Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
Mirela Maria
DENISA
8 participanți

Pagina 35 din 41 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Urmatorul

In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 9:45 pm

Si eu am fost derutata cand apare nu de fapt este da.In nebunia asta cu serialele turcesti am un dictionar pe langa mine dar nu prea ma ajuta si google nu are mila de noi sa ne traduca cum trebuie.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 9:48 pm

gix a scris:Si eu am fost derutata cand apare nu de fapt este da.In nebunia asta cu serialele turcesti am un dictionar pe langa mine dar nu prea ma ajuta si google nu are mila de noi sa ne traduca cum trebuie.

aaaaaaa pai daca te iei dupa google in loc de Gulli si kerim iti da teorema lui Pitagora Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 9:49 pm

Eu am cautat versiunea din 86 a filmului dar nu se intelege nimic e o inregistrare proasta si oricum au schimbat mult din scenariu au vrut sa faca o poveste cu un mesaj clar.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 9:51 pm

Deci sa inteleg ca te descurci mai bine cu lb.turca !
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 9:53 pm

gix a scris:Deci sa inteleg ca te descurci mai bine cu lb.turca !

nu eu...am o prietena al carui sot e turc si mai apelez la ea.. 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 2114215497
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 9:55 pm

gix a scris:Eu am cautat versiunea din 86 a filmului dar nu se intelege nimic e o inregistrare proasta si oricum au schimbat mult din scenariu au vrut sa faca o poveste cu un mesaj clar.

am vazut-o si eu dar mi-a lasat un gust amar finalul..saraca Gulli si batuta si traumatizata de Kerim cel alcoolic
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 9:58 pm

Ce fericita trebuie sa fii, uneori sunt asa necajita ca nu inteleg anumite lucruri si vad ca nimeni nu mai traduce nimic.Cine se ocupa nu mai are timp am inteles.
Astept sa vedem ce ne vor da maine, dar episodul urmator va fi bun ca asa ne-au obisnuit trei suferinta unul cu iubire .
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 10:01 pm

gix a scris:Ce fericita trebuie sa fii, uneori sunt asa necajita ca nu inteleg anumite lucruri si vad ca nimeni nu mai traduce nimic.Cine se ocupa nu mai are timp am inteles.
Astept sa vedem ce ne vor da maine, dar episodul urmator va fi bun ca asa ne-au obisnuit trei suferinta unul cu iubire .

au ajuns cu traducerile la ep 59 ,inclusiv
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 10:04 pm

Acum au vrut sa ne arate ca lucurile s-au schimbat ca poate fi si altfel.Eu ma uit si la Hayat Devam Edyior au fost discutii ca se exagereaza mult, acolo suferinta.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 10:05 pm

gix a scris:Acum au vrut sa ne arate ca lucurile s-au schimbat ca poate fi si altfel.Eu ma uit si la Hayat Devam Edyior au fost discutii ca se exagereaza mult, acolo suferinta.

hayat e cumva vinerea pe atv ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 10:08 pm

Da eu ma uit imi place sunt povesti deosebite si muzica este buna .vinerea de la 20 pe ATV si are cea mai mare audienta dovada ca suferinta e pe primul loc.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 18 Mar 2012, 10:11 pm

gix a scris:Da eu ma uit imi place sunt povesti deosebite si muzica este buna .vinerea de la 20 pe ATV si are cea mai mare audienta dovada ca suferinta e pe primul loc.

mi-a zis de serialul asta prietena mea ..se uita si ei la el..(tot familionul,socrii ,unchi ..)
eu o tot inebuneam cu FGSN,ca sa-mi mai zica si mie ceva nou ,dar nu are timp joia ca e cu copilul la desen
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 18 Mar 2012, 10:30 pm

gix a scris:Michi pana la urma nu am inteles, Mustafa moare sau ne bantuie in continuare

nu moare mustafa. au vrut sa-l omoare si pt ca presa a scris mult pe tema asta si fanii au scornit ca s-a certat firat celik cu producatorul kerem catay l-au inviat. e ca si nou, ba mai mult ne vor arata si prin ce a trecut acolo singurel in padure.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 10:35 pm

Noapte buna Dubai.
Da e aiurea nu prea avea sens chiar daca nu ne place mereu sunt si personaje negative dar are si el locul lui acolo.Deci va invia si are sa o tot viseze pe Fatmagul.Sa speram ca nu-l impusca pe Kerim in ultimul episod


Michi dar ai vazut ce oferta a primit Kenan(Ezel ) de la Yapim o fi ptr. un nou serial sau film nu am inteles exact.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 18 Mar 2012, 10:52 pm

INTERVIEW WITH EA. SHARED BY JANE
R= Reporter
E= Engin

R. We didnt want to leave after learning you were in the meeting (it looks like they are at a work place with Celir)

E. ....... So thats how it is.....

R. Mustafa Bulut was a strange person, he was split between the lover and the hater, was it hard for you to do a character like that?

E. Not at all (laughing) one day when we were shotting at Diar Baker, a woman was looking at me nervously while eating her nails. she approached me and said i hate you very much why dont you leave the girl in peace . (he laughs) i was shocked a little, but i knew after that. it could only mean that I'm portraying the character the right way, thats why they feel like this is who you really are. and thats what we look for in our job.

R. To be honest people till now still feel heartbroken for your suffering and they ended up by your side regardless of your mean character.

E. So thats how it is (laughing) people got the meaning of the character and how he felt and thats why they loved mustafa.

R. Did your real personality have an influence on mustafa's character?

E. No, but there are common points between us, but if am acting the character in a good way that doesnt mean thats how my personality is. for example if a girl is running away from me and doesnt want me i wont want her either. but this is a character and we have to make it by changing our behavior, clothing, talking....... i would say my personality is closer to Kerim's and i dont find difficulty in acting his role and i like that character.

R. Is there a big love in your life like mustafa and kerim?

E. Mustafa's love was crazy, an obsession. but he was very smart and used to lose control of himself.
but kerim's love is real and not an obsession, he is in love in a way any person would be and could control his feelings, and here is the bases of the character, its based on beautiful feelings and building a loving relationship that was brought out of pain, sadness and hate. thats why there are great improvements between fg+k in season 2.

R. Even after all this success and you have huge number of fans why dont you appear and make interviews?

E. From the bottom of my heart i thank those who love me and i love them too. Am here. but i dont like exposing my personal life. if you have questions about my work i will be more than happy to answer but most people want the personal stuff and thats what i dont like.

R. But they want to learn about you.

E. And am like them want my privacy.

R. Do you have a lover or is living a love story?

E. (laughing) who doesnt fall in love.....thank you.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 18 Mar 2012, 10:58 pm

nu scrie de unde e interviul asta,. dar vad ca vorbeste si de fatmaguli. ce obicei au sa nu scrie sursa...


gix a scris:Michi dar ai vazut ce oferta a primit Kenan(Ezel ) de la Yapim o fi ptr. un nou serial sau film nu am inteles exact.

despre kenan stiu 2 chestii.

1-a primit oferta de serial, cel mai bine platit actor de pana acum, adica au sarit cu paraii pe el, nu stiu de la cine...

2 -kenan incepe filmarile , peste 2 zile la un film.-long story si-a lasat mustata, va juca alaturi de o missa, miss turcia 2001. au facut pagina de facebook pt film, e superba pagina.

https://www.facebook.com/UzunHikayeLongStory2012


aici e locatia filmului

http://www.sakaryarehberim.com/others/haber-kenan-imirzalioglu-geyvede-dizi-cekecek-167859.html

si aici hotelul unde va sta echipa

http://www.elmasgardeninn.com/index.html


am vrut azi sa postez la kenan informatiile dar nu sunt postari in ultimul timp si am abandonat ideea.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 10:59 pm

Ce a spus deste Mustafa Bulut mai citisem dar acesta de unde o fi ,cred ca e din 2011.
Au aparut atatea indicii optimiste or fi si adevarate!
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 11:01 pm

Imi place cum raspunde la intrebari,pacat ca nu este invitat in emisiuni sau interviuri mai serioase el vorbeste cu pasiune despre munca lui.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 18 Mar 2012, 11:01 pm

gix a scris:Ce a spus deste Mustafa Bulut mai citisem dar acesta de unde o fi ,cred ca e din 2011.
Au aparut atatea indicii optimiste or fi si adevarate!

e postat asha zbang pe facebook. prima data am crezut ca e mai vechi dar totusi aminteste de fatamgul sezonul 2 si nu-l stiam.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 11:05 pm

Nu-i inteleg pe turci ei nu au actrite de ce mereu miss sau modele.
a mai inceput un serial pe STARTV cu Murat Han imi place acest actor din Mutluluc ,Vicdan si acolo la fel e o tanara miss nustiu care foare exagerata.


Cu Murat Han joaca si Seda Akman cea care a jucat in sezonul doi in Son Bahar. Imi place e asa finuta si joaca bine.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Dum 18 Mar 2012, 11:13 pm

Buna seara michi,gix!
michi multumiri pentru tips-uri
de unde e interviul cu engin?
e nou?
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 11:21 pm

Buna Mirela, nu se stie sigur poate afla Michi.
Serialul in care joaca Murat Han se cheama Eve Dusen Yildirim si e pe ShowTv am gresit initial.
Ce mai faci Mirela la ce te mai uiti?
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Dum 18 Mar 2012, 11:35 pm

draga gix aseara am vazut filmul izzis adam-vesnic singur cu cemal hunal
mie tare drag actorul asta
si in "o comedie romantica"unde joaca alaturi de sedef avci tare bine a jucat
mai da-mi tu niste sugestii
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 18 Mar 2012, 11:40 pm

Si mie imi place Cemal Hunal l-am indragit din Asi.
Imediat iti mai trimit cateva sugestii.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Mirela Maria Dum 18 Mar 2012, 11:42 pm

ms gix
am vazut asi de 4 ori
gonulcelen de 5
si majoritatea serialelor de pe kanald
Mirela Maria
Mirela Maria
vip
vip

Mesaje : 1576
Data de inscriere : 06/11/2011
Varsta : 52

Sus In jos

22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 35 Empty Re: 22. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 41 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum