Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
Mirela Maria
dubaisport
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 28 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Urmatorul

In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 7:52 pm

ca de obicei Engin este un gentalman
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 7:54 pm

dubaisport a scris:ca de obicei Engin este un gentalman
Si drept recunostiinta pentru ajutorul primit de la el ... tanti s-a holbat !!!!!! Smile Smile Smile Dar o intelegem ...si ma intreb de ce toata lumea spune ca arata si mai bine in realitate ? Ma fac curioasa ... la vara mergem sa-l cautam . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 7:57 pm

categoric in realitate e diferit fata de tv .....tv ingrasa

la vara il dam la disparuti ,poate asa aflama mai repede unde-si face vacanta Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 7:58 pm

nu ma mai satur de promo asta ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:01 pm

dubaisport a scris:categoric in realitate e diferit fata de tv .....tv ingrasa

la vara il dam la disparuti ,poate asa aflama mai repede unde-si face vacanta Smile
Cred ca arata foarte bine in realitate ... dar nu-mi dau seama cum ar putea sa arate si mai bine ? 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516

Iti dai seama ... cred ca tanti-doamna , nu a mai gatit in ziua aia . Cred ca nici "heavy bags-urile" nu le-a mai desastat in casa . A stat si s-a gandit bine ... NOROCOASA !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754

Il dam la disparuti ... va fi gasit imediat . Crezi ca suntem singurele care il cauta ? Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 8:06 pm

victorelalove a scris:
.. NOROCOASA !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754

Il dam la disparuti ... va fi gasit imediat . Crezi ca suntem singurele care il cauta ? Smile kiss

oare ce-o fi visat tanti in noaptea din-naintea intilnirii cu engin ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:06 pm

buna seara fetelor
ce surpriza placuta am gasit kiss
si ce bine arata ftg
face pasi mici si siguri dupa cum am vazut
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:09 pm

dubaisport a scris:

oare ce-o fi visat tanti in noaptea din-naintea intilnirii cu engin ?
De ce ? Crezi ca a avut legatura cu ceea ce i s-a intamplat ? Smile Smile Smile
O fi visat lista de cumparaturi ... Smile
Poate ca locuieste langa ea ...atunci este si mai norocoasa . Ca doar are si Enginu' ... VECINE !! Iti dai seama toata ziua or scoate covoarele la batut ... doar doar l-or vedea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 8:12 pm

Buna Mirela kiss
ai vazut ce promo frumos avem ?
bine ,mai putin partea cu rapitul
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:14 pm

Buna , Mirela !! kiss
Eu nu intelegeam de ce plange Gullia prima data ... ma enervasem ...credeam ca iar are ea cine stie ce suparari cu Mukka .
Dar apoi cand am cetit si ca-i spune ca doar el este in inima ei ... si se si duce le el in camera ... mi-au dat lacrimile .
Frumos fragman !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:15 pm

dubaisport a scris:Buna Mirela kiss
ai vazut ce promo frumos avem ?
bine ,mai putin partea cu rapitul
minunat...l-am vazut de 4 ori si parca mai vreau
ce mirat e kerim cand vede asa surpriza placuta
cred ca v-a fi dupa rapire ca il ruga ceva si a mentionat Mustafa
nu stiu cum vor decurge lucrurile dar e tare frumos kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:16 pm

victorelalove a scris:Buna , Mirela !! kiss
Eu nu intelegeam de ce plange Gullia prima data ... ma enervasem ...credeam ca iar are ea cine stie ce suparari cu Mukka .
Dar apoi cand am cetit si ca-i spune ca doar el este in inima ei ... si se si duce le el in camera ... mi-au dat lacrimile .
Frumos fragman !! 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
unde scrie Vic?
il roaga si ceva despre Mustafa....eu asa am inteles
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 22 Feb 2012, 8:17 pm

bună seara !!

drăgălaşelor am văzut şi eu noul trailer , eu cred că aşezarea pe pe a Fatmagulei e în visul lui Kerim .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 8:17 pm

Mirela Maria a scris:
minunat...l-am vazut de 4 ori si parca mai vreau
ce mirat e kerim cand vede asa surpriza placuta
cred ca v-a fi dupa rapire ca il ruga ceva si a mentionat Mustafa
nu stiu cum vor decurge lucrurile dar e tare frumos kiss

va fi inainte de rapire ..
Gulli il intreaba pe Ker daca el crede ca ea se mai gandeste la mustafa..iar ea ca sa-i demonstreze ca NU se duce in patul lui
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 8:19 pm

DENISA a scris:bună seara !!

drăgălaşelor am văzut şi eu noul trailer , eu cred că aşezarea pe pe a Fatmagulei e în visul lui Kerim .

Buna Denisa !

ai mai ..nu ne dezamagi ....noi credem ca ea chiar va face pasul asta
si eu sunt convinsa ca nu e vis
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:20 pm

Buna , Denisa !!
Nu este vis ... ea am auzit ca va fi faza cu patul dar nu credeam ... Acum sunt sigura ca este pe bune . Asa simte ea sa faca ... el cred ca va fi gelos rau episodul urmator ... si Gullia vrea sa-i arate ca nu are motive .

Uite aici Mirela . Rapirea este ultima scena din episod din pacate Crying or Very sad .

Engin Akyurek USA Fans
Kerim: Or, is the reason for your tears Mustafa?

FG: You still think I love him?

FG: There is no one in my heart, except you.
...
FG: (Screams) Help, help!!!!

Translation by :Engin Akyurek Universal Fans Club
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 22 Feb 2012, 8:21 pm

eu cred că e un vis , nu cred că scenaristele sunt atât de darnice cu noi.

uitaţi cum îşi ţine Fatmagul buzele la sărutul măscăriciului



19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 426837_292604700794846_290330671022249_746180_994814946_n

VIC dacă e reală scena , rămâne barem toată noaptea ??


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 22 Feb 2012, 8:22 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:21 pm

dubaisport a scris:

va fi inainte de rapire ..
Gulli il intreaba pe Ker daca el crede ca ea se mai gandeste la mustafa..iar ea ca sa-i demonstreze ca NU se duce in patul lui

a,am crezut ca dupa...mersi dubai....eu speram sa scape repede de mustafa
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 22 Feb 2012, 8:25 pm

Mirela Maria a scris:

a,am crezut ca dupa...mersi dubai....eu speram sa scape repede de mustafa

nu stiu daca scapa asa usor ,ca maniacul vrea sa o bage cu forta in masina
dar eu nu inteleg de ce s-a ridicat gulli de pe scaun ? trebuia sa ramana langa secretara dr ,Must nu putea sa le faca rau amandurora,sau Gulli ce credea ca nebunul trage in stanga si-n dreapta?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:26 pm

Fg zici ca saruta o duda ... Smile Smile Si Mustafa o pupa pe nas !!!
Nu stiu Denisa daca va sta toata noaptea ... dar era de asteptat ca ea sa-i mai dea o dovada de iubire :

This is something else...not a dream ,not sexual, this is prove of innocent love , testing of the innocent love and Kerim will prove this...more than ever .This is Kerim his love from bottom his heart Kerim...
Asta este dovada ... ea doarme la el in pat si nu o deranjeaza cu nimic . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 22 Feb 2012, 8:27 pm

dubaisport a scris:,sau Gulli ce credea ca nebunul trage in stanga si-n dreapta?

L-a impuscat pe Kerim in fata ei ... crezi ca se teme de ceva Mustafa ? Mai ales acum ...la cat de dement a devenit . 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 2743637754
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:29 pm

victorelalove a scris:Buna , Denisa !!
Nu este vis ... ea am auzit ca va fi faza cu patul dar nu credeam ... Acum sunt sigura ca este pe bune . Asa simte ea sa faca ... el cred ca va fi gelos rau episodul urmator ... si Gullia vrea sa-i arate ca nu are motive .

Uite aici Mirela . Rapirea este ultima scena din episod din pacate Crying or Very sad .

Engin Akyurek USA Fans
Kerim: Or, is the reason for your tears Mustafa?

FG: You still think I love him?

:

FG: There is no one in my heart, except you.
...
FG: (Screams) Help, help!!!!

Translation by :Engin Akyurek Universal Fans Club
dragul de el inca nu e sigur de dragostea ei....si ce frumos ii raspunde ea...sunt topita kiss kiss kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 22 Feb 2012, 8:30 pm

THERE'S A "SPOOKY" TIP FLOATING AROUND CLAIMING KERIM WOULD BE JAILED AGAIN FOR 2 OR 3 EPISODES ...WHAT DO YOU THINK ABOUT THIS ? REMEMBER THAT HIS TRIAL WILL BE NEXT MONTH.

Thinking about it , there's about 16 episodes left so they need more misery and drama to fill in and of course we will continue reading next summaries : and this situation will bring FG AND KERIM closer and closer ... Mustafa should be around for more time, he is the only one creating events soooo ...


dacă dorm în acelaşi pat sigur nu doarme niciunul dintre ei, amândoi sunt încordaţi

oare şi în inima lui Beren e doar Engin ??? 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 359517
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:32 pm

dubaisport a scris:

nu stiu daca scapa asa usor ,ca maniacul vrea sa o bage cu forta in masina
dar eu nu inteleg de ce s-a ridicat gulli de pe scaun ? trebuia sa ramana langa secretara dr ,Must nu putea sa le faca rau amandurora,sau Gulli ce credea ca nebunul trage in stanga si-n dreapta?

chiar asa,se ridica imediat cum vede pistolul.....sau poate secretara a iesit putin???nu stiu
dar nu mai am rabdare pana maine
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Mier 22 Feb 2012, 8:34 pm

DENISA a scris:THERE'S A "SPOOKY" TIP FLOATING AROUND CLAIMING KERIM WOULD BE JAILED AGAIN FOR 2 OR 3 EPISODES ...WHAT DO YOU THINK ABOUT THIS ? REMEMBER THAT HIS TRIAL WILL BE NEXT MONTH.

Thinking about it , there's about 16 episodes left so they need more misery and drama to fill in and of course we will continue reading next summaries : and this situation will bring FG AND KERIM closer and closer ... Mustafa should be around for more time, he is the only one creating events soooo ...


dacă dorm în acelaşi pat sigur nu doarme niciunul dintre ei, amândoi sunt încordaţi

oare şi în inima lui Beren e doar Engin ??? 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 359517

nu au liniste deloc sa-si traiasca povestea....ce porcarie....sa dispara odata mustafa
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 19. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 35 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum