Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Nicky
DENISA
michiper68
dubaisport
victorelalove
9 participanți

Pagina 41 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Urmatorul

In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 2:53 pm

dubaisport a scris:

Smile Smile Smile Smile

pana la urma ce era cu clasamentul ala in care Engin e pe locul 2 ?

Nu am idee .
Este un clasament si cu actori si cu actrite . Era doar poza aia .
Sa o mai intrebam pe Michi . Poate stie ea ceva .

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 28r08kh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 2:59 pm

daca Engin are look-ul neschimbat inseamna ca nu are proiect asa curand.... sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:03 pm

dubaisport a scris:daca Engin are look-ul neschimbat inseamna ca nu are proiect asa curand.... sad

Asteptam sa auazim marea veste la USA . Poate aflam si ce marca au chilotii .
Offfff ...uite ca facem ce facem ...si tot cu cine stie ce nebunie incheiem topicul . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:09 pm

victorelalove a scris:

Asteptam sa auazim marea veste la USA . Poate aflam si ce marca au chilotii .
Offfff ...uite ca facem ce facem ...si tot cu cine stie ce nebunie incheiem topicul . Smile Smile Smile

eu sper sa zica ca au gaura pe mijloc chilotii lui ,altfel nu prezinta interes.
sau ca poarta chiloti cu buze pe ei ( de femei ,normal )
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:11 pm

dubaisport a scris:

eu sper sa zica ca au gaura pe mijloc chilotii lui ,altfel nu prezinta interes.
sau ca poarta chiloti cu buze pe ei ( de femei ,normal )

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466
Dar daca nu are chiloti ? Si mai interesant . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 248946 cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:14 pm

Ti-am spus eu ca sunt nostalgici . Vor suferinta ... dezamagire ... Smile

Engin Akyürek Lovers


Good Morning Beautiful World :)) صباح الخير

Today is the Big Day we will share Everything about " Fatmagülün Suçu Ne ?

اليوم سنقدم لكم كل ما يخص مسلسل " ماذنب فاطمة جول " ؟


45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Fwlkp2
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:15 pm

victorelalove a scris:

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466
Dar daca nu are chiloti ? Si mai interesant . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 248946 cupidon

are sigur,e turc nu italian Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:18 pm

dubaisport a scris:

are sigur,e turc nu italian Smile

Smile Smile Smile

Hai ca l-am vazut pe Engin . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Cred ca are rol in curand . Cu barba . Mie imi place cum arata .

Engin Akyurek USA Fans
3 minutes ago via mobile

Supriseeee

As I promised before for surprise for everyone . We have finaly captured picture of Engin . This is a new picture .It has been a long journey to set up this meeting with Mr. Akyurek . I would like to thanks to Engin Akyurek Universal Fan Club supporting me all through to this process. I like to take moment to thanks to Meryem Aksoy, En Der,.Last but not least to KERIM ILGAZ . Kerim is
a brain of this project he always have great solution to any problem . These peoples are amazing . I also like to thanks to my brother in law calling Engin's PR office last 3 months to set up this meeting . These was a team effort that's why it was successful . Enjoy the picture ...PLEASE visit EAUFC page and show your appreciation thanks them


45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 2zg7041
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:22 pm

wauuuuuuuuuuuuuu ce look !!!!
nu ma pot uiat la el cu asa barba .....
are si herpes la gura ....de la post i se trage Smile Smile


hai cu proiectul .....simt ca vineeeeeeeeeee 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:23 pm

Vic ...sigur nu a avut vreun deces in familie ?
sa ne luam o tzeapa.... Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:23 pm

dubaisport a scris:wauuuuuuuuuuuuuu ce look !!!!
nu ma pot uiat la el cu asa barba .....
are si herpes la gura ....de la post i se trage Smile Smile


hai cu proiectul .....simt ca vineeeeeeeeeee 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
Mie imi place . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Si am si eu herpes . Serios ... Smile Smile Smile Era un semn ... Smile Smile Smile
Mie imi place cum arata cu barba . Mie imi place oricum .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:27 pm

si eu am herpes.....tot serios Smile Smile Smile

eu am amncat un sandwish cu sunca de curcan ..si eu nu mananc mezeluri de nici un fel
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:28 pm

ma gandesc ce rol va avea de si-a lasat barba ......un personaj de varsta a treia ...dar atunci cine-i va fi partenera?

in 20 sec nu joaca sigur !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:29 pm

dubaisport a scris:si eu am herpes.....tot serios Smile Smile Smile

eu am amncat un sandwish cu sunca de curcan ..si eu nu mananc mezeluri de nici un fel


Clar suntem conectate cu el . Smile kiss cupidon Astazi de dimineata m-am trezit cu herpes exact cand imi era lumea mai draga . Dar uite ca ne potrivim cu Engin . Michi o avea ?
Pe Denisa o pierdem ... nu-l va mai placea pe Engin . Smile
Cred ca are parul prins . Ma bucur ca nu este slab . Dar de ce are camasa desfacuta ? L -au asediat fanele dezlantuite ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:31 pm

dubaisport a scris:ma gandesc ce rol va avea de si-a lasat barba ......un personaj de varsta a treia ...dar atunci cine-i va fi partenera?

in 20 sec nu joaca sigur !!!

Da .
Dar mie imi place cu barba . Imi place in pozele alea si de la inceputul FGSN . Pe mine nu ma deranjeaza . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:40 pm

victorelalove a scris:


Clar suntem conectate cu el . Smile kiss cupidon Astazi de dimineata m-am trezit cu herpes exact cand imi era lumea mai draga . Dar uite ca ne potrivim cu Engin . Michi o avea ?
Pe Denisa o pierdem ... nu-l va mai placea pe Engin . Smile
Cred ca are parul prins . Ma bucur ca nu este slab . Dar de ce are camasa desfacuta ? L -au asediat fanele dezlantuite ? Smile

am scapat de DENISA ?renunta ea asa usor? nu cred .....
nu mi se pare parul prins....e un pic mai scurt tuns fatza de sf lui Fg.....dara arata bine ......
si eu m-am mirat ca e cu camasa desfacuta...zici ca a fost prins de sot acasa langa sotie si s-a imbracat in graba Smile Smile Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:42 pm

Vic ..nu ti se pare ca s-a mai ingrasat ? parca e mai umflat la fatza
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:44 pm

dubaisport a scris:

am scapat de DENISA ?renunta ea asa usor? nu cred .....
nu mi se pare parul prins....e un pic mai scurt tuns fatza de sf lui Fg.....dara arata bine ......
si eu m-am mirat ca e cu camasa desfacuta...zici ca a fost prins de sot acasa langa sotie si s-a imbracat in graba Smile Smile Smile

A spus ca nu-i place neras , nebarbierit ...netuns ...ne-nimic .
Scapam de ea !!! 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 165638 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 165638 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 165638

Oricum va avea alt look . Acum si-a lasat totul sa ...creasca . cupidon cupidon cupidon
Asa mi se pare si mie . Era dezbracat ...si si-a pus in graba o camasa . Dar putea sa stea fara . Smile
Seamana cum este in poza asta . Imi place .

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 25i124p
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:45 pm

dubaisport a scris:Vic ..nu ti se pare ca s-a mai ingrasat ? parca e mai umflat la fatza

Nu-mi dau seama . Eu ma bucur ca nu a slabit ca Murat . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
Ii sta bine cum este . Si totusi mi se pare ca are parul prins .
Clar joaca in "Laguna albastra " ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:48 pm

victorelalove a scris:

Nu-mi dau seama . Eu ma bucur ca nu a slabit ca Murat . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
Ii sta bine cum este . Si totusi mi se pare ca are parul prins .
Clar joaca in "Laguna albastra " ... Smile

daaaa,bine ca nu a devenit ogar ca Murat .

ar fi frumos sa joace in laguna albastra ,mai ales ca turcii au o laguna ,cea mai frumoasa zona a turciei ,dupa MARMARIS ...parerea mea.

bine ca nu joaca in Tarzan ..... Smile nu stiu unde gaseau turcii jungla
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:50 pm

in poza cu beren parca e mai slab la fatza.....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:50 pm

Vic ..vorbesc la tel 5 min ......revin
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:51 pm

dubaisport a scris:
bine ca nu joaca in Tarzan ..... Smile nu stiu unde gaseau turcii jungla

Dubai , mie imi place cum arata . Ador cum ii sta cu barba . cupidon 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
Daaaaaaa . Nu au jungla ...dar liana era la el .
Abia astept sa-l mai vedem . 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 244732
Ce dor mi-a fost de el !!! Baiatul frumos !!! 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 3:55 pm

Vaiiiiiiii , ce mesaje au fanele . Te fac sa plangi . Crying or Very sad

with beard ,without beard,long shot hair..it doesnt mater...He is here in front of my eyes..in good shape and health...he is simply wonderful..Thanks a milllion to USA and EAUFC for the pic♥️

Offf .. I Thougt That I Was Not Affected With His MagiiC AnyMore Since I haven't Seen Him For a Whiile !!!
But I Was Absolutly Wrong .. This Photo Is Enough To Curse Me ♥️


Omg.. He's so HOT ♥️ I am out of control ♥️

Absolutely loving the beard....♥️

omg omg omg omg hes look sooooooooooo pretttttty
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 12 Sept 2012, 3:58 pm

araboaicele or fi vazut poza ?
ca s-a terminat ramadanul si au liber la ...vise Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 41 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 43 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum