Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:07 am

K: Shyam Ji m-a cerut si pe mine in casatorie. El m-a mintit ca sa se logodeasca cu mine.
Iar ca sa sa puna mana pe toata averea lui Arnav Ji, el l-a rapit si a vrut sa il omoare.
S: Ajunge Khushi Ji ! Mai intai tu ai incercat sa te proprii de mine, spunand ca ma iubesti, iar fiindca eu te-am refuzat, tu ai facut toata inscenarea asta ? Ce femeie ieftina esti tu ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:08 am

Moama ce palmaaaaaaaaaaaaaaaaa 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 248946 slap Ia zdruncinat capul bine de tot. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:10 am

Alexa20 a scris:Moama ce palmaaaaaaaaaaaaaaaaa 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 248946 slap Ia zdruncinat capul bine de tot. Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!
WWoooowww!!!
A facut-o ieftina si l-a scos din sarite pe Arnav... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:13 am

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Untitled-5

Se pare ca si Nk o sa fie de fata cand o sa aibe loc dezvaluirea. Deci va fi un pivot in tot balamucul asta. Superrr
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:14 am

Este si NK..sper sa vina in ajutorul lui Khushi...
Dar Anjali, dupa moaca se pare ca va tine cu scumpul ei sot...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:15 am

Multumesc mult Alexa ca m-ai luminat... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:17 am

petronela a scris:Este si NK..sper sa vina in ajutorul lui Khushi...
Dar Anjali, dupa moaca se pare ca va tine cu scumpul ei sot...

Nu ma intereseaza de ea Smile Smile Sa isi ia batistuta si sa planga. Cred ca e a 6 oara cand ma uit ce palma ia tras Arnav. Smile Smile Ahhh parca incepe o zi frumoasa acum dupa ce am vazut promo-ul asta. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:19 am

Alexa20 a scris:

Nu ma intereseaza de ea Smile Smile Sa isi ia batistuta si sa planga. Cred ca e a 6 oara cand ma uit ce palma ia tras Arnav. Smile Smile Ahhh parca incepe o zi frumoasa acum dupa ce am vazut promo-ul asta. Smile Smile
Ba eu sunt curioasa cu cine va fi Arnav,e clar ca va fi o ruptura..renunta la sora-sa pentru Khushi.??? .sa vedem ce alegere va face...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:29 am

petronela a scris:
Ba eu sunt curioasa cu cine va fi Arnav,e clar ca va fi o ruptura..renunta la sora-sa pentru Khushi.??? .sa vedem ce alegere va face...

Parerea mea personala e ca Arnav o sa fie de partea lui Khushi, pentru ca a vazut cate a facut pentru el. Iar daca o sa ii mai aduca si dovezi ca Shyam si-a batut joc de toti, atunci o sa isi dea seama, ca ea nu l-a mintit niciodata. Deci sincer cred ca vor fi alaturi aici. Cat despre Anjali, nu o sa creada pe nimeni, ca de sotul ei este Dumnezeu si nu face asa ceva. A spus cineva aici pe forum ieri ca Anjali traieste intr-o lume cu printi si cu printese. Iar eu cred, ca Arnav o sa incerce sa ii deschida ochii surioarei lui.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:33 am

Alexa20 a scris:

Parerea mea personala e ca Arnav o sa fie de partea lui Khushi, pentru ca a vazut cate a facut pentru el. Iar daca o sa ii mai aduca si dovezi ca Shyam si-a batut joc de toti, atunci o sa isi dea seama, ca ea nu l-a mintit niciodata. Deci sincer cred ca vor fi alaturi aici. Cat despre Anjali, nu o sa creada pe nimeni, ca de sotul ei este Dumnezeu si nu face asa ceva. A spus cineva aici pe forum ieri ca Anjali traieste intr-o lume cu printi si cu printese. Iar eu cred, ca Arnav o sa incerce sa ii deschida ochii surioarei lui.
Eu am spus ca traieste intr-un glob de cristal si o lume de povesti.. Smile
Sper sa-i vina in ajutor si NK..si familia ei..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 04 Iul 2012, 9:37 am

petronela a scris:
Eu am spus ca traieste intr-un glob de cristal si o lume de povesti.. Smile
Sper sa-i vina in ajutor si NK..si familia ei..

Smile Smile Stiam eu ca a spus cineva, da am uitat cine. Bun am vazut minunata palma, imi bubuie capul de cat am ascultat-o. Acum sa ma apuc de treaba mea(Geet & Ipkknd). Ne auzim mai tarziu kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 9:42 am

Alexa20 a scris:

Smile Smile Stiam eu ca a spus cineva, da am uitat cine. Bun am vazut minunata palma, imi bubuie capul de cat am ascultat-o. Acum sa ma apuc de treaba mea(Geet & Ipkknd). Ne auzim mai tarziu kiss kiss
Nici eu nu mai pot sa raman..ne auzim mai tarziu.. kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 04 Iul 2012, 9:51 am

Buna fetelor!Ma uit si eu la ep de ieri.Mai dar cum a aparut khushi intre copacei doar atunci cand a cazut in spatele ei nu se afla nici unul Smile ..posibil ca pana a gasit-o ArnavJi sa fii crescut Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 10:00 am

Buna... kiss
Dar parca Khushi nu i-a zis lui Nk de relatia cu Shyam..i-a ascuns oare o va ajuta?
Si imi e teama ca in urma dezvaluirilor cum se zvoneste ca Anjali va pierde copilul oare ce se va intampla...?
Multam Petro de promo!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 10:26 am

Skumpyk86 a scris:Buna... kiss
Dar parca Khushi nu i-a zis lui Nk de relatia cu Shyam..i-a ascuns oare o va ajuta?
Si imi e teama ca in urma dezvaluirilor cum se zvoneste ca Anjali va pierde copilul oare ce se va intampla...?
Multam Petro de promo!
Si eu m-am gandit ca NK s-ar putea sa nu o ajute...chiar daca Arnav e cu ea..vor fi amandoi impotriva tuturor si nu stiu ce alegere va face Arnav..s-ar putea sa-i reproseze lui Khushi si pierderea copilului..
Sa se desparta odata si gata..ca mi-au scos peri albi..chiar daca o iubeste si e mai importanta sora-sa, n-are decat sa aleaga familia lui si sa o lase pe Khushi in pace...dar macar afla adevarul..de-acum ce decizie va lua ..asta va fi..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 10:28 am

Am o groaza de lucru ..dar nu ma pot abtine si mai trag un ochi pe forum... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 10:38 am

petronela a scris:
Si eu m-am gandit ca NK s-ar putea sa nu o ajute...chiar daca Arnav e cu ea..vor fi amandoi impotriva tuturor si nu stiu ce alegere va face Arnav..s-ar putea sa-i reproseze lui Khushi si pierderea copilului..
Sa se desparta odata si gata..ca mi-au scos peri albi..chiar daca o iubeste si e mai importanta sora-sa, n-are decat sa aleaga familia lui si sa o lase pe Khushi in pace...dar macar afla adevarul..de-acum ce decizie va lua ..asta va fi..

si sa nu uitam ca Shyam stie de casatoria fortata....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 10:45 am

Skumpyk86 a scris:

si sa nu uitam ca Shyam stie de casatoria fortata....
Dar nu stie ca e pentru 6 luni.. Smile si tocmai se termina termenul..
Eu as vrea sa-i reproseze si lui Arnav ca nu a intrebat-o de Shyam si a fortat-o sa se casatoreasca cu el..si motivul care i l-a spus el cand s-au casatorit..
Sincer imi doresc sa se desparta si el sa inteleaga ce pierde...chiar daca cea care va suferi mai mult va fi tot Khushi..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 04 Iul 2012, 11:11 am

Faceti diferenta...


Cine o fi madam cu Barun..

lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 11:29 am

lica54 a scris:Faceti diferenta...

Cine o fi madam cu Barun..

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 532605_128319577309522_1897787488_n

e partenera lui din celalant serial....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 11:31 am

petronela a scris:
Dar nu stie ca e pentru 6 luni.. Smile si tocmai se termina termenul..
Eu as vrea sa-i reproseze si lui Arnav ca nu a intrebat-o de Shyam si a fortat-o sa se casatoreasca cu el..si motivul care i l-a spus el cand s-au casatorit..
Sincer imi doresc sa se desparta si el sa inteleaga ce pierde...chiar daca cea care va suferi mai mult va fi tot Khushi..

si eu vreau sa se desparta....
da nu stie de cele 6 luni dar stie ca a fortat-o si deduce ca nu o iubeste si daca Khushi il acuza si Shyam isi da drumul la gura iese scantei apoi in fam...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 11:33 am

Rating 27iunie - 3iulie

13)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.7 - 2.5
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 04 Iul 2012, 11:46 am

Skumpyk86 a scris:

si eu vreau sa se desparta....
da nu stie de cele 6 luni dar stie ca a fortat-o si deduce ca nu o iubeste si daca Khushi il acuza si Shyam isi da drumul la gura iese scantei apoi in fam...
Eu vreau sa iasa toate scanteile si artificiile...vreau sa lamureasca aproape tot daca tot s-a ajuns aici..
Parca vad ca e doar apa de ploaie..ii da o palma si ..Anjali lesina si se termina lamuririle...raman in acelasi stadiu.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754 si mai lungesc cine stie cat ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 11:53 am

petronela a scris:
Eu vreau sa iasa toate scanteile si artificiile...vreau sa lamureasca aproape tot daca tot s-a ajuns aici..
Parca vad ca e doar apa de ploaie..ii da o palma si ..Anjali lesina si se termina lamuririle...raman in acelasi stadiu.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 2743637754 si mai lungesc cine stie cat ...
Smile sincer si eu tot la fel cred...desi ma bucur enorm de palma dar am senzatia ca va incepe Anjali sa "vaite" lesine etc si lucrurile nu vor fii cum ne asteptam.,am senzatia ca Anjali va strica totul..dar cine stie ce surpriza ne face?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 04 Iul 2012, 12:09 pm

Am si eu o intrebare...au aratat ce avea Shyam pe acel stick?Si acum unde e stick tot la el?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 39 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum