Serialesitelenovelet
2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

+9
andrushka
Admin_dea05
Lucica10
tiberici
petronela
anyta
lica54
Andreea_Miha
iulianagl
13 participanți

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de tiberici Joi 20 Sept 2012, 10:35 pm

lica54 a scris:

tibi urmaresti ep din Punar traduse de Andrushka?

Da! Sunt la zi ep. 123...... Sincer nici nu sti de ce il urmaresc.....ma lasa fara cuvinte prestatia lor...
La inceput l-am urmarit pt Gurmet(dar mi-a trecut), apoi mi-a placut tatal lui si am vrut sa-l urmaresc in evolutie..... Arti parca ii lipseste ceva...nu stiu....
Matusa lui e de-o invidie si-o rautate de nedescris..... Copilele sunt prea alintate......etc. ect....
Dar ma tin de el......vad odata 5-7 ep. ......voi vedea pe parcurs...
Tu?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Lucica10 Joi 20 Sept 2012, 11:00 pm

ce bombonici sunteti muuuuuuuuuuuuuuuuuuti 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 517793 pt tot 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 57855 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 57855 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 57855 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 57855 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 3594945229 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 3594945229 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 3594945229
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 20 Sept 2012, 11:00 pm

Buna seara fetelor!Superb episodul din seara aceasta .Sper ca sa le tina D-zeu obiceiul creatorilor si s-o tina tot asa.. :drunken:

Ce mi-a placut de RK . nici nu a bagat-o in seama pe mumia intruchipata... king si-a vazut de drum a luat-o din nou in brate pe Madhu si a dus-o in camera 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 918686
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de lica54 Joi 20 Sept 2012, 11:07 pm

tiberici a scris:
Da! Sunt la zi ep. 123...... Sincer nici nu sti de ce il urmaresc.....ma lasa fara cuvinte prestatia lor...
La inceput l-am urmarit pt Gurmet(dar mi-a trecut), apoi mi-a placut tatal lui si am vrut sa-l urmaresc in evolutie..... Arti parca ii lipseste ceva...nu stiu....
Matusa lui e de-o invidie si-o rautate de nedescris..... Copilele sunt prea alintate......etc. ect....
Dar ma tin de el......vad odata 5-7 ep. ......voi vedea pe parcurs...
Tu?

Da si eu il urmaresc din curiozitate...eu urmaresc si ep inainte fara traducere dar pune cineva rezumat in engleza il traduc cu google si imi dau seama despre ce este vorba...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 7:46 am

Buna dimi.Te pomeni ca ii este rusine lui RK sa-i lege dorile lui Madhu, haide la cate dori a legat si dezlegat RK n-ar trebui, doar daca acest dori are vreun impact asupra creierul ui lui. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 7:48 am

Ii acopera umerii cand o ia in brate sa nu-i atinga pielea cea care s-ar putea sa-l scoata din minti. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 7:49 am

Mai frate noi am facut galagie cand l-au ales pe Vivian sa joace cu Madhu dar sincer se potrivesc de minune limbajul corpurilor lor e super.Stiu ei ce stiu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de lica54 Vin 21 Sept 2012, 8:14 am

iulianagl a scris:Mai frate noi am facut galagie cand l-au ales pe Vivian sa joace cu Madhu dar sincer se potrivesc de minune limbajul corpurilor lor e super.Stiu ei ce stiu.

Buna dimineata Iuliana!Nu pot sa imi dau seama cum selecteaza ei actorii pentru roluri de se potrivesc asa bine....da se potrivesc de minune Drashiti&Vivian..
Si acum te invit la o cafea...O zi buna cu toate ca afara ploua te kiss kiss astazi am traseu...

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 XwZkw
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 8:18 am

lica54 a scris:[]
Multumesc Dadi chiar vroiam sa aud ca ai traseu ca m-am obisnuit cu asta in fiecare vineri si daca nu spui asta parca lipseste ceva.O zi buna si spor la tot ce faci. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de lica54 Vin 21 Sept 2012, 8:23 am

iulianagl a scris:

Multumesc Dadi chiar vroiam sa aud ca ai traseu ca m-am obisnuit cu asta in fiecare vineri si daca nu spui asta parca lipseste ceva.O zi buna si spor la tot ce faci. kiss

Multumesc iubire si tie la fel kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 21 Sept 2012, 8:35 am

iulianagl a scris:Mai frate noi am facut galagie cand l-au ales pe Vivian sa joace cu Madhu dar sincer se potrivesc de minune limbajul corpurilor lor e super.Stiu ei ce stiu.
draga mea eu una am fost PENTRU VIVIAN! 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 283516 chiar imi place si sa vezi cand va aparea si dragostea la orizont !
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 8:37 am

Admin_dea05 a scris:draga mea eu una am fost PENTRU VIVIAN! 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 283516 chiar imi place si sa vezi cand va aparea si dragostea la orizont !

Abia astept. 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 21 Sept 2012, 8:37 am

lica54 a scris:[]
Buna dimi lica!Si la mine ploua si este frig. 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 4182192971
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 21 Sept 2012, 8:38 am

iulianagl a scris:Ii acopera umerii cand o ia in brate sa nu-i atinga pielea cea care s-ar putea sa-l scoata din minti. Smile
Mai dar ce-i tremura mainile sa n-o atinga... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 9:05 am

Acum noi ce sa credem ca RK e insurat cu doua? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 21 Sept 2012, 9:30 am

iulianagl a scris:Acum noi ce sa credem ca RK e insurat cu doua? Smile
Sunt tare curioasa ce se va intampla.Pe tipa aceea nici nu a bagat-o in seama Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 21 Sept 2012, 9:35 am

Ce o vrea sa zica cu asta :" Deepali este una dintre aceste relatii fortate.."?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 3:35 pm

RK and Madhu to share some sweet and sour moments in Madhubala-Ek Ishq Ek Junoon!

http://www.bolegaindia.com/images/gossips/madhubala_post_1348227535.jpg
Post the hurricane of severe fights, which turned the world upside down for both Madhu (Drashti Dhami) and RK (Vivian Dsena), it’s time to watch out some sweet and sour moments between the two in Colors’ Madhubala-Ek Ishq Ek Junoon.

As seen last, RK shared his past life with Madhu only to reprimand her about the same later. However, he took complete care of her as she had hurt herself in the studio. He even took her to his mother’s place and later got her back home safely. Madhu too seems to have developed a soft corner for him.

There we got to see a new member in the house, Deepali played by Seema Mishra. We are sure you all must be eager to know who she is and what connects her to RK. Last we saw that she addressed herself as the bahu of the house, which indicates that she might be married to Sikandar. It has also been heard that Deepali shares a past with RK too. The two were supposedly in love but how the relation took a new turn is what happens to be the surprise for all.

Furthermore, in the coming episodes, one will get to see Deepali playing a bridge between Madhu and RK. She will create instances that will help in brining the two together in the same room, and we are up for some sweet nok-jhok between RK and Madhu.

Let’s wait and watch what exactly the motive of Deepali is and how the relation will turn up for our dear couple!

Source: TSK

Smile Se pare ca Deepali e nevasta lui Sikander dupa ce s-a iubit cu RK.Asta da sock!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de tiberici Vin 21 Sept 2012, 4:14 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Dar cei doi(Deepali & Sikander) se potrivesc perfect........amandoi sunt stupid
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 4:16 pm

tiberici a scris:Buna! Buna la toata lumea!
Dar cei doi(Deepali & Sikander) se potrivesc perfect........amandoi sunt stupid

Buna veste am primit, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de tiberici Vin 21 Sept 2012, 4:24 pm

iulianagl a scris:

Buna veste am primit, nu?

Da...! Din ce in ce mai amestecate treburile intre ei.....
Pupici pt traducere kiss
Astept cu un ochi pe 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 920535 si unul pe 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 85344 filmele de azi.....Merge si masina de spalat dar nu stiu cum s-or usca ca e foarte frig si urat la Constanta(noroc ca bate vantul) .....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 4:25 pm

tiberici a scris:

Da...! Din ce in ce mai amestecate treburile intre ei.....
Pupici pt traducere kiss
Astept cu un ochi pe 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 920535 si unul pe 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 85344 filmele de azi.....Merge si masina de spalat dar nu stiu cum s-or usca ca e foarte frig si urat la Constanta(noroc ca bate vantul) .....

bate vantul dar e frig. Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de tiberici Vin 21 Sept 2012, 4:31 pm

A m-ai scazut din datorie...... Smile incet, incet se stinge datoria lui Madhu catre RK..... Smile
Si dragut din partea lui ca a incercat sa explice relatia cu "mandra" nou venita fata de Madhu....
Sa vedem azi ce se intampla....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 21 Sept 2012, 4:32 pm

tiberici a scris:A m-ai scazut din datorie...... Smile incet, incet se stinge datoria lui Madhu catre RK..... Smile
Si dragut din partea lui ca a incercat sa explice relatia cu "mandra" nou venita fata de Madhu....
Sa vedem azi ce se intampla....

Si eu vreau sa vad asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de tiberici Vin 21 Sept 2012, 6:45 pm

Cine doreste sa-l vada pe cel de azi ........ http://www.desitvbox.com/madhubala-ek-ishq-ek-junoon-21st-september-2012-watch-online/

Si Iss si Madhu au fost azi :drunken:
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune) - Pagina 24 Empty Re: 2.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire o singura pasiune)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum