Serialesitelenovelet
5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

+5
Admin_dea05
iulianagl
Alexa20
tiberici
narcisa
9 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:03 pm

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Geet3-1




ispitutza20 a scris:

Tocmai ca nu fac eu mizerie. Doar ca eu trebuie sa strang dupa alti. 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 2743637754
Probabil că ești cea mai mică și în casă, nu doar pe forum la Geet. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Vin 06 Ian 2012, 8:10 pm

Tare imi este frica ca returnarea actiunilor este doar de fatada....
Maan nu a prea inghitit asta.... parerea mea.
Va pup pe toate! Pe curand. kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 06 Ian 2012, 8:13 pm

narcisa a scris:
Probabil că ești cea mai mică și în casă, nu doar pe forum la Geet. Smile Smile Smile

Oho hoo hooo, acum ca stau sa ma gandesc, tu chiar ai dreptate. Aici eu sunt cea mai mica, eu fac treaba cea mai grea. In casa eu sunt cea mai mica si sunt pusa la munca. Dupa cum spunea bunica mea de la tara : Invata sa faci treaba, ca maine poimaine te mariti. Smile
Cum de nu m-am gandit la asta pana acum. Baba Ji !!!!!


Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:20 pm

tiberici a scris:Tare imi este frica ca returnarea actiunilor este doar de fatada....
Maan nu a prea inghitit asta.... parerea mea.
Va pup pe toate! Pe curand. kiss
În mod sigur modul de a acționa a lui Arjun e suspect că nu prea pare întreg la minte. E clar că dă puțin ca să primească mult. Să vedem ce vrea cu adevărat în schimbul acțiunilor și să sperăm că Maan și Geet nu vor ieși în pagubă după așa afacere.
kiss și te mai așteptăm.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:24 pm

ispitutza20 a scris:

Oho hoo hooo, acum ca stau sa ma gandesc, tu chiar ai dreptate. Aici eu sunt cea mai mica, eu fac treaba cea mai grea. In casa eu sunt cea mai mica si sunt pusa la munca. Dupa cum spunea bunica mea de la tara : Invata sa faci treaba, ca maine poimaine te mariti. Smile
Cum de nu m-am gandit la asta pana acum. Baba Ji !!!!!


Las că mai crești tu și-ți iei revanșa. Smile Smile Smile
Și Dadi a ta are dreptate, trebuie să știi multe dacă vrei să te măriți. Așa că învață de la Geet că ea tare bine le mai știe. Smile Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 8:51 pm

narcisa a scris:
Distracție plăcută. Pune-le și lor filmul cu Maan pentru o petrecere mai interesantă. Smile Smile

Deja una are numai Mahiiii in cap cica de doua seri nu mai doarme. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:52 pm

iulianagl a scris:

Deja una are numai Mahiiii in cap cica de doua seri nu mai doarme. Smile Smile Smile
Te-ai întors sau ai reușit să evadezi puțin?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 8:53 pm

ispitutza20 a scris:

Kamyia e fata de la inceputul serialului. Care vorbea numai prostii. Smile


Pai si cred ca si acea mama care se dadea era tot a vrajitoarei.Ca pan' la urma parca inebunise. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 8:54 pm

narcisa a scris:
Te-ai întors sau ai reușit să evadezi puțin?

M-am intors chiar de al binelea, ce credeai ca fac purici multi, nuuuuuuu. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:56 pm

iulianagl a scris:


Pai si cred ca si acea mama care se dadea era tot a vrajitoarei.Ca pan' la urma parca inebunise. Smile Smile
Nu cred că era mă-sa din felul cum i se adresa Naintara. Și ai văzut că a sunat în Canada să vadă dacă tânărul maestru a mâncat. Dar și lui Maan i se spunea tânărul maestru. Eu n-am înțeles lucrurile astea dar nici nu-mi bat capul prea tare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 8:57 pm

narcisa a scris:
Eu am început să zic cu voce tare cuvinte în indiană în timp ce merg pe stradă. Smile Și astăzi în timp ce mergeam prin ploaie o fetiță a sărit într-o baltă și m-a stropit cu apă până la frunte și am strigat la ea cum striga Brij la Geet și fratele fetei a strigat și el la mine în același fel, că instantaneu am izbucnit în râs, mi-a trecut și supărarea deși aveam apă cu noroi pe față. Plină-i lumea de nebuni, Doamne. Smile


Oyyy Baba Ji oare de ce nu m-am nimerit si eu acolo cred ca radeam o saptamana. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:58 pm

iulianagl a scris:

M-am intors chiar de al binelea, ce credeai ca fac purici multi, nuuuuuuu. Smile Smile Smile
Smile Smile Smile
E imposibil să stai prea mult timp departe de Maan și Geet nu-i așa? Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 8:59 pm

iulianagl a scris:


Oyyy Baba Ji oare de ce nu m-am nimerit si eu acolo cred ca radeam o saptamana. Smile Smile Smile
N-am mai zis că am zâmbit tot drumul spre casă ca să nu ziceți că sunt nebună. Probabil cei cu care mă întâlneam pe drum asta spuneau când mă vedeau. Smile Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:03 pm

narcisa a scris:
Nu cred că era mă-sa din felul cum i se adresa Naintara. Și ai văzut că a sunat în Canada să vadă dacă tânărul maestru a mâncat. Dar și lui Maan i se spunea tânărul maestru. Eu n-am înțeles lucrurile astea dar nici nu-mi bat capul prea tare.

Auzi englezii folosesc cuvantul master la cineva de varsta mica sau mijlocie care sunt de familie buna deci care sunt foarte bine vazuti, bineinteles ca are mai multe intelesuri.Ai vazut si cuvantul groom "goagal-ul" la tradus ca a se mira or in text era vorba a se dichisi ori a avea grija de tine insuti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 9:07 pm

iulianagl a scris:

Auzi englezii folosesc cuvantul master la cineva de varsta mica sau mijlocie care sunt de familie buna deci care sunt foarte bine vazuti, bineinteles ca are mai multe intelesuri.Ai vazut si cuvantul groom "goagal-ul" la tradus ca a se mira or in text era vorba a se dichisi ori a avea grija de tine insuti.
Mulțumesc mult pentru lămuriri. Nu degeaba am zis eu că știi bine engleză. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:08 pm

narcisa a scris:
N-am mai zis că am zâmbit tot drumul spre casă ca să nu ziceți că sunt nebună. Probabil cei cu care mă întâlneam pe drum asta spuneau când mă vedeau. Smile Smile

Si eu patesc asa stai linistita sa-ti povestesc cand am cazut in prapastie adica era un mal mai abrupt si plin de boscheti cum e un mal de rau vai si am cazut pana sa ajung jos eram praf facuta noroc ca nu m-am lovit de pietre ca o pateam si mai rau dar asa m-am ales cu cateva vanatai si atat dar am ras dupa aceea ca vedeam in fata ochilor felul cum m-am pravalit mai mi-a trebuit o saptamana sa-mi revin din ras radeam de ma dadea in plans apoi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:09 pm

narcisa a scris:
Mulțumesc mult pentru lămuriri. Nu degeaba am zis eu că știi bine engleză. kiss

N-ai pt. ce iubita si nu sunt chiar asa de buna in engleza dar ma descurc, dar nici cu tine nu mi-e rusine. kiss kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:13 pm


Oy hoy my first love.Thank you Alex. kiss kiss kiss 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:16 pm

Ce faci tu Narcisa tot hartoage sau....
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:18 pm

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 9:19 pm

iulianagl a scris:Ce faci tu Narcisa tot hartoage sau....
Da și sunt grele și urâte, din fericire mai trag cu ochiul pe forum, îmi mai uit ideile, o iau de la capăt, mai văd un film, mai scriu o hârțoagă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Vin 06 Ian 2012, 9:21 pm

iulianagl a scris:

Si eu patesc asa stai linistita sa-ti povestesc cand am cazut in prapastie adica era un mal mai abrupt si plin de boscheti cum e un mal de rau vai si am cazut pana sa ajung jos eram praf facuta noroc ca nu m-am lovit de pietre ca o pateam si mai rau dar asa m-am ales cu cateva vanatai si atat dar am ras dupa aceea ca vedeam in fata ochilor felul cum m-am pravalit mai mi-a trebuit o saptamana sa-mi revin din ras radeam de ma dadea in plans apoi.
Și pe fundul prăpastiei nu te-a așteptat Maan? Smile Smile Smile Smile
Dacă n-ai avut un talisman cu tine să i-l agăți de gât ai văzut ce-ai pățit. Când s-a întâmplat asta?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:22 pm

narcisa a scris:
Da și sunt grele și urâte, din fericire mai trag cu ochiul pe forum, îmi mai uit ideile, o iau de la capăt, mai văd un film, mai scriu o hârțoagă.


Smile Smile Smile Eu ma uit la 154 partea 2 si ce relaxata statea Geet dupa paravan ca sa-si schimbe hainele cand hop ca vine DT si vrea s-o scoata de dupa paravan asa cum stie el...dar cum? Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:23 pm

narcisa a scris:
Și pe fundul prăpastiei nu te-a așteptat Maan? Smile Smile Smile Smile
Dacă n-ai avut un talisman cu tine să i-l agăți de gât ai văzut ce-ai pățit. Când s-a întâmplat asta?

M-asteptat tot asa o apa plina de noroi ca si a ta. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 06 Ian 2012, 9:24 pm

Dar stai sa vezi ca nu mai puteam sa ies de acolo de atata ras. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini) Empty Re: 5.Geet –Hui Sabse Parayi ( Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum