Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
tiberici
Admin_dea05
iulianagl
Andreea_Miha
8 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:24 pm

Am revazut episodul. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 Ce momente au avut impreuna abia astept in engleza sa vad ce si-au spus.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:29 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 7:29 pm

iulianagl a scris:Am revazut episodul. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 Ce momente au avut impreuna abia astept in engleza sa vad ce si-au spus.

Daca ai revazut ep spune-mi si mie cine pe cine a luat de mana? (inainte de a incepe sa se priveasca dragastos)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:30 pm

tiberici a scris:

Daca ai revazut ep spune-mi si mie cine pe cine a luat de mana? (inainte de a incepe sa se priveasca dragastos)

Ea la luat cand el a vrut sa plece.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 7:31 pm

iulianagl a scris:

What the...!Out with him I mean "cut him".


Nu tine cont..deasta ti-am zis ca ma astept la orice..Poate ne lasa sa ne mai bucuram de aceste momente frumoase dar daca e dupa scriitori si directori nu cred ca putem prea mult...O sa caut si o sa dau linkul de la acel video in care chiar Sanaya si Barun spune ca directorului nu ii place cand are momente romantice si atunci cand e o scena romantica el doarme...Casa de productie si scriiitori si directori sunt in mare parte de la Geet...deasta se si aseamana cu pic intre ele.
Eu acum o trebuie sa ies dar revin mai tarziu ...poate adorm si ei mai mult si ne mai lasa sa ne bucuram putin....speranta moare ultima...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:32 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 15 Mar 2012, 7:34 pm

Bonjourica !
Vad ca dezbaterea e in toi,inca nu am vazut filmul..din ce spune-ti voi cred ca e super..
Am venit cu 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2928500185 ca de imprumutat numai daca nu sunt ocupata cu el...si cum tot timpul am de ...privit, .. vad ca voi sunte-ti active si veniti cu poze...deci mai negociem.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 802318026
Sunt foarte frumoase pozele...
Cu nevasta... sunt o pereche ...si atat... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 600626 bine ca nu s-a insurat si asta in timpul filmarilor..
In pozele cu Sanaya...sunt un cuplu superb... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 242329
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:37 pm

Smile Smile Smile Smile 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 7:39 pm

iulianagl a scris:

Ea la luat cand el a vrut sa plece.
Aveam o mica banuiala.... Deci tot ea este cu initiativa..... Smile Smile
Ea i-a luat fata in maini prima, ea i-a vorbit prima (numai ea stie ce i-a spus) ...si cat a vorbit (el era mut, nu misca, nu respira) ....tot o emotie si un sentiment....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:44 pm

tiberici a scris:
Aveam o mica banuiala.... Deci tot ea este cu initiativa..... Smile Smile
Ea i-a luat fata in maini prima, ea i-a vorbit prima (numai ea stie ce i-a spus) ...si cat a vorbit (el era mut, nu misca, nu respira) ....tot o emotie si un sentiment....


Las' ca vedem noi poate apare mai devreme traducerea.Dar ea ia spus ceva foarte patrunzator de a putut stoarce o lacrima cuvintele ei din ochiul lui Chote. Smile Smile Si mor de curiozitate ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:45 pm

petronela a scris:Bonjourica !
Vad ca dezbaterea e in toi,inca nu am vazut filmul..din ce spune-ti voi cred ca e super..
Am venit cu 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 2928500185 ca de imprumutat numai daca nu sunt ocupata cu el...si cum tot timpul am de ...privit, .. vad ca voi sunte-ti active si veniti cu poze...deci mai negociem.. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 802318026
Sunt foarte frumoase pozele...
Cu nevasta... sunt o pereche ...si atat... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 600626 bine ca nu s-a insurat si asta in timpul filmarilor..
In pozele cu Sanaya...sunt un cuplu superb... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 242329

Bonjurel Pedro JI.Si ce mult ma bucur ca nevasta-sa nu e o persoana publica sa ne sufoce asa cum face Debuleasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 7:47 pm

Gata a aparut ma apuc de tradus.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 07 Noi 2012, 5:16 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 15 Mar 2012, 7:53 pm

iulianagl a scris:Gata a aparut ma apuc de tradus.

Sa ai spor .... asteptam si noi ceva....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 15 Mar 2012, 8:06 pm

Bună seara dragelor.
Miha nici eu nu mă dau în vânt după perechile lui Barun și Sanaya dar din păcate n-avem ce face. Oricum mulțumesc pentru poze sunt frumoase toate în care apar ei doi.
Iulia mulțumesc pentru link și pentru traducere. Și oricând e nevoie de ajutor la traduceri îmi spui, noi am lucrat mereu ca o echipă, important e să apară cât mai repede, știi că e greu când stai și aștepți să apară ceva.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 8:39 pm

15th Mar -- Is Pyaar Ko Kiya Naam Do

Arn:Khusshi!Unde a plecat Khushi?
Khushi:Da-mi drumul.Am zis sa-mi dai drumul.
Shy:Trebuie sa stiu adevarul, Khushi.Ce vroiaia sa-i spui bunicii?De ce ai fost de acord cu aceasta casatorie?Khushi ai fost obligata?Khushi tu chiar ai vrut sa te casatoresti cu Arnav?Stiu ca este ceva sau undeva un mister.
Arn:Khushi!
Khushi:Nu!Nu voi spune.Si unei persoane rele ca tine cu siguranta ca nu.
Shy:Khushi!Khushi dupa tot ce s-a intamplat tu te-ai casatorit in graba.Tu sa-mi spui, vei spune?Atat timp cat nu-mi spui n-am sa te las sa pleci.
khus:Lasa-ma in pace, ma doare mana.
Shy:De ce nu-mi spui?
Khush:Niste culoare mi-a intrat in ochi.
Arn:Khushi!Khushi!
Shy:"Trebuie sa stiu adevarul indiferent de ce se va intampla."Da Anjali(Regina Saiba).Eu eram doar..Voi fi acolo in curand."Ce este asta?""Asta inseamna ce cred eu?"
Arnav:Khushi!
Khush:Arnav, vreau sa te intreb ceva.De ce se intampla asta?De cate ori te apropii de mine, inima mea incepe sa bata ca nebuna.Am incercat din greu sa inteleg asta.Dar n-am putut intelege.Vreau sa uit.Dar nu sunt capabila sa fac acest lucru.De ce se intampla asta?Te rog spune-mi.De ce se intampla asta?Bataile inimii mele sunt mai rapide decat propria-mi respiratie.
Anjali:Tu stai aici ca eu ma duc sa aduc zeama de lamaie.Trebuie sa-i scot pe toti de sub efectul canabisului.Hai!Ce s-a intamplat cu tine?
Shy:Nu o vad pe Khushi nicaieri?Adica cumnatul a baut pentru prima data canabis asa ca...Anjali cred ca trebuie sa te duci sa vezi de el daca e bine sau nu?
Anjali:Da.Ai dreptate.Sa ma duc sa vad unde este.
Shy:Da."La urma urmei, Khushi unde o fi?"
Khushi:Dle Arnav, tu inca n-ai raspuns la intrebarea mea.
Arnav:Iti voi spune de ce se intampla asta.Cand tu esti langa mine odata cu bataile tale de inima chiar si bataile inimii mele se inmultesc.Bataile inimilor noastre se contopesc.Ce simti tu, ce simt eu..
Khushi:Bataile inimilor noastre...
Arnav:Se contopesc!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 8:41 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor.
Miha nici eu nu mă dau în vânt după perechile lui Barun și Sanaya dar din păcate n-avem ce face. Oricum mulțumesc pentru poze sunt frumoase toate în care apar ei doi.
Iulia mulțumesc pentru link și pentru traducere. Și oricând e nevoie de ajutor la traduceri îmi spui, noi am lucrat mereu ca o echipă, important e să apară cât mai repede, știi că e greu când stai și aștepți să apară ceva.


Buna iubita bine inteles ca noi am lucrat mereu in echipa de acum facem eu jumate tu jumate indiferent cine incepe prima dar astazi a fost usor de tradus si deja eram pe la min 12. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 8:43 pm

Sper ca nu uita maine ce si-au spus mai ales el, nu l-am vazut nicciodata atat de ...cum sa spun, iubitor si romantic. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 15 Mar 2012, 8:48 pm

Iuli kiss pentru traducere...
Sigur uita... stupid se termina efectul canabisului...
ce priviri pline de dragoste si dor... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516
Sunt atat de frumosi...mai am putin si plutesc si eu... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 523120
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 8:52 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor.
Miha nici eu nu mă dau în vânt după perechile lui Barun și Sanaya dar din păcate n-avem ce face. Oricum mulțumesc pentru poze sunt frumoase toate în care apar ei doi.
Iulia mulțumesc pentru link și pentru traducere. Și oricând e nevoie de ajutor la traduceri îmi spui, noi am lucrat mereu ca o echipă, important e să apară cât mai repede, știi că e greu când stai și aștepți să apară ceva.


ok...multam...eram curioasa sa vad daca ii place cuiva ..ca mie nu ...pacat ca cei doi nu formeaza un cuplu...
Eu ma gandeam ca mie nu imi plac parteneri din viata lor reala ca sunt prea "amorezata" dupa ei (inclusiv de personajele lor khushi arnav) si deasta nu imi placea de iubit si sotie..si m-am gandit sa va cer si voua parerea..poate nu vad eu bine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 8:52 pm

petronela a scris:Iuli kiss pentru traducere...
Sigur uita... stupid se termina efectul canabisului...
ce priviri pline de dragoste si dor... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 283516
Sunt atat de frumosi...mai am putin si plutesc si eu... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 523120

Te inteleg foarte bine Pedro...Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 92073 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 92073 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 92073 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 165638 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 165638 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 165638 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 114523 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 114523
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 8:55 pm

Of...of...of... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790
2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 CtLp5
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 15 Mar 2012, 8:59 pm

Skumpyk86 a scris:Of...of...of... 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790


Sper ca maine sa fie tot asa. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 9:01 pm

iulianagl a scris:


Sper ca maine sa fie tot asa. 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 745790


da si eu....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 15 Mar 2012, 9:02 pm

Ce poza frumoasaaaa.... sunny sunny sunny sunny
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 15 Mar 2012, 9:12 pm


Melodia care o canta ei in clip...

Balwant Kaur:
Saari bibiyan aaya,
Balwant Kaur naa aaiy,
Hote khande si me barah baje aavangi}bis
Saari bibiyan aaya,
Aite bajh gaiye taiy ... Balwant Kaur naa aaiy

Traducerea:
Desi au venit toate sotiile,
Balwant Kaur n-a venit,
Poate vine pana la ora 12}bis
Au venit toate sotiile
Deja sa facut 8 insa Balwant Kaur n-a ajuns..

Multam Vidya pentru ajutor!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 3 Empty Re: 2.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum