Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Joi 23 Feb 2012, 11:04 pm

da,s-ar putea sa-l ia politia de la doctoreasa!acu are si tel..inchis,degeaba-l suna fatma cu tel ala cazutu.fetelor,exceptand compania voastra,episodul a fost pierdere de timp!va doresc noapte buna!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:05 pm

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656 Mita !!
Multumim pentru sustinere !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:06 pm

mita baston a scris:da,s-ar putea sa-l ia politia de la doctoreasa!acu are si tel..inchis,degeaba-l suna fatma cu tel ala cazutu.fetelor,exceptand compania voastra,episodul a fost pierdere de timp!va doresc noapte buna!
Eu asa cred ca se intampla ...Kerim este luat de politie de la terapie . Gullia este rapita si turbeaza toti ,,,care pe unde apuca .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:08 pm

paaa Mita
dar tel lui Gulli unde cazu ?
in parcare sau in masina ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:09 pm

dubaisport a scris:paaa Mita
dar tel lui Gulli unde cazu ?
in parcare sau in masina ?

In masina , Dubai ! kiss
Eu ma gandesc ca tot ce este posibil sa fie violata de Mustafa .
Cred ca asta este finalul relatiei cu Kerim . kiss Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 23 Feb 2012, 11:10 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:13 pm

Nu o sa primesc niciodata ce doresc de la serialul asta . Doar durere si suspin . Asa ca ma uit pentru Enginu' si doar pentru el ...pentru nimeni altcineva . Din partea mea Gullia sa nu se mai intoarca niciodata in viata lui Kerim .Oricum nu vor fi niciodata fericiti , Degeaba sper ... nu este cale de mijloc ...totul este pe partea cu durere . Asta este ... cel putin sa-si gaseasca si el linistea dupa ce iese de la inchisoare . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 244732

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Dr8t38


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Joi 23 Feb 2012, 11:14 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:13 pm

victorelalove a scris:

In masina , Dubai ! kiss
Eu ma gandesc ca tot ce este posibil sa fie violata de Mustafa .
Cred ca asta este finalul relatiei cu Kerim . kiss Crying or Very sad

nu cred VIc ..altfel nu ar mai fi arata nunta
cred ca maniacul o tine prizoniera si-i tot spune cat de mult o iubeste el
dar ea scapa ..poate cand Ker e deja la inchisoare sad sad
ca pe 5 Martie e procesul lui ..adica peste 2 epis
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 23 Feb 2012, 11:14 pm

un episod de cacao , cu 5 min cu Fatmagul şi Kerim nu pot ei salva un episod
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:15 pm

DENISA a scris: un episod de cacao , cu 5 min cu Fatmagul şi Kerim nu pot ei salva un episod

daa..sa vezi ratingul maine
cred ca au cazut pe loc 3
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:15 pm

dubaisport a scris:

nu cred VIc ..altfel nu ar mai fi arata nunta
cred ca maniacul o tine prizoniera si-i tot spune cat de mult o iubeste el
dar ea scapa ..poate cand Ker e deja la inchisoare sad sad
ca pe 5 Martie e procesul lui ..adica peste 2 epis
Pai si pana atunci sta la inchisoare doua episode .
Nici nu imi mai pasa ... am mai spus . Din partea mea Gullia sa ramana cu Mustafa . Si asa scenaristele par ca se gandesc la posibilitatea asta . Se potrivesc .
Kerim sa plece in Australia . End of story . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:17 pm

DENISA a scris: un episod de cacao , cu 5 min cu Fatmagul şi Kerim nu pot ei salva un episod
Da . Chiar ca de cacao . Nu ma asteptam sa fie chiar in halul asta .
Dar sa vedeti voi daca maine nu are procent peste 30% . Turcilor le place ... noua nu ne place , dar ei sunt cu cok guzelul . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 23 Feb 2012, 11:17 pm

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:21 pm

victorelalove a scris:
Pai si pana atunci sta la inchisoare doua episode .
(

nu cred Vic ..ker nu intra la inchisoare pana pe 5 martie
apare Gulli ,apoi intra Ker la inchisoare si Musta acuzat de rapire
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:24 pm

dubaisport a scris:

nu cred Vic ..ker nu intra la inchisoare pana pe 5 martie
apare Gulli ,apoi intra Ker la inchisoare si Musta acuzat de rapire
Va sta mai mult , Dubai . Cred ca va sta pe putin 3 episode . In timpul asta Mustafa o va tot teroriza pe Gullie si Kerim nu va putea sa faca nimic .
Poate ca o va si viola ... cred ca sfarsitul este unul trist . Kerim va muri . Crying or Very sad

Mustafa va scapa si de acuzatia de rapire. 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:26 pm

nici nu-mi vine s a mai revad secvente din acest episod
prea trist si prea tras de par
de unde stia Must ca Gulli si Ker sunt la terapie ,cand el a stat in subsolul yasaranilor?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:28 pm

dubaisport a scris:nici nu-mi vine s a mai revad secvente din acest episod
prea trist si prea tras de par
de unde stia Must ca Gulli si Ker sunt la terapie ,cand el a stat in subsolul yasaranilor?

Nici eu nu mai vreau sa-l vad .
Pe cel de data trecuta cu intalnirea celor 2 ...l-am vazut de cel putin 100 de ori .
Pe asta ,,,vreau sa-l uit cat mai repede .
Dar oricum ... vindecare nu exista .Raul va invinge ... asta este . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 23 Feb 2012, 11:29 pm

la ei criminalii stau la vedere , bine că-i plimbă pe nevinovaţi pe la poliţie şi tribunal , parcă i-ar duce la muzeu
până acum la ei Vic a fost cam aşa " răul învinge binele "".


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Joi 23 Feb 2012, 11:29 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:29 pm

victorelalove a scris:

Poate ca o va si viola ... cred ca sfarsitul este unul trist . Kerim va muri . Crying or Very sad

Mustafa va scapa si de acuzatia de rapire. 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 2743637754

EXCLUS !!!!!!!!.....
intotdeauna binele invinge raul

mai ales intr-un caz social ca acesta
aici nu mai e vorba de povestea de dragoste dintre K si G si povestea a 2 persoane care incearca sa -si revina dupa o trauma

asa ca eu am incredere in scenariste ..chiar daca azi au exagerat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:31 pm

dubaisport a scris:

asa ca eu am incredere in scenariste ..chiar daca azi au exagerat
Binele la turci ...ramane undeva in planul 2 .
Fatmagul va ramane vesnica victima . Kerim o poate sustine din cand in cand . Dar trebuie sa-l lase sa-si refaca viata . Nu vor fi niciodata fericiti impreuna ... nu au cum . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:34 pm

victorelalove a scris:
Binele la turci ...ramane undeva in planul 2 .
Fatmagul va ramane vesnica victima . Kerim o poate sustine din cand in cand . Dar trebuie sa-l lase sa-si refaca viata . Nu vor fi niciodata fericiti impreuna ... nu au cum . sad
gulli nu e singura victima ( ea e victima pasiva )..si Ker e victima colaterala...dar ei doi impreuna reusesc sa treaca peste tot ,pe cand Must ( o alta victima colaterala ) s-a prabusit iremediabil
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:39 pm

dubaisport a scris:
gulli nu e singura victima ( ea e victima pasiva )..si Ker e victima colaterala...dar ei doi impreuna reusesc sa treaca peste tot ,pe cand Must ( o alta victima colaterala ) s-a prabusit iremediabil

Mustafa este un cretin ... sta in casa celor care i-au distrus logodnica ( si pana la urma si viata lui ) ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat . Mai da-l incole de victima ... nu mai este de mult victima . Este un cretin ... dupa palma pe care i-a mai dat-o si Gulliei astazi ... este un caz pierdut . Daca o mai si violeaza ...s-a cam terminat cu toata casnicia si evolutia relatiei Gullia / Kerim .
Ei nu au niciun viitor impreuna . Doar se amagesc ...si fac asta de 2 ani . Nu se poate si gata .
Sa merga mai departe ... dar pe crumuri separate . Nu sunt facuti sa fie impreuna .
Evenimentele ce se precipita mereu in viata lor ... ii fac sa uite imediat de iubire ( iubirea-care intr-un final vindeca cel mai bine ) Asa s-a intamplat si la sarut ... asa se va intampla mereu .
NU AU AVUT NOROC SI GATA . ALTCINEVA IN VIATA LOR !!! kiss


The episdoe I agree was AWFUL. They only wasted time and the end horrible. How much more does FG and Kerim have to suffer. Why torture them so much. Why so much tragedy.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Joi 23 Feb 2012, 11:41 pm

dacă merg pe aceeaşi linie scenaristele ratingul sigur nu va fi prea bun, pe blog , pe facebook prezenţa joi seara e din ce în ce mai slabă acum dacă începe şi Suskunlar primele 2 -3 săptămâni ced că vor avea audienţe mai bune deoarece e proiect nou , Muri e aşteptat nu se ştie dacă nu o i-au şi ei pe arătură.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 23 Feb 2012, 11:43 pm

DENISA a scris: dacă merg pe aceeaşi linie scenaristele ratingul sigur nu va fi prea bun, pe blog , pe facebook prezenţa joi seara e din ce în ce mai slabă
Nu vor schimba nimic , Denisa . kiss
Nu au cum ... vesnicele victime . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 23 Feb 2012, 11:45 pm

DENISA a scris: dacă merg pe aceeaşi linie scenaristele ratingul sigur nu va fi prea bun, pe blog , pe facebook prezenţa joi seara e din ce în ce mai slabă acum dacă începe şi Suskunlar primele 2 -3 săptămâni ced că vor avea audienţe mai bune deoarece e proiect nou , Muri e aşteptat nu se ştie dacă nu o i-au şi ei pe arătură.

s-ar putea sa ai dreptate la faza asta....de sapt viit lucrurile se schimba

sunt curioasa sa vad cum scapa Gulli din mainile lui Mustafa
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum