Serialesitelenovelet
13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+12
DENISA
alitheea
Garo
costina
iulianagl
lica54
tiberici
narcisa
Alexa20
Ioana Style
petronela
Admin_dea05
16 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:30 pm

petronela a scris:Sincer chiar imi pare rau pentru ei.... stupid toate privirile si atingerile au fost pentru ei, in primul rand apoi si pentru cei care vad filmul...


Pai cam asa ceva.Dar asta e el acum imbratiseaza elefantul dansator.Dar ma intreb oare o imbratiseaza?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:31 pm

Bunica tot bunica ramane.Poate sa fie nepotul cat de rau. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 27 Feb 2012, 8:32 pm

Am crezut ca dupa Asi nu mai vad asa un cuplu...de indragostit...
astia doi i-au depasit...sunt cel mai frumos cuplu pe care l-am vazut eu intr-un film, si cel mai bine interpreteaza ca sunt indragostiti unul de celalat...sau poate nu joaca un rol stupid chiar ne arata propriile lor sentimente,...nici eu numai stiu ce sa cred.....m-au ametit de tot... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:35 pm

Mai cum naiba s-a gandit el sa intrebe de Adi. Smile Parca ar avea al optulea simt. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:36 pm

petronela a scris:Am crezut ca dupa Asi nu mai vad asa un cuplu...de indragostit...
astia doi i-au depasit...sunt cel mai frumos cuplu pe care l-am vazut eu intr-un film, si cel mai bine interpreteaza ca sunt indragostiti unul de celalat...sau poate nu joaca un rol stupid chiar ne arata propriile lor sentimente,...nici eu numai stiu ce sa cred.....m-au ametit de tot... 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 2743637754

Stii cum e la ei.Pe scena e viata reala iar in viata reala e doar o scena. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:37 pm

Smile Smile Ce fel umfla Manisha baloanele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 27 Feb 2012, 8:42 pm

iulianagl a scris:

Stii cum e la ei.Pe scena e viata reala iar in viata reala e doar o scena. Smile Smile Smile


Va da-ti seama ce gelozie pe "elefantul dansator" ........ Smile Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:45 pm

tiberici a scris:


Va da-ti seama ce gelozie pe "elefantul dansator" ........ Smile Smile Smile

Pai nu ca de altfel ea zice ca nu-i... stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 27 Feb 2012, 8:47 pm

iulianagl a scris:

Pai nu ca de altfel ea zice ca nu-i... stupid

Nu-i ce? "elefantul dansator" sau geloasa?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:47 pm

Ce-mi place cand spune Oooleee!!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 27 Feb 2012, 8:48 pm

Sunte-ti teribile cu elefantul dansator... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:48 pm

tiberici a scris:

Nu-i ce? "elefantul dansator" sau geloasa?

Elefant dansator este dar geloasa ea spune ca nu-i.Tu o crezi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:49 pm

petronela a scris:Sunte-ti teribile cu elefantul dansator... Smile


De ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 8:50 pm

Dar Geet ce a facut a furat prosoapele de la hotelul lui Dev?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 27 Feb 2012, 8:56 pm

iulianagl a scris:

Elefant dansator este dar geloasa ea spune ca nu-i.Tu o crezi?

Eu..... dupa ce am "citit" cu google/traduce comentariile la clipul postat de tine m-am convins ce minte ge gaina are Debuna (parca nu banuiam deja) e geloasa si-n culcare, si-n sculare..... o sa-l sufoce pe Guru cu atitudinea ei....deja e schimat, parerea mea.
Am vazut un clip la ziua lui numai cu baieti, nici o colega, reportera nimic...... interdictie totala de la Debuna pt parte feminina.
A dresat-o si pe partenera actuala sa vorbeasca in interviuri to de ea, de Debuna..... Smile Smile se fac amandoi de ras!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 27 Feb 2012, 9:00 pm

iulianagl a scris:


De ce?
Am vazut si eu video pus de tine si am citit comentariile...unele dintre ele chiar au fost rautacioase...dar le meritau,intr-adevar puteau fi originali si sa danseze ceva nou pentru asa un eveniment special pentru ei doi..dar poate au crezut ca le va iesi mai bine decat au dansat Gurmeet cu Drashti stupid ..ghinionul lor ... au fost jalnici...si da, probabil de asta si sunt prietene Debuna cu Kratita, sunt cam la acelasi gabarit.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Lun 27 Feb 2012, 9:03 pm

Fetelor de la ora 16.00 ma chinui sa o votez.... si nu merge de loc. Cand dau Reload se incarca fff greu, de contorizat nu contorizeaza.... mor si iar mor....
La voi merge? a-ti incercat.....uitati-va ce frumosi sunt....13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 R9gb4o
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 9:17 pm

tiberici a scris:

Eu..... dupa ce am "citit" cu google/traduce comentariile la clipul postat de tine m-am convins ce minte ge gaina are Debuna (parca nu banuiam deja) e geloasa si-n culcare, si-n sculare..... o sa-l sufoce pe Guru cu atitudinea ei....deja e schimat, parerea mea.
Am vazut un clip la ziua lui numai cu baieti, nici o colega, reportera nimic...... interdictie totala de la Debuna pt parte feminina.
A dresat-o si pe partenera actuala sa vorbeasca in interviuri to de ea, de Debuna..... Smile Smile se fac amandoi de ras!

Poate asta le place sa se faca de ras. Smile Smile Si ei se cred cei mai tari.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 9:18 pm

petronela a scris:
Am vazut si eu video pus de tine si am citit comentariile...unele dintre ele chiar au fost rautacioase...dar le meritau,intr-adevar puteau fi originali si sa danseze ceva nou pentru asa un eveniment special pentru ei doi..dar poate au crezut ca le va iesi mai bine decat au dansat Gurmeet cu Drashti stupid ..ghinionul lor ... au fost jalnici...si da, probabil de asta si sunt prietene Debuna cu Kratita, sunt cam la acelasi gabarit.. Smile

Si jalnici or sa fie in continuare ca asta le place sa se creada cei mai buni si vor sa arate lumii intregi ca de fapt nu e ceea ce credem noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 27 Feb 2012, 9:32 pm

Asta nu inseamna ca noi trebuie sa ne suparam...sa fim sanatoase...Alexa sa fie bine... si sa reusim sa vedem filmul pana la final...sa-i tocam bine... Evil or Very Mad ...sa mai vedem filme care sa ne suceasca mintile stupid ...ca sa-ti spun drept nu mai credeam ca la varsta mea mai apuc sa am fluturi in stomac ...la un film... confused ...
nu mai spun de voi...abia astept seara sa intru pe forum ...sa vad ce noutati din lumea larga mai aduce-ti... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 9:44 pm

petronela a scris:Asta nu inseamna ca noi trebuie sa ne suparam...sa fim sanatoase...Alexa sa fie bine... si sa reusim sa vedem filmul pana la final...sa-i tocam bine... Evil or Very Mad ...sa mai vedem filme care sa ne suceasca mintile stupid ...ca sa-ti spun drept nu mai credeam ca la varsta mea mai apuc sa am fluturi in stomac ...la un film... confused ...
nu mai spun de voi...abia astept seara sa intru pe forum ...sa vad ce noutati din lumea larga mai aduce-ti... kiss


Ahhhaa dar ce batrana te mai crezi?Auzi de parca ar avea 100 de ani si n-ai avea voie sa ai fluturasi in stomac. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 27 Feb 2012, 9:52 pm

petronela a scris:Asta nu inseamna ca noi trebuie sa ne suparam...sa fim sanatoase...Alexa sa fie bine... si sa reusim sa vedem filmul pana la final...sa-i tocam bine... Evil or Very Mad ...sa mai vedem filme care sa ne suceasca mintile stupid ...ca sa-ti spun drept nu mai credeam ca la varsta mea mai apuc sa am fluturi in stomac ...la un film... confused ...
nu mai spun de voi...abia astept seara sa intru pe forum ...sa vad ce noutati din lumea larga mai aduce-ti... kiss

Mama fetelor, da ce il mai tocati pe Guru. Si am aflat un termen nou "elefantul dansator" Smile Smile
Am ras cu lacrimi cand am auzit, cum ati poreclit-o pe Debu Smile

Adevarul este ca ar fi trebuit sa faca un dans original, nu sa imite figurile din Geet. Pentru ca ea nu ii ajunge nici la degetul mic lui Drashti.
Drashti se misca precum o lebada pe apa, in schimb Debuna era precum balena ucigasa Smile

Totusi, sa le priasca casatoria cat o sa le tina Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Lun 27 Feb 2012, 9:59 pm

Alexa20 a scris:

Mama fetelor, da ce il mai tocati pe Guru. Si am aflat un termen nou "elefantul dansator" Smile Smile
Am ras cu lacrimi cand am auzit, cum ati poreclit-o pe Debu Smile

Adevarul este ca ar fi trebuit sa faca un dans original, nu sa imite figurile din Geet. Pentru ca ea nu ii ajunge nici la degetul mic lui Drashti.
Drashti se misca precum o lebada pe apa, in schimb Debuna era precum balena ucigasa Smile

Totusi, sa le priasca casatoria cat o sa le tina Smile Smile
O sa tina, pentru ca vor trage cu dintii de ea...si daca se procopseste Guru si cu un puradel...o sa fie familia perfecta.. confused
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 9:59 pm

Alexa20 a scris:

Mama fetelor, da ce il mai tocati pe Guru. Si am aflat un termen nou "elefantul dansator" Smile Smile
Am ras cu lacrimi cand am auzit, cum ati poreclit-o pe Debu Smile

Adevarul este ca ar fi trebuit sa faca un dans original, nu sa imite figurile din Geet. Pentru ca ea nu ii ajunge nici la degetul mic lui Drashti.
Drashti se misca precum o lebada pe apa, in schimb Debuna era precum balena ucigasa Smile

Totusi, sa le priasca casatoria cat o sa le tina Smile Smile


Ce balena ucigasa?Pai si aia se misca frumos cand ucide.Ea nici macar talent n-are la asa ceva.Daca n-ai vazut un elefant dansator uite ca azi ai avut sansa sa o faci.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 27 Feb 2012, 10:01 pm

petronela a scris:
O sa tina, pentru ca vor trage cu dintii de ea...si daca se procopseste Guru si cu un puradel...o sa fie familia perfecta.. confused

Pai sa-l faca cat mai repede ca poate asa mai scapam si noi de ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 17 Empty Re: 13.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum