Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
victorelalove
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Aug 2012, 11:39 am

si e anuntat din noiembrie. sper sa fie si engin,.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Aug 2012, 11:39 am

vic ma duc sa pregatesc ceva de mancare..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 11:41 am

Spor la treaba . kiss

Eu cred ca daca era si Engin ...il anuntau si pe el . Dar au spus doar de Tuba . Probabil ca are alt partener . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 12:13 pm

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 155656

Vorbim mai tarziu . O zi buna !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Aug 2012, 1:04 pm

http://www.stargazete.com/medya/tuba-buyukustun-ve-engin-akyurekten-yeni-dizi/haber-671908?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Ay Yapım yeni dönemde Star TV için '20 Dakika' isimli yeni bir dizinin hazırlığına başladı.

Ezel ve Uçurum dizilerinin senaristi Keren Deren'in senaryosunu yazacağı 20 Dakika dizisi Kasım ayında Star ekranlarında olacak.

Kuzey Güney dizisinin de yapımcısı olan Ay Yapım tarafından çekilecek yeni dizi bir Amerikan uyarlaması olacak. ‘The Next Three Days’ (Kaçış Planı) filminin uyarlaması olacak '20 Dakika' dizisinde başrolleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in oynayak.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Kasım ayından itibaren ekrana gelmesi planlanan dizide hapse düşecek kadını canlandıracak.

The Next Three Days filminde, John (Russell Crowe) ve Laura (Olivia Wilde) çiftinin hayatı, kadının bir cinayet yüzünden hapse girmesiyle alt üst olur. İntiharın eşiğine gelen Laura’yı kurtarmak için John’un elinde tek çare vardır, karısını hapishaneden kaçırmak. (TVAktüel)
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 24 Aug 2012, 1:22 pm

As Miilyet site, Tuba will participate in new series from Ayapim production company & will broadcast on November
The story will be taken from "The Next Three Days - Escape plan" American Movie
The senariste of Ezel and Ucurum series will write the script
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 1:57 pm

buna fetele !!!!!!

dar turcii chiar nu mai au scenarii? nu mai au nici carti ? ce-i cu adaptarile astea dupa filmele americane ?

pana acum Tuba a jucat in atatea proiecte incat m-am saturat eu.....acum o asociaza cu Engin stupid

nu-l vreau pe Engin in filme ptr copii Crying or Very sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 2:28 pm

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 393877_404308436285746_861855058_n

fotoshopata ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 2:31 pm

michiper68 a scris:filminin uyarlaması olacak '20 Dakika' dizisinde başrolleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in oynayak.



deci este dat si numele lui engin ?kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 2:31 pm

dubaisport a scris:
nu-l vreau pe Engin in filme ptr copii Crying or Very sad

Pentru adulti ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 2:43 pm

victorelalove a scris:

Pentru adulti ? Smile

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 648483 Vic kiss kiss kiss

daaaaaaaaa ptr adulti .... 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 248946 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 248946

tie iti place sa=l vezi maimutzarindu-se in filme ptr copii?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 2:46 pm

dubaisport a scris:

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 648483 Vic kiss kiss kiss

daaaaaaaaa ptr adulti .... 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 248946 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 248946

tie iti place sa=l vezi maimutzarindu-se in filme ptr copii?

Pai cica daca va juca ( daca!!! ) are un rol micutz . Probabil o zi de filmari .

Ooooo ... dar nu te sfiesti deloc sa recunosti cum ai vrea sa-l vezi pe Engin . Smile cupidon
Crezi ca este adevarata stirea cu dizi cu Tuba si Engin ? Eu pana nu vad cu ochii mei ... nu mai cred nimic . Si Tuba sa stea atata timp plecata de langa fete ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 2:50 pm

victorelalove a scris:

Pai cica daca va juca ( daca!!! ) are un rol micutz . Probabil o zi de filmari .

Ooooo ... dar nu te sfiesti deloc sa recunosti cum ai vrea sa-l vezi pe Engin . Smile cupidon
Crezi ca este adevarata stirea cu dizi cu Tuba si Engin ? Eu pana nu vad cu ochii mei ... nu mai cred nimic . Si Tuba sa stea atata timp plecata de langa fete ?

nu cred ca accepta Engin sa joace doar o secventa ,indiferent de film.....poate sa dubleze vocea vreunui personaj,asa cum fac Stela Popescu,Arsinel,Mirabela........dar altfel nu cred !!!!

pai Tuba pana acum nu trebuia sa joace in alt dizi? acum iar s-au sucit ?

eu nu mai inteleg nimic ....in capul meu e o tiribomba,m-a ametit de tot cu zvonurile astea.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 2:53 pm

dubaisport a scris:

nu cred ca accepta Engin sa joace doar o secventa ,indiferent de film.....poate sa dubleze vocea vreunui personaj,asa cum fac Stela Popescu,Arsinel,Mirabela........dar altfel nu cred !!!!

pai Tuba pana acum nu trebuia sa joace in alt dizi? acum iar s-au sucit ?

eu nu mai inteleg nimic ....in capul meu e o tiribomba,m-a ametit de tot cu zvonurile astea.

Pai de ce sa nu accepte un rol micutz ? Nu vad nimic rau in asta . Mie mi-ar placea . kiss Poate ca ai dreptate si or folosi vocea lui . El are o voce asa de calda !!! 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516

Pai Tuba a mai fost data pentru serialul cu Kenan ...dar pana la urma joaca Bergo . Asa va fi si aici . Cred ca va juca altcineva . Dar mie una mi s-ar parea interesant sa-i vedem pe Engin si pe Tuba . Sunt frumosi amandoi ...se potrivesc . Dar Ay Yapim i-o vrea in doua dizi diferite . Sa atraga amandoua ... cine mai stie ce vor turcii ?! stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 2:57 pm

victorelalove a scris:

Pai de ce sa nu accepte un rol micutz ? Nu vad nimic rau in asta . Mie mi-ar placea . kiss Poate ca ai dreptate si or folosi vocea lui . El are o voce asa de calda !!! 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 283516

Pai Tuba a mai fost data pentru serialul cu Kenan ...dar pana la urma joaca Bergo . Asa va fi si aici . Cred ca va juca altcineva . Dar mie una mi s-ar parea interesant sa-i vedem pe Engin si pe Tuba . Sunt frumosi amandoi ...se potrivesc . Dar Ay Yapim i-o vrea in doua dizi diferite . Sa atraga amandoua ... cine mai stie ce vor turcii ?! stupid

ar fi SUPER sa joace Engin cu Tuba...dar vorba ta,turcii vor rating mare in 2 dizi,cu ei separat,nu unul si bun impreuna.
daca incepe in noiembrie e bine ......decat la anul in toamna.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 3:02 pm

dubaisport a scris:

ar fi SUPER sa joace Engin cu Tuba...dar vorba ta,turcii vor rating mare in 2 dizi,cu ei separat,nu unul si bun impreuna.
daca incepe in noiembrie e bine ......decat la anul in toamna.

Vom vedea ce va fi . kiss Poate ca totusi vor juca impreuna . Un dizi puternic . Trebuie sa ai si cuplul principal format din 2 actori buni . Ca daca trage unul ... iese aiurea . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 3:06 pm

victorelalove a scris:

Vom vedea ce va fi . kiss Poate ca totusi vor juca impreuna . Un dizi puternic . Trebuie sa ai si cuplul principal format din 2 actori buni . Ca daca trage unul ... iese aiurea . kiss

pai la Fg cum a fost ? au bagat-o la inaintare pe Beren; Engin era si el pe acolo ,de umplutura ...pe parcurs s-au inversat rolurile si Engin a dus dizi la capat cu rating,nu Beren
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 3:07 pm

dubaisport a scris:

pai la Fg cum a fost ? au bagat-o la inaintare pe Beren; Engin era si el pe acolo ,de umplutura ...pe parcurs s-au inversat rolurile si Engin a dus dizi la capat cu rating,nu Beren

Parca vad ca i-o aduc pe Diva . Smile
De fapt Engin sa joace singur . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 3:10 pm

care DIVA ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 3:11 pm

dubaisport a scris:care DIVA ?

Jumatatea lui Murat . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 3:12 pm

[quote="victorelalove"]

Jumatatea lui Murat . Smile [/quote

NUUUUUUUUUUUUUUUU sad sad sad sad sad sad sad

mai bine asteapta inca un an decat sa joace cu ea
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 3:13 pm

dubaisport a scris:
NUUUUUUUUUUUUUUUU sad sad sad sad sad sad sad

mai bine asteapta inca un an decat sa joace cu ea

Smile Nu este ea de rol principal . Ii ia zile din viata lui Engin ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 3:18 pm

victorelalove a scris:

Smile Nu este ea de rol principal . Ii ia zile din viata lui Engin ... Smile

nu e vorba de zile ,dar invata copilul la prostii...e un exemplu au ptr el.....ce sa faca Engin toata ziua cand o vedea-o cu sticlele de bere langa ea ?pierde timpul cu dublele....trebuie sa astepte apoi pana se trezeste din mahmureala....nun mai termina ei filmul nici in 5 ani ;asa ca mai bine sa-si vada diva de berile ei si sa nec lase in pace si pe noi si pe Engin .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 24 Aug 2012, 3:21 pm

Nu se uita diva la Engin . Este prea simplu pentru ea . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 24 Aug 2012, 3:28 pm

[quote="victorelalove"]Nu se uita diva la Engin . Este prea simplu pentru ea . Smile [/quote

pai nici nu ajunge sa-l priveasca direct in ochi Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 42 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum