Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
Nicky
DENISA
michiper68
dubaisport
victorelalove
9 participanți

Pagina 38 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Urmatorul

In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:40 pm

michiper68 a scris:

nu ceda!!! ca va reveni in forta. dupa ce naste si kerem katay si ii va gasi lui engin un rol . de muschetar. daca nu e engin in 20 dakika fanii si-au pierdut interesul ptr el.

Hai ca nu cedez !!! Smile
Il astept !!! 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:40 pm

Am fost rugat sa faca acest anunt in numele lui Murat Yildirim .... Primim zilnic cereri din partea fanilor, care ar dori să se întâlnească cu Murat în călătoria lor spre Turcia, în timp ce i-ar plăcea să le găzdui .. ...... .. cu suma de cereri care vin în fiecare zi, el a luat decizia de a nu accepta nici o cerere în acest moment ..... este cu adevărat imposibil pentru el să ia timp din programul său de fotografiere pentru a se potrivi toate cererile suntem primirea ..... vom fi de lucru la o serie de evenimente speciale organizate pentru membrii fan club-cel mai probabil în primăvara .... dar posibil, mai devreme asa ca ...... cerem ca dacă doriți pentru a satisface murat inscrie-te in fan club și urmăriți pentru anunțurile ....... programul său este, ca atare, că el nu poate scuti de timp pentru a se întâlni cu toată lumea .... Murat, în general, este foarte acomodarea, dar el a trebuit să ia o decizie care funcționează cel mai bine pentru el ......
Speram ca toată lumea, toți fanii lui vor fi intelegerea si respecte dorințele sale ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:43 pm

michiper68 a scris:Am fost rugat sa faca acest anunt in numele lui Murat Yildirim ....
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 119733090

Tare mesajul ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:45 pm

dubaisport a scris:

poate se antreneaza deja Engin ptr 20 sec ....alearga pe podul Bosforului Smile

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 539466 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 539466
Tu-ti dai seama cu ce viteze alearga de nu-l vede nimeni ???????
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:45 pm

victorelalove a scris:
45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 119733090

Tare mesajul ...

e postat in engleza. dar eu nu vreau sa ma satisfaca murat. si nici eu pe el. pana in martie...sa raman nesatisfacuta? si cu bon de ordine..


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Mar 11 Sept 2012, 11:47 pm, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:46 pm

michiper68 a scris:

e postat in engleza. dar eu nu vreau sa ma satisfaca murat. si nici eu pe el. pana in martie...sa ramana nesatisfacuta? si cu bon de ordine..

Smile ...trece el pe la fiecare fana cand are timp ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 11 Sept 2012, 11:48 pm

michiper68 a scris:

e postat in engleza. dar eu nu vreau sa ma satisfaca murat. si nici eu pe el. pana in martie...sa raman nesatisfacuta? si cu bon de ordine..
ar fi tare ca atunci cand e intrevederea sa apara doar diva ..ca purtator de cuvant
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:48 pm

victorelalove a scris:

Smile ...trece el pe la fiecare fana cand are timp ...

pai intai pe langa gonulce si pe langa cennet. iti dai sema cat ii va lua? va fi epuizat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:48 pm

dubaisport a scris:
ar fi tare ca atunci cand e intrevederea sa apara doar diva ..ca purtator de cuvant

daaa. s-ar bate fanele si pe cuvantul ei. sa o atinga.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:49 pm

Dar Engin nu satisface ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:50 pm

victorelalove a scris:Dar Engin nu satisface ? Smile

numai in grup organizat. asha e in turcia. ultima moda e satisfacerea in grup, cu programare.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 11 Sept 2012, 11:51 pm

michiper68 a scris:

pai intai pe langa gonulce si pe langa cennet. iti dai sema cat ii va lua? va fi epuizat.

saracul de el ..dupa ce ca e piele si os mai e si stors de puteri

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:52 pm

victorelalove a scris:Dar Engin nu satisface ? Smile

noi putem face cerere ca suntem 3. grup e de la doi in sus. noi suntem trei. completam un chestionar ca nu stiu daca vrem in sus sau in jos. la ce pagina suntem?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:52 pm

michiper68 a scris:

numai in grup organizat. asha e in turcia. ultima moda e satisfacerea in grup, cu programare.

Prin 2020 om ajunge si noi ? Smile

Engin Akyürek Lovers

What they have said about Engin Akyürek ? ღ
ماذا قالوا عن " انجين اكيوريك " ؟

// Greatness is Inspiring Others with your Love, Solidarity & Compassion" ~By Priscila Souza . //

( Scroll For English )
الكاتبة : ايجى يورنيش
سأضع توقيعى تحت كل الاشياء الجيدة التى متبت عن انجين اكيوريك

المحرر الصحفى: يوكسال اينوج
كل دور يقوم بة , هذا الددور يكون بمثابة بشرة ثانية لة
المحررة الصحفية : ديلارا باكيل
هو لدية موهبة لا تصدق , هو لا يلعب الدور , هو يعيش الدور
الممثلة : ملك بايكال
انجين طفلى المفضل , هو ايضا طفل لطيف , و ممثل جيد جدا , انا احبة

المخرج : حمدى الكان
كان لدى مرشحين اقوياء " ممثلين مفضلين " , ولكن يبدو ان انجين خلع النجوم من اماكنهم فى الفترة الماضية
الممثل : على بويراز اغلو
هو ممثل جيد جدا
الممثلة : اميل ساين
انا احب نظرات كريم , يا لة من مظهر لطيف ! يا لة من دور جميل
من هيئة الحكام فى مسابقة " نجوم تركيا : نلجون بالجون
بيرين سأت و انجين اكيوريك خرجوا من مسابقة " نجوم تركيا " .. اصبحوا نجوم
[FB/EnginAkyurekLovers]

The Scenarist Ece Yörenç //
I Throw my signature on the bottom of all good things written about Engin

The Editor Yüksel Aytuğ //
In evrey role he play ; That role, which is like a second skin on him

The Editor Dilara pakel //
He has an unbelievable talent…he is not playing …he is living the role

The Actress Melek Baykal //
Engin is my favorite child. he's also a cute child, and is a very good actor. I Love Him ..!

The Director Hamdi Alkan //
I had a strong candidates
but Engin appeared peeled off from among star of the last period

The Actor Ali Poyrazoğlu //
He is a very good Actor

The Actress Emel Sayın //
I love the Gaze of Kerim. what a nice looking, What a Beautiful Play!

One of the of the referees in the competition Turkey's Stars " Nilgün Belgün //
Beren Saat & Engin Akyürek come out from The Stars Of Turkey ….
They became STARS !
[FB/EnginAkyurekLovers]

------------------------------------------------------------------------------
This Text is Written and Translated by Engin Akyürek Lovers and only Engin Akyürek Lovers Please Respect , if you gonna copy post the the page's link
[https://www.facebook.com/EnginAkyurekLovers]
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 11 Sept 2012, 11:53 pm

fetelor ma duc la culcare, am de recuperat noaptea trecuta .

noapte buna !!

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:53 pm

dubaisport a scris:

saracul de el ..dupa ce ca e piele si os mai e si stors de puteri


cred ca diva e inconjurata de bule . el spala, el calca, el duce gunoiul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:54 pm

michiper68 a scris:

noi putem face cerere ca suntem 3. grup e de la doi in sus. noi suntem trei. completam un chestionar ca nu stiu daca vrem in sus sau in jos. la ce pagina suntem?

94 . Inca putem sa fim putin inflacarate .
Asa este . Noi suntem un grup ...si unul unit inca . Nu se poate sa nu ne accepte Engin . Smile
Satisfactie garantata .
Pe la pagina 102 bagam repede un referat despre glaciatiune ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:54 pm

noapte buna dubai!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:56 pm

michiper68 a scris:

cred ca diva e inconjurata de bule . el spala, el calca, el duce gunoiul.

Imi este mila de el .
Astazi citeam un articol despre faptul ca victimele abuzului domestic sunt 50 la sute femei . 50 la suta barbati . Lumea nu crede ...dar cica asa este .

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 Dubai !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:57 pm

victorelalove a scris:

94 . Inca putem sa fim putin inflacarate .
Asa este . Noi suntem un grup ...si unul unit inca . Nu se poate sa nu ne accepte Engin . Smile
Satisfactie garantata .
Pe la pagina 102 bagam repede un referat despre glaciatiune ... Smile

despre metempshihoza si transhumanta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 11 Sept 2012, 11:58 pm

michiper68 a scris:

despre metempshihoza si transhumanta.

Smile Smile Smile

Bagam , bagam ...
Offffff ...iar suna rau . Engin bey ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 11 Sept 2012, 11:58 pm

victorelalove a scris:

Imi este mila de el .
Astazi citeam un articol despre faptul ca victimele abuzului domestic sunt 50 la sute femei . 50 la suta barbati . Lumea nu crede ...dar cica asa este .

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 155656 Dubai !!!

murat arata a om abuzat. sa sti ca au mai studiat croatele cazul. au scris cum se comporta un barbat abuzat si era ca murat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mier 12 Sept 2012, 12:00 am

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile

Bagam , bagam ...
Offffff ...iar suna rau . Engin bey ... Smile

imi spune o prietena pe fb ca hatice e in turcia. ce stiam si eu. ea crede ca e doar ptr atragere de fani noi anuntul...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 12:00 am

michiper68 a scris:

murat arata a om abuzat. sa sti ca au mai studiat croatele cazul. au scris cum se comporta un barbat abuzat si era ca murat.

Dar fiecare agresor isi are victima . Sunt dependenti unul de altul . Victima cauta mereu momentele frumoase ... pentru ca sunt si astfel de momente . Viseaza mereu la ele ... si astfel ramane langa agresor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 12 Sept 2012, 12:02 am

michiper68 a scris:

imi spune o prietena pe fb ca hatice e in turcia. ce stiam si eu. ea crede ca e doar ptr atragere de fani noi anuntul...

Asa cred si eu ...
Este ruda cu Ece -lama ... va fi de nu se va mai auzi . Smile S-a uitat prea mult la indiciile lui Mechul / Mechulei . stupid Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 38 Empty Re: 45. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 38 din 43 Înapoi  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum