Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 6:26 pm

Skumpyk86 a scris:

si eu sper...pana intervine Shyam...


Las' ca-i trece lui, se gaseste cineva sa-l puna la punct deci asteptam momentul cand din cauza lui Shy Khushi se pune stapana si pe patul lui Chote. Smile Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 6:30 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 190312040420ipkknd_ep210_5
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 160312043029ipkknd_ep209_2
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 6:31 pm

iulianagl a scris:


Las' ca-i trece lui, se gaseste cineva sa-l puna la punct deci asteptam momentul cand din cauza lui Shy Khushi se pune stapana si pe patul lui Chote. Smile Smile Smile

Si asta dar cel mai mult astept momentul in care va afla adevarul Arnav...si sa il vad cum ii va cere iertare si cum o va recuceri.... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 6:35 pm

Iuli uite ca articolul care l-am pus de zicea ca e ceva mai mult intre ei...e din ziar nu numai pe net...sper ca din cauza zvonurilor sa nu se indeparteze...
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Holi_091


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 19 Mar 2012, 6:36 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 6:36 pm

Skumpyk86 a scris:

Si asta dar cel mai mult astept momentul in care va afla adevarul Arnav...si sa il vad cum ii va cere iertare si cum o va recuceri.... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516


Pai n-ai spus ca o sa plece sa-si puna ordine in ganduri? Smile Smile Smile Hai ca ies si revin mai tarziu. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 6:36 pm

Skumpyk86 a scris:Iuli uite ca articolul care l-am pus de zicea ca e ceva mai mult intre ei...e din ziar nu numai pe net...sper ca din cauza zvonurilor sa nu se indeparteze...
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Holi_091

Pai deja au inceput n-ai vazut ca se bat parte in parte. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 19 Mar 2012, 6:37 pm

Bonjur fetele!Iuliana ai mai fost pe port ro la intalnirea inimilor?Am iteles ca fetele vorbesc ca cel care era cu ochii pe tine care il aveai tu la avatar se casatoreste..asai s-au nu...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 6:38 pm

iulianagl a scris:


Pai n-ai spus ca o sa plece sa-si puna ordine in ganduri? Smile Smile Smile Hai ca ies si revin mai tarziu. kiss kiss

cine stie..ca din cate stiu a zis Barun intr-un interviu ca nici nu stiu ce se va intampla...ca ei filmeaza azi si maine apare...sau cu maxim 2 zile inainte...asa ca nu au cum se stie ce se va intampla mai departe..nu au textul pentru mai multe ep.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 6:42 pm

iulianagl a scris:

Pai deja au inceput n-ai vazut ca se bat parte in parte. Smile Smile

sa speram ca nu...daca nu e nimic intre ei si vor continua zvonurile se vor indeparta ca sa nu le mai alimenteze,si ca persoanele din viata lor sa nu sufere...si e pacat ca in interviuri ma disterz la maxim cu ei...


ies si eu..poate revin mai tarziu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 7:10 pm

Info...pe acestea le cred pentru ca persoana care le-a spus mereu s-a indeplinit..tot ea a zis de promo de holi cu o saptamana inainte sa apara promo...problema e ca scrie cu prescurtari si se intelege mai greu...

SPOILERS FROM THE SETS..!!
No new promo shot on sets yet.. Instead of promo they chngd d logo pic whch cum in d break tym.. U l c nw new pic in dat, khushi's mangalsutra stuck in Arnav's shirt button pic..
In d upcumg epi u l c bathroom cute fight between ARSHI..


Here is d info from d SETS..
Khushi wl say to Arnav dat i askd u many tyms, y u mary me bt u didnt replid me nd nw i wl nt ask u anythng.. "Just wantd to say u, u mary me fr 6 months bt nw i m challenging u, i wl trouble u alot nd u only wl throw me out frm RAIZADA'S house befr 6 months"..

While trouble Arnav, u l c cute nok-jhok nd RABBA VE moments alot.. Cnt tel u exact scenes othrwise u l unable to njoy..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Mar 2012, 7:14 pm

iulianagl a scris:2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 432353_269032033171144_249076961833318_590414_1754373334_n

Buna! Buna la toata lumea!
Fete dragi poza e reala sau e facatura? E frumoasa....mi-ar place sa fie reala din film.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 8:43 pm

Ep de azi 19.03.2012 cu traducere in engleza..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 8:48 pm

lica54 a scris:Bonjur fetele!Iuliana ai mai fost pe port ro la intalnirea inimilor?Am iteles ca fetele vorbesc ca cel care era cu ochii pe tine care il aveai tu la avatar se casatoreste..asai s-au nu...


Da asa e Dadi am inteles ca pe 9 aprilie isi pune pirostia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 8:49 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Fete dragi poza e reala sau e facatura? E frumoasa....mi-ar place sa fie reala din film.

Bun, buna e din film atunci cand a cazut el de pe scaun si ea aranja o floare din culori sarbatoreau tot un fel de holi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 8:51 pm

Incep traaducerea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Mar 2012, 8:54 pm

iulianagl a scris:Incep traaducerea.
Încep și eu cu minutul 10.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 19 Mar 2012, 8:54 pm

narcisa a scris:
Încep și eu cu minutul 10.


Ok.Mersi. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 19 Mar 2012, 8:58 pm

Nani: Manorama, oricine poate greși.
Manorama: Mamă soacră, nu e o greșeală măruntă.
Nani: Nu
Unchiul: Manorama, calmează-te. N-ai fi murit doar dintr-o pastilă pentru diabet (nu moare dracu așa repede 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 2743637754 ).
Manorama: Poți să explici. Azi a început cu o pastilă pentru diabet. Mâine ar putea să-mi dea otravă și să mă omoare. Haide, ieși afară.
Payal: Te rog să mă ierți mamă soacră. Am să plec de aici.
Anjali: Nu Payal. Nu pune la suflet cuvintele ei.
Shyam: Mătușa, încearcă să o înțelegi.
Manorama: Ce ar trebui să înțeleg?
Nani: Așteaptă. Manorama...
Manorama: Mamă soacră, până nu pleacă nu te amesteca. Haide. Pleacă chiar acum. Haide, ieși.
Khushi: Sora... sora... Sora, așteaptă.
Manorama: Khushi, dacă vrei să-i transmiți vreun mesaj mamei tale, poți să-i spui.
Akash: Da bine...
Manorama: Altfel, te trimit și pe tine cu ea. Dacă vrei, poți să pleci și tu.
Akash: Vă sun eu mai târziu.
Manorama: În plus, familia Gupta ne-a dat ambele fete. Așa pot să le gonesc pe amândouă în același timp.
Akash: Ce s-a întâmplat mamă? Payal, unde pleci?
Manorama: Pleacă acasă la maică-sa.
Akash: De ce?
Manorama: Akash, nu încerca să ții partea nevestii. Uite, de dragul tău am vorbit cu o persoană inferioară ca ea. Am crezut că fiul meu va fi fericit. Dar asta nu înseamnă că voi sacrifica totul pentru fericirea ta.
Akash: Payal, spune-mi, ce s-a întâmplat?
Manorama: Akash, n-am să repet. Dar Payal a încercat să mă omoare. Și lucru ciudat, nimeni nu vrea ca ea să plece. Uite-o, cum nu spune nimic. Asta înseamnă că e vinovată. Înseamnă că a greșit.
Khsushi: Sora...
Arnav: Așteaptă Payal.
Arnav: Nu e vinovată, mătușă. Eu am medicamentele tale. Payal le ținea pe masă iar eu am luat din greșeală medicamentele tale. Iar Payal ți le-a dat pe ale mele din greșeală.
Unchiul: Vezi, ai făcut din țânțar, armăsar.
Arnav: E doar o încurcătură. Din fericire, nici eu și nici tu nu am luat pastilele greșite. Mătușa, o să ți se agraveze durerea de cap dacă strigi. Te rog, ia medicamentul ăsta. Akash, ajut-o pe mătușa să ia loc. Are nevoie să se relaxeze. Payal, poți să aduci un pahar cu apă pentru mătușa?
Payal: Bine.
Manorama: Uite Arnav...
Arnav: Mătușa, oricine ar fi putut face greșeala asta. Sora, bunica, unchiul, Akash sau eu. Oricine ar fi putut fi, ne-ai fi aruncat pe toți afară?
Manorama: Ce spui?
Arnav: Mătușa, mergi în cameră și odihnește-te.
Manorama: Bine. Pentru tine...
Arnav: Fă-o pentru mine, te rog.
Manorama: Bine.
Arnav: De fapt, toți ar trebui să ne relaxăm. Payal, îmi dai medicamentul, te rog?
Akash: Să mergem mamă.
Nani: Slavă Domnului că Manorama ascultă de Arnav.
Arnav: Payal...
Khushi: Te-ai distrat grozav făcând asta, nu-i așa? Să devastezi viața cuiva într-un minut și apoi să o repari la fel de repede. Jocul e întotdeauna în mâinile lui Arnav Singh Raizada. Întotdeauna.
Arnav: Khushi, uite...
Khushi: Mai întâi ai făcut asta cu mine. Acum ca să-ți arăți puterea te joci cu viața surorii mele.
Arnav: Khushi, nu vorbi înainte de a gândi.
Khushi: Vorbesc doar după ce gândesc, Raizada. Mai întâi distrugi lucrurile ca să poți face pe urmă ce vrei. Și apoi rezolvi lucrurile în fața tuturor. Ca toată lumea să creadă că ești foarte bun. Te-ai distrat bine jucând jocul acesta, nu-i așa? Sunt de acord că am pierdut. Ți-am promis că nu voi pleca de aici. Nu voi spune nimic nimănui.
Arnav: Khushi...
Khushi: M-am enervat doar pentru un lucru mic iar tu ai făcut din nou același lucru? Te rog, nu te mai juca cu viața surorii mele. Nu o mai răni de fiecare dată. Eu sunt obișnuită cu asta dar sora mea nu.
Arnav: Tu...
Khushi: Ai să-i frângi inima. Îți promit din nou că nu voi spune nimănui adevărul și că nu voi pleca nicăieri în următoarele șase luni.
Ajunge Khushi. Ai plâns destul. Mi-ai spus că trebuie să suport această relație șase luni. Acum îți promit d-nul Raizada că, foarte curând, tu mă vei ruga să plec din casa asta.
Vai, ce liniștit doarme. Și asta când eu nu am putut să dorm toată noaptea.
Cine ar putea să spună că în spatele acestei fețe inocente se află un diavol.
Arnav: Taci Khushi.
Khsushi: Hapciu!
Arnav: Ce na...
Khushi: Hapciu!
Arnav: Încetează.
Khushi: Uite, dacă tu spui să încetez, crezi că strănutul se va opri?
Arnav: Las-o baltă.
Khushi: Hapciu!
100 de moduri de a-l enerva pe Arnav Singh Raizada. Primul: să-i stric somnul. Acum al doilea.


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Lun 19 Mar 2012, 10:35 pm, editata de 10 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Mar 2012, 9:04 pm

narcisa a scris:Nani: Manorama, oricine poate greși.
Manorama: Mamă soacră, nu e o greșeală măruntă.
Nani: Nu

Nesuferita fiinta Panarama asta.... ce tragea de saraca fata....
Trebuia sa o lasa se zaca singura in mijlocul patului si atat.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 9:10 pm

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 SB2


2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Mar 2012, 9:15 pm

Skumpyk86 a scris:2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 SB2


2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516

Skumpyk86 te rog spune-mi e din film sau se "joaca" ei asa ca intre "colegi"...... ca el pana la urma a luat-o pe sus (in brate)

Cred ca a enervat-o rau de s-a repezit asa in parul lui.... Smile Distractiv! ....


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Lun 19 Mar 2012, 9:16 pm, editata de 1 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Mar 2012, 9:15 pm

tiberici a scris:

Skumpyk86 te rog spune-mi e din film sau se "joaca" ei asa ca intre "colegi"...... ca el pana la urma a luat-o pe sus (in brate)

Cred ca a enervat-o rau de s-a repezit asa in parul lui.... Smile Distractic! ....

Ma dar treage nu gluma... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 9:29 pm

tiberici a scris:

Skumpyk86 te rog spune-mi e din film sau se "joaca" ei asa ca intre "colegi"...... ca el pana la urma a luat-o pe sus (in brate)

Cred ca a enervat-o rau de s-a repezit asa in parul lui.... Smile Distractiv! ....

min 3:35


sau 3:40


as fii fost curioasa sa vad ce ii zice..am inteles ca i-ar fii spus sa planga ca asa ar fii scena si de fapt nu era asa..si ea s-ar fii enervat ca de ce a facut-o sa planga degeaba...dar nu stiu daca e asa,cum nu se aude ce spune nu sunt sigura ca e asa...Poate o insulta cum spunea ea in interviu...nu stiu...dar ma amuza ca drept in parului s-a dus si cum a luat-o el... Smile
Ce Arnav Khushi mai bine Sanaya Barun...au la fel lupte!


Nu e din film...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Lun 19 Mar 2012, 9:53 pm

Cred ca a facut misto de ea.... dar fi atenta la tipul care apare in cadru langa ei ce fata are (e cu un carton in mana si se plimba pe langa ei) ...iar ei nu vad si nu aud nimic decat pe ei....
Sa te repezi asa la un coleg si sa sari in parul lui.....? nu e prea intim....Ieri cafea dintr-o cana , azi paruiala cu luat pe sus....nici la Geet si Maan nu am vazut asa prietenie .... ei primeau doar cadouri impreuna
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 19 Mar 2012, 10:04 pm

tiberici a scris:Cred ca a facut misto de ea.... dar fi atenta la tipul care apare in cadru langa ei ce fata are (e cu un carton in mana si se plimba pe langa ei) ...iar ei nu vad si nu aud nimic decat pe ei....
Sa te redezi asa la un coleg si sa sari in parul lui.....? nu e prea intim....Ieri cafea dintr-o cana , azi paruiala cu luat pe sus....nici la Geet si Maan nu am vazut asa prietenie .... ei primeau doar cadouri impreuna

Mi-ar place sa fie ceva intre ei..ma uitam la ei in diferite interviuri pur si simplu se completeaza unul pe celalant..dar nu mai imi fac sperante ca apoi sa descopar ca nu e adevarat.Tot asa imi faceam pana am auzit din gura lui intr-un interviu ca va fii plecat cateva zile in vacanta cu sotia in aceasta luna..
Uni spun ca bataia/lupta asta poate fii ca intre frati...si dupa cum ei sunt si in viata reala foarte energici e posibil...chiar daca sunt doar prieteni poate timpul va schimba lucrurile...dar momentan cred ca nu e nimic intre ei..poate se plac..dar..

Pe mine nu ma surprinde ca impart cafeaua ca i-am vazut de multe ori facand asta ..si mancare impart...ce m-a surprins placut a fost ca se cunosc binisor..aici ma refer la lucruri de exemplu de cand era Barun la scoala...sau era intr-un interviu ce ar face Sanaya daca ar fii o zi invizibila..si a raspuns Barun...Se cunosc binisor...
Daca exista sau va exista ceva sigur va aparea barfe ca asa se intampla mereu..
Poate sunt amici acum..poate timpul va schimba .. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 283516


Ar fii fost interesant sa auzimt exact ce spune de s-a infuriat asa...dar nu inteleg si nu se aude decat un "Barun,te rog..."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 18 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum