Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

+18
anyta
Alexa20
costina
clau88
naitalucia
florea daniela
Andreea_Miha
Ioana Style
kajol48
prytymeu
adryan94
narcisa
dlacatus65
simi
lica54
irinast
iulianagl
Admin_dea05
22 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi?

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Vote_lcap196%Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Vote_rcap1 96% 
[ 73 ]
Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Vote_lcap14%Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Vote_rcap1 4% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 76
 
 

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Ian 2012, 8:49 pm

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Geet3-1
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Ian 2012, 8:54 pm

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Cu siguranta ca doresc si cred ca n-as lipsi de la nici o "sedinta". Smile Smile kiss kiss kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Ian 2012, 8:59 pm

Nici eu.....vreau geeet!!!! Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 780376 Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 780376 Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 780376 Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 780376 Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 780376
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de irinast Lun 02 Ian 2012, 9:20 pm

Cum am mai spus nu am urmarit serialul,dar pe actrita principala o stiu dintr-un alt serial si este foarte draguta...un nou serial,o noua provocare...asa ca,de ce nu?...eu votez "da"
irinast
irinast
vip
vip

Mesaje : 587
Data de inscriere : 22/05/2011

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Ian 2012, 9:23 pm

IrinaAsi a scris:
Cum am mai spus nu am urmarit serialul,dar pe actrita principala o stiu dintr-un alt serial si este foarte draguta...un nou serial,o noua provocare...asa ca,de ce nu?...eu votez "da"


Iubita pacat ca nu-l urmaresti si eu tot pentru acrtita principala am inceput sa-l urmaresc ca o stiu dintr-un alt serial si stiam cum presteaza. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de lica54 Lun 02 Ian 2012, 9:50 pm

Da vreau sa se difuzeze si la noi la tv cu toate ca am inceput sa il vad din nou...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de simi Mar 03 Ian 2012, 11:08 am

Nu l-am vazut serialul dar m-ati facut curioasa.Imi plac actorii din rolurile principale. kiss kiss kiss
simi
simi
vip
vip

Mesaje : 6082
Data de inscriere : 10/03/2011
Varsta : 48
Localizare : ITALIA

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de dlacatus65 Joi 05 Ian 2012, 8:25 pm

da. kiss kiss
dlacatus65
dlacatus65
membru activ
membru activ

Mesaje : 77
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 58
Localizare : Buzau

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 05 Ian 2012, 10:44 pm

simi a scris:Nu l-am vazut serialul dar m-ati facut curioasa.Imi plac actorii din rolurile principale. kiss kiss kiss
Haide te invitam.Merita! Iti dai seama ca-i primul meu serial indian? stupid Nu ma gandeam ca ma voi uita si nu numai ca fac exact la fel ca la asi revad episoadele ca nebuna( si nu sunt singura) Smile

Uite doar o secventa.Nu inteleg nimic dar merita si fara sa intelegem Smile



Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de narcisa Sam 07 Ian 2012, 12:34 am

Admin_dea05 a scris:Haide te invitam.Merita! Iti dai seama ca-i primul meu serial indian? stupid Nu ma gandeam ca ma voi uita si nu numai ca fac exact la fel ca la asi revad episoadele ca nebuna( si nu sunt singura) Smile

Uite doar o secventa.Nu inteleg nimic dar merita si fara sa intelegem Smile

]
Subscriu, e o nebunie de film. Nu te mai saturi să tot revezi. Baba ji, Doamne Doamne și Allah faceți o minune Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 244732 pentru bietele noastre suflete și bieții ochi să-i vedem și noi la televizor că mă lasă vederea chiorându-mă la laptop.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 07 Ian 2012, 12:39 am

narcisa a scris:
Subscriu, e o nebunie de film. Nu te mai saturi să tot revezi. Baba ji, Doamne Doamne și Allah faceți o minune Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 244732 pentru bietele noastre suflete și bieții ochi să-i vedem și noi la televizor că mă lasă vederea chiorându-mă la laptop.
Diferenta intre turci si indieni este ca la astia nu trebuie sa astepti prea mult ca cei doi sa se intalneasca.Sunt atatea momente cu cei doi...ca nici nu sti pe care sa le revezi din nou stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de adryan94 Dum 08 Ian 2012, 3:50 pm

vreau si eu geet , deasemenea pe forumul meu se traduc aceste episoade , daca doriti sa le punem si la voi , spuneti-mi...

adryan94
membru
membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/06/2010

http://www.india.forumstory.org

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 08 Ian 2012, 11:16 pm

adryan94 a scris:vreau si eu geet , deasemenea pe forumul meu se traduc aceste episoade , daca doriti sa le punem si la voi , spuneti-mi...
bineinteles dorim! te asteptam aici
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/f10-geet-hui-sabse-parayi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty vreau! Vizionare placuta!

Mesaj Scris de prytymeu Mar 10 Ian 2012, 12:12 am

am votat cu da , pentru voi kiss
nu am urmarit nici un serial indian, dar nu acesta ar fi un impediment, ci timpul care-mi lipseste.
Va urez pentru anul acesta sa fiti sanatoase, sa aveti multe impliniri si bucurii
La multi ani!
cred ca :jjjjjjj: a fost darnic cu voi si ati petrecut frumos de sarbatori :hhhhh: :happy2012: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 523120

prytymeu
prytymeu
membru activ
membru activ

Mesaje : 192
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 65

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 12 Ian 2012, 7:34 pm

prytymeu a scris:am votat cu da , pentru voi kiss
nu am urmarit nici un serial indian, dar nu acesta ar fi un impediment, ci timpul care-mi lipseste.
Va urez pentru anul acesta sa fiti sanatoase, sa aveti multe impliniri si bucurii
La multi ani!
cred ca :jjjjjjj: a fost darnic cu voi si ati petrecut frumos de sarbatori :hhhhh: :happy2012: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 523120

la multi ani prytymeu!Intradevar timpul ne lipseste.kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de kajol48 Vin 13 Ian 2012, 5:01 pm

I'm so sorry, I realy dont undertrand too much, but I excpect that you want to see a new serie
but when I saw the first video, It was like "oooooooo" the Chammak Chalo, a very nice suprise
so you khnow also the indian movie, I just want to say that I'm a big fan of Bollywood, and I prupose to you to watch some movies because they are much better thant series, and all serie's BO are from movies
I'm suprise to know that we have the same peference, very stange
kajol48
kajol48
membru activ
membru activ

Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/07/2010
Localizare : france

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Ioana Style Lun 16 Ian 2012, 7:02 pm

normal kiss kiss
Ioana Style
Ioana Style
vip
vip

Mesaje : 866
Data de inscriere : 07/01/2012
Varsta : 28
Localizare : Roman

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Feb 2012, 2:37 pm

Daaaaaaaaaaaa!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de florea daniela Sam 04 Feb 2012, 3:13 pm

Da

florea daniela
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/06/2011

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de naitalucia Dum 05 Feb 2012, 3:19 pm

Da , de ce nu,nu poate fi decat o provocare.

naitalucia
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de clau88 Vin 10 Feb 2012, 9:52 am

da, este unul dintre cele mai frumoase seriale indiene si ar fi super daca l-ar da si la noi. Eu votez da
clau88
clau88
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 18/12/2011

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de adryan94 Dum 13 Mai 2012, 1:25 pm

Daaaa

adryan94
membru
membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/06/2010

http://www.india.forumstory.org

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de costina Dum 13 Mai 2012, 2:50 pm

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
costina
costina
vip
vip

Mesaje : 1322
Data de inscriere : 15/01/2011
Varsta : 40
Localizare : iasi

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 13 Mai 2012, 3:06 pm

Categoric, da ! Chiar daca m-am uitat la unele episoade de nnnnnnn ori, tu as vrea sa mai vad inca odata filmul acesta. Geet is the best ! Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? 244732
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de clau88 Dum 13 Mai 2012, 4:38 pm

bineinteles ca da, este cel mai frumos frumos serial indian kiss
clau88
clau88
membru
membru

Mesaje : 2
Data de inscriere : 18/12/2011

Sus In jos

Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ? Empty Re: Aţi dorii să vedeţi si in Romania serialul Geet –Hui Sabse Parayi ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum