Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+2
victorelalove
DENISA
6 participanți

Pagina 21 din 39 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Urmatorul

In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 09 Mai 2012, 3:39 pm

mersi Vic ..vreau sa-l revad acum ca maine nu ami am timp

nu vom avea promo 2 ..ramanem cu ce avem pana maine

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 3:45 pm

dubaisport a scris:mersi Vic ..vreau sa-l revad acum ca maine nu ami am timp

nu vom avea promo 2 ..ramanem cu ce avem pana maine

Vizionare placuta !! kiss
Nu cred ca mai avem promo 2 . Deja ne-au aratat foarte multe in cel pe care l-am vazut . kiss

Am ras cu lacrimi . Vad ca se spune ca cantaciosul ar fi inselat-o pe Beren . Ala si inselatul ... Nici nu-l vad in stare Smile . Beren nu se gandeste la casatorie ...desi se spunea ca va fi nunta anului . Dar vor pleca pentru 6 luni in America . Smile Smile Smile
Da . Cred ca s-au incurca in informatii ziaristii . Smile

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 I26j9c
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 09 Mai 2012, 3:50 pm

ce mult a tinut epis trecut ..2 ore fara 3 minute .....

nici eu nu cred in plecarea Berenicai in America...poate isi ia o vacanta mai lunga pana in iarna ,dar nu cred in disparitia ei cu lunile.....

VIc ..vad ca au tradus in egl epis trecut dar nu reusesc sa-l descarc ..tu ai reusit ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 3:53 pm

dubaisport a scris:ce mult a tinut epis trecut ..2 ore fara 3 minute .....

nici eu nu cred in plecarea Berenicai in America...poate isi ia o vacanta mai lunga pana in iarna ,dar nu cred in disparitia ei cu lunile.....

VIc ..vad ca au tradus in egl epis trecut dar nu reusesc sa-l descarc ..tu ai reusit ?
Da . Episodul a tinut mult de tot . Mi-a placut . Cred ca asa va fi si asta cu nunta . kiss Va tine mult . kiss Au ce sa ne arate .
Despre Beren mereu se scrie ba ca va avea nu stiu ce proiecte , ba ca va pleca cu iubitii ... ba ca se retrage . Mi se pare ca-i place sa fie in centrul atentiei ... atata tot . kiss

Nu am reusit sa-l descarc , Dubai !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 09 Mai 2012, 3:53 pm

offfffffff credeam ca reusesc sa-l vad acum ..mai ma chinui un pic,poate reusesc
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 3:55 pm

dubaisport a scris:offfffffff credeam ca reusesc sa-l vad acum ..mai ma chinui un pic,poate reusesc
Da. Mai incearca . Sa-mi spui si mie daca reusesti . kiss

Episodul de maine cred ca se termina cu ei doi emotionati in camera ... si iar stam si asteptam 0 saptamana . Sper sa se polenizeze maine !!! 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 244732 Smile

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2f0f2ox

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 3536umv

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 K04ves
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 5:49 pm

ECE YORENÇ FROM TWITTERLAND.

Those that miss tomorrow's episode will be very sad, let me tell you right now!
We decided not to release a second trailer for Episode 74. (EAUFC)

Next season I will only write Kuzey Guney.. but I'm sure Ay Yapim will continue to work with Engin Akyurek. (EAWW)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 5:59 pm


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/beren_saat_ve_engin_akyurek_kavga_ettiler_mi_.htm


WE came out from same competion

Beren Saat answered about tea fight
Beren Saat " that is impossible , people does not have fight because tea spilled , Engin and I came out same completions we have been friend 8 years . Why do we have fight , this funny very funny " she denied this news and said we continue to be good friend

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:01 pm

TRAILER. EPISODE 74 ANATHOMY : 90 mn DANCING AND LOOKING FOR THE HITMAN, MUSTAFA ESCAPES LAST MN, AND 1 MN FOR THE SO CALLED "BIG MOMENT" AND NEXT MORNING THE LONG AWAITED NEWS : MUSTI IS OUT ...HAPPY WEDDING FGSN AUDIENCE !
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 6:16 pm

michiper68 a scris:...HAPPY WEDDING FGSN AUDIENCE !

Buna , Michi !!! kiss
Multumim !!! kiss
Deci ... Engin ramane cu Ay Yapim ...ca ma gandesc ca tanti Ece nu scria ea de capul ei . Deja ne pregatesc sufleteste .
Beren de ce trebuia sa ne lamureasca in legatura cu ceaiul varsat ... si fight-ul dintre ea si Engin ? Cine ar fi crezut ca este adevarat ? Si raman good friends . Smile
Si nu inteleg tipsul de nicio culoare ...moare Mustafa in timp ce copii se polenizeza ? Smile

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2h8aaut
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:22 pm

victorelalove a scris:

Buna , Michi !!! kiss
Multumim !!! kiss
Deci ... Engin ramane cu Ay Yapim ...ca ma gandesc ca tanti Ece nu scria ea de capul ei . Deja ne pregatesc sufleteste .
Beren de ce trebuia sa ne lamureasca in legatura cu ceaiul varsat ... si fight-ul dintre ea si Engin ? Cine ar fi crezut ca este adevarat ? Si raman good friends . Smile
Si nu inteleg tipsul de nicio culoare ...moare Mustafa in timp ce copii se polenizeza ? Smile

]

asha cred. in ep de maine doar testeaza patul scurt. lung il vor testa dupa ce se linistesc si mor toti ceilalti
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 6:24 pm

michiper68 a scris:

asha cred. in ep de maine doar testeaza patul scurt. lung il vor testa dupa ce se linistesc si mor toti ceilalti

Smile Smile Smile
Cand spune Big moment ... la ce big se refera ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:30 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Cand spune Big moment ... la ce big se refera ? Smile

la bigu lui engin. acum big moment de un minut nu exista, ori e big moment ori e minut moment. aperitivul . minuturi. racituri.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 6:32 pm

michiper68 a scris:

la bigu lui engin. acum big moment de un minut nu exista, ori e big moment ori e minut moment. aperitivul e. minuturi. racituri.
Smile
Da . Sigur la bigu lui Engin se refera . cupidon Dar sper ca sa ne dea si noua macar 5 minute de big . Asa un minut ... mai bine nu ne-ar mai arata nimic . Ca mai mult ne intarata ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:34 pm

victorelalove a scris:
Smile
Da . Sigur la bigu lui se refera . Dar sper ca sa ne dea si noua macar 5 minute de big . Asa ... mai bine nu ne-ar mai arata nimic . Ca mai mult ne intarata ... Smile

o sa avem prinderea lui mustafa cu detalii. vom vedea tot. big momentu doar putin, cand se aseaza ei in pat si cand va stinge lumina de la lustra cu margele se va face bezna si nu mai arata nimic. dar si asha cine nu vede eop de maine o sa-si smulga parul din cap.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 6:37 pm

michiper68 a scris:

o sa avem prinderea lui mustafa cu detalii. vom vedea tot. big momentu doar putin, cand se aseaza ei in pat si cand va stinge lumina de la lustra cu margele se va face bezna si nu mai arata nimic. dar si asha cine nu vede eop de maine o sa-si smulga parul din cap.
Da . Parca si vad ca vom fi dezamagite de big moment . Mi-am pierdut entuziasmul . Crying or Very sad
Nici nu mai m-as uita . Macar ca s-ar saruta si ei mai mult ... dar nu cred .
Asta este . Mi-a pierit cheful . kiss
Dar apoi sa-mi smulg parul din cap ? Grea decizie ...si eu am o claie de par . Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:41 pm

victorelalove a scris:
Da . Parca si vad ca vom fi dezamagite de big moment . Mi-am pierdut entuziasmul . Crying or Very sad
Nici nu mai m-as uita . Macar ca s-ar saruta si ei mai mult ... dar nu cred .
Asta este . Mi-a pierit cheful . kiss
Dar apoi sa-mi smulg parul din cap ? Grea decizie ...si eu am o claie de par . Smile kiss


poate vom vedea copacul. din curtea casei copiilor. nu sti nicioadata ce surprize ne face ece. sigur si maine va fi o surpriza. poate il vedem pe mustafa in bermude si slapi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 6:42 pm

vic pauza mea s-a terminat. ma duc sa-mi termin treburile ca nu vreau sa ma prinda nebunia suporterilor turbati, mari iubitori de bere ieftina.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 6:44 pm

michiper68 a scris:


poate vom vedea copacul. din curtea casei copiilor. nu sti nicioadata ce surprize ne face ece. sigur si maine va fi o surpriza. poate il vedem pe mustafa in bermude si slapi.
Bine ca mai este putin din serialul asta ...si am scapat . Ca mi-a mancat viata rau de tot .
Surpriza as vrea sa fie cu copii . Sa ii arate fastaciti ...si emotionati . Sa stea de vorba putin ... sa-i spuna ca sa nu se teama . Dar parca si vad ca se duc croiti la pat ...si apoi ii vedem la masa in gradina , vorbind despre sarmale . Si apoi telefonul cu vestea cea mare .
Gullia cu o fata de durere ... si end of story . Iar strica totul .
Ce ma enerveaza !! 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2743637754

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 155656 Michi !! kiss
Spor la treburi .
Am plecat si eu !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 8:42 pm

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2pos2mp


nenea firat celik in stanga!!! e interesat de moda feminina?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 8:46 pm

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 9km9ls


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 652u8l


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2ir183k


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 33mbi9k


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2uooxo2


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 A5i8g


32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 2zg87cg


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Mier 09 Mai 2012, 8:58 pm, editata de 2 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 8:47 pm

michiper68 a scris:

nenea firat celik in stanga!!! e interesat de moda feminina?
Smile Pai nu este si el fotomodel ?
Cred ca se da pe la vreo topmodela de pe acolo ...sau poate mai multe .
Cred ca el se duce cu Beren si cu Mukka . Ca se duc la multe petreceri su evenimente impreuna . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 8:47 pm

michiper68 a scris:

Dar de ce o tine Engin pe Beren asa in brate ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 09 Mai 2012, 8:58 pm

victorelalove a scris:
Smile Pai nu este si el fotomodel ?
Cred ca se da pe la vreo topmodela de pe acolo ...sau poate mai multe .
Cred ca el se duce cu Beren si cu Mukka . Ca se duc la multe petreceri su evenimente impreuna . kiss

poate vom avea o surpriza si se va cupla mukko cu mustafa.. ca i-au mai prins la o cafea impreuna...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 09 Mai 2012, 9:01 pm

michiper68 a scris:

poate vom avea o surpriza si se va cupla mukko cu mustafa.. ca i-au mai prins la o cafea impreuna...
Da . I-am vazut de multe ori impreuna .
Dar cred ca asta se datoreaza faptului ca Mustafa nu prea stie pe nimeni in Turcia . "Se agata" si el de colegi .
Dar Mukka este cu vreo 12 ani mai in varsta ca el . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 21 Empty Re: 32.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 39 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum