Serialesitelenovelet
  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

4 participanți

Pagina 37 din 42 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Urmatorul

In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:25 pm

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 33xep86
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:25 pm

dubaisport a scris:
kerem catay a luat lectii de alaptat de la Tuba ,si in timp ce exersau ai explica scenariu Smile

o fi alaptat-o pe tuba. ca pana la urma a cedat si s-a mutat la ay yapim...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:27 pm

michiper68 a scris:

o fi alaptat-o pe tuba. ca pana la urma a cedat si s-a mutat la ay yapim...

Smile Smile Smile   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 34pj6ns

Eu cred ca Engin si Tuba vor juca impreuna . Trebuie sa se mai alapteze unii pe altii . Smile Smile Smile Dar va fi cuplu .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:30 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 34pj6ns

Eu cred ca Engin si Tuba vor juca impreuna . Trebuie sa se mai alapteze unii pe altii . Smile Smile Smile Dar va fi cuplu .

de aia isi incarca bateriile engin...sa o alapteze pe tuba. sta si cu pantalonii scurti sa nu-l stranga la genunchi si sa nu se opareasca , le lasa libere sa respire si sa faca copii frumosi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:31 pm

michiper68 a scris:

de aia isi incarca bateriile engin...sa o alapteze pe tuba. sta si cu pantalonii scurti sa nu-l stranga la genunchi si sa nu se opareasca , le lasa libere sa respire si sa faca copii frumosi.

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466
Pai da ... Cine stie ce citeste el toata ziua . Se pregateste intens . El traieste fiecare rol la intensitate maxima .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:34 pm

victorelalove a scris:

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 539466
Pai da ... Cine stie ce citeste el toata ziua . Se pregateste intens . El traieste fiecare rol la intensitate maxima .

kama sutra citea. ce numai onur sa faca gemeni? el va face tripleti. dupa ce o sa plece in concediu cu iubita, inca e cu mama in vacanta.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:36 pm

michiper68 a scris:

kama sutra citea. ce numai onur sa faca gemeni? el va face tripleti. dupa ce o sa plece in concediu cu iubita, inca e cu mama in vacanta.
Smile Smile Smile
Este un scump .   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 283516

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Zx438o
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:38 pm

fanele au ziis ca sunt in rai!!! dupa numai o poza. cred ca ar avea orgasm multiplu daca ar sta langa el... au inteles acum si ce era cu parul in poza cu hatice, si cum era prins...oare cat mai sta in localitate la rude? poate mai sunt si alte fane pe acolo...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:42 pm

michiper68 a scris:fanele au ziis ca sunt in rai!!! dupa numai o poza. cred ca ar avea orgasm multiplu daca ar sta langa el... au inteles acum si ce era cu parul in poza cu hatice, si cum era prins...oare cat mai sta in localitate la rude? poate mai sunt si alte fane pe acolo...

Eu sper ca mai sunt mame . Ca alea care nu au copii ... nu stiu de ce , dar mereu se rusineaza .
Cele maritate se duc si cu sotul si cu copilul si cu catel si cu purcel dupa Engin . Nu se mai jeneaza .
Nici eu nu stiu daca as putea sa stau langa el . Smile Dar daca il iau pe junior ...si-i dau o inghetata ... il rog pe Engin sa faca o poza cu el ...cred ca ma descurc . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:42 pm

Saracele fane .
Ce face o poza !!!

Yes incredible ,sweet and big mwaaaaaaaaaa Engin ♥️ ♥️
Nu inteleg sensul ... sensul BIG . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Sam 22 Sept 2012, 11:44 pm

Michi ..mersi de linkuri ,m-am bagat la vizionare.

va pup pe amandoua ,noapte buna !!

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:44 pm

dar mama lui e mereu cu el... si tata? lui tata lui engin cine-i pune ciorba in farfurie? sau o fi si el in vacanta?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:44 pm

dubaisport a scris:Michi ..mersi de linkuri ,m-am bagat la vizionare.

va pup pe amandoua ,noapte buna !!


noapte buna dubai!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:46 pm

michiper68 a scris:dar mama lui e mereu cu el... si tata? lui tata lui engin cine-i pune ciorba in farfurie? sau o fi si el in vacanta?

Nici eu nu cred ca nu sta mama lui Engin fara tata lui Engin . Uitat-te doar cat de bine s-au completat cand l-au facut pe baiat . Smile Smile Smile
Cred ca ori este cu amandoi ... ori din cand in cand vine mama .
Dar ma intreb de unde stia mama fanei cine este mami lui Engin ?

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 Dubai !
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:54 pm

victorelalove a scris:

Nici eu nu cred ca nu sta mama lui Engin fara tata lui Engin . Uitat-te doar cat de bine s-au completat cand l-au facut pe baiat . Smile Smile Smile
Cred ca ori este cu amandoi ... ori din cand in cand vine mama .
Dar ma intreb de unde stia mama fanei cine este mami lui Engin ?

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 Dubai !

pai l-a vazut langa o doamna in vartsa care probabil seamana foarte bine cu el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:54 pm

sigur era mai simplu daca il intreba cu cine e...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 22 Sept 2012, 11:57 pm

michiper68 a scris:sigur era mai simplu daca il intreba cu cine e...
Poate ca l-a intrebat . kiss
Dar eu pe tati lui Engin nu-l vad sa stea fara sotie prea mult timp . Cred ca se simte pierdut . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 22 Sept 2012, 11:58 pm

numai de mama lui am tot citit.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 23 Sept 2012, 12:04 am

vic mi s-a facut un somnnnn. si am patul langa mine. ma duc sa ma culc... noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 23 Sept 2012, 12:05 am

michiper68 a scris:numai de mama lui am tot citit.

Da . Asa este . Despre tata niciodata .
Cat e rasfatat o fi Engin . Smile

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656 Michi !!!
Si gratarul ? Nu-l adusesi ? Langa pat ...deh ... Smile   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 155656

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 1495hs3
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 23 Sept 2012, 12:27 pm

Buna ziua !!! kiss
O duminica frumoasa va doresc kiss

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 4lsft0

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 10h2jq1

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 23 Sept 2012, 12:36 pm

Incredibil . Si fetele au postat poza cu vulcanul pe care am postat-o noi acum cateva topice . Smile Smile Smile Ceva de genul : great minds think the same ? ...sau obsessed ? Smile

I always tel: he is smart boy....and his return will be like  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 5l73v9

Mai dar exact acelasi vulcan ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Dum 23 Sept 2012, 4:16 pm

bună cucuietelor !!!

Merită să mergem să-i vedem astă seară, nu în fiecare zi avem parte de un asemenea regal muzical .

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Il-Divo-244x350


Traducerea versurilor

Eu cred în tine.....

Singuratic este drumul ce l-ai ales...
Un drum obositor fără de intoarcere...
Într-o zi îţi vei regasi lumina...
Nu poţi ştii....nu renunţa...Fii tare...
Urmează-ţi inima...lasă iubirea...
Să te conducă prin întuneric...
Înapoi, întun loc ce l-ai ştiut odată...
Eu cred, eu cred, în tine...
Urmează-ţi visele, fii un înger al bunăvoinţei...
Nu este nimic ce nu poţi face...
Eu cred, eu cred, în tine...
Complet singur vei merge pe drumul tău...
Deschide-ţi inima spre univers...
Continuă să cauţi fără să priveşti în urmă..
Nu aştepta ca aceea zi să vină...
Urmează-ţi steau ta... Mergi încotro te duc visele...
Într-o zi totul va fi real...
Dacă crezi, dacă crezi , în tine...
Urmează-ţi lumina...
Nu stinge flacăra pe care o porţi în inima ta ...
Adu-ţi aminte...
Că eu cred, eu cred în tine...
Într-o zi te voi găsi...
Într-o zi şi tu mă vei găsi...
Şi când te voi îmbrăţişa...
Vei ştii că este adevărat...
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 23 Sept 2012, 5:16 pm

Buna , Denisa !!! kiss

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 S414rb
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 23 Sept 2012, 5:21 pm

Deci este clar . Nu-l mai vedem pana la anul in septembrie . Poate si mai mult . Asta aste ...   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 3402550389   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 3402550389   46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 3402550389

Here it is, post by Soie from FB EA HS:

Pazarınız güzel geçsin ''canlar'' neden tırnak içine aldım.Bu ''canlar'' sözüme çok takılan olmuştu .Hep kullanırım ,tabi ki tescilli markam değil ama bu aleme girdiğimden beri kullanırım,canlar..Engin in bu en yeni fotografında bazı soru işaretleri duruyor diyenler var.Bir daha yazmayacağım;Bu fotograf Muğla-Ören de dün çekilmiş.Engin Muğla da ne yapıyor?Tatil yapıyor ,dinleniyor hakkı değil mi?:Engin Akyürek in bu sezon 2012 kış sezonunda uzun soluklu bir projesi yok arkadaşlar,olmayacak.Belki bir iki dizide konuk oyuncu olarak oynayabilir,ya da bir sinema flimi olabilir ancak bu sezon ENGİN AKYÜREK uzun soluklu bir dizide karşımızda olmayacak,özleyeceğiz,özleyeceksiniz,özleyecekler...Lütfen bana artık bu konuda bir soru sormayın arkadaşlar.Hepinize güzel ,güneşli bir pazar dilerim...Soie




As I understand he will not have any new project in 2012. He will rest, maybe he'll be a guest in one ore more dizis ..... And nothing else.... maybe a film, but I dont understand that very well.


Here is a Bing translation:

Nurturing, beautiful pass '' souls '' why I bought in quotation marks.This had been inserted into the ' sözüme ' ' souls ' too.I always do that, of course, is not a registered brand but that do use since the worlds in girdiğimden, souls ...Some question marks in the most recent fotografında of this vast stands have those.Again doing the movie.This photo was taken yesterday at the Muğla-Ruins.Peters doing in Las Vegas?Does the right to vacation and rest, is not it?: Engin Akyurek of this season is not a long-term project for the 2012 winter season friends, will not.Maybe you can play one of two guest appearances on the series, or can be, but this season a cinema flimi ENGİN AKYUREK "will not be a long-running series, will be missed, Miss, özleyecekler ...Please do not ask me a question about it anymore friends.I wish you all a beautiful, sunny Sunday ...Soie

At the bottom of the sea is a combination of some of these stones, stones and pearls are rare, it is not the Shining Stone DIAMOND shines but ...HZ.MEVLANA (Translated by Bing)
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 37 Empty Re: 46. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 42 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum