Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
gix
victorelalove
dubaisport
michiper68
DENISA
9 participanți

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 1:30 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Cred ca 2 episoade nici de sarutat nu se mai saruta .
Chiar sunt curioasa ce vor face noaptea ... Unul in bubatarie ...unul in dormitor .
Ca la nebuni !!!! stupid stupid stupid

la cat de nauci sunt kerim o sa doarma in masina si fatmagul in pod. noroc ca au provizii de gem si vor rezista mult.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 1:31 am

victorelalove a scris:
Si este pe bune cu obligatoa ?
Si ne arata obligatia ... lui Kerim ? cupidon cupidon cupidon

Da. Bineinteles ca dam cafeaua . kiss

da. pe toata. ca sa intelegem. ca pe fatmagul ne-au aratat-o , rochia am vazut-o , o sa vedem si obligatia...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 13 Mai 2012, 1:32 am

michiper68 a scris:

la cat de nauci sunt kerim o sa doarma in masina si fatmagul in pod. noroc ca au provizii de gem si vor rezista mult.
Da. Sunt dezamagita . Nu ma asteptam la asta .
Mi-a pierit cheful de a vedea episodul de joi .
Bine ca se termina peste 6 saptamani ... ca nu mai pot cu tortura asta . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 13 Mai 2012, 1:33 am

michiper68 a scris:

da. pe toata. ca sa intelegem. ca pe fatmagul ne-au aratat-o , rochia am vazut-o , o sa vedem si obligatia...

Dar de ce vor sa ne traumatizeze si pe noi ? sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 1:33 am

oare ce muzica o fi folosit compozitorul pt polenizare? ala cu pusca si cureaua lata , ce barbat era odata? sau ceva instrumental lent...de adormit ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 13 Mai 2012, 1:35 am

michiper68 a scris:oare ce muzica o fi folosit compozitorul pt polenizare? ala cu pusca si cureaua lata , ce barbat era odata? sau ceva instrumental lent...de adormit ...
Ce mai conteaza ?
Cat de rele sunt scenaristele .
Chiar ca nu le inteleg .
Chiar ca nu stiu cum isi vor mai reveni din asta .
Groaznic ... vor fi ca doi straini .
Nici nu vor mai dori sa stea in acelasi pat . sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 1:37 am

victorelalove a scris:
Ce mai conteaza ?
Cat de rele sunt scenaristele .
Chiar ca nu le inteleg .
Chiar ca nu stiu cum isi vor mai reveni din asta .
Groaznic ... vor fi ca doi straini .
Nici nu vor mai dori sa stea in acelasi pat . sad

da. dezastru au facut. nici ele nu-si dau seama. de aia sunt divortate amandoua, ca au facut sex din obligatie. ele nu stiu ce e aia dorinta si placere. l-au facut pe kerim un tip slab, nesigur, blocat. kerim pana acum a fost barbat , acum trebuie sa fie leguma ca sa simta bine frigidele.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 1:39 am

vic ma duc la culcare . ca sunt obosita. si indiciu asta e de toata jena. bine ca se termina. meray okai a fost o doamna cu engin, ece merita un bobarnac. in film kerim nu s-a mai blocat atata...

noapte buna!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 13 Mai 2012, 1:39 am

michiper68 a scris:

da. dezastru au facut. nici ele nu-si dau seama. de aia sunt divortate amandoua, ca au facut sex din obligatie. ele nu stiu ce e aia dorinta si placere. l-au facut pe kerim un tip slab, nesigur, blocat. kerim pana acum a fost barbat , acum trebuie sa fie leguma ca sa simta bine frigidele.
Da . Asta s-a intamplat . Mi-a disparut tot cheful .
Si cred ca-l vor face si mai slab pe Kerim ... din ce in ce mai rau . Pacat . Asta ca cica el este vinovat .
Ok ... ce putem face noi ?

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 155656 Michi !! kiss
Somn usor !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 13 Mai 2012, 10:01 am

buna dimineata dragelor !!!

VIC ,MICHI .....deja sunt la a doua cafea pana acum ,fac exercitiu sa fiu in forma ... Smile ...se pregatesc si GIX si Mita ...

asadar ,G si Ker au pus-o dar Ker tot avea flash-uri, a doua zi dimineata fiecare se intreba ce crede celalalt despre el,s-a facut de ras au ba ? de aici reactia lor de stanjenire ....

o zi buna tuturor ,se pare ca vin ploile ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 10:29 am

neatza!!!


let s say it was bad,why kerim would have this look towards fg in the morning.it s been two years he has been protecting her,and now he is angry???something is wrong here.i don t think he has big expectations,he barely kiss her before,so i think if for their first night if he could hug her,he will be the most happiest man in the world.....so come on...."they are both disillusioned"...doesn t work with those 2!

fanii nu se lasa! atata au comentat ca iese un roman , mai ceva ca sandra brown..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 10:30 am

dubaisport a scris:buna dimineata dragelor !!!

VIC ,MICHI .....deja sunt la a doua cafea pana acum ,fac exercitiu sa fiu in forma ... Smile ...se pregatesc si GIX si Mita ...

asadar ,G si Ker au pus-o dar Ker tot avea flash-uri, a doua zi dimineata fiecare se intreba ce crede celalalt despre el,s-a facut de ras au ba ? de aici reactia lor de stanjenire ....

o zi buna tuturor ,se pare ca vin ploile ....

vine vajul. deja s-a oprit curentul de doua ori, cate o secunda, suficient sa-mi reseteze toate .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 10:31 am

turcii sarbatoresc ziua mamei. ei sunt pe invers la toate.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 13 Mai 2012, 10:35 am

si eu beau cafea dar am antrenament. nimic nu se compara insa cu o cafea de la aparat, care e o chestie maro tulbure si calda. nu are nici un gust, poate doar de hartie fiarta, dar toata lumea e innebunita dupa ea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 13 Mai 2012, 11:43 am

dubaisport a scris:buna dimineata dragelor !!!

VIC ,MICHI .....deja sunt la a doua cafea pana acum ,fac exercitiu sa fiu in forma ... Smile ...se pregatesc si GIX si Mita ...

asadar ,G si Ker au pus-o dar Ker tot avea flash-uri, a doua zi dimineata fiecare se intreba ce crede celalalt despre el,s-a facut de ras au ba ? de aici reactia lor de stanjenire ....

o zi buna tuturor ,se pare ca vin ploile ....

buna dimineata! pai,sa vedem,ma gandesc sa fac o pauza de cafea saptamana asta,sa nu-mi irosesc bunatate de pariu castigat Smile moa stau in provincie,deci o sa cedez portia mea lui Dubai si lui Gix kiss
dar cred ca nu se pune ca si castigat pariul asta daca fuse doar de "antrenament" culcarea,adica sa ne obisnuim cu salteaua,sa ne alegem pe care parte dormim,si ,ce sa vezi,din intamplare au nimerit unul peste altul,si habar n-au ce s-a intamplat. daca ramane guli gravida si te pomeni ca nu se mai atinge kerim de ea pana la botez stupid mai bine visam noi ce si cum ca in nadejdea astora......
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 13 Mai 2012, 11:47 am

michiper68 a scris:si eu beau cafea dar am antrenament. nimic nu se compara insa cu o cafea de la aparat, care e o chestie maro tulbure si calda. nu are nici un gust, poate doar de hartie fiarta, dar toata lumea e innebunita dupa ea.
norocul vostru ca stau la 100 km. de capitala,ca eu voiam de-aia la ibric,cu caimac,macinata proaspat! imi trimiteti o poza cu portia mea Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 13 Mai 2012, 1:30 pm

Buna fetelor !
Sunteti plecate dar imi spun si eu parerea.Din obligatie este exclus sa o fi facut ,a asteptat atat a fost alaturi de ea la greu ea era pregatita si el niciodata nu ar fi facut nimic fara sa fie sigur ca nu o raneste.Aceste zvonuri sunt lansate ca asa este traditia lor dar aici e altceva.Daca e asa putea sa o oblige de cand s-au casatorit.Comportamentul lor e sa ne zapaceasca mintea noastra si sa vezi ce ne vom amuza cand vom revedea joi de fapt ce s-a intamplat.O duminica placuta.Mita cafeaua se poate trimite prin posta vor gasi fetele o solutie.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 13 Mai 2012, 1:34 pm

michiper68 a scris:si eu beau cafea dar am antrenament. nimic nu se compara insa cu o cafea de la aparat, care e o chestie maro tulbure si calda. nu are nici un gust, poate doar de hartie fiarta, dar toata lumea e innebunita dupa ea.

Buna michi ... kiss
nici mie nu-mi place cafeaua de la aparat,tot ibricul e de baza .

la mine nu s-a intrerupt curentul ,sper sa nu .....ca vreau sa-l vad pe Federer in toata splendoarea lui la Madrid
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 13 Mai 2012, 1:36 pm

mita baston a scris:
norocul vostru ca stau la 100 km. de capitala,ca eu voiam de-aia la ibric,cu caimac,macinata proaspat! imi trimiteti o poza cu portia mea Smile

Buna Mita kiss ...are dreptate Gix,cafeaua merge si prin posta ,adik ibricul separat ,cafeaua separata Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 13 Mai 2012, 1:39 pm

gix a scris:Buna fetelor !
Sunteti plecate dar imi spun si eu parerea.Din obligatie este exclus sa o fi facut ,a asteptat atat a fost alaturi de ea la greu ea era pregatita si el niciodata nu ar fi facut nimic fara sa fie sigur ca nu o raneste.Aceste zvonuri sunt lansate ca asa este traditia lor dar aici e altceva.Daca e asa putea sa o oblige de cand s-au casatorit.Comportamentul lor e sa ne zapaceasca mintea noastra si sa vezi ce ne vom amuza cand vom revedea joi de fapt ce s-a intamplat.O duminica placuta.Mita cafeaua se poate trimite prin posta vor gasi fetele o solutie.

buna GIX kiss

din partea lui Gulli clar nu a fost obligatie ,ea vroia si la Bodrum..iar Ker ,asa cum ai zis si tu ,nu vrea sa o raneasca ,la ultima parte cu sarutul patimas chiar s-a oprit o secunda uitandu-se in ochii ei parca vroind sa-i confirme ca si ea isi doreste acelasi lucru.

vom vedea ce au ales genialele sa ne arate joi ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mariana.mesescu Dum 13 Mai 2012, 3:16 pm


Buna fetelor,
Am devenit dependenta de comentariile voastre pentru ca ma amuzati grozav. M-am gandit sa-mi spun si eu parerea.
La inceput mi-a placut ASI,dar FATMA a fost peste asteptari.Mi-a placut cum a evoluat povestea de dragoste a celor doi frumosi. Am vazut cele mai frumoase saruturi (ultimul,cel putin, a fost extrem de pasional). Am vazut un actor care, de la serial la serial, s-a intrecut pe sine(ma gandesc si la aspectul fizic).O transformare uluitoare a suferit acest baiat!
In ep.74 copiii cred ca au facut dragoste. Mai detaliat nu vom vedea noi in vecii vecilor de la turci! A doua zi mie nu mi se par suparati ,mai degraba timizi si rusinati .Probabil,fiecare asteapta reactia celuilalt.Trebuie sa se termine frumos!
Va sarut.


mariana.mesescu
membru
membru

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 13 Mai 2012, 3:29 pm

Bine ai venit Mariana.
Si eu sunt in aceiasi situatie nu intru prea des dar mereu citesc ce posteaza fetele, pana sa le gasesc am crezut ca e ceva in neregula cu mine cu aceasta dependenta de acest serial ,dar dupa cum se vede suntem mai multe.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 13 Mai 2012, 5:41 pm

dubaisport a scris:

Buna Mita kiss ...are dreptate Gix,cafeaua merge si prin posta ,adik ibricul separat ,cafeaua separata Smile

si apa de la streasina ,ca tot ne-a sinucis cu ploile si furtunile zilele astea Smile
kiss buna Mariana!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Dum 13 Mai 2012, 7:17 pm

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Di-2ZJ4


vaaaai! bietul kenan,zici ca-i infiat de berenica de la adapostul pentru animale! au mai pus si imaginea aia cu engin care o mananca de-a dreptul pe berena.... mi-e mila de el,l-au defavorizat astia din presa maxim!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 13 Mai 2012, 8:16 pm

mita baston a scris:


vaaaai! bietul kenan,zici ca-i infiat de berenica de la adapostul pentru animale! au mai pus si imaginea aia cu engin care o mananca de-a dreptul pe berena.... mi-e mila de el,l-au defavorizat astia din presa maxim!

si-au batut joc de el ,nu l-a defavorizat Smile
nici ca se putea o comparatie mai buna decat cea facuta de tine ... :drunken:

Buna Mariana...bine ai venit !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 26 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 26 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum