Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
AdrianaMatza
iulianagl
Alexa20
Garo
Andreea_Miha
petronela
11 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 1:07 pm


16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 1


Uneori ultima persoana cu care ai vrea sa traiesti e singura persoana fara de care nu poti supravietui!
Va prezint o relatie intensa de dragoste si ura intre doua persoane total opuse, luata dintr-o perspectiva diferita de ce ati vazut pana acum evidentiand dilema lor: Nu pot trai unul fara celalalt,dar nici impreuna.
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) este o poveste de dragoste ce prezinta un contrast de personalitati care se impletesc intr-o relatie, osciland intre iubire si ura. Khushi si Arnav au ideologii opuse total. Daca Khushi crede in viitor, Arnav traieste in trecut. Relatiile sunt cele mai importante pentru Khushi, in timp ce Arnav crede ca relatiile se formeaza numai pentru a manipula oamenii, profitand de orice persoana pentru scopul propriu.
Khushi,o fata simpla din Lucknow, tine extrem de mult la familie, avand valori morale inalte. Sustine ceea ce crede ea si nu se da niciodata batuta, neabandonandu-si principiile in nicio situatie. In polul opus, Arnav este o persoana care se gandeste numai la sine, neiertator,un barbat pentru care "scopul scuza mijloacele". Crede ca totul poate fi cumparat in lume, incluzand iubirea. Nu ia niciodata in consideratie relatiile si nu-l afecteaza deloc felul in care se comporta cu cei din jur si manipularea acestora pentru a-si atinge obiectivul.
In timp ce povestea trece mai departe,situatia lor devine si mai dificila, incepand sa aibe loc conflicte din ce in ce mai dese. Arnav incearca sa-i distruga lui Khushi viziunea sa despre viata doar pentru a dovedi ca poate controla pe oricine; Khushi pe cealalta parte incearca sa-si urmareasca propriile ganduri.

Khushi: Este o fata condusa de valorile morale impuse de familia sa. A suferit mult la o varsta frageda, pierdandu-si ambii parinti, insa fiind apoi adoptata de familia matusii sale , careia i-a spus mama. Nu se va schimba niciodata doar pentru a le face pe plac altor persoana. Este inteligenta si agila,dar in acelasi timp si naiva.

Arnav: Inca putin si ar putea lua si painea cuiva doar ca sa arate ca el este cel care controleaza totul. Niciodata nu a acordat atentie relatiilor din jur, apeland la orice mijloace pentru a-si atince scopul.

///////////////



Skumpyk86 a scris:

Dar vroiam sa il mai puna un pic pe jar pe Arnav Smile
Dar totusi si asa mi-au placut ep de ieri tare mult,toate reactile si cu ruperea patului..tot...
Serialul asta e ceva gen alba-neagra...ieri a fost super ep ..astazi nu stiu daca nu vom avea o surpriza urata.. Smile si oricum pe jar il tine..ca el vrea noaptea nuntii si ea ..nu... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 1:14 pm

petronela a scris:
Serialul asta e ceva gen alba-neagra...ieri a fost super ep ..astazi nu stiu daca nu vom avea o surpriza urata.. Smile si oricum pe jar il tine..ca el vrea noaptea nuntii si ea ..nu... Smile

sa fie un ep bun ca e si vineri si daca ne lasa cu asteptarea (cum au de obicei) pana luni 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 10 Aug 2012, 1:26 pm

iulianagl a scris:Ok deci Chote numai vrea nici un kiss vrea direct noapte nuntii iar Khushi fara cele sapte cercuri nuptiale nu o sa fie noaptea nuntii. Smile E destep baiatul stie ce vrea dar nici cu ea nu mi-e rusine si sincer ar fi pacat ca ei sa nu aibe o nunta cum trebuie.Acum gandindu-ma mai mult la situatia lor este ca si Dadi se tot gandeste la ea dupa parerea mea n-are cum Khuhsi sa fie vinovata de trecutul lui Chote decat doar sa fie o asemanare in ceea ce i s-a intamplat lui Anjali acum cu ceea ce s-a intamplat parintilor lor in trecut si poate chiar nici parintii ei n-au nicio legatura cu a lui.In fine ea era prea mica pe atunci deci ea ar fi avut 8 ani iar el 14 din cate spun ei.Deci situatia este si mai de nedescurcat.
diferenta de virsta dintre ei este de 3 ani(acum el are 28 ani iar ea 25-contractul de casatorie),deci cind mama lui Arnav a murit Khushi avea 11 ani iar parintii ei erau morti de 3 ani...concluzia=!!!?????...buna ziua,doamnelor si o zi placuta... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 1:41 pm

Garo a scris:
diferenta de virsta dintre ei este de 3 ani(acum el are 28 ani iar ea 25-contractul de casatorie),deci cind mama lui Arnav a murit Khushi avea 11 ani iar parintii ei erau morti de 3 ani...concluzia=!!!?????...buna ziua,doamnelor si o zi placuta... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 155656

daca o iei logic asa este dar aceste lucruri se mai schimba..
de exemplu: povestea serialului pe pagina oficiala de la star plus cat si forumuri spun ca Khushi are 18 ani si Arnav 28 ani...apoi pe parcurs s-au mai schimbat in serial varsta lui Arnav ramanand aceiasi iar Khushi a crescut cu 7 ani Smile desi datele oficiale au ramas aceleasi pe saiturile lor...dar nu ma mai surprinde nimic..vom vedea ce va fi.

Daca au avut sau nu legatura fam lor vom vedea,exista o posibilitate tinand cont ca sunt din acelasi oras,dar ce surprize ne vor face de la iss vom vedea.Momentan sunt atat de frumoase ep ca nici nu vreau sa ma mai gandesc daca da sau nu sau cine stie ce scenari (desi ma mai scap cate odata la scenari ) dar consider ca nu ajuta la nimic si incerc sa ma abtin si sa ma bucur de ep asa cum sunt.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 10 Aug 2012, 2:29 pm

Skumpyk86 a scris:

daca o iei logic asa este dar aceste lucruri se mai schimba..
de exemplu: povestea serialului pe pagina oficiala de la star plus cat si forumuri spun ca Khushi are 18 ani si Arnav 28 ani...apoi pe parcurs s-au mai schimbat in serial varsta lui Arnav ramanand aceiasi iar Khushi a crescut cu 7 ani Smile desi datele oficiale au ramas aceleasi pe saiturile lor...dar nu ma mai surprinde nimic..vom vedea ce va fi.

Daca au avut sau nu legatura fam lor vom vedea,exista o posibilitate tinand cont ca sunt din acelasi oras,dar ce surprize ne vor face de la iss vom vedea.Momentan sunt atat de frumoase ep ca nici nu vreau sa ma mai gandesc daca da sau nu sau cine stie ce scenari (desi ma mai scap cate odata la scenari ) dar consider ca nu ajuta la nimic si incerc sa ma abtin si sa ma bucur de ep asa cum sunt.

Se omit foarte multe detalii. Spre exemplu, ieri trebuia sa fie ziua de nastere a lui ASR, conform documentelor sale. Cu toate astea, nu a fost. Au sarit peste Teej, au ajuns la zeul Krishna. De la 18 ani cati avea Khushi la inceputul filmului, s-a ajuns la 25. Astia omit foarte multe lucruri. Mi-ar fi placut sa se pastreze o cronologie, dar cred ca deja cer prea mult Smile Smile
Cat despre episoadele viitoare, nici nu vreau sa ma gandesc, pentru ca ma ia ameteala. Si totusi sa nu uitam ca in IPKKND, orice se poate intampla. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 2:39 pm

Alexa20 a scris:

Se omit foarte multe detalii. Spre exemplu, ieri trebuia sa fie ziua de nastere a lui ASR, conform documentelor sale. Cu toate astea, nu a fost. Au sarit peste Teej, au ajuns la zeul Krishna. De la 18 ani cati avea Khushi la inceputul filmului, s-a ajuns la 25. Astia omit foarte multe lucruri. Mi-ar fi placut sa se pastreze o cronologie, dar cred ca deja cer prea mult Smile Smile
Cat despre episoadele viitoare, nici nu vreau sa ma gandesc, pentru ca ma ia ameteala. Si totusi sa nu uitam ca in IPKKND, orice se poate intampla. Smile Smile

Bine ai spus...deasta incerc si eu sa ma abtin sa analizez ce spun sau gesturile lor etc (dar e asa de greu sa ma abtin sad )pentru ca ei nu tin cont,si omit foarte multe plus ca le schimba...
Multam de ep 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 517793 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 517793 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 517793

"Si totusi sa nu uitam ca in IPKKND, orice se poate intampla. "


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 10 Aug 2012, 2:42 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 2:39 pm

Oare detaliile le pierd pe drum intentionat sau pur si simplu uita de ele...??? stupid
Oricum din actiune nu mai inteleg nimic.. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
Alexa 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 517793 pentru ep...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 10 Aug 2012, 2:47 pm

petronela a scris:Oare detaliile le pierd pe drum intentionat sau pur si simplu uita de ele...??? stupid
Oricum din actiune nu mai inteleg nimic.. 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
Alexa 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 517793 pentru ep...

Asta nu se stie. Dar un scenarist nu ar trebui sa sara niciodata peste aceste detalii. ADica a trecut un an de la Janmashti de anul trecut, pana la cel de anula cesta, insa nu au aratat ziua de nastere a lui ASR ? What the ? ASR nu are o data de nastere ? Sau este o data de nastere fantoma ? Smile Smile Pe mine ma amuza felul in care se pierd ei in detalii.

PS: Cu placere pentru episaode. O sa incep sa postez cate 2 episoade, pentru ca o sa termin foarte curand cu Geet. kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 2:50 pm

Petro a spus Abhaas de poza aceea unde ai zis tu ca arata ca un puscarias ca e veche...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 2:55 pm

Skumpyk86 a scris:Petro a spus Abhaas de poza aceea unde ai zis tu ca arata ca un puscarias ca e veche...
Daca asa arata inainte de asta i-au dat si rol negativ... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
La inceput in Iss chiar arata bine..bine.. cupidon pana i-au crescut pletele...cand l-am vazut in ultimele poze si cu bentita in par... confused abia astept sa vad cum arata acum...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:00 pm

petronela a scris:
Daca asa arata inainte de asta i-au dat si rol negativ... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
La inceput in Iss chiar arata bine..bine.. cupidon pana i-au crescut pletele...cand l-am vazut in ultimele poze si cu bentita in par... confused abia astept sa vad cum arata acum...


Smile cred cea mai recenta poza e cea cu breton...dar cine stie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:18 pm

petronela a scris:
Ba isi aduce aminte de contract ( mai stii promisiunea pe care si-a facut-o acu ceva ep ca ea va fi alaturi de el tot timpul) dar a acceptat sa ramana cu Arnav si doreste ca ei sa fie casatoriti conform traditiei lor..de asta spune de cercuri...

Buna si eu imi doresc asta pentru Khushi sincer parca n-am inima impacata daca n-ar fi casatorita cum trebuie cu el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:24 pm

Smile Ce fata nevinovata avea HP cand ii spunea lui Mamiji ca i s-a upt patul lui Arnavji de parca in fiecare zi se rupe patul lui Arnavji.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 3:33 pm

iulianagl a scris:

Buna si eu imi doresc asta pentru Khushi sincer parca n-am inima impacata daca n-ar fi casatorita cum trebuie cu el.
Eu sunt curioasa daca mai apuca sa faca toate ritualurile...daca nu intervine ceva..ce-am vazut acum la noutati..incepe furtuna ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:34 pm

petronela a scris:
Eu sunt curioasa daca mai apuca sa faca toate ritualurile...daca nu intervine ceva..ce-am vazut acum la noutati..incepe furtuna ???

Dap!! sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:40 pm

petronela a scris:
Eu sunt curioasa daca mai apuca sa faca toate ritualurile...daca nu intervine ceva..ce-am vazut acum la noutati..incepe furtuna ???

Eu ca si Arnav sunt curioasa cu noaptea nunti Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 10 Aug 2012, 3:42 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu ca si Arnav sunt curioasa cu noaptea nunti Smile Smile
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330 cred ca vom vedea noaptea nuntii..la sfantul asteapta... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330 oare nu au si asa un zeu...??? 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:42 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu ca si Arnav sunt curioasa cu noaptea nunti Smile Smile

Adica Chote de ce ar fi asa de curios ce Khushi ar prima fata? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:44 pm

petronela a scris:
16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330 cred ca vom vedea noaptea nuntii..la sfantul asteapta... 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330 oare nu au si asa un zeu...??? 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 3891662330

Smile sper sa dea un ep frumos azi sa o vad pe Khushi fugind de Arnav Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:45 pm

iulianagl a scris:

Adica Chote de ce ar fi asa de curios ce Khushi ar prima fata? Smile

ma refeream ca o iau si eu invers ca si el.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:45 pm

Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 16 Noi 2012, 7:37 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:46 pm

Skumpyk86 a scris:

ma refeream ca o iau si eu invers ca si el.... Smile

Smile E mai degraba nerabdator.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 10 Aug 2012, 3:47 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile sper sa dea un ep frumos azi sa o vad pe Khushi fugind de Arnav Smile


The runaway bride. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:47 pm

iulianagl a scris:

Smile E mai degraba nerabdator.

si ce nerabdator... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 10 Aug 2012, 3:48 pm

iulianagl a scris:


The runaway bride. Smile

Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 16.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum