Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 10:37 am

dubaisport a scris:dar chiar ..ce-i cu Denisa ?nu am mai vazut-o de cateva zile

Vine in seara asta . kiss

Toate ca toate ...dar niciodata nu am vazut 2 fragmane cu asa de multe dislikes ....

Am vazut ca si pe paginile lui Engin lumea a inceput sa vorbeasca despre "Tacutii" .
Iti spun eu ca nu mai are rozolvare cazul asta ... asa va fi pana la final . O aberatie .... pe care ei o poleiesc in mare caz social . Dar este unul slabut rau ... nu asa se face . kiss Dar poate sunt eu nebuna .
Si alti multi ca mine ... ca vad ca au turbat . Au mai ramas aia care se multumesc cu ce primesc . Asta spune multe ... Le place sa priveasca orice debiteaza scenaristele astea , de parca ar fi coborate din cer pe pamant si scenariul lor este lege ... si nu au si ei un punct de vedere . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 10:47 am

pai in promo asta nu ne-au aratat nou decat prinderea Yasara si dialogul Asu -G....in rest ,nimic nou
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 10:50 am

Dubai , tu ai citit ceea ce a postat Michi ?
Pomelnicul ala de juma de topic ?
CA EU NU AM RABDARE SI TIMP ACUM ... Despre ce este vorba ?
Despre cat de pasnic si fraier este Kerim ? Si cum isi cere el iertare de fiecare data ?
Smile
Il iau la mine acasa !!!!!! 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 10:59 am

victorelalove a scris:Dubai , tu ai citit ceea ce a postat Michi ?
Pomelnicul ala de juma de topic ?
CA EU NU AM RABDARE SI TIMP ACUM ... Despre ce este vorba ?

nu l-am citit tot ....nu am avut rabdare si nici timp
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:02 am

dubaisport a scris:

nu l-am citit tot ....nu am avut rabdare si nici timp

CRED CA DESPRE ASTA ESTE VORBA ... IERTARE , RABDARE ... SI FANI CARE TURBEAZA . Smile Smile Smile
O sa citesc diseara .
Si degeaba mi-am facut si eu calculator nou ... care merge super . Crying or Very sad Credeam ca voi vedea doar dragoste ... Smile
Dar poate il vedem la ... DUSHHHHHHHHHHHHHHHH ... 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 244732 Obsesia mea ... si singurul lucru in care mai sper . kiss Smile 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:05 am

ti-a venit pc ?
bravo ..sa-l stapanesti sanatoasa kiss

e caracterizarea lui ker ..dar nu intelg cine a fct?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:07 am

dubaisport a scris:ti-a venit pc ?
bravo ..sa-l stapanesti sanatoasa kiss

e caracterizarea lui ker ..dar nu intelg cine a fct?

Multumesc , Dubai !! kiss Da ... diseara il vad si aud il toata splendoarea lui pe Kerim .

Da ... este o caracterizare a lui ... kiss Dar cata inspiratie da baiatul asta . 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 283516
Cred ca este scris de o tanti ... parca asa am vazut . kiss Si a inceput sa scrie ... si nu s-a mai oprit .
Asa este cu Kerim ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:09 am

daa..pe tanti o cheama Mariam Aksoi...m-a derutat un pic ca stiam ca o cheapa pe Abla asa
dar fanii si-au pus nick0uri cu numele personajelor din dizi
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:11 am

Nu mai vorbeste nimeni... nimic .S-au certat aseara . Si acum cred ca sunt lesinati pe langa calculatoare . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:13 am

victorelalove a scris:Nu mai vorbeste nimeni... nimic .S-au certat aseara . Si acum cred ca sunt lesinati pe langa calculatoare . Smile

Smile Smile Smile
stai sa-i vezi diseara ..cred ca acum isi incarca vocabularul ptr diseara Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:17 am

Nu le-am mai citit commentariile , Dubai ... ca m-am plictisit . Mereu si mereu aceiasi nemultumiti ... care se injura rau de tot .
Nu inteleg si ei ca pot avea o discutie civilizata si daca ai pareri contradictorii ... ceea ce este omenesc .
Foarte needucati ( ca sa nu spun altfel) ...sunt cei care sunt multumiti de cum evolueaza lucrurile . Nu suporta sa auda ceva rau despre serial ... Nu au ce la le explice ceilalti . Caz pierdut din start . Smile
De parca trebuie sa ne placa tuturor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:19 am

si eu le-am evitat...caut doar traduceri la secvente
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:21 am

dubaisport a scris:si eu le-am evitat...caut doar traduceri la secvente
Pai la un moment dat ... si injuraturile astea , devin plictisitoare .
Acum este alegerea fiecaruia daca ii place sau nu , daca vrea sa urmareasca sau nu , daca vrea sa comenteze sau nu .

Cu traducerile ... s-au cam lasat . Smile Cred ca sunt nemultumiti de vorbitorii de engleza ... care vesnic au de comentat . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:34 am

victorelalove a scris:


Cu traducerile ... s-au cam lasat . Smile Cred ca sunt nemultumiti de vorbitorii de engleza ... care vesnic au de comentat . Smile

nu stiu cauza ..dar cert este ca nu mai sunt traduceri asa multe ca in primul sezon
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:38 am

dubaisport a scris:

nu stiu cauza ..dar cert este ca nu mai sunt traduceri asa multe ca in primul sezon
Pai multi au renuntat , Dubai . kiss
Aia care nu sunt orbiti de cine stie ce aiureli din serial ... si o tin una si buna ca ceilalti isi doresc ca Gullia sa sara pe Kerim . De parca despre asta ar fi vorba . Dar asa este cand te blochezi ... Smile
Oricum ... cum spunea si Michi , sezonul 2 este sub orice critica . Smile
Diseara ne mai uitam ?????? Smile

Eu nu am nici tragere de inima . Dar trebuie sa mai rezist putin ... mult a fost , putin a mai ramas . Si vin si sarbatorile . Plec in lumea larga ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:46 am

eu ma asteptam ca sez 2 sa fie slab ..asa a fost mereu ,in toate dizi-urile...

ne uitam diseara....acum nu ne-om ineca tocmai la mal .. Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 11:48 am

dubaisport a scris:

ne uitam diseara....acum nu ne-om ineca tocmai la mal .. Smile

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 539466
Eu cred ca fac ...PLUTA !!!!!!!!!

Este sub orice critica ... se axeaza pe KG . Si in toamna se vor axa pe noul proiect si va fi si KG uitat ... si tot asa .
Cata lipsa de profesionalism .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 11:58 am

victorelalove a scris:


Cata lipsa de profesionalism .
nu stiu daca-i asta ..dar gandeste-te ca turcilor asta le place..cum noua ne place scandalul monden !!!!
daca nu le-ar place nu s-ar mai uita si ratingurile vor scadea..dar atata timp cat au audiente de ce ar schimba ceva ? doar ptr restul oamenilor din toate colturile planetei ? NUU
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 12:08 pm

Ai mare dreptate aici . kiss
Majoritatea dicteaza . Majoritatea Turciei ... colturile lumii sa se adapteaze si sa se plieze dupa ei . Dar asta nu se va intampla . Suntem prea diferiti .
Si apai ... poate ca ar fi totusi interesant sa stea pentru o clipa sa se gandeasca ca este bine sa dea lovitura cu audiente mari si in afara . Dar slabe sanse ... se multumesc cu planul local . Ceea ce este de inteles . kiss

Mie mi se pare ca este si putina lipsa de profesionalism ... altfel de ce ar fi ca si cum au facut doaua seriale intr-unul singur ?
Sezonul 1 frumos si interesant ... si sezonul 2 lasa mereu de dorit ?
Pentru ca nu-si mai dau interesul ... si-au facut deja numarul de telespectatori din primul sezon ... si cu al doilea se tarie . Asta inteleg eu prin lipsa de preocupare .
Dar ce mai conteaza ? Sa vina odata sfarsitul !!!!!!!!!! 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 244732 kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 12:14 pm

lumea musulmana e foarte greu de inteles ptr ceilalti
zilele trecute am vazut un articol dintr-un ziar arabesc ..cred ca tu l-ai pus aici.....toata lumea araba e FASCINATA de FGSN..le place subiectul ,le place mai ales ca nu sunt scene intime..este exact ce-si doresc ei ...
parerea mea e ca turcii fac filme in special ptr ei si ptr tarile arabe..daca cumva au ecou si-n alte tari , e f bine ..dar ei se axeaza pe aceste piete si pana acum nu au dat rateu.
noi..ori ne uitam in continuare ori renuntam ..e alegerea nostra !


ne citim diseara pe la 6.30....23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 517793 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 12:16 pm

aaaaa inca ceva : in europa ,inafara de Ro ,in Croatia au mai avut rasunet filmele turcesti...tari cu un nr mare de musulmani !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 12:18 pm

Da , am vazut ca cei din Croatia sunt cu serialele turcesti. kiss

Oricum ... pentru mine una sunt prea deprimante . Am inteles ...ca hai cu drama ... dar si prea multa drama , strica . kiss

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 318540105 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 318540105 Pe diseara !!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 7:02 pm

buna seara dragelor !





dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Joi 22 Mar 2012, 8:26 pm

Buna seara , Dubai !! kiss
Multumim . kiss

Ceva interesant ?
Eu nu am nici o tragere de inima . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Joi 22 Mar 2012, 8:28 pm

victorelalove a scris:Buna seara , Dubai !! kiss
Multumim . kiss

Ceva interesant ?
Eu nu am nici o tragere de inima . Crying or Very sad

Buna VIC kiss

ozetul..nimic special
eu astept sa vad cine e de fapt tipa blonda
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 7 Empty Re: 23. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 43 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum