Serialesitelenovelet
15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+9
Ioana Style
costina
petronela
Admin_dea05
Alexa20
lica54
tiberici
narcisa
iulianagl
13 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Vin 30 Mar 2012, 8:47 pm

Wow ..iubirea in secret e cea mai palpitanta... cupidon cupidon
ce frumosi sunt...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 8:48 pm

Ce bafta au sa-i surprinda doar unchiul de fiecare data care uita de la mana pana la gura sa spuna pe cine a vazut si nu vrea nimeni sa-l ascute.Smile Smile Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 8:49 pm

fetelor am revenit si eu:).....ce film e Asi???scz de intrebare:-s
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 8:52 pm

pai e de groaza unchiu.....oricum nu ati vazut k la recunoscut pe Maan:)))numai k era in dubi...Nume Fata:)))atunci kand a aparut si Dev=))
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Vin 30 Mar 2012, 8:52 pm

Selin a scris:Ce bafta au sa-i surprinda doar unchiul de fiecare data care uita de la mana pana la gura sa spuna pe cine a vazut si nu vrea nimeni sa-l ascute.Smile Smile Smile
Pacat ca n-a apucat sa-i dea una...Balwant... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 8:52 pm

matzacata a scris:fetelor am revenit si eu:).....ce film e Asi???scz de intrebare:-s

Draguta Asi este serialul care a dus la infiintarea multor forumuri si legarea celor mai frumoase prietenii.Asta e descrierea pe scurt cu toate ca eu nu l-am vazut cap coada si el a fost difuzat in 2009 pe Kanal D. kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 8:53 pm

petronela a scris:
Pacat ca n-a apucat sa-i dea una...Balwant... Smile Smile

Pai cand i-a vazut muschii a uitat si ce cauta acolo. Smile Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 8:54 pm

saraci kand au crezut k totul revine la normal a aparut Dev:))).....e ciar superb filmu
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 8:55 pm

aham am inteles...sper k nu te-ai supi de intrebare:|
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 8:57 pm

matzacata a scris:saraci kand au crezut k totul revine la normal a aparut Dev:))).....e ciar superb filmu

Pe mine serialul asta m-a acaparat cu totul,ce sa zic.....pana acum nu stiu daca am mai vazut unul cu asa actori frumosi si potriviti cu toate ca din pacate pentru noi doar in serial. sad
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 8:59 pm

asa este ....m-am uitat la multe seriale indene dupa Natinonal Tv....dar nici-unu nu ma acaparat k serialul Geet....am corupt pana acum 8 pers sa il vada:))):))) Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:01 pm

matzacata a scris:aham am inteles...sper k nu te-ai supi de intrebare:|

De mine spui?Eu am descoperit forumurile mai tarziu si deja am aflat ce s-a intamplat in Asi citind despre serial.Pe mine niciodata nu m-a atras Murat asa ca nu le fac concurenta la fete cu toate ca e un actor desavarsit. kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Vin 30 Mar 2012, 9:01 pm

Ce-am mai ras...frumoase episoade... Smile
si ei doi din ce in ce mai apropiati...astept multe imbratisari...si....si... ...cupidon ... cupidon
Alexa, iubita...15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 multi... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 9:03 pm

dar chiar au nimerit actorii acestia pt serialu asta.....dar in general filme indiene sunt superbe....actorii indieni zici k sunt facuti pt asa ceva
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:04 pm

matzacata a scris:asa este ....m-am uitat la multe seriale indene dupa Natinonal Tv....dar nici-unu nu ma acaparat k serialul Geet....am corupt pana acum 8 pers sa il vada:))):))) Smile Smile
Poza care o ai tu la avatar eu o am pe telefon si care o vede zice ca am luat-o razna.Melodia la fel indiana. Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 9:04 pm

pardon mai bn zis Oamenii Indieni sunt facuti pt asa ceva.....au ceva al lor care atrage lumea
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 9:05 pm

poi o am si pe dekstop...si la avatar la mess....si pe facebook:D:D....si pe tel.... Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:08 pm

matzacata a scris:dar chiar au nimerit actorii acestia pt serialu asta.....dar in general filme indiene sunt superbe....actorii indieni zici k sunt facuti pt asa ceva
M-am convins si eu de asta dar acum cand vezi cel mai bun primul serial celelalte sun asa umpluturi.Acum 2 luni daca imi zicea cineva de filme indiene ma lasa rece.La inceput ma enerva fazele astea din serial care se schimba intre ele cel putin la melodia Mahii.
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:11 pm

petronela a scris:Ce-am mai ras...frumoase episoade... Smile
si ei doi din ce in ce mai apropiati...astept multe imbratisari...si....si... ...cupidon ... cupidon
Alexa, iubita...15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 multi... kiss kiss

Daaaa,abia asptept urmatoarele si eu. kiss kiss kiss Si de la mine Alexa,esti o scumpa ca ne faci serile fericite. 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 30 Mar 2012, 9:13 pm

Selin a scris:
M-am convins si eu de asta dar acum cand vezi cel mai bun primul serial celelalte sun asa umpluturi.Acum 2 luni daca imi zicea cineva de filme indiene ma lasa rece.La inceput ma enerva fazele astea din serial care se schimba intre ele cel putin la melodia Mahii.

Si pe mine ma lasau rece filmele indiene pana la intlanirea inimilor. De cand ma uit la seriale indiene, numai imi plac deloc restul filmelor. stupid
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 9:14 pm

kand vad k vine ziua si vad si episoadele postate sar in sus de bucurie mai rau k,copii aia mici Smile Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:14 pm

Stie cineva cine traduce Iss pyaar ko kya naam doon? sau daca il gasesc in engleza? kiss
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Vin 30 Mar 2012, 9:16 pm

asa este Alexa Smile inainte ma mai uitam la un film de comedie....la unu de groaza.....acu dami nene filme indiene k ma uit pana imi ies ochii din orbit:)):)) Smile 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 354328 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 1102346018
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 30 Mar 2012, 9:16 pm

Selin a scris:

Daaaa,abia asptept urmatoarele si eu. kiss kiss kiss Si de la mine Alexa,esti o scumpa ca ne faci serile fericite. 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793

Mersi mersi mersi. in fiecare seara primesc multi 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 de la voi, o sa ma bagati in diabet de la atati 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 517793 dulci. Placerea este de partea mea. Oricum partile mai grele au trecut. Acum vine amuzament multttttttttt, distractie si voie buna. O sa mai fie un mic hop dar peste vreo 60 de episoade. Deja ma gandesc cu groaza ca ma indrept spre sfarsit. Mai sunt in jur de 170 de episoade. Apoi cred ca imi iau vacanta Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Selin Vin 30 Mar 2012, 9:18 pm

Alexa20 a scris:

Si pe mine ma lasau rece filmele indiene pana la intlanirea inimilor. De cand ma uit la seriale indiene, numai imi plac deloc restul filmelor. stupid

Ma uit si eu la Intalnirea inimilor acum abia am ajuns la ep.277,singura chestie care ma enerveaza ca o schimba pe Rids de 3 ori,eu sunt inca la a doua si am vazut acum la Primatv ca apare iar prima Rids dar nu stiu ce rol mai are.
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 8 Empty Re: 15.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum