Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+3
victorelalove
michiper68
DENISA
7 participanți

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:07 am

michiper68 a scris:

daaa. stateau si ei de vorba ca intre barbati si brusc au zis si de engin. parca-i emisiunea cu tanase si dinescu. unde vorbeau si de retzete si de politica si de ce le trecea lor prin cap...

Ma gandesc ca a vrut sa atraga atentia ca nu mai are loc de primit mailuri . Sterge saracul om mii de mailuri . Ii ia ore . A vrut probabil sa linisteasca fanele . Dar stai sa vezi ca acum primeste mailuri in care este intrebat daca din ianuarie are serial Engin ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:09 am

ei se nasc cu bataia in sange. sunt nepoti de turci turbati. noi suntem urmashii lui decebal si ai lui traian , numai ei stiu cum le-a iesit, dar am ramas traumatizati si vrem dragoste cu un barbat si o femeie. dragoste...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:11 am

victorelalove a scris:

Ma gandesc ca a vrut sa atraga atentia ca nu mai are loc de primit mailuri . Sterge saracul om mii de mailuri . Ii ia ore . A vrut probabil sa linisteasca fanele . Dar stai sa vezi ca acum primeste mailuri in care este intrebat daca din ianuarie are serial Engin ... Smile

daaa. si asha fanii cauta simboluri. in poza aia pusa de ece, aia filmata in gura lui engin si in nasul ei borcanat au gasit explicatii halucinante de la mesaje despre cum isi va face engin armata pana la mesaje de linistit fanii... acum daca si mesut a zis de engin sigur vor face tabel cu cuvintele si vor citi in diagonala, e un mesaj cifrat trimis de engin prin mesut si ideea e ca in ianuarie apare...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:11 am

michiper68 a scris:ei se nasc cu bataia in sange. sunt nepoti de turci turbati. noi suntem urmashii lui decebal si ai lui traian , numai ei stiu cum le-a iesit, dar am ramas traumatizati si vrem dragoste cu un barbat si o femeie. dragoste...

Om vrea noi ... dar nu stiu ce sa spun . stupid De la turci ?
Cat despre stramosii nostrii ... da . Doar ei stiu ce si cum . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:16 am

michiper68 a scris:

daaa. si asha fanii cauta simboluri. in poza aia pusa de ece, aia filmata in gura lui engin si in nasul ei borcanat au gasit explicatii halucinante de la mesaje despre cum isi va face engin armata pana la mesaje de linistit fanii... acum daca si mesut a zis de engin sigur vor face tabel cu cuvintele si vor citi in diagonala, e un mesaj cifrat trimis de engin prin mesut si ideea e ca in ianuarie apare...

Smile Acum vor spune ca pana prin octombrie culege vita de vie . La ei nu sunt cu astea ? Apoi se apuca de pus muraturi ... cu tot cu anul nou care trece repede , le da ianuarie proiect pentru Engin . Poate mai face si o luna de armata ( ca sa stie de ce trebuie sa se tunda ...si apoi sa spuna ca de asta nu mai are parul lung ) . O mai da si cateva zile zapada din curte ...
Cata nebunie . Daca si nenii s-au apucat sa vorbeasca de Engin . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:16 am

victorelalove a scris:

Om vrea noi ... dar nu stiu ce sa spun . stupid De la turci ?
Cat despre stramosii nostrii ... da . Doar ei stiu ce si cum . Smile

ai vazut ce filme frrumoase facem noi? cu dragoste. padureanca, iarba verde de acasa, ciresharii, pistruiatul, toate panzele sus...filme normale, seriale normale. fara sange tasnind pe toate partile. romanul e sensibil si ii trec nervii daca-i dar branza , slana si ceapa roshie...turcilor imediat li se pune pata pe creier si scoat cutitul ,poti sa le dai cisterna de ceai, maslina si castravetele feliat alaturi de baclava ca nu tine...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:19 am

victorelalove a scris:

Smile Acum vor spune ca pana prin octombrie culege vita de vie . La ei nu sunt cu astea ? Apoi se apuca de pus muraturi ... cu tot cu anul nou care trece repede , le da ianuarie proiect pentru Engin . Poate mai face si o luna de armata ( ca sa stie de ce trebuie sa se tunda ...si apoi sa spuna ca de asta nu mai are parul lung ) . O mai da si cateva zile zapada din curte ...
Cata nebunie . Daca si nenii s-au apucat sa vorbeasca de Engin . Smile

mai rau!!! daca la ei inceapeau filmarile pt septembrie imediat dupa anul nou vor spune ca pt ianuarie deja filmeaza engin si nu stim noi... nu mai face armata, l-au scutit medical, l-a dezbracat nenea ala la analizele medicale si s-a speriat de lungimea vulcanului , a zis ca nu are pantalon masura lui, l-a lasat la vatra.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:19 am

michiper68 a scris:...turcilor imediat li se pune pata pe creier si scoat cutitul ,poti sa le dai cisterna de ceai, maslina si castravetele feliat alaturi de baclava ca nu tine...

Daaaa . La ei a cazut cisterna cu suparari , tristeturi si nervozitate . La ei . La noi nu stiu ce cisterna s-a rasturnat ...dar noi suntem mai sensibilosi . Noi suntem aia care se contopesc cu natura ( ce aiurea !) ...si-i vedem frumusetile . De asta nu ne potrivim cu ei .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:21 am

uite aici discuta ei de engin!!!

http://www.gecce.com/video/kenan-ercetingozle-60-dakika-4-bolum_8644

deci moderatorul l-a intrebat!!! e un semn , gata!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:21 am

michiper68 a scris:

mai rau!!! daca la ei inceapeau filmarile pt septembrie imediat dupa anul nou vor spune ca pt ianuarie deja filmeaza engin si nu stim noi... nu mai face armata, l-au scutit medical, l-a dezbracat nenea ala la analizele medicale si s-a speriat de lungimea vulcanului , a zis ca nu are pantalon masura lui, l-a lasat la vatra.

Smile Daaa . Uite cum scapa omul de armata . Shparie prin lungimi . I-a spus : Du-te sa filmezi ... ca sunt fanele in doliu . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:22 am

michiper68 a scris:uite aici discuta ei de engin!!!

http://www.gecce.com/video/kenan-ercetingozle-60-dakika-4-bolum_8644

deci moderatorul l-a intrebat!!! e un semn , gata!!!


Imi place . Au spus de 10 ori Engin Akyurek .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:25 am

victorelalove a scris:


Imi place . Au spus de 10 ori Engin Akyurek .

daaa... serios moderatorul si cam fastacit nenea mesut. ai vazut ce inele are!!! turc cu ghiul..are si verigheta ca l-am vazut eu pe mesut , s-a insurat anul asta , cred ca piulitza aia lata e verigheta dar restul e ghiulul pt aparate de dusmani...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:28 am

michiper68 a scris:

daaa... serios moderatorul si cam fastacit nenea mesut. ai vazut ce inele are!!! turc cu ghiul..are si verigheta ca l-am vazut eu pe mesut , s-a insurat anul asta , cred ca piulitza aia lata e verigheta dar restul e ghiulul pt aparate de dusmani...

Da . Moderatorul este foarte serios . Nenea raspundacios este si el serios .
Dar bine ca au vorbit despre Engin . Ceva se intampla . Pai si cum ramane cu Cevdet , nenea sau tantii ? Cu Refik ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:31 am

victorelalove a scris:

Da . Moderatorul este foarte serios . Nenea raspundacios este si el serios .
Dar bine ca au vorbit despre Engin . Ceva se intampla . Pai si cum ramane cu Cevdet , nenea sau tantii ? Cu Refik ?

cred ca se perpeleste in chinuri kerem catay. deja a sunat-o pe ece sa scrie mai repede de refik ca incep televiziunile sa-l asalteze. ece lucra linistita la albumul din peru. lipea caprele in album dar o sa lase totul balta si scrie repede despre visarile lui refik...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:34 am

michiper68 a scris:

cred ca se perpeleste in chinuri kerem catay. deja a sunat-o pe ece sa scrie mai repede de refik ca incep televiziunile sa-l asalteze. ece lucra linistita la albumul din peru. lipea caprele in album dar o sa lase totul balta si scrie repede despre visarile lui refik...

Smile Smile Smile
Cred ca torcea si niste lana de lama . Ca se aude ca vine iarna grea . Ea ii dadea cu fuiorul ...si cand colo ce se vezi ? Vorbeste lumea de isterie . Sa vezi ce se razbuna Ece pe personajul lui Engin .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:37 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Cred ca torcea si niste lana de lama . Ca se aude ca vine iarna grea . Ea ii dadea cu fuiorul ...si cand colo ce se vezi ? Vorbeste lumea de isterie . Sa vezi ce se razbuna Ece pe personajul lui Engin .

si eu cred ca torcea. cu coniacul langa ea. acum scrie.. o sa-l bata nevasta pe refik daca viseaza la cai verzi. desi pamuk o descrie pe amarata ca pe o femeie indragostita care-si sprijina sotzul ece o sa-l tina sub papuc pe refik, o sa aflam ca l-a sedus si l-a abandonat si tot ea avea amant si il ascundea in sifonier... era contabil ca de visatori era satula...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:42 am

michiper68 a scris:

si eu cred ca torcea. cu coniacul langa ea. acum scrie.. o sa-l bata nevasta pe refik daca viseaza la cai verzi. desi pamuk o descrie pe amarata ca pe o femeie indragostita care-si sprijina sotzul ece o sa-l tina sub papuc pe refik, o sa aflam ca l-a sedus si l-a abandonat si tot ea avea amant si il ascundea in sifonier... era contabil ca de visatori era satula...

Eu cred ca nici anul asta si nici la anul si la multi ani nu se apuca ei de Cevdet ... Va fi altceva . Da ... ei pot spune ca este dupa Cevdet si fiii . Ca nu-i doare gura .
Ece sa scrie ce vrea ea. Dar la scenariul pentru Engin sa lucreze altcineva . O fi obosit si Ece . Si lame , si peru , si aiureli . Sa-si ia si ea o pauza . O mai avea Ay Yapim scenaristi .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:45 am

victorelalove a scris:

Eu cred ca nici anul asta si nici la anul si la multi ani nu se apuca ei de Cevdet ... Va fi altceva . Da ... ei pot spune ca este dupa Cevdet si fiii . Ca nu-i doare gura .
Ece sa scrie ce vrea ea. Dar la scenariul pentru Engin sa lucreze altcineva . O fi obosit si Ece . Si lame , si peru , si aiureli . Sa-si ia si ea o pauza . O mai avea Ay Yapim scenaristi .

nici eu nu cred ca mai apuca ea sa scrie. cand or incepe fanii ...deja vad anchete fara engin si e te miri cine pe primul loc si fanii nu vor rezista, sa vezi ca se vor duce peste kerem catay , vor arunca cu oua in geam , sau cu pietre in ouale lui.oricum multimea va fi neinduratoare...kerem singur va scrie primul scenariu din viata lui...dragoste in vreme de seara, dimineata si pranz... sex dupa lasarea serii...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:48 am

michiper68 a scris:

nici eu nu cred ca mai apuca ea sa scrie. cand or incepe fanii ...deja vad anchete fara engin si e te miri cine pe primul loc si fanii nu vor rezista, sa vezi ca se vor duce peste kerem catay , vor arunca cu oua in geam , sau cu pietre in ouale lui.oricum multimea va fi neinduratoare...kerem singur va scrie primul scenariu din viata lui...dragoste in vreme de seara, dimineata si pranz... sex dupa lasarea serii...

Smile Smile Smile
Daaaa . Cred ca o lasa pe Ece in lamele ei ... si ia el condeiul . Sigur va scrie mai bine ca Ece . Va fi primul lui scenariu . Si va pune pasiune . Pasiune sub presiunea fanilor neiertatori .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 12:50 am

Aoleu !!! Asa arata carnetele de sanatate ale fanelor . Nici nu-i de mirare ca s-au apucat nenii sa linisteasca masele .

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 2enmek4
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 12:59 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Daaaa . Cred ca o lasa pe Ece in lamele ei ... si ia el condeiul . Sigur va scrie mai bine ca Ece . Va fi primul lui scenariu . Si va pune pasiune . Pasiune sub presiunea fanilor neiertatori .

nu e bine sa se puna cu femeile deslantuite!!! cand or navali araboaicele indurerate peste el presh il vor face!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 1:02 am

michiper68 a scris:

nu e bine sa se puna cu femeile deslantuite!!! cand or navali araboaicele indurerate peste el presh il vor face!!
Daaa . Il va pune nevasta pe sfoara .
O sti el ce stie . Pe mine ma mira ca au vorbit domnii seriosi despre Engin . Este serioasa treaba . Or fi cetit si ei jalea de pe pagini ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 1:04 am

victorelalove a scris:
Daaa . Il va pune nevasta pe sfoara .
O sti el ce stie . Pe mine ma mira ca au vorbit domnii seriosi despre Engin . Este serioasa treaba . Or fi cetit si ei jalea de pe pagini ... Smile

sa sti ca si pe mine ma mira. puteau vori de celelelate seriale noi, si sunt multeeee, si ei zbang de engin!!! e un semn!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 15 Aug 2012, 1:07 am

michiper68 a scris:

sa sti ca si pe mine ma mira. puteau vori de celelelate seriale noi, si sunt multeeee, si ei zbang de engin!!! e un semn!!!
Da . Si au tot spus numele lui Engin . De cateva ori . Engin Akyurek . Daca asta cer fanii . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 15 Aug 2012, 1:16 am

nenea prezentator a gresit si a trecut pe burtiera ca engin va juca in serialul ala. moderatorul e varza. mesut yar l-a corectat si asha au ajuns ca zica de el.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 19 Empty Re: 44. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 43 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum