Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 25 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:58 am

iar au inceput...

One of my friends went on the set in June, and was able to go into the set itself (her uncle knows one of the operations managers), and she said that he also does a lot of exercises for vocals and for his mouth, to relax his muscles, I guess? But, she said that he was very jovial on the set, laughing with everyone, kidding around with Beren and others, no attitude, came and got his own food, etc. So, I think he is just a quiet personality, but is still courteous and fun with people he knows, and prefers to keep a distance with people he doesn't know.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 12:59 am

gix a scris:Noapte buna fetelor.

noapte buna gix!!! asa repede pleci? eu am reusit sa-i ruinez petrecerea lui vic fiind cazuta in limba dupa povstile cu engin!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 12:59 am

michiper68 a scris:m-au alergat nu gluma...inca mai discuta dar au trecut in altele... asta a fost interesant, ce a facut fana la usha baiatului, cat curaj!! sa suni la usha, la noi e mai simplu ca suna la interfon, la toateeee si apoi zbiara poshtaaaaa!!! si sigur se gaseste cate o baba sa deschida usha de la intrare ..

Smile Smile Smile Smile
Da . Mare curaj . Ea , saracutza , se gandea ca este sustinuta de prietena ... si a lasat-o la greu . Ar fi fost ca o razbunare a destinului sa-i raspunde Engin ... si sa o invite in casa . Atunci sa o fi vazut pe prietena ce facea ... Smile

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 Gix ! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 1:01 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile Smile
Da . Mare curaj . Ea , saracutza , se gandea ca este sustinuta de prietena ... si a lasat-o la greu . Ar fi fost ca o razbunare a destinului sa-i raspunde Engin ... si sa o invite in casa . Atunci sa o fi vazut pe prietena ce facea ... Smile

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 Gix ! kiss

saliva pe la usha!!! asa-i trebuie ...poate prietena se mai ducea la filmari si i-a fost frica sa nu afle engin ca ea stie si ce model de boxeri are el pe sarma...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 1:02 am

michiper68 a scris:

noapte buna gix!!! asa repede pleci? eu am reusit sa-i ruinez petrecerea lui vic fiind cazuta in limba dupa povstile cu engin!

Lasa ca si eu sunt la fel de cazuta dupa Engin . L-am culcat si pe sotz . Il trezesc maine dimineata devreme sa-i dau cadoul . Smile

Interesant . Dar este normal ca Engin sa fie in largul lui langa persoanele pe care le cunoaste si sa fie reticent langa fani . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 1:04 am

michiper68 a scris:

saliva pe la usha!!! asa-i trebuie ...poate prietena se mai ducea la filmari si i-a fost frica sa nu afle engin ca ea stie si ce model de boxeri are el pe sarma...

Daca stia si unde sta ... cred ca stia si unde isi usuca Engin imbracamintea . Smile
Hai ca mai m-am inveselit putin cu povestirile fanelor . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 21jacrq

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 Michi !!! kiss
Mor de somn .
Multumesc pentru stiri .
Vorbim maine . Sau astazi... Smile 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 720534
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 1:17 am

victorelalove a scris:

Lasa ca si eu sunt la fel de cazuta dupa Engin . L-am culcat si pe sotz . Il trezesc maine dimineata devreme sa-i dau cadoul . Smile

Interesant . Dar este normal ca Engin sa fie in largul lui langa persoanele pe care le cunoaste si sa fie reticent langa fani . kiss

dar dupa cum il descrie fana pare in zodia gemenilor. recunosc caracteristicile...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 1:20 am

noapte buna vic!!! ne auzim ..azi
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 29 Iul 2012, 10:32 am

buna dimineata tuturor !!

Vic ..la multi ani sotului tau ,sanatate si sa aveti parte numai de clipe frumoase impreuna,alaturi de bebelul vostru !!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Dum 29 Iul 2012, 12:18 pm

Buna fetelor!
La multi ani Vic pentru sotul tau.
imi cer scuze aseara nu am fost atenta cine oferea sampania.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 1:16 pm

Buna ziua , dragi copii !!! kiss

Multumesc , fetelor !!! Sunteti dragute . kiss
La fel si voua . Sa fiti iubite , sanatoase si fericite !! kiss

Noroc cu o fana cu spirit de observatie . Ca eu nici nu bagasem de seama . Cred ca cel din stanga este fratele lui . Se uita dupa avioane sau ce face . Poate voi il vazuserati deja . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 6i7ja9
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 6:11 pm

I was reading your posts about Engin new
project.I was wondering that he might use
that time to do his military service.???


Pai iar este vorba despre armata ? Crying or Very sad Nu rezolvase ? Ca eu asa am auzit .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:44 pm

parca rezolvase! nu mai face el armata la varsta lui.

eu ma voi uita la agir roman cand va incepe serialul, au anuntat ca va fi si caner cindoruk in serial. e actorul pricipal. s-a mutat la ay yapim. mi-a placut de el in stapana inimii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 7:46 pm

buna michi kiss

a mai spus ceva tanti care a sunat la engin la usha ??????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:47 pm

seamana cu el fratele lui. eu am zis ca e poza de familie, pare apropiat de cuplul celalalt, iar a mai scos unchiul niste poze de colectie ca sa nu mai sufere fanii...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 7:49 pm

michiper68 a scris:seamana cu el fratele lui. eu am zis ca e poza de familie, pare apropiat de cuplul celalalt, iar a mai scos unchiul niste poze de colectie ca sa nu mai sufere fanii...

Daa . Unchiul sa fie bun si sa mai faca poze acum cand stau la masa si in sufragerie . Smile
Dar fratele iesise la alergat ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:49 pm

victorelalove a scris:buna michi kiss

a mai spus ceva tanti care a sunat la engin la usha ??????

lucreaza in publicitate. nu e din turcia. acum discuta de firat si cum stie el sa-si faca reclama . are un interviu lung intr-o revista. si si-au dat seama ca e alevi -o minoriate religioasa in turcia. si el si beren sunt alevi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:51 pm

victorelalove a scris:

Daa . Unchiul sa fie bun si sa mai faca poze acum cand stau la masa si in sufragerie . Smile
Dar fratele iesise la alergat ?

treningul e normal dar uite cu ce e incaltat! mai bine-si lua gumari. si aseara ziceaui fanele ca nu dintr-o famile saraca engin, kivanc e dintr-o famile foarte saraca...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 7:51 pm

michiper68 a scris:

lucreaza in publicitate. nu e din turcia. acum discuta de firat si cum stie el sa-si faca reclama . are un interviu lung intr-o revista. si si-au dat seama ca e alevi -o minoriate religioasa in turcia. si el si beren sunt alevi.

Pai si sa treaca la Firat dudile . Cine le tine ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 7:52 pm

michiper68 a scris:

treningul e normal dar uite cu ce e incaltat! mai bine-si lua gumari. si aseara ziceaui fanele ca nu dintr-o famile saraca engin, kivanc e dintr-o famile foarte saraca...

Este sau nu este Engin dintr-o familie saraca ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:54 pm

victorelalove a scris:

Pai si sa treaca la Firat dudile . Cine le tine ?

sunt impotriva lui. rauu. are un singur serial facut -fatmagul, si 11 episoade in kis masali si vara asta a fost peste tot, unde e lumea buna din media hop si el, ba cu bade iscil, ba cu ece, ba cu muri, acum interviul ala kilometric...sunt suparate ca engin refuza si reclame si oferte...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 7:56 pm

michiper68 a scris:

sunt impotriva lui. rauu. are un singur serial facut -fatmagul, si 11 episoade in kis masali si vara asta a fost peste tot, unde e lumea buna din media hop si el, ba cu bade iscil, ba cu ece, ba cu muri, acum interviul ala kilometric...sunt suparate ca engin refuza si reclame si oferte...

Pai vezi ? Aici este problema . Firat trebuie sa apara si el cu ceva . Engin...asa este el . Mai retras . Si uite ca tot pe el il placem . Poate tocmai de asta place . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 7:59 pm

victorelalove a scris:

Este sau nu este Engin dintr-o familie saraca ?

ele zic ca e din clasa de mijloc. tatal lui era ceva lucrator guvernamental. asa citisem. si murat la fel zicea de tatal lui care a fost profesor. probabil lucrator guvernamental e bugetar. salariat la stat, leafa sigura.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 29 Iul 2012, 8:01 pm

michiper68 a scris:

ele zic ca e din clasa de mijloc. tatal lui era ceva lucrator guvernamental. asa citisem. si murat la fel zicea de tatal lui care a fost profesor. probabil lucrator guvernamental e bugetar. salariat la stat, leafa sigura.

Aha . Inteleg .
Mai m-am gandit . Tot imi place Engin de mor . Smile Smile Smile Chiar si asa ascuns cum este el . Lasa ca trebuie sa apara el . Ii spune lumea ca Crying or Very sad fanele de dorul lui . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 29 Iul 2012, 8:03 pm

victorelalove a scris:

Aha . Inteleg .
Mai m-am gandit . Tot imi place Engin de mor . Smile Smile Smile Chiar si asa ascuns cum este el . Lasa ca trebuie sa apara el . Ii spune lumea ca Crying or Very sad fanele de dorul lui . Smile

ti-ai facut in calendar de perete si stergi zilele sa vezi cate au mai ramas pana in septembrie 2013? pe mine incertitudinea asta ma termina. mai ales ca cevdet si fii e cel mai scremut proiect ay yapim, are el o hiba de tot nu le iese nici cu laxative.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 25 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 43 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum