Serialesitelenovelet
37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
michiper68
victorelalove
DENISA
7 participanți

Pagina 40 din 43 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 10:59 am

Beren cred ca va renunta pentru un timp la roluri in dizi .
O fi obosit si ea dupa 5 ani neintrerupti . kiss

Engin ... vom vedea ce va face . kiss

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2r7n1au
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Iun 2012, 11:00 am

Vic o fi fost complex dar el a explodat cu Kerim şi ai să vezi că despre acest personaj i se va aminti mereu .

Dubai şi fără şaibă dacă nu face amu' alegerile bune va trage ponoasele uitării.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:01 am

dubaisport a scris:

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 813541

astea traduc tot ce apuca Smile

Da . Si cred ca dupa ce termina cu BBO ... se apuca de karayilan . Pe asta vreau sa-l vad si eu in vara . kiss
Au descoperit fanii toate serialele cu Engin . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:03 am

DENISA a scris:Vic o fi fost complex dar el a explodat cu Kerim şi ai să vezi că despre acest personaj i se va aminti mereu .


Dar este inevitabil , Denisa . Toti actorii au un rol de referinta . kiss

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Fkw936
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Iun 2012, 11:07 am

da Vic dar să nu rămână doar cu un rol , ar fi păcat să nu profite de capitalul de imagine câştigat şi dacă vor juca împreună va avea de câştigat şi casa de producţie.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:10 am

DENISA a scris:da Vic dar să nu rămână doar cu un rol , ar fi păcat să nu profite de capitalul de imagine câştigat şi dacă vor juca împreună va avea de câştigat şi casa de producţie.

Eu pe Engin il vad in felul urmator : Ii place sa fie actor . Nu degeaba nu si-a ascultat parintii si s-a dus la competitia aia pe care a si castigat-o . Il vad facut pentru meseria asta . Ii place ... asa ca eu cred ca va profita de capitalul de imagine . kiss Dar cred ca-si va lua si el liber cateva luni . Merita . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 11:11 am

victorelalove a scris:
Da . Si cred ca dupa ce termina cu BBO ... se apuca de karayilan . Pe asta vreau sa-l vad si eu in vara . kiss
Au descoperit fanii toate serialele cu Engin . kiss
cand te apuci tu de el sa mi-l dai si mie
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Vin 01 Iun 2012, 11:11 am

la momentul ăsta îi ajunge o pauză de 2 luni, vine tare din spate tineretul.


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Vin 01 Iun 2012, 11:12 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 11:12 am

victorelalove a scris:

Eu pe Engin il vad in felul urmator : Ii place sa fie actor . Nu degeaba nu si-a ascultat parintii si s-a dus la competitia aia pe care a si castigat-o . Il vad facut pentru meseria asta . Ii place ... asa ca eu cred ca va profita de capitalul de imagine . kiss Dar cred ca-si va lua si el liber cateva luni . Merita . kiss

ai dreptate...asa cred si eu

din iarna il vom vedea ,mai mult ca sigur
nu-si ia el vacanta prea lunga
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 11:12 am

DENISA a scris: la momentul ăsta îi ajunge o pauză de 2 luni, vine tare din spate tineretul.
care tineret ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:13 am

dubaisport a scris:
cand te apuci tu de el sa mi-l dai si mie
Da . Cred ca ne vom apuca sa ne uitam mai prin septembrie . Pe la final . Sa ne uitam impreuna ...ca sa ne mai ajutam la ce intelegem .
Engin ...are un rol teribil . Este altul ... Nu este nici Kerim ...nici Mustafa . Si este simpatica tipa cu care joaca . Are niste momente cand se uita la ea asa de frumos ... asta din secvenatele pe care le-am vazut eu . kiss

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 112hgk3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:17 am

DENISA a scris: la momentul ăsta îi ajunge o pauză de 2 luni, vine tare din spate tineretul.

Care tineret ? Smile

Denisa , el nu a spus ce va face in continuare . Se vorbeste ca ar fi semnat contract de 5 ani cu Ay Yapim . Daca inca nu a spus nimic despre vreun proiect ...inseamna ca nu are din septembrie . Banuiesc ca ar fi spus deja ...
Poate il vedem din ianuarie . kiss

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 1z2krhv
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 11:51 am

fetelor ne citim mai tarziu ,ma duc sa-mi recuperez cipila din parcuri...

kiss 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 01 Iun 2012, 11:53 am

O zi buna , Dubai !!! kiss

Eu sunt plecata zilele astea ...dar o sa mai pot intra pe Forum . kiss Din cand in cand ... kiss

Vreau sa stiu daca iar trebuie sa culc blocul pentru episodul de joi .
Oricum ... am un presentiment ca iar au incurcat tipsurile .
Nimic de vazut ...vor primi un telefon de acasa ...si se vor intoarce imediat . Conduce tot Gullia . Smile

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 2ymg3vc
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 6:47 pm

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 So6aeo


37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 359j0vd
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 7:00 pm

e si engin pe acolo. citeste. si in rpima poza are o carte in mana


37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 5xsfgl
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 7:03 pm

Beren Saat made a Surprise to her Boyfriend (kenan) for his Birthday and She made a Party at his home
he was thinking that he will Celebrate in a Night clubs But he Surprised that everyone at his home!
and Now he became 38 year! and he accept for the press to take some Photos ..



e poza de dimineata cu dopul si beren.
38 de ani a facut? pare minor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 7:59 pm

toata lumea discuta despre faptul ca pe prezentarea de la interviul facut de arabi, reportera a specificat cate mii de telefoane a dat ca sa obtina interviul si cum a apelat la nu stiu ce relatii ca sa obtina acceptul de la kerem catay....dictatura curata la ay yapim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 8:56 pm

the announcer which will make the interview with engin and beren is talking about the meeting and engin and beren behind scenes of the program shooting ,


two observations the announcer said : first the contract that ay yapim signed with the actors included that they are not allowed to give any interviews to local (turkish) or international tv stations (but they succeeded to reach people to push on ay yapim) .. secondly : for muslim members , they stop shooting completely when it is the prayer calling : the azan, and she praises the prayer caller's voice completely and she says the voice is the most remarkable thing she noticed ,
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 9:20 pm

buna seara !!!

MIchi ...chiar dictatura la Ay Yapim.....asadar nu se filmeaza pe timpul rugaciunilor ? pai regula asta e nescrisa ,nici nu mai trebuia specificata
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 9:22 pm

dubaisport a scris:buna seara !!!

MIchi ...chiar dictatura la Ay Yapim.....asadar nu se filmeaza pe timpul rugaciunilor ? pai regula asta e nescrisa ,nici nu mai trebuia specificata

nu stiu cand e timpul rugaciunilor. e de mai multe ori pe zi? dar i-au emotionat pe arabi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 9:25 pm

michiper68 a scris:

nu stiu cand e timpul rugaciunilor. e de mai multe ori pe zi? dar i-au emotionat pe arabi.
de 5 ori pe zi ,cateva minute dureaza fiecare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 9:26 pm

nu a aparut nimic nou ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 01 Iun 2012, 9:28 pm

dubaisport a scris:
de 5 ori pe zi ,cateva minute dureaza fiecare

cat sa-i intrerupa. nu au tradus nimic la ep de aseara si pt prima data nici intrebari prea multe nu au pus. au facut mistoul de rigoare care ca si-a culcat familia , care ca si-a rugat parintii sa nu-i deranjeze...polenizarea fatmagulilor e ca povestea cu sateanul si lupul si deja fanii nu mai cred .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 01 Iun 2012, 9:33 pm

michiper68 a scris:

cat sa-i intrerupa. nu au tradus nimic la ep de aseara si pt prima data nici intrebari prea multe nu au pus. au facut mistoul de rigoare care ca si-a culcat familia , care ca si-a rugat parintii sa nu-i deranjeze...polenizarea fatmagulilor e ca povestea cu sateanul si lupul si deja fanii nu mai cred .
pai nu era nimic de tradus Smile Smile

nu se mai asteapta nimeni la polenizare ,cu toate ca se pare ca se va produce joia viitoare.

dar vad ca fanii se asteapta sa apara familia lui mUkk stupid acum dupa minciuna zisa de Mukk cu denuntarea lui selim ,cred ca va fi reintegrata in familie,cu drepturi depline Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 40 Empty Re: 37.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 43 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum