Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+6
AdrianaMatza
Andreea_Miha
tiberici
narcisa
petronela
iulianagl
10 participanți

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 3:53 pm

Nu inteleg, Arnav s-a uitat de atatea ori in ochii lui Khushi chiae nu a vazut ca spune adevarul?In totdeauna am crezut ca ochii sunt oglinda sufletului ei nu mint niciodata, el ce face?Nicimacar atata incredere n-are?Ochii ei frumosi? 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 13 Mai 2012, 3:57 pm

iulianagl a scris:Nu inteleg, Arnav s-a uitat de atatea ori in ochii lui Khushi chiae nu a vazut ca spune adevarul?In totdeauna am crezut ca ochii sunt oglinda sufletului ei nu mint niciodata, el ce face?Nicimacar atata incredere n-are?Ochii ei frumosi? 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

e o alta drama de a ei Smile nu sti k asa iii zici cnad plange Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 13 Mai 2012, 4:01 pm

iulianagl a scris:Nu inteleg, Arnav s-a uitat de atatea ori in ochii lui Khushi chiae nu a vazut ca spune adevarul?In totdeauna am crezut ca ochii sunt oglinda sufletului ei nu mint niciodata, el ce face?Nicimacar atata incredere n-are?Ochii ei frumosi? 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
Buna fetelor !
Cred ca Arnav nu a intrat inca in saptamana ..oarba.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 4:15 pm

Dupa acest maha episod un lucru e clar Arnav nu poate trai fara Khushi.Indiferent la ce s-a referit n-a insemnat nimic, in acelasi fel corect sau gresit n-a insemnat nimic dar el mereu, mereu...nu va putea trai fara ea.Shyam ii leaga pe vecie unul de altul.Thank God that you gave us Shyam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 4:15 pm

petronela a scris:
Buna fetelor !
Cred ca Arnav nu a intrat inca in saptamana ..oarba.. Smile Smile

Sa-l vezi atunci ce o sa orbecaie. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 13 Mai 2012, 4:42 pm

iulianagl a scris:Dupa acest maha episod un lucru e clar Arnav nu poate trai fara Khushi.Indiferent la ce s-a referit n-a insemnat nimic, in acelasi fel corect sau gresit n-a insemnat nimic dar el mereu, mereu...nu va putea trai fara ea.Shyam ii leaga pe vecie unul de altul.Thank God that you gave us Shyam.

Mi-a placut la nebunie episodul de ieri. Trist dar frumos. A fost tare Arnav in ultima parte "De ce imi este atat de gresu sa plec de langa Khushi ? La naiba ...." Intr-un fel isi datea si el seama ca s-a indragostti de ea, si nu vreia asta. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 13 Mai 2012, 4:45 pm

iulianagl a scris:

Sa-l vezi atunci ce o sa orbecaie. Smile kiss

Buna! Buna la toata lumea!
Fete dragi am citit la noutati media .......Promo pt. ep. din 13 Mai ......Azi avem film??????? sad Eu trebuie sa plec....Nu stiam ca si azi avem film.... Da sau nu? Va rog sa-mi spuneti......
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 13 Mai 2012, 4:47 pm

Alexa20 a scris:

Mi-a placut la nebunie episodul de ieri. Trist dar frumos. A fost tare Arnav in ultima parte "De ce imi este atat de gresu sa plec de langa Khushi ? La naiba ...." Intr-un fel isi datea si el seama ca s-a indragostti de ea, si nu vreia asta. Smile Smile
Ai văzut că se întorcea spre ea cu zâmbetul pe buze și oarecum ușurat de decizia luată. Oare dacă nu trebuia să plece Barun care ar fi fost firul poveștii? Deși mi-a plăcut ce întorsură au luat lucrurile parcă tot mi se pare puțin forțat cursul filmului.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 4:47 pm

Alexa20 a scris:

Mi-a placut la nebunie episodul de ieri. Trist dar frumos. A fost tare Arnav in ultima parte "De ce imi este atat de gresu sa plec de langa Khushi ? La naiba ...." Intr-un fel isi datea si el seama ca s-a indragostti de ea, si nu vreia asta. Smile Smile

Asa e de abia acum a realizat el asta cu toate ca ai vazut ce mult a asteptat sa-i spune Khushi:Nu pleca pt. ca te iubesc dar ea cum sa-i spuna asta cnd ea stie ca el o uraste de moarte.Dar ceva totusi s-a schimbat in mintea lui cum ca s-ar putea sa fie nevinovata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 13 Mai 2012, 4:48 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Fete dragi am citit la noutati media .......Promo pt. ep. din 13 Mai ......Azi avem film??????? sad Eu trebuie sa plec....Nu stiam ca si azi avem film.... Da sau nu? Va rog sa-mi spuneti......
Nu cred că e, probabil a fost pus promo în data de 13 mai pentru mâine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 13 Mai 2012, 4:51 pm

iulianagl a scris:

Asa e de abia acum a realizat el asta cu toate ca ai vazut ce mult a asteptat sa-i spune Khushi:Nu pleca pt. ca te iubesc dar ea cum sa-i spuna asta cnd ea stie ca el o uraste de moarte.Dar ceva totusi s-a schimbat in mintea lui cum ca s-ar putea sa fie nevinovata.
Cred că ura ar putea să o suporte dar disprețul lui față de o astfel de persoană cum crede Arnav că e Khushi, o doare cel mai mult, asta nu poate suporta ea și de asta n-ar putea să-i spună că-l iubește. Ca să nu mai spunem că încă nu a realizat că-l iubește.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 13 Mai 2012, 4:51 pm

iulianagl a scris:

Asa e de abia acum a realizat el asta cu toate ca ai vazut ce mult a asteptat sa-i spune Khushi:Nu pleca pt. ca te iubesc dar ea cum sa-i spuna asta cnd ea stie ca el o uraste de moarte.Dar ceva totusi s-a schimbat in mintea lui cum ca s-ar putea sa fie nevinovata.
Nu cred ca el realizat ca e nevinovata..pur si simplu inima lui a fost cea care i-a dat un semnal.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 4:54 pm

narcisa a scris:
Cred că ura ar putea să o suporte dar disprețul lui față de o astfel de persoană cum crede Arnav că e Khushi, o doare cel mai mult, asta nu poate suporta ea și de asta n-ar putea să-i spună că-l iubește. Ca să nu mai spunem că încă nu a realizat că-l iubește.


Da de aceea a si incercat ea atat de mult sa-i demonstreze ca e nevinovata.Hai acum ca stim situatia dintre ei dar cum o sa afle Anjali de sotul ei care il venera mai ceva ca pe Baguan?Cine si cum o sa-i spuna ca o sa mai dureze pana o sa afle unde si cum a disparut Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Dum 13 Mai 2012, 4:54 pm

narcisa a scris:
Nu cred că e, probabil a fost pus promo în data de 13 mai pentru mâine.

A, da! Multumesc!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 4:54 pm

petronela a scris:
Nu cred ca el realizat ca e nevinovata..pur si simplu inima lui a fost cea care i-a dat un semnal.. Smile

Inima lui?Ce a inceput sa bata mai repede? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 13 Mai 2012, 4:57 pm

Cand afla Anjali s-ar putea sa faca o cadere nervoasa...imi pare rau pentru ea...


Ultima editare efectuata de catre petronela in Dum 13 Mai 2012, 5:04 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 13 Mai 2012, 4:58 pm

iulianagl a scris:


Da de aceea a si incercat ea atat de mult sa-i demonstreze ca e nevinovata.Hai acum ca stim situatia dintre ei dar cum o sa afle Anjali de sotul ei care il venera mai ceva ca pe Baguan?Cine si cum o sa-i spuna ca o sa mai dureze pana o sa afle unde si cum a disparut Chote.

Da, nu stiu mi se pare tare ciudata chestia asta. A fost o tampenie sa ii ascunda asta lui Anjali, defapt si Khushi ia ascuns asta, doar ca sa nu o supere pe Anjali. Dar Arnav intr-un fel a vrut sa ii salveze casnicia lui sorsa, si in acelasi timp Shyam sa nu se mai tina dupa Khushi, si nici "khushi sa sara in bratele lui Shyam". Sper ca aceasta rapire, sa aibe si ceva bun. Si poate o sa afle Arnav adevarul.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 5:06 pm

petronela a scris:Cand afla Anjali s-ar putea sa faca o cadere nervoasa...imi pare rau pentru ea...


Da o sa faca si ea o cadere nervoasa ca si Maan de altfel. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 13 Mai 2012, 5:07 pm

iulianagl a scris:


Da o sa faca si ea o cadere nervoasa ca si Maan de altfel. Smile

Da Shyam nu isi poate pierde memoria ? Chiar nu m-ar supara. Sa si-o pierda definitiv. Poate i se mai curata gandirea
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 13 Mai 2012, 5:09 pm

iulianagl a scris:


Da de aceea a si incercat ea atat de mult sa-i demonstreze ca e nevinovata.Hai acum ca stim situatia dintre ei dar cum o sa afle Anjali de sotul ei care il venera mai ceva ca pe Baguan?Cine si cum o sa-i spuna ca o sa mai dureze pana o sa afle unde si cum a disparut Chote.
Cred că nici producătorii nu știu încă lucrul ăsta.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 5:10 pm

Alexa20 a scris:

Da, nu stiu mi se pare tare ciudata chestia asta. A fost o tampenie sa ii ascunda asta lui Anjali, defapt si Khushi ia ascuns asta, doar ca sa nu o supere pe Anjali. Dar Arnav intr-un fel a vrut sa ii salveze casnicia lui sorsa, si in acelasi timp Shyam sa nu se mai tina dupa Khushi, si nici "khushi sa sara in bratele lui Shyam". Sper ca aceasta rapire, sa aibe si ceva bun. Si poate o sa afle Arnav adevarul.

De fapt Arnav a vrut sa-i spuna lui Anjali dar cand sa-i spuna a aflat ca e insarcinata si atunci a luat decizia sa se insoare cu Khushi fortat pentru doar 6 luni ce contract o mai fi si asta.Si ce o sa se faca el cand o sa plece deja de la el?Ca ai vazut ce s-a suparat ca a transformat camera inapoi cum era si ce a mai provocat-o cu vorbaraia pe chestia asta dar ei nu-i ardea de asa ceva ea are in cap doar sa-i spuna adevarul.Dar las' ca o sda-l afle cat de curand si inca pe pielea lui atunci sa vezi remuscari pe el.Parca-l si vad zicand Khushi!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 5:11 pm

Alexa20 a scris:

Da Shyam nu isi poate pierde memoria ? Chiar nu m-ar supara. Sa si-o pierda definitiv. Poate i se mai curata gandirea

Si eu s-au macar Anjali sa nu-l mai recunoasca de sot. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 13 Mai 2012, 5:12 pm

iulianagl a scris:

De fapt Arnav a vrut sa-i spuna lui Anjali dar cand sa-i spuna a aflat ca e insarcinata si atunci a luat decizia sa se insoare cu Khushi fortat pentru doar 6 luni ce contract o mai fi si asta.Si ce o sa se faca el cand o sa plece deja de la el?Ca ai vazut ce s-a suparat ca a transformat camera inapoi cum era si ce a mai provocat-o cu vorbaraia pe chestia asta dar ei nu-i ardea de asa ceva ea are in cap doar sa-i spuna adevarul.Dar las' ca o sda-l afle cat de curand si inca pe pielea lui atunci sa vezi remuscari pe el.Parca-l si vad zicand Khushi!!!

Da o sa zica Khushi iarta-ma, imi pare rau ! Sper sa nu il ierte, si sa ii faca si ea viata un calvar lui. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 5:12 pm

narcisa a scris:
Cred că nici producătorii nu știu încă lucrul ăsta.

Smile Smile Ai dreptate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 13 Mai 2012, 5:13 pm

Alexa20 a scris:

Da o sa zica Khushi iarta-ma, imi pare rau ! Sper sa nu il ierte, si sa ii faca si ea viata un calvar lui. 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 2743637754

Si eu tot la fel as vrea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 35 Empty Re: 8.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 40 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum