vip
vip

Mesaje : 3074
Data de inscriere : 11/11/2010

https://www.youtube.com/user/pufy2010ful?feature=mhum

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 7:59 pm

pufy2010 a scris:boala F63.9
Wow . Intresant !! Multumim , Pufy !!

Da , Andrada !! Cred ca saraca femeie fusese maritata de 2 ori ... Dar trebuie sa-l prevenim pe Murat . Smile Smile

Buna , Simi !! kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 7:59 pm

[quote="pufy2010"][quote="victorelalove"] :merci: Pufy, ..sa nu ne mai miram de ce vedem pe la stiri 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 1450537109
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de simi Sam 07 Ian 2012, 8:15 pm

Sant peste tot Andrada si pe niciunde. Smile Smile
Ma enerveaza yahoo ca nu mai ma anunta cand postati mesaje noi. sad sad sad
M-am gandit ca e de vina laptopul dar am luat altul si e la fel. sad
Voua vi se intampla asta? sad sad
Deloc,deloc nu ma anunta....de ceva timp nu am nimic de la forum de aici.... sad
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de andradamaria Sam 07 Ian 2012, 8:20 pm

simi a scris:Sant peste tot Andrada si pe niciunde. Smile Smile
Ma enerveaza yahoo ca nu mai ma anunta cand postati mesaje noi. sad sad sad
M-am gandit ca e de vina laptopul dar am luat altul si e la fel. sad
Voua vi se intampla asta? sad sad
Deloc,deloc nu ma anunta....de ceva timp nu am nimic de la forum de aici.... sad
nici eu nu mai primesc mesaje, dar asta nu-i o piedica , intri si gata !
in lipsa de informatii...


Ultima editare efectuata de catre andradamaria in Sam 07 Ian 2012, 8:29 pm, editata de 1 ori
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 07 Ian 2012, 8:21 pm

Nici eu nu le mai primesc , Simi !! kiss kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii - Pagina 9 Empty Re: 45. AŞK ve CEZA - Dragoste şi pedeapsă -Love & Punishment - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 43 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum