Serialesitelenovelet
19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
DENISA
AdrianaMatza
costearamona
petronela
tiberici
Alexa20
iulianagl
Andreea_Miha
12 participanți

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:33 pm

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) 1


Uneori ultima persoana cu care ai vrea sa traiesti e singura persoana fara de care nu poti supravietui!
Va prezint o relatie intensa de dragoste si ura intre doua persoane total opuse, luata dintr-o perspectiva diferita de ce ati vazut pana acum evidentiand dilema lor: Nu pot trai unul fara celalalt,dar nici impreuna.
Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) este o poveste de dragoste ce prezinta un contrast de personalitati care se impletesc intr-o relatie, osciland intre iubire si ura. Khushi si Arnav au ideologii opuse total. Daca Khushi crede in viitor, Arnav traieste in trecut. Relatiile sunt cele mai importante pentru Khushi, in timp ce Arnav crede ca relatiile se formeaza numai pentru a manipula oamenii, profitand de orice persoana pentru scopul propriu.
Khushi,o fata simpla din Lucknow, tine extrem de mult la familie, avand valori morale inalte. Sustine ceea ce crede ea si nu se da niciodata batuta, neabandonandu-si principiile in nicio situatie. In polul opus, Arnav este o persoana care se gandeste numai la sine, neiertator,un barbat pentru care "scopul scuza mijloacele". Crede ca totul poate fi cumparat in lume, incluzand iubirea. Nu ia niciodata in consideratie relatiile si nu-l afecteaza deloc felul in care se comporta cu cei din jur si manipularea acestora pentru a-si atinge obiectivul.
In timp ce povestea trece mai departe,situatia lor devine si mai dificila, incepand sa aibe loc conflicte din ce in ce mai dese. Arnav incearca sa-i distruga lui Khushi viziunea sa despre viata doar pentru a dovedi ca poate controla pe oricine; Khushi pe cealalta parte incearca sa-si urmareasca propriile ganduri.

Khushi: Este o fata condusa de valorile morale impuse de familia sa. A suferit mult la o varsta frageda, pierdandu-si ambii parinti, insa fiind apoi adoptata de familia matusii sale , careia i-a spus mama. Nu se va schimba niciodata doar pentru a le face pe plac altor persoana. Este inteligenta si agila,dar in acelasi timp si naiva.

Arnav: Inca putin si ar putea lua si painea cuiva doar ca sa arate ca el este cel care controleaza totul. Niciodata nu a acordat atentie relatiilor din jur, apeland la orice mijloace pentru a-si atince scopul.

///////////////





iulianagl a scris:

Dar in film e posibil orice. Smile Mersi!

Ti-am zis nu stiu sa zic exact dar inteleg la ce se refera...da in filme orice e posibil..cat am vazut eu din clip dar nu m-am uitat la tot ca am treaba si trebuie sa fiu atenta in alta parte..mi-a dat senzatia ca si Sanaya crede ca e o mare prostie ce se intampla acum in serial...nu a zis dar asa dupa cum se exprima ea...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mar 11 Sept 2012, 1:35 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:34 pm

iulianagl a scris:

Bai dar tare as vrea s-o vad si pe asta ei suparati la nunta si cand aude Chote ca Garima e vinovata de moartea parintilor lui adio nunta cu peripetii.

da dar parca e cam mult..adica prima data casatorie fortata,a doua oara cu anularea..a treia sa fie cu noroc?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:36 pm

Andreea_Miha a scris:

da dar parca e cam mult..adica prima data casatorie fortata,a doua oara cu anularea..a treia sa fie cu noroc?

Iar a treia deloc.Iar Sanaya e normal ca-si arata nemultumirea prin exprimarea ei dar ce sa faca asta e politica serialului.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:38 pm

iulianagl a scris:

Iar a treia deloc.Iar Sanaya e normal ca-si arata nemultumirea prin exprimarea ei dar ce sa faca asta e politica serialului.

cred ca si ea e surprinsa...da asa e nu are ce face...dar spune ca a plecat inca unul de la iss,un director de acolo..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:39 pm

Andreea_Miha a scris:

cred ca si ea e surprinsa...da asa e nu are ce face...dar spune ca a plecat inca unul de la iss,un director de acolo..

Bai frate astia in loc sa ia problema in maini ei dau bir cu fugitii rand pe rand e clar ca ceva nu merge dar nu inteleg de ce nu fac ceva?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:40 pm

nu stiu daca am inteles eu bine din clip..dar Anjali ar pune iar mehendi lu Khushi?In poza asta nu e Anjali dar o fi dublura ei????
19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Picture10j
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:42 pm

iulianagl a scris:

Bai frate astia in loc sa ia problema in maini ei dau bir cu fugitii rand pe rand e clar ca ceva nu merge dar nu inteleg de ce nu fac ceva?

poate ii impiedica ceva si nu pot actiona...fiecare preferand sa plece...ca nici eu nu inteleg de ce Dumnezeu nu se concentreaza pe serial..ca sunt atatea care pot face si ei lungesc de te saturi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:43 pm

Andreea_Miha a scris:nu stiu daca am inteles eu bine din clip..dar Anjali ar pune iar mehendi lu Khushi?In poza asta nu e Anjali dar o fi dublura ei????

Si de ce ma rog Anjali?Nu sunt altele care fac asta?


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 19 Noi 2012, 8:28 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:44 pm

Andreea_Miha a scris:

poate ii impiedica ceva si nu pot actiona...fiecare preferand sa plece...ca nici eu nu inteleg de ce Dumnezeu nu se concentreaza pe serial..ca sunt atatea care pot face si ei lungesc de te saturi...

Auzi nu zic sa nu lungeasca dar cu folos pe cand ei din rau o dau si mai rau pacat de actori.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:47 pm

iulianagl a scris:

Si de ce ma rog Anjali?Nu sunt altele care fac asta?


dar cum era Anjali imbracata ieri?la fel ca cea din poza...?
Ar veni ca mehendi de pe mana lu Khushi s-a sters decolorat si Anjali aplica din nou.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:48 pm

iulianagl a scris:

Auzi nu zic sa nu lungeasca dar cu folos pe cand ei din rau o dau si mai rau pacat de actori.

La fel si eu sa lungeasca dar nu asa.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:50 pm

Andreea_Miha a scris:


dar cum era Anjali imbracata ieri?la fel ca cea din poza...?
Ar veni ca mehendi de pe mana lu Khushi s-a sters decolorat si Anjali aplica din nou.....

Pai daca s-a decolorat n-o sa aibe noroc parca asa se spune mai bine nu s-ar mai marita deloc daca i s-a sters hena auzi citeam pe fb ca Mishti a dat un spoiler ca o sa se intalneasca Garima cu Dadi la ritualul haldi, mama dar cate ritualuri au astia ca m-au ametit cu totul o sa ajung nici sa numai stiu cum si care sunt intre ei. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 1:51 pm

Andreea_Miha a scris:

La fel si eu sa lungeasca dar nu asa.

Corect!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 1:58 pm

iulianagl a scris:

Pai daca s-a decolorat n-o sa aibe noroc parca asa se spune mai bine nu s-ar mai marita deloc daca i s-a sters hena auzi citeam pe fb ca Mishti a dat un spoiler ca o sa se intalneasca Garima cu Dadi la ritualul haldi, mama dar cate ritualuri au astia ca m-au ametit cu totul o sa ajung nici sa numai stiu cum si care sunt intre ei. Smile

da pai a zis asta...
"n sangeeta ceremony shyam wl purposly introduces Garima wid daadi nd daadi wl cum to knw dat Garima is dat lady wid whm Arnav's dad ws hvng an affair.. " a pus si pe if dar e si pe pagina ei...ca se mai schimba cate ceva nu stiu dar ce am inteles ca dadi garima fata in fata inainte de nunta..

Nici eu nu stiam cu ritualurile cate sunt,dar am gasit cand au inceput ei sa faca ritualurile am gasit o tema pe if unde erau enumerate toate ritualurile si explica despre fiecare,nu am citit tot ca erau acolo Smile ..stiu ca am zis pe forum ca daca fac toate ritualurile si cum merge actiunea in iss avem mari sanse la anul sa termine ritualurile,si zicea petro sa nu o speri... Smile


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:01 pm

Andreea_Miha a scris:

da pai a zis asta...
"n sangeeta ceremony shyam wl purposly introduces Garima wid daadi nd daadi wl cum to knw dat Garima is dat lady wid whm Arnav's dad ws hvng an affair.. " a pus si pe if dar e si pe pagina ei...ca se mai schimba cate ceva nu stiu dar ce am inteles ca dadi garima fata in fata inainte de nunta..

Nici eu nu stiam cu ritualurile cate sunt,dar am gasit cand au inceput ei sa faca ritualurile am gasit o tema pe if unde erau enumerate toate ritualurile si explica despre fiecare,nu am citit tot ca erau acolo Smile ..stiu ca am zis pe forum ca daca fac toate ritualurile si cum merge actiunea in iss avem mari sanse la anul sa termine ritualurile,si zicea petro sa nu o speri... Smile



Aaa dar eu nici nu sper la o nunta pentru ca nu vreau sa se intample si chiar imi doresc sa se desparta sa vedem care pe care uraste cel mai mult si care pentru care sufera mai mult. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 2:05 pm

iulianagl a scris:

Aaa dar eu nici nu sper la o nunta pentru ca nu vreau sa se intample si chiar imi doresc sa se desparta sa vedem care pe care uraste cel mai mult si care pentru care sufera mai mult. Smile

Stiu ca i-a a zis mai demult ca se planuieste sa fie nunta dar e posibil sa fie si schimbari deci e posibil sa se indeplineasca si dorinta noastra Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:07 pm

Andreea_Miha a scris:

Stiu ca i-a a zis mai demult ca se planuieste sa fie nunta dar e posibil sa fie si schimbari deci e posibil sa se indeplineasca si dorinta noastra Smile

Ce bine ar mai fi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 2:09 pm

uite ma uitam pe if acum ca uni zic ca poate aplicarea mehendi e in afara camerelor.sincer nu stiu dar cel care comenta video spunea de Khushi nu Sanaya..si nu cred ca spunea Sanaya ca in viata reala nu se aplica de doua ori daca nu aparea in ep....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:10 pm

Andreea_Miha a scris:uite ma uitam pe if acum ca uni zic ca poate aplicarea mehendi e in afara camerelor.sincer nu stiu dar cel care comenta video spunea de Khushi nu Sanaya..si nu cred ca spunea Sanaya ca in viata reala nu se aplica de doua ori daca nu aparea in ep....

Ne-a ametit cu totul iar. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:11 pm

Miha dar spune-mi moare tatal fetelor ca am vazut ca e bolnav de acea boala incurabila.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 2:13 pm

iulianagl a scris:Miha dar spune-mi moare tatal fetelor ca am vazut ca e bolnav de acea boala incurabila.

tatal cui ..a lu Arohi?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:17 pm

Andreea_Miha a scris:

tatal cui ..a lu Arohi?

Da, ca s-a dus Purvi dupa analizele lui si a aflat ca are cancer.Si banuima eu ca Purvi nu e fata lui buna ci nora.Frumos a tinut-o ca pe fata lui pana cand a venit fratele lui Arjun Baby sa o ceara in casatorie si atunci ia rascolit toate amintirile.Dar sunt curioasa daca afla Salil ca e nora si nu fiica oare o s-o mai vrea ca vad ca cei doi coconi sunt de acord dar ei probabil urmaresc cu totul altceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:24 pm

La apucat nebuneala din nou. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 11 Sept 2012, 2:25 pm

Ce crede ca se marita cu fratele lui?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 11 Sept 2012, 2:27 pm

iulianagl a scris:

Da, ca s-a dus Purvi dupa analizele lui si a aflat ca are cancer.Si banuima eu ca Purvi nu e fata lui buna ci nora.Frumos a tinut-o ca pe fata lui pana cand a venit fratele lui Arjun Baby sa o ceara in casatorie si atunci ia rascolit toate amintirile.Dar sunt curioasa daca afla Salil ca e nora si nu fiica oare o s-o mai vrea ca vad ca cei doi coconi sunt de acord dar ei probabil urmaresc cu totul altceva.

din ce imi aduc aminte...ca l-am vazut de mult acum vro doi ani si acum am luat-o de la capat cu trad...o sa afle si Salil dar mai tarziu, fam lui Salil nu e de acord cu casatoria dar parca el o sustine...

tatal fetelor moare dar mult mai tarziu..de fapt el e motivul pt care se afla Arjun la inchisoare...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum