Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
dubaisport
mita baston
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 24 din 44 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Urmatorul

In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 08 Mar 2012, 11:14 pm

sigur scapa repede...cine s-o mai streseze pe gullia
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 08 Mar 2012, 11:15 pm

victorelalove a scris:

Nu ma uit la episod . Ma uit doar cand pare ca promite ceva . Smile Smile Smile

pai nu ne promit ei in fiecare saptamana
si noi credem... Smile Smile Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Mar 2012, 11:15 pm

Mirela Maria a scris:sigur scapa repede...cine s-o mai streseze pe gullia

cum cine ? mustafa....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Mar 2012, 11:18 pm

Mirela Maria a scris:

pai nu ne promit ei in fiecare saptamana
si noi credem... Smile Smile Smile
Pai la asta nu era nimic placut in tipsuri ... si exact asa a si fost .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 08 Mar 2012, 11:19 pm

fetelor ma duc sa ma culc, noroc cu finalul care a salvat episodul ...altfel adormeam demult

noapte buna tuturor ! kiss 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Mar 2012, 11:23 pm

Noapte buna , Dubai !! kiss
Da , finalul cu ei doi imbratisati si plini de speranta a fost minunat .
Dar cred ca nu vom avea nici saptamana viitoare cine stie ce episod .
Asteptam maine indicii ... daca s-or grabi sa ni le dea .
Si sa vedem raitingul ... oricum la turci totul este cok guzel . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 08 Mar 2012, 11:26 pm

ati vazut ca incepe Asi
o sa-l vad a 4 -oara....
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Mar 2012, 11:28 pm

Am vazut , Mirela !! kiss
Bine ca il dau la o ora potrivita ... si nu este joia . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 08 Mar 2012, 11:29 pm

l-ai vazut si tu Vic???
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Mar 2012, 11:35 pm

Mirela Maria a scris:l-ai vazut si tu Vic???

O singura data . Mi-a placut . Dar l-am vazut pe calculator . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Joi 08 Mar 2012, 11:40 pm

victorelalove a scris:

O singura data . Mi-a placut . Dar l-am vazut pe calculator . kiss

stii ce am facut azi noapte dupa ce am terminat de vb aici,adica pe la 1,30....m-am uita la "O comedie romantica" cu Sedef Avci
imi place mult de ea din Menekse si Halil
foarte bun
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 08 Mar 2012, 11:56 pm

Si mie imi place Sedef Avci .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 12:08 am

Noapte buna!
somnic usor 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 1770706045
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 12:11 am

Noapte buna , Mirela !! kiss
Episodul asta mi-a lasat un gust amar .
Nimic nu a avut sens . Gullia mi se pare ca a facut 2 pasi in spate .
Totul a fost alan'dala ... Crying or Very sad

Sa vedem ce promit tipsurile de maine ... daca om avea asa ceva . kiss

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 155656





Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Lun 19 Noi 2012, 11:20 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 09 Mar 2012, 8:45 am

buna dimineata!

FG: There was nothing else I could do other than screaming. I
didn't have any weapon other than my voice, nobody heard it anyway. I thought he would never let me go, I would never be able to get away. It was like seeing the same nightmare again. When he approached me like that, I thought what happened that night would happen again. I wanted to die; so that it would end and nobody will be able to hurt me again.
Later to Kerim: I couldn't pull the trigger even when you were in that situation. What if your dad didn't come?
pembeyengec FROM YT

aseara m-a lovit furtuna solara drept in cablu de la internet si n-am mai vazut nimic!! nu prea am pierdut mare lucru,exceptand-o pe madame perihan care a facut toti banii cu valijoara gata pregatita pt resat!!! probabil s-au gandit ca ce-i prea mult strica,sa nu ne uzeze cordul de atatea emotii si au lasat-o mai moale.ne mai odihnim pana joi!


Ultima editare efectuata de catre mita baston in Vin 09 Mar 2012, 8:46 am, editata de 1 ori
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Mar 2012, 8:45 am

Selim left a note for his parents .


I loved when Erdogan threw Selim's SIM card then told him "You could as well have left a note saying that we're running away!!!"
And Selim made that face ... which meant that he did itttttt


The bodyguard ?
He was telling them where he comes from... and his family died in an earthquake I think


Perihan
gave the tape about Turaner to the police


Perihan told Yadigar to deliver the proof she was keeping against Resat to the police.
And meanwhile, she prepared Resat's pajamas and underwear for the days he was going to spend in jail.


i have a feeling that those guys are the men of her ex husband or fiancé or pimp.
When she told everything to the police, maybe Munir called him as promised in Episode 63


What did Fatmagul told to Meryem when they were in Fatma's room???


She told her it almost felt like that night (the night of her rape)
She thought she was going to live the same thing one more time
And she told her this nightmare will never end.

She was so tired but she couldn't close her eyes to sleep. Abla asked her "do you want me to stay with you ? " She nodded.
Abla stayed with her all night long, but Fatmagul couldn't sleep.
She kept waking up and crying.



Fatmagül: i could not pull the trigger ..
Kerim: please Fatmagül ..
Fatmagül: Ya Kerim what if your father had not come?
Kerim: you picked the gun, How did you know it Even I can not believe it ..
Fatmagül: what if your dad didn't catch up ..
Kerim: Passed. Look now we are home, we're safe, now we're together ..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Mar 2012, 8:46 am

neatza!

asta e cam tot ce a aparut. dar mai intelegem cate ceva.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Mar 2012, 9:00 am

mita baston a scris:buna dimineata!


aseara m-a lovit furtuna solara drept in cablu de la internet si n-am mai vazut nimic!! nu prea am pierdut mare lucru,exceptand-o pe madame perihan care a facut toti banii cu valijoara gata pregatita pt resat!!! probabil s-au gandit ca ce-i prea mult strica,sa nu ne uzeze cordul de atatea emotii si au lasat-o mai moale.ne mai odihnim pana joi!


si yo si yo! 3 secunde de intrerupere si s-a oprit tot in mijlocul serialului. si-a revenit dar pana s-a incarcat kanal d online am pierdut 5 minute. le-am recuperat de pe ddizi.com .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 09 Mar 2012, 9:07 am

michiper68 a scris:


si yo si yo! 3 secunde de intrerupere si s-a oprit tot in mijlocul serialului. si-a revenit dar pana s-a incarcat kanal d online am pierdut 5 minute. le-am recuperat de pe ddizi.com .

aiii,credeam ca doar la mine fuse problema.naspa frustrarea,da' nu chiar ca atunci cand era Asi! slabusor,mi-a placut faza cu kerimu'mangaind bibiloul de pe masa,cum au jucat resat si munir,in rest,parca nici mukko nu mai avea spor la spus prostii,berenica ragusita maxim,si un punct in plus pentru baba cloanta aia vindecatoare,o si vedeam deschizand masina lui musti cu cheile...
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Mar 2012, 10:05 am

PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? KANAL D 20:56:16 01:37:23 12,78 29,3
2 KURTLAR VADİSİ PUSU TNT 20:53:42 01:42:04 10,55 24,2
3 ATLETICO MADRID - BEŞİKTAŞ *fluturaş* KARŞILAŞMASI STAR TV 19:52:04 01:45:34 7,97 18,4
4 FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? - OZET (TKR) KANAL D 19:57:46 00:45:24 6,76 15,9
5 ARKA SOKAKLAR (TKR) KANAL D 17:19:02 01:10:34 6,25 20
6 SUSKUNLAR SHOW TV 21:47:06 01:36:53 5,69 13,9



08.03.2012 SBT TOP100 AB GRUBU
SIRA PROGRAM ADI KANAL BASLANGIÇ SÜRE AMR% SHR
1 FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? KANAL D 20:56:16 01:37:23 11,74 26,7
2 KURTLAR VADİSİ PUSU TNT 20:53:42 01:42:04 9,84 22,4
3 ATLETICO MADRID - BEŞİKTAŞ *fluturaş* KARŞILAŞMASI STAR TV 19:52:04 01:45:34 9,6 22,3
4 FATMAGÜL'ÜN SUÇU NE? - OZET (TKR) KANAL D 19:57:46 00:45:24 6,63 15,8
5 ALİ KIRCA ANA HABER SHOW TV 19:01:48 00:48:28 5,84 16,3
6 SUSKUNLAR SHOW TV 21:47:06 01:36:53 5,81 13,9
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 09 Mar 2012, 11:22 am

Fatmagul's scene with Meryam then Kerim:
FG: There was nothing else I could do other than screaming. I didn't have any weapon other than my voice, nobody heard it anyway. I thought he would never let me go, I woul...d never be able to get away. It was like seeing the same nightmare again. When he approached me like that, I thought what happened that night would happen again. I wanted to die; so that it would end and nobody will be able to hurt me again.
Meryam: is good like this is it enough, or shal I get you something else on top.
Fatmagul: no
Meryam: sleep now, anyway it is going to be morning soon.
Fatmagul: I do feel sleepy.
Meryam: but you eyes are sleepy.
Fatmagul: I very tired but not sleepy.
Meryam: do you want me to stay with you?… Ok I wil prepare worm milk for you, so you will sleep comfortably, let me take this, I will put honey in it ( meaning the milk)
Kerim: did she sleep?
Meryam: her eyes are closing but still can't.
Kerim: Fatmagul you have to rest don't do this please.
Fatmagul: I could not pull the trigger…. even while you were in that situation.
Kerim: Fatmagul, don't do this please.
Fatmagul: what if your father did not come?
Kerim: I can't believe, how you got the gun in your hand and pointed it towards him.
Fatmagul: what if your father could not reach us in time.
Kerim: it passed, look we are now at home, secured, together…. the nightmare is finished…. look all of them will be caught one by one… it is finished… finished.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 12:46 pm

Buna ziua , dragi copii !!
Multumim , Mita , Michi !! kiss
Stati linistite ... ca mare lucru nu ati pierdut .
Pentru mine a fost ca si cum ar fi facut episodul din filmari ramase nedifuzate ... totul claie peste gramada . Dar poate ca mi s-a parut mie .
Enginu' a facut toti banii ... cel putin pe la sfarsitul episodului arata asa de fresh si de frumos . 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 283516
Imbratisarea de la final ... iar de nota 10 .
Mustafa IRON MAN ... asta iar o sa-l mai impuste pe Kerim peste 2 episoade . Smile
Gullia ... cred ca este la fel ca prin primele episoade . Singura diferenta ... nu-l mai uraste pe Kerim .
Terapie facuta degeaba .

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 35choxh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 1:36 pm

BUNA ZIUA TUTUROR !

MICHI ,MITA ..multumim ptr traduceri kiss

buna Vic kiss ...ai dreptate cand zici ca ti s-a parut un epis slab,asta e si parerea mea,daca mai tinea 20 min adormeam cu ochii in pc....
dar sa stii ,reactia Gulliei a fost una normala, nu avea cum sa stea cu Ker ( probabil ca tu te asteptai ca imediat ajunsa acasa sa vorbeasca cu Ker,sa-i povesteasca totul ) dar nu avea cum ,chiar daca si-ar fi dorit lucrul asta ea era inca shocata de evenimente dar si mai mult de faptul ca a pus mana pe pistol ..in fond EA a trait clipele de cosmar cu Mustafa,asa cum ai marturisea si abei ,si-a revazut cea mai cumplita noapte din viata ei....terapia a dat roade ptr ca in final ea s-a dus glont in bratele lui Ker,nu a asteptat ca el sa faca primul pas,parerea mea e ca Gulli e f f aproape de vindecare nicidecum ca la inceputuri.
povestea lor de dragoste isi urmeaza cursul in functie de evenimentele la care sunt EI implicati.
eu pot sa numesc episodul de aseara " Aventurile lui Mustafa " !

astept sa vad ce se va intampla in epis viitoare cu Resat si Munir ,in ciuda tuturor dovezilor depuse de Perihan ,cred ca vor iesi repede.

Pe asu au saltat-o fostii pesti,prietenii ex-sotului din Germania...sigur va avea un sfarsit tragic .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 1:43 pm

Buna , Dubai !! kiss

Nu mai are legatura cu nimic relatia lor ... inteleg ca ea nu mai putea sa stea langa Kerim dupa cele intamplate ... dar de ce trebuia sa se intample rapirea ? Asta ii aduce mai aproape ? Aiurea ... este o incalceala de ma doare capul .
Mai sunt 14 episoade ... si nu mai astept nimic . Sunt satula de atata durere ... si totul ca un scopulde a-i apropia ? Cica ... 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754
In halul asta ??????? Cu suferinta si rapiri si sange ?
Mai bine pas ... ma simt mult mai bine fara sa-i mai vad unul lanaga altul .
Abla langa ea in camera ...Kerim pe la usa ? Ce a fost asta ?
Si apoi cu terapia ... si ca si-a amintit de noaptea aia langa Mustafa ?
Ce rost mai avea ?
Si tot familionul claie peste gramada . Nenea body ... cu povestea lui penibila ?????????? Sa ne lase ...
Au transformat episodul de aseara intr-un circ .



Am scris un comentariu care nu are logica si cursiviatate ...dar tocmai pentru ca este despre uns erial care nu mai are logica .

Mustata scapa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ?
Haida da !!!!!!!!!!!!

I'm not interested about their relationship anymore.... I've forgot about this matter according to what happened .... oooooooof...But, sure it made them closer, but the writers made it in unbelievable way, such far away of their reality .... ENGIN IS MY MAIN REASON TO WATCH, AND FEEL ....THAT'S IT

But, for me I stopped watching the whole dizi, I'm watching Engin's scenes only..... Even FGSN will be down in rating , I see it it's a good thing to learn those writers their lesson of how to write good script, and good show to entertain people...Not, to make them suffer like this with their stupidity writing, and Engin won people hearts... It's good thing for him...Anyway, I don't care about FGSN any more....I'm caring about Engin....As long as he is doing his job perfectly, I'm happy :))

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 8vpurr 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 2:49 pm

victorelalove a scris:Buna , Dubai !! kiss

Nu mai are legatura cu nimic relatia lor ... inteleg ca ea nu mai putea sa stea langa Kerim dupa cele intamplate ... dar de ce trebuia sa se intample rapirea ? Asta ii aduce mai aproape ? Aiurea ... este o incalceala de ma doare capul .
Mai sunt 14 episoade ... si nu mai astept nimic . Sunt satula de atata durere ... si totul ca un scopulde a-i apropia ? Cica ... 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 2743637754
In halul asta ??????? Cu suferinta si rapiri si sange ?

tu esti prea patimasa...vezi lucrurile dpdv sentimental
detaseaza-te un pic de situatie si priveste intreg scenariu ca un simplu telespectator.
stii vorba aceea : ca sa-ti revii din betie ,mahmureala ,trebuie sa bei acelasi tip de bautura de la care te-ai imbatat......asa e si cu trauma Gulliei, ca sa se vindece complet trebuie sa mai treaca prin trauma dar doar la nivel de tentativa ,nu faptic..asta e studiul philogiei ....
zici tu ca te-ai saturat de atata durere...dar durerea a fost inca din primul episod..eu nu ma asteptam la schimbari majore,m-am pregatit ptr asta inca de anul trecut.
poate ca ar fi fost ciudat sa o vad pe Gulli zambitoare,iubareata,dragastoasa fata de Ker de prin epi 20.
o atmosfera vesela ai sa vezi in casa avocatului in ultimele 15 min ale episodului final.

mai gandeste-te la un lucru : si noua,tuturor ni se intimpla ca atunci cand avem o problema sa stam sa meditam singuri, nu-l acceptam langa noi nici macar pe partenerul de viata.....asa si cu Gulli si Ker , impresia mea aseara a fost ca nici unul dintre ei nu vroiau sa-si faca destainuri,fiecare vroia sa stea cat mai singur cu el insusi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 24 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 44 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum