Serialesitelenovelet
17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

+14
DENISA
andrushka
costina
alitheea
anyta
Alexa20
tiberici
denta
AdrianaMatza
petronela
lica54
narcisa
Admin_dea05
iulianagl
18 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 9:59 pm

Mai da nu vati spus parerea la videoclipul pus de tibi cu Drashiti si Vivian...ce spuneti fac casa buna ori ba...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 10:00 pm

narcisa a scris:Și eu cred la fel, că Daman se dă mare în fața Radikăi dar abia așteaptă să pună laba pe banii ei. Dar nu putea să apară ca unul care și-a părăsit iubita înainte de logodnă, mai ales că Maan i-a spus că și Radika a pățit același lucru. Mă enervează cumplit Daman, are o față de parcă ar fi de gelatină în schimb Lacky, de când nu se mai hlizește continuu, mi se pare foarte drăguț.
Fata de gelatina...parca are fata de viezure.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 10:02 pm

lica54 a scris:Mai da nu vati spus parerea la videoclipul pus de tibi cu Drashiti si Vivian...ce spuneti fac casa buna ori ba...

Fac Dadi!!..... Il dac Drashiti pe brazda, sa vezi ce chimie fac si ei..... eu sunt optimista cu toate ca el nu-mi spune inca nimic....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:03 pm

lica54 a scris:Mai da nu vati spus parerea la videoclipul pus de tibi cu Drashiti si Vivian...ce spuneti fac casa buna ori ba...
Nu știu ce să zic Dadi, Vivian mi s-a părut prea sobru, Drashti e cum o știam, veselă, a încercat să-l atragă și pe Vivian în jocul ei, fără succes însă, aștept filmul dar nu cred că va fi aceeași scânteie ca între ea și Gurmeet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:05 pm

iulianagl a scris:

Sau asteapta sa-i ia averea lui Nandini si apoi urmeaza Radika.Dar ca si Maan nici eu nu ma asteptam ca Daman sa reactioneze asa. Smile Smile
Eu am avut mari emoții la planul lor, la cum vorbeau toți pe toate holurile mă mir că nu au fost prinși.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 29 Apr 2012, 10:06 pm

lica54 a scris:

Daca poti vreau...eu asteptam sa-l puna Cristina maine ca astazi a fost mai mult plecata...dar daca poti punel tu acum..
In locul la ce?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 10:07 pm

narcisa a scris:
Nu știu ce să zic Dadi, Vivian mi s-a părut prea sobru, Drashti e cum o știam, veselă, a încercat să-l atragă și pe Vivian în jocul ei, fără succes însă, aștept filmul dar nu cred că va fi aceeași scânteie ca între ea și Gurmeet.

Ati vazut ca sar putea sa aiba si ea parte de un pianist ca Tuba....eu vad o chimie intre Drashiti si Vivian cum a fost intre Tuba si Cansel..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:07 pm

petronela a scris:
Fata de gelatina...parca are fata de viezure.. Smile Smile
Câte episoade ne mai bucurăm de fața lui?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 29 Apr 2012, 10:08 pm

narcisa a scris:
Admin_dea05 a scris:Bineinteles ca-l voi urmari.Am luat aceasta decizie pt capturi .filmul se vede super si capturile zic eu sunt f reusite. 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 283516 ..Acum timp sa am ca sa le postez.
Foarte frumoase. Și cele de la Punar îmi plac, când ai timp și vezi ceva frumos să mai pui și acolo câte o poză.
Eu in timp ce ma uit fac si captura daca imi place ceva.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 29 Apr 2012, 10:08 pm

ce pum si-a luat Ady iar de la Laky Smile Smile ....si unchiu cik a mai aparut un personaj in lupta pt fata straina Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 10:09 pm

Admin_dea05 a scris:In locul la ce?


in locul la nepotica favorita...daca se poate pozele cu Cristina sa ramana amandoua...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 10:10 pm

narcisa a scris:
Câte episoade ne mai bucurăm de fața lui?
Inca patru episoade mai avem de vazut fata lui... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:11 pm

lica54 a scris:

Ati vazut ca sar putea sa aiba si ea parte de un pianist ca Tuba....eu vad o chimie intre Drashiti si Vivian cum a fost intre Tuba si Cansel..
Măcar să facă un film bun, deși Vivian e frumușel, e prea tânăr și feminin pentru gustul meu și în clipul de azi parcă nu s-a potrivit cu Drashti. Sper să mă înșel și să fie cum ziceți voi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de petronela Dum 29 Apr 2012, 10:14 pm

narcisa a scris:
Măcar să facă un film bun, deși Vivian e frumușel, e prea tânăr și feminin pentru gustul meu și în clipul de azi parcă nu s-a potrivit cu Drashti. Sper să mă înșel și să fie cum ziceți voi.
Aceeasi parere am avut-o si eu ..ca nu se potrivesc..si nu mi-a placut cum arata Vivian...sper si eu sa ma insel ... 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 244732
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:15 pm

petronela a scris:
Inca patru episoade mai avem de vazut fata lui... Smile
Așa mult? Eu credeam că mâine ne luăm adio de la el dar se pare că se lasă greu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 10:16 pm

narcisa a scris:
Măcar să facă un film bun, deși Vivian e frumușel, e prea tânăr și feminin pentru gustul meu și în clipul de azi parcă nu s-a potrivit cu Drashti. Sper să mă înșel și să fie cum ziceți voi.


Orice ar fi Vivian nu are aliura lui Gurmet pare mai grasun...si la fata prea bucalat..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 29 Apr 2012, 10:20 pm

narcisa a scris:
lica54 a scris:

Ati vazut ca sar putea sa aiba si ea parte de un pianist ca Tuba....eu vad o chimie intre Drashiti si Vivian cum a fost intre Tuba si Cansel..
Măcar să facă un film bun, deși Vivian e frumușel, e prea tânăr și feminin pentru gustul meu și în clipul de azi parcă nu s-a potrivit cu Drashti. Sper să mă înșel și să fie cum ziceți voi.
sper la sf serialului sa nu o gasim pe Drashti maritata cu cine nu ne place noua cum a facut Tuba... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:26 pm

Admin_dea05 a scris: sper la sf serialului sa nu o gasim pe Drashti maritata cu cine nu ne place noua cum a facut Tuba... Smile
Smile Smile După noi Drashti rămâne nemăritată că singurul bărbat cu care ne place nouă să se mărite e deja însurat. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:30 pm

lica54 a scris:


Orice ar fi Vivian nu are aliura lui Gurmet pare mai grasun...si la fata prea bucalat..
Mie mi s-a părut că are fața prea lungă iar Drashti e mai rotundă la față. Dar nici de Gurmeet nu mi-a plăcut când l-am văzut prima dată, mi se părea prea colțuros, prea ascuțit iar acum nu mai pot de dragul lui. Ce face rolul din om. Totuși, nu mă văd adorându-l pe Vivian. Dar mai vedem peste câteva luni.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 10:39 pm

narcisa a scris:
Mie mi s-a părut că are fața prea lungă iar Drashti e mai rotundă la față. Dar nici de Gurmeet nu mi-a plăcut când l-am văzut prima dată, mi se părea prea colțuros, prea ascuțit iar acum nu mai pot de dragul lui. Ce face rolul din om. Totuși, nu mă văd adorându-l pe Vivian. Dar mai vedem peste câteva luni.

Eu ma bucur pt ca incepe ea un alt proiect.... si la Tuba am asteptat dupa Asi si a iesit ceva frumos, de ce nu si la DD....
Fata are potential..... (iar potential) Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:46 pm

tiberici a scris:

Eu ma bucur pt ca incepe ea un alt proiect.... si la Tuba am asteptat dupa Asi si a iesit ceva frumos, de ce nu si la DD....
Fata are potential..... (iar potential) Smile Smile
Nu mă îndoiesc de potențialul ei și mă bucur și eu că a început proiectul. Dar asta a fost prima impresie, nu înseamnă că nu pot să mi-o schimb. Oricum după ce termină Gurmeet Punar și Drashti noul film vreau să-i văd iar împreună. Smile
Azi am revăzut dansul lui Gurmeet cu Drashti în bazinul cu apă. Videoclipul de 12 minute și m-am delectat cu imaginile oferite de Gurmeet. Și el are potențial. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de tiberici Dum 29 Apr 2012, 10:51 pm

narcisa a scris:
Nu mă îndoiesc de potențialul ei și mă bucur și eu că a început proiectul. Dar asta a fost prima impresie, nu înseamnă că nu pot să mi-o schimb. Oricum după ce termină Gurmeet Punar și Drashti noul film vreau să-i văd iar împreună. Smile
Azi am revăzut dansul lui Gurmeet cu Drashti în bazinul cu apă. Videoclipul de 12 minute și m-am delectat cu imaginile oferite de Gurmeet. Și el are potențial. Smile

Da!Da! ai dreptate am dezbatul subiectul cu "potentialul lui" , Petro a venit si cu binoclul..... Smile
DaR Acum mor de ras la ep. 47 din Punar,,,,, Smile Smile Guru nu poate dormi pt ca Arti sforaie noaptea... Smile sunt toti intr-un pat si el sta cu ochi pe tavan...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 10:57 pm

tiberici a scris:

Da!Da! ai dreptate am dezbatul subiectul cu "potentialul lui" , Petro a venit si cu binoclul..... Smile
DaR Acum mor de ras la ep. 47 din Punar,,,,, Smile Smile Guru nu poate dormi pt ca Arti sforaie noaptea... Smile sunt toti intr-un pat si el sta cu ochi pe tavan...
De când s-a însurat săracul n-a dormit nici o noapte, în prima a dormit aarti pe partea lui, în a doua erau copiii în pat și pe deasupra ea sforăia, iar în a treia i-a intrat agrafa în fund și-l obseda prosopul de pe scaun. Aștept următoarea noapte. Smile
Aarti era răcită de asta sforăia. Cel puțin așa sper pentru binele lui Yash.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de lica54 Dum 29 Apr 2012, 11:06 pm

narcisa a scris:
De când s-a însurat săracul n-a dormit nici o noapte, în prima a dormit aarti pe partea lui, în a doua erau copiii în pat și pe deasupra ea sforăia, iar în a treia i-a intrat agrafa în fund și-l obseda prosopul de pe scaun. Aștept următoarea noapte. Smile
Aarti era răcită de asta sforăia. Cel puțin așa sper pentru binele lui Yash.


Treaba cu agrafa este in ep 49...Ati vazut ce ia spus Ansh lui Patrk ca tuseste sal mangae matusa si pe el pe spate cum la mangaiat masa pe taicaso...Ce rasfatat este Yash cand se ineaca trebue mangaiat pe spate...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de narcisa Dum 29 Apr 2012, 11:10 pm

lica54 a scris:


Treaba cu agrafa este in ep 49...Ati vazut ce ia spus Ansh lui Patrk ca tuseste sal mangae matusa si pe el pe spate cum la mangaiat masa pe taicaso...Ce rasfatat este Yash cand se ineaca trebue mangaiat pe spate...
Dar a avut efect Dadi, ai văzut ce repede i-a trecut? Deci urmărești și tu filmul nesubtitrat?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini) - Pagina 4 Empty Re: 17.Geet –Hui Sabse Parayi ( Geet-Printre Straini)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum