Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 7:56 am


15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 10 Aug 2012, 8:11 am

iulianagl a scris:Ok deci Chote numai vrea nici un kiss vrea direct noapte nuntii iar Khushi fara cele sapte cercuri nuptiale nu o sa fie noaptea nuntii. Smile E destep baiatul stie ce vrea dar nici cu ea nu mi-e rusine si sincer ar fi pacat ca ei sa nu aibe o nunta cum trebuie.Acum gandindu-ma mai mult la situatia lor este ca si Dadi se tot gandeste la ea dupa parerea mea n-are cum Khuhsi sa fie vinovata de trecutul lui Chote decat doar sa fie o asemanare in ceea ce i s-a intamplat lui Anjali acum cu ceea ce s-a intamplat parintilor lor in trecut si poate chiar nici parintii ei n-au nicio legatura cu a lui.In fine ea era prea mica pe atunci deci ea ar fi avut 8 ani iar el 14 din cate spun ei.Deci situatia este si mai de nedescurcat.

Nici nu ma complic, sa ma gandesc la asa ceva. Adica abia inteleg ce se intampla in episoadlee curente, dar sa ma mai gandesc cum poate Khushi sa aibe legatura cu trecutul lui Arnav ? Adica mi se pare o tampenie. Si chiar si asa, sa zicem ca poate parinti lui Khushi au legatura cu parinti lui Chote, chiar de ar fi asa, eu nu as vede motivul pentru care Chote sa se razbune pe Khushi. Pentru ca ea era mica avea 8 ani cand parinti ei a murit, deci ce poate face un copil de 8 ani ?
Oricu, nu ma gandesc la asta, este prea confuz totul. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 10 Aug 2012, 8:12 am

iulianagl a scris:
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 283516

Super tare sunny sunny
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 8:12 am

Alexa20 a scris:

Nici nu ma complic, sa ma gandesc la asa ceva. Adica abia inteleg ce se intampla in episoadlee curente, dar sa ma mai gandesc cum poate Khushi sa aibe legatura cu trecutul lui Arnav ? Adica mi se pare o tampenie. Si chiar si asa, sa zicem ca poate parinti lui Khushi au legatura cu parinti lui Chote, chiar de ar fi asa, eu nu as vede motivul pentru care Chote sa se razbune pe Khushi. Pentru ca ea era mica avea 8 ani cand parinti ei a murit, deci ce poate face un copil de 8 ani ?
Oricu, nu ma gandesc la asta, este prea confuz totul. Smile Smile

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 10 Aug 2012, 9:08 am

Buna dimineata dragalaselor!Iuliana ,Alexa vam adus o cafea...si in timp ce servit stati si la taclale...astazi am traseu va doresc o zi buna si multa sanatate kiss kiss

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 TSEaE
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 10 Aug 2012, 9:08 am

Buna dimi!Mama ce super episod a fost aseara!....Eu cred ca dupa 300 de ep ar trebui sa vina odata si odata noaptea nuntii... desi ma indoiesc Smile
Posibil chiar dupa noaptea nuntii sa apara si furtuna la orizont 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 9:12 am

lica54 a scris:Buna dimineata dragalaselor!Iuliana ,Alexa vam adus o cafea...si in timp ce servit stati si la taclale...astazi am traseu va doresc o zi buna si multa sanatate kiss kiss


kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 10 Aug 2012, 9:23 am

Mai ce-ar fii in geanta aia printre lucruri sa fie si o lenjerie Hot pt Khushi Smile pai doar e noaptea nuntii ! Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 9:25 am

Admin_dea05 a scris:Mai ce-ar fii in geanta aia printre lucruri sa fie si o lenjerie Hot pt Khushi Smile pai doar e noaptea nuntii ! Smile

naiba stie ce are el in geamantan sau poate i-au adus geamantanul de la aeroport de atunci cred ca se tot plimba acel geamantan. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 12:30 pm

Buna...

...ep de ieri a fost atat de frumos mai bine ma concentrez la prezent..cum spune si Alexa deabia inteleg ce se intampla in ep acestea...eu nici pe acestea Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 12:35 pm

Buna !
Si eu m-am uitat la ep de ieri de nu stiu cate ori..a fost superb..chiar s-au distrat ..au ras din suflet la scena cu patul.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 3891662330 iar la secventele cu cercurile casatoriei au fost frumoase reactiile lor...mai ales groaza din ochii ei.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 12:49 pm

petronela a scris:Buna !
Si eu m-am uitat la ep de ieri de nu stiu cate ori..a fost superb..chiar s-au distrat ..au ras din suflet la scena cu patul.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 3891662330 iar la secventele cu cercurile casatoriei au fost frumoase reactiile lor...mai ales groaza din ochii ei.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 3891662330

Smile dar ce am ras eu cand am vazut ca s-a rupt patul cu ei...

si reactia lui Arnav dupa ce i-a zis ei de noaptea nunti si apoi el s-a intalnit cu Akash,era Arnav tot numai zambet...
Si vad ca ea nu isi mai aduce aminte de contract etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 12:53 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile dar ce am ras eu cand am vazut ca s-a rupt patul cu ei...

si reactia lui Arnav dupa ce i-a zis ei de noaptea nunti si apoi el s-a intalnit cu Akash,era Arnav tot numai zambet...
Si vad ca ea nu isi mai aduce aminte de contract etc...
Ba isi aduce aminte de contract ( mai stii promisiunea pe care si-a facut-o acu ceva ep ca ea va fi alaturi de el tot timpul) dar a acceptat sa ramana cu Arnav si doreste ca ei sa fie casatoriti conform traditiei lor..de asta spune de cercuri...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 12:55 pm

petronela a scris:
Ba isi aduce aminte de contract ( mai stii promisiunea pe care si-a facut-o acu ceva ep ca ea va fi alaturi de el tot timpul) dar a acceptat sa ramana cu Arnav si doreste ca ei sa fie casatoriti conform traditiei lor..de asta spune de cercuri...

Stiu de atunci si stiu de astea dar parca a acceptat mult prea repede sa fie alaturi de el.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 1:01 pm

Skumpyk86 a scris:

Stiu de atunci si stiu de astea dar parca a acceptat mult prea repede sa fie alaturi de el.
Stai sa vedem ca ea a acceptat, dar cine stie ce furtuna ii asteapta pe amandoi, ma gandesc daca sunt impreuna poate reusesc sa treaca mai usor peste trecutul lor si peste Shyam...
Si a acceptat mai ales dupa ce a vazut reactiile lui si cum i-a luat apararea in fata lui Dadi..oricum toti din casa au prins din zbor ca e mai bine sa nu o mai jigneasca..pentru ca el va fi alaturi de ea...sa vedem Manorma ce reactii va avea in continuare..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 1:04 pm

petronela a scris:
Stai sa vedem ca ea a acceptat, dar cine stie ce furtuna ii asteapta pe amandoi, ma gandesc daca sunt impreuna poate reusesc sa treaca mai usor peste trecutul lor si peste Shyam...
Si a acceptat mai ales dupa ce a vazut reactiile lui si cum i-a luat apararea in fata lui Dadi..oricum toti din casa au prins din zbor ca e mai bine sa nu o mai jigneasca..pentru ca el va fi alaturi de ea...sa vedem Manorma ce reactii va avea in continuare..

Dar vroiam sa il mai puna un pic pe jar pe Arnav Smile
Dar totusi si asa mi-au placut ep de ieri tare mult,toate reactile si cu ruperea patului..tot...

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=561
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 40 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum