Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
victorelalove
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 12 Aug 2012, 6:06 pm

Engin Akyurek will not be participating in a dizi this year. (A message for those who keep asking about his new show). However we do know Engin Akyurek will continue to work with Ay yapim Productions so we will definitely have a new show in
2013. As per UNconfirmed sources he might be playing the character of "Refik" from the novel Cevdet Bey Ve Oğulları whose scenario will be written by ☢ Ece and Melek ☠. We hope however that he chooses to work in a Quality project where his talent is explored abundantly with a sensible script and storyline. For those who are interested about the Novel Cevdat Bey Ve Oğulları then this novel is available in English and Arabic also. It's more than 500 pages (Very boring) with 3 different generations and the main focus being on Refik and his friends. Any news about Engin as usual we will keep you all updated. As for anyone wondering where Engin is well he's good & healthy and in Istanbul as one of our trusted friend saw him few days ago looking more handsome than ever (if possible). from usa fans facebook
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 12 Aug 2012, 10:22 pm

karaday promo 1!! e un gen nou de promovare. promovarea fara nimic decat cateva accente de muzica

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 12 Aug 2012, 11:10 pm

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 14qnwg

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2rwntrb

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2ito8t2

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 9vksna

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2cne3gp

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 1kkev

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Ipabdy

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 10mmt0y

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Oihcm

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 3320x0w
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 13 Aug 2012, 7:59 am

Buna dimineata!
Help ! imi apare pe ecran cand intru pe forum un dreptunghi care imi acopera scrisul si citesc foarte greu nu e prima data si nu reusesc sa scap de acest lucru .Un ajutor mi-ar fi de folos.
Multumesc si sa aveti vesti bune in saptamana ce abia incepe.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 9:47 am

Buna dimineata , dragi copii !!!
O zi minunata va doresc . kiss

Gix , nu-mi dau seama de ce apare dreptunghiul ala . kiss
Multumim .

Multumim , Michi ...pentru pozele cu Engin . Vai ce dor imi este de el !!! Crying or Very sad Si pana la toamna viitoare ... Crying or Very sad deja voi avea 30 de ani . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 9:48 am

michiper68 a scris:44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 33wtyrq

un interviu vechi din 2009 din revista marie claire

Tot cracanat !!! cupidon Ca sa ne fie si mai dor de el . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:17 am

s-a indurat ece de noi si a mai postat o poza de la petrecere.


44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2wgdqol
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:17 am

neatza!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:20 am

gix a scris:Buna dimineata!
Help ! imi apare pe ecran cand intru pe forum un dreptunghi care imi acopera scrisul si citesc foarte greu nu e prima data si nu reusesc sa scap de acest lucru .Un ajutor mi-ar fi de folos.
Multumesc si sa aveti vesti bune in saptamana ce abia incepe.

nu stiu ce dreptunghi iti apare dar incearcasa vezi daca nu are x-ul de unde sa-l inchizi. o fi vreo reclama.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 10:21 am

Buna , Michi !!! kiss
O avea Ece mai multe poze cu el . Si le va posta cate una pe luna . 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2dvu1jr44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 28p1kp44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2iapl6a
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:34 am

a zis ca nasul ei arata ciudat. cred ca de aia a tinut-o ascunsa. adevarul e ca e facuta din gura, e ciudata poza, dar oricum ece nu e fotogenica asha ca ar putea sa se indure de noi mai des.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 10:36 am

michiper68 a scris:

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2rwntrb

Mie poza asta mi se pare interesanta . Uita-te la Mukka in spatele lui Engin . Smile
Dar ce dor imi este de el !!! Lui nu ii este dor de noi ? 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 3402550389 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 10ngc1u
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:38 am

pt tine am pus-o. eu i-am vazut blugii. si era sezonul 2. mai e una cu mukko la aceeiasi filmare si il mananca din priviri. ieri am citit o stire cu mukko, jurnalistii zic ca sta prost cu moralul ce iese seara de seara . la agatzat , cred. ca am vazut tot felul de poze cu ea .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 10:40 am

michiper68 a scris:pt tine am pus-o. eu i-am vazut blugii. si era sezonul 2. mai e una cu mukko la aceeiasi filmare si il mananca din priviri. ieri am citit o stire cu mukko, jurnalistii zic ca sta prost cu moralul ce iese seara de seara . la agatzat , cred. ca am vazut tot felul de poze cu ea .

Multumesc !!! kiss
Daaa . Bineinteles ca blugii . 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 248946
Dar Mukka zici ca-si spune rugaciunea . I-o placea ce vede . Smile

Dar nu este din sezonul 1 poza ? kiss



44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Yzaet
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:45 am

din sezonul 1. am scris gresit scuze. era chiar de la inceput. primele 10 episoade. cand a ajuns si mukko cu rahmi si camionul ala vaai mama lui.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:47 am

I forgot to tell you that Refik grows a beard and mustache at some point and for some time which got on his mother's nerves so badly .. he gets sick one day and chapters goes on and on stating and repeat
ing that Refik still had a fever and grows his beard which his mother hates hehehehe ... Oh! yes and then you have a place where dear Pamuk describes how his mother is watching her son eating seeing only the beard moving while Refik is chewing his food hehehehe ... I still couldn't figure out what did all this add to the story hehehehe but neyse!! .. he then shaved the beard but kept the mustache .. see? I got you something to like about Refik didn't I? hehehehe Engin with a beard stupid))) and you'll see a full focus on that beard while Engin will be chewing his food one day
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 10:48 am

michiper68 a scris:din sezonul 1. am scris gresit scuze. era chiar de la inceput. primele 10 episoade. cand a ajuns si mukko cu rahmi si camionul ala vaai mama lui.

Cred ca a fost singura data in sezonul 1 cand purta blugi deschisi la coloare . In rest doar aia negriciosii . Inca nu se gandisera sa-l filmeze de pe acoperishuri ...sau pe banci ...sau pe serpentine ...

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 708kyx
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 10:51 am

dar nu-mi amintesc sa-l fi dat in cadrul larg. asta e de la filmari. in episod cred ca il aratau prim-plan sau cadru larg cu spatele...

vic ma duc sa bucataresc .sunt pe aici...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 13 Aug 2012, 10:52 am

Multumesc fetelor, dupa ce am postat mesajul cand am intret disparuse asa a fost si randul trecut nu e cu X era acea reclama care o inchideam cu x dar acum era un dreptunghi fara nimic care se deplasa in momentul cand mergeam sa citesc in josul paginii si ma chinuiam sa citesc cate un rand.Ma pedepseste cineva cred .
Acum sa trec la subiect ,sa asteptam inca un an am sa ajung sa stii totate toate episoadele din BBO si Fatmagul si lb. turca.Dar zilele trecute am vazut un articol in Sabah Avrupa in care se vorbea despre un ziar nou ce a aparut in Turcia de cateva luni si era poza lui Pamuk in care spuneau ca este in Turcia si pomeneau si despre un scenariu dupa cartea lui.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 10:57 am

Buna , Gix !!! kiss
Spor la treaba fetele . Am fugit si eu . Ne auzim mai tarziu . kiss 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 11:01 am

gix a scris:
Acum sa trec la subiect ,sa asteptam inca un an am sa ajung sa stii totate toate episoadele din BBO si Fatmagul si lb. turca.Dar zilele trecute am vazut un articol in Sabah Avrupa in care se vorbea despre un ziar nou ce a aparut in Turcia de cateva luni si era poza lui Pamuk in care spuneau ca este in Turcia si pomeneau si despre un scenariu dupa cartea lui.

Un annnnnnnnnnnnnn . Crying or Very sad
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu . Crying or Very sad Si nici atunci nu este sigur ... Parca vad ca nici n u se face Cevdet si fiii . M-am saturat de atata mister . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 13 Aug 2012, 11:26 am

gix a scris:Multumesc fetelor, dupa ce am postat mesajul cand am intret disparuse asa a fost si randul trecut nu e cu X era acea reclama care o inchideam cu x dar acum era un dreptunghi fara nimic care se deplasa in momentul cand mergeam sa citesc in josul paginii si ma chinuiam sa citesc cate un rand.Ma pedepseste cineva cred .
Acum sa trec la subiect ,sa asteptam inca un an am sa ajung sa stii totate toate episoadele din BBO si Fatmagul si lb. turca.Dar zilele trecute am vazut un articol in Sabah Avrupa in care se vorbea despre un ziar nou ce a aparut in Turcia de cateva luni si era poza lui Pamuk in care spuneau ca este in Turcia si pomeneau si despre un scenariu dupa cartea lui.

din ce spun fanii vad ca e un roman intortocheat. profa mea de romana ar fi spus...e bazat pe introspectie..e mai mult o analiza a trailor si evenimentelor evocate prin simboluri si prezentate intr-o ping-pongeala trecut-prezent de neimaginat. nu stiu ce vor scoate din 800 de pagini, sigur ece va face terci din ghiveci . eu am dubii ca va iesi ceva, prea se chinuie de 3 ani sa-l scoata..
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Lun 13 Aug 2012, 11:38 am

Dar poate fi si un scenariu frumos daca ele s-au gandit sa faca ceva stiu ca vor avea succes nu neaparat in Turcia.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 13 Aug 2012, 2:23 pm

buna fetelor !!!!

daca Engin sta pe bara pana in toamna viitoare a clar ca va juca in Cevdet si fiii , alt ghiveci marca Ece & Melek sad sad iar vom avea un sezon super si altul tragic !!!

VIC, MICHI ..ramane cum am stabilit, !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 13 Aug 2012, 2:30 pm

Buna , Dubai . Tare imi este frica ca nici peste un an nu-l vedem jucand . Parca prea nu este nimic sigur nici cu Cevdet ...vorba lui Michi .
Prea se lasa asteptat de 3 ani . Are [roiectul o hiba .

Asa ramane . Tot la 11:00 ? Tot la locul nostru cu pricina ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum