Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+2
victorelalove
DENISA
6 participanți

Pagina 18 din 39 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Urmatorul

In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 2:11 pm

DENISA a scris:da mă , se gândesc să alse pe altă dată momentul că acum sunt prea istoviţi .

Smile Smile Smile Smile
Ajungi acasa joia viitoare la 21:00 ? kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mai 2012, 2:13 pm

nu ştiu , eu fac tot posibilul
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 2:14 pm

DENISA a scris:nu ştiu , eu fac tot posibilul
Cred ca este in episodul de joi, noaptea cu polenizarea . 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 165638 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 165638 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 165638 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 165638

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mai 2012, 2:18 pm

eu nu cred că va fi prea curand , mai întâi supraveţuiesc ca şi fraţii singuri o perioadă şi apoi se întâmplă minunea.

Ies să-mi termin ce am de lucru , ne citim mai târziu
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 2:21 pm

DENISA a scris: eu nu cred că va fi prea curand , mai întâi supraveţuiesc ca şi fraţii singuri o perioadă şi apoi se întâmplă minunea.
Vom vedea . kiss Dar au tot supravietuit ca fratii . Macar din cand in cand se se mai pupe si ei cu patima . Smile Smile Smile
Dar vor dormi in acelasi pat ... nu le va fi greu ? Smile

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 155656 Denisa !! kiss
Spor la treburi . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 9:27 pm

Buna seara , dragi copii !!kiss
Ce mai faceti ? kiss

Nimic nou ? Asteptam nunta ... ne odihnim . kiss

Fragmanul cu incetinitorul . Superb realizat .  :drunken:


Engin Akyurek USA Fans

Forever "Yes"

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/20508919.asp

FGSN will be on May 10 ,with new exciting episode . Show will be ending June .

On new episode

Fatmagul and Kerim start their long-awaited wedding with great happiness and excitement. Fahrettin and Kadir though, until Mustafa’s hired killer is found, wait with fear and concern. At the same time, Sami and Asu, in order to help identify the killer try to make it to the wedding in time.

Mustafa’s hired killer, despite all the hired security, makes it inside to the garden and the wedding festivities. At the prison, when Mustafa denies everything when he is taken in for questioning due to Kadir’s complaint.

Fatmagul and Kerim enjoy their wedding to the fullest, unaware of the lurking dangers. With the wedding ceremony, both promise to spend the rest of their lives together. As Mustafa does not hear the expected news, he becomes even more depressed.

As the wedding comes to an end, the stress at the thought of being alone together in their house hits both Fatmagul and Kerim separately. Both are excited, both are worried. Fatmagul and Kerim, two wounded lovers, must pass another difficult trial on their most happiest and special day. (Translated by Engin Akyurek Universal Fans Club)



32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 2dam6fm


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Mier 03 Iul 2013, 10:23 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 9:58 pm

buna seara !

Newly Married couple from Argetine congrats to Kerim and FG's wedding - thanks to Kerim Ilgaz for sharing this cute video :))))

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RElJPKgqBM4
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 9:58 pm

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 564371_430774090267178_244567358887853_1637068_58933329_n
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:01 pm

dubaisport a scris:buna seara !

Newly Married couple from Argetine congrats to Kerim
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 648483 Dubai !!! kiss

Se pare ca congratulationul este pentru Engin ... Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:03 pm

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 648483 VIC kiss

au inebunit fanii de tot ....nu mai au logica Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:04 pm

dubaisport a scris: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 648483 VIC kiss

au inebunit fanii de tot ....nu mai au logica Smile
Da . Fani de pom ... Smile Smile Smile
I-a batut si pe ei soarele in cap . Au inhalat puful de la plop ...

Engin Akyürek - Fatmagül’ün Suçu Ne? 61.96% (15,508 Oylar)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:08 pm

s-a oprit votarea ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:11 pm

dubaisport a scris:s-a oprit votarea ?
Nu . Dar are Engin 13.000 de voturi in plus fata de cel de pe locul 2 .
Cica se voteaza pana pe 1 iunie . kiss

Din cate se pare asa se termina episodul cu Kerim si Gullia in noua casa , emotionati si speriato . Poate ca se termina cand Kerim intra in camera ...si Gullia este pregatita sa ...sara pe geam . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:17 pm

victorelalove a scris:


Din cate se pare asa se termina episodul cu Kerim si Gullia in noua casa , emotionati si speriato . Poate ca se termina cand Kerim intra in camera ...si Gullia este pregatita sa ...sara pe geam . Smile
pai nu se termina cu ei a doua zi in gradina ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:21 pm

dubaisport a scris:
pai nu se termina cu ei a doua zi in gradina ?

Pai eu in toate articolele si indiciile am citit ultima data ca este cu ei emotionati , pusi in fata faptului implinit , speriati de ceea ce urmeaza sa se intampla . EXAMEN GREU . cupidon
Fanii ne-au spus ca s-a filmat noaptea nuntii ...si ca apoi ei era in gradina . Dar poate ca este pentru episodul de joia viitoare . Cel putin asa cred eu .
Nu au cum sa ne dea si nunta si noaptea nuntii in acelasi episod . Trebuie sa ne bucure de doua ori ... ca daca vine Kristinica ... s-a dus naiba toata treaba . Smile
De polenizat sa se polinizeze ... mai vedem noi dupa . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:24 pm

pana la urma apare Kristin ?
a mai vazut azi o poza cu o tipa care cica va aparea si ea acum pe final ....

cred ca se complica iar lucrurile ..o vor face geloasa pe Gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:29 pm

eu cred ca vom avea si noaptea nuntii joi ..nu se poate sa inceapa epis de sapt viit cu o asa scena importanta ca apoi restul epis sa fie de umplutura ,cu Yasaranii sau nasterea lui Asu ....
noaptea nuntii toata lumea o asteapta ,pana si genialele stiu asta ....cred ca asa vor incheia epis de joi ..care va fi un epis super frumos.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:31 pm

dubaisport a scris:

cred ca se complica iar lucrurile ..o vor face geloasa pe Gulli
Da . Tare frica imi este ca asta urmeaza . Avea un fan un scenariu la care am ras cu lacrimi . Cica Kerim va lucra cu Kristinica ... si intr-o zi Gullia il va tot suna pe Kerim , el nu raspunde ca nu aude telefonul ... si apoi cand ajunge acasa este binedispus si Gullia cu o falca in cer si una in pamant . Smile

Cred ca exploda de gelozie Gullia ... si ii face cratitile alea , culoarea prazului oltenesc , guler ... dragului ei sot .
Sa vedem cum o impaca Kerim . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:32 pm

dubaisport a scris:eu cred ca vom avea si noaptea nuntii joi ..nu se poate sa inceapa epis de sapt viit cu o asa scena importanta ca apoi restul epis sa fie de umplutura ,cu Yasaranii sau nasterea lui Asu ....
noaptea nuntii toata lumea o asteapta ,pana si genialele stiu asta ....cred ca asa vor incheia epis de joi ..care va fi un epis super frumos.
Ar fi frumos sa fie joi . Dar eu cred ca la fel de frumos va fi si episodul de joia viitoare . Icept cu noaptea , apoi ei dupa noapte ... au ce sa ne arate .
Vom vedea cum va fi . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:35 pm

victorelalove a scris:
Da . Tare frica imi este ca asta urmeaza . Avea un fan un scenariu la care am ras cu lacrimi . Cica Kerim va lucra cu Kristinica ... si intr-o zi Gullia il va tot suna pe Kerim , el nu raspunde ca nu aude telefonul ... si apoi cand ajunge acasa este binedispus si Gullia cu o falca in cer si una in pamant . Smile


Smile Smile

ar fi frumos sa vedem asta ,dar pe de ata parte nu as vrea sa intervina nici o prezenta feminina in jurul lui Ker....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:38 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile

ar fi frumos sa vedem asta ,dar pe de ata parte nu as vrea sa intervina nici o prezenta feminina in jurul lui Ker....
Dar poate ca asta o va face pe Gullie sa se schimbe putin ...si ca aspect fizic . Ca doar sunt in Stanbul , vede si ea cum sunt duduile pe acolo . Smile Si apoi si ca atitudine fata de el ...poate devine si ea mai indrazneata . Sare pe el ... Smile Smile Smile
Pana nu sare Kristinica . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:45 pm

victorelalove a scris:
Dar poate ca asta o va face pe Gullie sa se schimbe putin ...si ca aspect fizic . Ca doar sunt in Stanbul , vede si ea cum sunt duduile pe acolo . Smile

NUUUUUUUUU ..eu sper ca nu ,mai bine ramane asa cum e cu rochite inflorate decat imbrobodita.......ca asa sunt femeile in istanbul ... affraid

dar poate sa-si cumpere mai multe desuuri,sa-l faca pe Ker sa nu mai plece la atelier... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 08 Mai 2012, 10:47 pm

dubaisport a scris:
dar poate sa-si cumpere mai multe desuuri,sa-l faca pe Ker sa nu mai plece la atelier... Smile

Smile Smile Smile
Vorbesc si eu de alde femeile astea mai aranjate . Gen Meltem ...si vara-sa ( care a disparut ca prin ceata ) .
Gullia si desuurile ... baba si mitraliera . Smile
De unde atatea ???? Cred ca va avea ceva pana la pamant si chiar mai lung . Pana o dezbraca Kerim ... oboseste . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 08 Mai 2012, 10:51 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Vorbesc si eu de alde femeile astea mai aranjate . Gen Meltem ...si vara-sa ( care a disparut ca prin ceata ) .
Gullia si desuurile ... baba si mitraliera . Smile
De unde atatea ???? Cred ca va avea ceva pana la pamant si chiar mai lung . Pana o dezbraca Kerim ... oboseste . Smile
femei gen Melten nu vedem decat in dizi Smile

si daca Gulli ne face surpriza sa para in fatza lui Ker intr-o lenjerie sexi ? ca nici noi nu am vazut ce si-a cumparat din bazar confused
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 08 Mai 2012, 10:51 pm

bună  seara!!

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Kerim74-i32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 74pk32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 74fk1-32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 74fk132.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 74fk-32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 74fk32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Jalaxy-74fk32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Jalaxy-74fk432.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 7d9e65b832.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Ftom-k74-432.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Ftom-74-132.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Ftom-k74-132.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Canyoldam-1

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 399131_456511691042020_227700117256513_1764469_1726215950_n32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 104
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 18 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 39 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum