Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
dubaisport
mita baston
victorelalove
DENISA
8 participanți

Pagina 28 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Urmatorul

In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 6:56 pm

Mirela Maria a scris:

dar de ce?/
tot nu crede ca se iubesc?

Pai nu cred .
Dar asta a urmare a faptului ca nu-i lasa sa se iubeasca ... si nici sa arate .
Dar ...anyway ... ho cares anymore ????????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 6:57 pm

victorelalove a scris:

Dar nu sunt suparata pe ei .
Sunt suparata DE CUM EVOLUEAZA SITUATIA . Gullia este iar traumatizata .... si plangacioasa . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

las-o sa se chinuie poate asa isi da seama ca doar apropiindu-se se Kerimel ii va fi bine
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:00 pm

victorelalove a scris:

Pai nu cred .
Dar asta a urmare a faptului ca nu-i lasa sa se iubeasca ... si nici sa arate .
Dar ...anyway ... ho cares anymore ????????

noua ne pasa ...vrem sa-i vedem in pat si punct
sa-l vedem cum se comporta,cu mainile lui fine....degetele lungi....ii sopteste tandru....o apropie de pieptul lui ud de ploaie....o saruta incet si o iubeste nebuneste
hai ca am luat-o razna
ar trebui sa ma apuc de scenarii

mai am multe in cap dar nu se pot scrie 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 7:05 pm

Mirela Maria a scris:

mai am multe in cap dar nu se pot scrie 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Ooooooooooooooooo ... ce frumos scrii . Imi plac ideile tale . kiss
Insa asta nu se va intampla niciodata .
Nu este loc de dragoste si de degete fine de Engin . Ce sa mai spunem de ce ar putea sa-i spuna in momentele alea cu vocea lui sexy ????????? 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 ... dar degeaba .
Eu mi-am luat gandul de la asta acum vreo vreo 3 luni ... insa tot speram ca macar sa se sarute si ei odata la 3 episode ... dar mi-am luat si de la asta gandul acum 1 luna .
Asa ca ...obisnuieste-te cu gandul ca nu vei vedea ceva intre ei . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:06 pm

nici nu vreau...... Smile
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:08 pm

ea sa faca ce vrea
eu vreau sa-l vad pe el in actiune


am uitat de voce....vai,vai..
ms ca mi-ai adus aminte
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 7:09 pm

Enginu' cred ca cel mai bun este in scenele de dragoste ... asta cred eu . Este facut pentru love!!!!! Stie cum sa sarute ... si alte lucruri care rimeaza . Smile
Dar nu are cum sa arate in serialul asta . Nu este loc .

Ar putea sa o duca pe Gullie departe de toti dupa nunta ... dar sigur vor sta in casa aia ...si asta este moartea pasiunii .
Asa ca 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 passion !!! si TOT ... Crying or Very sad
Socialul este la ordinea zilei .

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:11 pm

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Qqxytt
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 7:12 pm

Mirela Maria a scris:

am uitat de voce....vai,vai..
ms ca mi-ai adus aminte
Pai se poate ??????? 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 248946
Tu-ti dai seama cum ar fi ????? Wowwwwwwwww ...
Ceva de genul sa aibe incredere in el ... 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 Ca a asteptat mult momentul ... si ce o mai spune el ... ca orice spune este sexyyyyyyyyyyyy . 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:14 pm

victorelalove a scris:Enginu' cred ca cel mai bun este in scenele de dragoste ... asta cred eu . Este facut pentru love!!!!! Stie cum sa sarute ... si alte lucruri care rimeaza . Smile
Dar nu are cum sa arate in serialul asta . Nu este loc .

Ar putea sa o duca pe Gullie departe de toti dupa nunta ... dar sigur vor sta in casa aia ...si asta este moartea pasiunii .
Asa ca 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 passion !!! si TOT ... Crying or Very sad
Socialul este la ordinea zilei .


bun rau,ce mai......
in bbo a iubit dar putin spre psihoza
aici e caz social
acum urmeaza sigur o dragoste adevarata cu gesturi si tot tacamul kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:18 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Da . Aici nu va iubi nimic ... vei vedea tu .

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 155656 Dubai !!
Pofta buna !! kiss

eu cred ca da ....sper...nu-l vreau bolnavior sad sad
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 7:24 pm

Mirela Maria a scris:

eu cred ca da ....sper...nu-l vreau bolnavior sad sad
Va fi bolnavior .... dar eu tot sper ca sa-si gaseasca si el pe cineva . 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 7:50 pm

ma bate gandul sa ajut si eu la traduceri ca timp am ,calc bun am dar habar nu am cum se face
daca ma poate invata cineva sa-mi dea mp
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 7:55 pm

Mirela vezi ca este un topic pentru asta ... dar nu mai stiu eu acum unde este pus . kiss
O sa-l caut . kiss

Astia nici tipsuri nu mai dau astazi ... daca sunt pe locul 1 .
Ce sa facem ? Pana la urma conteaza ce le place turcilor . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 8:12 pm

Engin Akyurek USA fans

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 34hi3pf
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 8:35 pm

victorelalove a scris:Mirela vezi ca este un topic pentru asta ... dar nu mai stiu eu acum unde este pus . kiss
O sa-l caut . kiss

Astia nici tipsuri nu mai dau astazi ... daca sunt pe locul 1 .
Ce sa facem ? Pana la urma conteaza ce le place turcilor . Crying or Very sad

asa-i Vic...dar eu continui sa visez...
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Vin 09 Mar 2012, 8:37 pm

victorelalove a scris:Engin Akyurek USA fans

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 34hi3pf

vad ca suskunlar nici nu apare
Kerim e cel mai tare kiss
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 8:39 pm

Mirela Maria a scris:

vad ca suskunlar nici nu apare
Kerim e cel mai tare kiss
Pai nu apare ca atunci cand au inceput sondajul ... "suskunlar" nici nu incepuse . kiss
Dar Kerim/ Engin este omul momentului . kiss
Sunt araboaicele innebunite dupa el ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 8:42 pm

Last scene episode 65

Reshat:What are you doing here?
Kerim:Excuse me, this is your THING, isn't it?? entering people's houses without permission?
Munir:Get out now or I'll call the police
K:Yes call them, so they could come too.
M:I am warning you, this is the last time.
K:I said call them so they could come. I want to know what said Hacer Ovacik to the police about you.
Explain to me why did you take Mustafa to the shoes factory? Explain to me why did you stay silent when you knew he was a killer?
R:What are you talking about?
K:You know, don't you? Everything will be revealed, every proof you disguised.
R:Get out, get out right now.
K:I'll go but we'll go alltogether. where are those two snakes,erdogan and selim?
Where did you hide them?
R:they are working in the company. We don't have to hide from anything.
K:is that right?
R:I said get out.
K. wasn't it enough doing all those things to protct them?
M: Yashar you have to come right now, to the house.
K:Yes call him too, bring all the pisliks that you used for your filthy work. From now on I fear no one.
Hilmye:Kerim
K:Time to Payback Resat Yasharan. You'll pay for every deed you did.
R:Is that to you that we need to make account? But when you took the money, you weren't talking like that.
K:Yes I accepted. Yes I did such mistakes,
R:We all are taking the responsibility of your blabbering.
K:You gave him the gun to kill me. because if you killed me, FG will be then all alone. It was your way to silence her. But Mustafa explained everything to me.
R:You can't proove anything. mustafa is instable. And you are as ill as him.
K:Then I am bringing you good news. The police has proofs against you. Isn't it true Perihan Hanim? Maybe it's selim and Erdogan.let's go and see.

...

FG:My heart is going to stop

...

Police agent:Resat yasharan?
R:Yes
PA:there is an arrest order against you.
R:what's happening?
M:Can I see this order? I am his lawyer.
PA:Are you Munir Talci?
M:Yes.
PA:You need to come with us too.
M:Of course I'll come.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kadir abi: Kerim please don't do something stupid. All our phones are monitored and the police knows where you are. Wait for their call, they'll give you instructions. Tamam? there are wonderful news. Police took Hacer's testimony
and everything that the yasharan did was revealed. Do you hear me Kerim?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PA: You don't have to talk, but you are obliged to answer the questions conserning personnal informations.
You have the right to have a lawyer and if you can't have one...(I didn't get it but surely the judge will assign someone as his lawyer)

...

Kerim and Fatmagül holding each other
K:This is just the beginning Fatmagül. We just started.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 8:46 pm

dubaisport a scris:

Kerim and Fatmagül holding each other
K:This is just the beginning Fatmagül. We just started.
Multumim , Dubai !! kiss

Normal de ... ca doar ce trecura 65 de episoade . Normal ca sunt la inceput . stupid stupid stupid

Scena cu Kerim in casa Yasaranilor este superba ... Kerim avea aceiasi tonalitate a vocii ca intotdeauna . 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 8:46 pm

ce frumos i-a zis Ker lui Gulii ca asta e debia inceputul.....of course victoria va fi in final !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 8:48 pm

acum ne-am lamurit si cu disparitia lui Asu ...saraca,a declarat tot impotriva yasara, cred ca azis si cum au santajat-o in procesul de viol...
imi pare rau de personajul ei, dar cred ca va ramane cu bodyguardul lui gulli ,si asa ala e orfan
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 8:51 pm

dubaisport a scris:
imi pare rau de personajul ei, dar cred ca va ramane cu bodyguardul lui gulli ,si asa ala e orfan
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce bine-i "potrivisi" .
Eu cred ca daca este sa ramana in viata ...ramane cu poxenetul/taximetrist . kiss

Dar Gullia si Kerim ... nu cred ca vor avea un viitor impreuna . I-o fi spus Kerim frumos ca este abia inceputul ... dar este inceputul sfarsitului relatiei lor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 09 Mar 2012, 9:02 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ce bine-i "potrivisi" .
Eu cred ca daca este sa ramana in viata ...ramane cu poxenetul/taximetrist . kiss

asa credeam si eu pana aseara.....dar cand il auzi pe body..ca e orfan si fara familie ,mi s-a rupt inima de mila lui, asa ca l-am pricopsit cu o nevasta si un copil gata facut Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 09 Mar 2012, 9:05 pm

dubaisport a scris:
asa credeam si eu pana aseara.....dar cand il auzi pe body..ca e orfan si fara familie ,mi s-a rupt inima de mila lui, asa ca l-am pricopsit cu o nevasta si un copil gata facut Smile

Ce inima mare ai ... nu ai vazut-o si pe Mukka ?????? Imediat il sorbea din priviri .

Acum serios ... Gullia nici nu s-a interesat de Kerim . El doarmea pe masa ...si ea plangea prin camera . Au distrus povestea de dragoste pentru mine .
Nici imbratisarea din final nu mai m-a facut sa tresar . Am luat totul ca pe un facut ... si nimic mai mult . Nu ma mai bucur de momentele lor impreuna .
Cum ai spus si tu ... Ask -iubirea mea , era si mai violent cateodata si plin de razbunare ... dar au fost mereu impreuna . Dragostea lor facea totul asa de usor de indurat .
Asa ar fi si aici daca ar fi impreuna ... dar nu se poate .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 28 Empty Re: 21. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 44 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 36 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum