Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
dubaisport
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 18 Mai 2012, 12:06 am

DENISA a scris:just one more question for those who watched the episode, was fatmagul's tears for musti or because she found out that kerim could have been killed on their wedding?

Somn uşor DUBAI!!

Pai nu cred ca a spus Mustafa ceva despre asasin in scrisoare .
Plange pentru Mustafa .

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 Dubai !!! kiss

Engin Akyurek USA Fans

Today's Bolum TAUGHT that there are abused men in the world who are abused by women but they refuse to see that because they're afraid of letting go it's the same with Kerim who is a pathetic lover. His love isn't love but slavery and such love isn't worth that takes your dignity away.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 18 Mai 2012, 12:26 am

de ce femei a fost abuzat Kerim??? de Mukka poate
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 18 Mai 2012, 12:29 am

DENISA a scris:de ce femei a fost abuzat Kerim??? de Mukka poate
DA. Dar cel mai rau de scenariste . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 7:44 am

neatza!


What Kerim said to FG

Kerim:we have a lot of time in front of us, last night was difficult for both of us, but we shouldn’t let it continue this way either, not as if it was a test, or something we had to do, a hurdle we had to jump over. Not because we have to, but because we want to. Yes, last night was early for both of us, but we have a long life ahead of us. I am not going to force you, or ask anything like this from you.

FG: I know
Kerim:we can wait FG, when both of us want this, not because we feel that we are forced into it, but because we both want to. But, I have one request, that you don’t distance yourself from me, that you don’t keep yourself from me, that you let me go to sleep with you, and wake up with you, so that I can smell your hair, your skin, be with you, be together. Good night.
Fg:Good night
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:43 am

salut Michi !
ce se mai uitau astia la ceraceaful ala,parca era giulgiul de la torino,asteptau sa se vada semnele peste inca 2000 de ani Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:44 am

nici fanii nu s-au prins daca au facut ceva in prima noapte. au zis ca asta e obiceiul dupa prima noapte sa spele lenjeria. dar nici ei nu-si dau seama daca s-a intamplat ceva sau nu.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:44 am

mita baston a scris:salut Michi !
ce se mai uitau astia la ceraceaful ala,parca era giulgiul de la torino,asteptau sa se vada semnele peste inca 2000 de ani Smile

sa sti ca numai de el discuta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:46 am

I think that they did it and it was a traumatic experience for both of them. and I guess the changing sheets represents that. Their awkwardness comes from the fact that they did it. It is a huge step in their relationship and both of them looked a bit freaked out. I am sure that both of them were not really ready for it but they did it because of what it represented.


With sheets I don't think that it has to do anything with virginity. They represent the act and that is why they were immediately changed and washed. I am thinking that Fatmagul is trying to purify the whole experience or maybe to get rid of the evidence of what happened.

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:48 am

eu simt ca sunt pur si simplu intr-un punct mort cu serialul. nici indiciile nu le mai astept. ca nu sunt curioasa cum vor continua. ep 75 a rupt toata cursivitatea .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:52 am

michiper68 a scris:eu simt ca sunt pur si simplu intr-un punct mort cu serialul. nici indiciile nu le mai astept. ca nu sunt curioasa cum vor continua. ep 75 a rupt toata cursivitatea .
daaa,poate se culca acum de suparare,prima a fost din obligatie/curiozitate,acu e de doliu,pana il nimeresc pe ala de placere mai aveeeem, Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:54 am

michiper68 a scris:nici fanii nu s-au prins daca au facut ceva in prima noapte. au zis ca asta e obiceiul dupa prima noapte sa spele lenjeria. dar nici ei nu-si dau seama daca s-a intamplat ceva sau nu.
da se vede ca decat lenjeria,pe ei nu,doar carpele.ce se gramadea fatma dimineata la baie dupa ce a plecat kerim,credea ca vine sa o spele pe spate????
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:55 am

Mustafa's ugly letter explanation by Dear Ender:

The letter says that if it comes into FGs hands, it means that he had killed himself, that people separated them, it was really Kerim who separated them, not anyone else, he wanted to return..., and be with her, share their future together, but people didn’t give them a chance, that Kerim stood in their way, then he says that he knew he had lost her from the very beginning, he should have accepted that she was to be someone elses, but he couldn’t. He knows he can never be with her, so he is leaving her life completely, that she chose Kerim and that he was choosing death. What a whiny, ridiculous letter!!! That no one gave them a chance, they were separated by fate, that Kerim stopped them from being together, that he only loved her, only her!

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:56 am

mita baston a scris:
da se vede ca decat lenjeria,pe ei nu,doar carpele.ce se gramadea fatma dimineata la baie dupa ce a plecat kerim,credea ca vine sa o spele pe spate????

da. ce obicei sinistru. sa-si faca dush cand nu el acasa ca sa nu stie.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:57 am

michiper68 a scris:Mustafa's ugly letter explanation by Dear Ender:

The letter says that if it comes into FGs hands, it means that he had killed himself, that people separated them, it was really Kerim who separated them, not anyone else, he wanted to return..., and be with her, share their future together, but people didn’t give them a chance, that Kerim stood in their way, then he says that he knew he had lost her from the very beginning, he should have accepted that she was to be someone elses, but he couldn’t. He knows he can never be with her, so he is leaving her life completely, that she chose Kerim and that he was choosing death. What a whiny, ridiculous letter!!! That no one gave them a chance, they were separated by fate, that Kerim stopped them from being together, that he only loved her, only her!


a pus-o kerim ! se "sigileaza"fatma mai rau ca reactorul nuclear Smile ,cred ca-l da si afara din casa si o aduce pe mukko sa-l jeleasca impreuna pe musti
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 8:57 am

ep pe yt , cel postat intreg are mai multe dislikuri decat likuri. cel mai urat si plicticos episod.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:58 am

michiper68 a scris:

da. ce obicei sinistru. sa-si faca dush cand nu el acasa ca sa nu stie.
da la pipi??sau daca mananca fasole???? tot in atelier il vad pe kerim,poate isi pune o canapeluta acolo si vine kristinica s-o ''forjeze'' putin,ca ne crapa baiatul Smile
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 8:59 am

michiper68 a scris:ep pe yt , cel postat intreg are mai multe dislikuri decat likuri. cel mai urat si plicticos episod.
si de la mine! eu am dat si la fiecare bucata in parte si la tot episodul,sa se sature !
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 9:00 am

mita baston a scris:

a pus-o kerim ! se "sigileaza"fatma mai rau ca reactorul nuclear Smile ,cred ca-l da si afara din casa si o aduce pe mukko sa-l jeleasca impreuna pe musti

cine stie ce reactia va avea! poate incepe si ea sa dea vina pe kerim. desi parea ca a inteles ca musti structural era un nemernic, si daca ar fi fost cu ea tot nemernic ar fi fost. iubirea lui pt ea era o boala. el nu ar fi avut niciodata cata rabdare a avut kerim cu ea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 9:02 am

mita baston a scris:
da la pipi??sau daca mananca fasole???? tot in atelier il vad pe kerim,poate isi pune o canapeluta acolo si vine kristinica s-o ''forjeze'' putin,ca ne crapa baiatul Smile

e un visator. el vrea doar sa adorma si sa se trezeasca langa ea. mi-au placut cum aratau amadoi in pat, dupa ce ea s-a intors spre el , sta cumva cu picioarele indoite bagate in el. nu caut acum poza ca nu functionez inca normal desi am baut o cafea .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 9:03 am

michiper68 a scris:

cine stie ce reactia va avea! poate incepe si ea sa dea vina pe kerim. desi parea ca a inteles ca musti structural era un nemernic, si daca ar fi fost cu ea tot nemernic ar fi fost. iubirea lui pt ea era o boala. el nu ar fi avut niciodata cata rabdare a avut kerim cu ea.
uite asa trecura doi ani,scenaristele nu au inteles asta, doar ne omoara cu "amazing"si 'ciok kuzel".cred ca engleza turca nu e la fel cu engleza romana,poate amazingul lor inseamna opusul nostru!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 9:04 am

mita baston a scris:
si de la mine! eu am dat si la fiecare bucata in parte si la tot episodul,sa se sature !

si eu am dat. ca am revazut finalul, s-a cam blocat la mine si l-am revazut.si am dat dislike.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 9:06 am

michiper68 a scris:

e un visator. el vrea doar sa adorma si sa se trezeasca langa ea. mi-au placut cum aratau amadoi in pat, dupa ce ea s-a intors spre el , sta cumva cu picioarele indoite bagate in el. nu caut acum poza ca nu functionez inca normal desi am baut o cafea .
stiu,dar murea daca intindea o mana si-l atingea si ea?? bietul si cand a pupat-o,mai mult a fost pe furate,ma gandeam ,sa vezi cum sare fatma drept in sifonier acu!
si eu merg catre ibric,abia am terminat nesul,el e de trezire,cafeaua e de savurat,mai pe la 10
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 9:07 am

mita baston a scris:
uite asa trecura doi ani,scenaristele nu au inteles asta, doar ne omoara cu "amazing"si 'ciok kuzel".cred ca engleza turca nu e la fel cu engleza romana,poate amazingul lor inseamna opusul nostru!

la ei amazing e jale multa si lacrimi . multe lacrimi. e direct proportional. cu cat sunt mai multe lacrimi si urlete de jale cu atat e mai mult amazing. si ece se plimba. si firat se plimba. ei sunt in vacanta. cred ca s-a dus sa-si limpezeasca creierul, sa interactioneze cu oamenii normali ca sa poate sa faca finalul normal, altfel il facea cu genocid.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de mita baston Vin 18 Mai 2012, 9:09 am

michiper68 a scris:

si eu am dat. ca am revazut finalul, s-a cam blocat la mine si l-am revazut.si am dat dislike.
cred ca dupa rolul asta engin o sa fie cel mai iubit dintre pamantenele turcoaice si cel mai urat de catre barbatii turci.daca ramane tot cu scenaristele astea,o sa devina o "barbie" musulmana
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 18 Mai 2012, 9:09 am

mita baston a scris:
stiu,dar murea daca intindea o mana si-l atingea si ea?? bietul si cand a pupat-o,mai mult a fost pe furate,ma gandeam ,sa vezi cum sare fatma drept in sifonier acu!
si eu merg catre ibric,abia am terminat nesul,el e de trezire,cafeaua e de savurat,mai pe la 10

nu ca e practica. daca-l atingea trebuia sa se sterilizeze dupa. sa fie aseptica. spala si lenjeriile si pijamalele si salteaua de la pat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 34.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum