Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
tiberici
narcisa
AdrianaMatza
Alexa20
petronela
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
lica54
iulianagl
14 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 9:19 pm

tiberici a scris:"Dupa ce s-a terminat totul, Debina a fost vazuta tipand la Guru, "Guru de ce ai facut asta?De ce ai dat trofeul lui Rashami?"
Gurmeet s-a ocupat de ea cu calm, cu dragoste si bunatate, el ia cerut sotiei sale dragi sa nu creeze o scena pe platoul de filmare."

ASta e isterie totala si curata...... Si dupa cum s-a purtat Guru (a linistit-o) a m-ai avut astfel de iesiri doamna..... deci, saracu...... o stie de nebuna din aceasta cauza o tot ridica in slavi mereu....

Voi nu ati observat cat se distra Guru in Geet ? Adica Drashti l-a facut din om ne-om. Spuneau intr=-un reportaj ca se jucau fata-asunselea. Ca dansau, cantau se distrau. Acum, cu Kartika sau cum o cheama, daca l-am vazut nitel zambind. Si totul doar de dragul nevestii. Cum a spus si Anita, parca producatorul si regizorul este Debina Smile Smile
Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:19 pm

Alexa20 a scris:

Voi nu ati observat cat se distra Guru in Geet ? Adica Drashti l-a facut din om ne-om. Spuneau intr=-un reportaj ca se jucau fata-asunselea. Ca dansau, cantau se distrau. Acum, cu Kartika sau cum o cheama, daca l-am vazut nitel zambind. Si totul doar de dragul nevestii. Cum a spus si Anita, parca producatorul si regizorul este Debina Smile Smile
Smile Smile


Corect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:22 pm

tiberici a scris:

Nu imi place Abhaas din pricina lui Shyam...... daca il vedeam in alt rol, in alt film poate....

Aha,..ok...nici mie nu imi place pers..si de fiecare data cand il vad de Shyam imi aduc aminte dar e simpatic..si bun actor... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:22 pm

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 301370_431421166915666_42413205_n
Transformarea lui Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 9:23 pm

iulianagl a scris:
Transformarea lui Chote.

Terminatorul revine. Smile Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:24 pm

Alexa20 a scris:

Terminatorul revine. Smile Smile Smile


I'll be back! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:24 pm

iulianagl a scris:

Sunt tare curioasa pana cand o s-o mai suporte. Smile
1-2 ani...... copii nu au si nici nu cred ca vor face asa curand..... pt ca il v-a arunca in alte competitii, el v-a accepta alte roluri, ea se v-a tine scai de el, pe platouri peste tot si gata..... cat o sa m-ai suporte Guru... Daca primeste si alte premii cu alte actrite (vezi premiul primit cu Drasthi) cand urca amandoi pe scena....... Debu moare....


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Mier 26 Sept 2012, 9:26 pm, editata de 1 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:26 pm

tiberici a scris:
1-2 ani...... copii nu au si nici nu cred ca vor face asa curand..... pt ca il v-a arunca in alte competitii, el v-a accepta alte roluri, ea se v-a tine scai de el, pe platouri peste tot si gata..... cat o sa m-ai suporte Guru... Daca primeste si alte premii cu alte actrite (vezi premiul primit cu Drasthi) cand urma amandoi pe scena....... Debu moare....

Prea mult ca ea devine din ce in ce mai nesuferita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Selin Mier 26 Sept 2012, 9:28 pm

iulianagl a scris:


I'll be back! Smile


21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 37853 Smile
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 9:29 pm

tiberici a scris:
1-2 ani...... copii nu au si nici nu cred ca vor face asa curand..... pt ca il v-a arunca in alte competitii, el v-a accepta alte roluri, ea se v-a tine scai de el, pe platouri peste tot si gata..... cat o sa m-ai suporte Guru... Daca primeste si alte premii cu alte actrite (vezi premiul primit cu Drasthi) cand urma amandoi pe scena....... Debu moare....

Ce premiu sa primeasca, alaturi de Kartica ? Mie nici macar nu imi place cum joaca amandoi. Nici macar, nu m-am mai uitat la serial, ca ma enerveaza. Are o actiune foarte lenta, si din ce am vazut asa cateva secvente, acum arata imagini din vacanta lor, de nu stiu unde. Pai ce film e asta ? Imi arati secvente din trecut, non stop ? Beahh ce plictiseala. Iar Debuna pffffffffffffffffff nu stiu, eu nu o plac deloc. Nu am nimic cu ea, dar nu este genul meu. Mie imi place de Sanaya, Drashti si jennifer. Sunt foarte finutze toate si tot timpul, isi vorbesc vorba lor.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:30 pm

Selin a scris:


21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 37853 Smile

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Prea mult ca ea devine din ce in ce mai nesuferita.

Tine minte ca dupa ce s-a terminat Geet si a inceput Punar, Guru a primit de la fani niste felicitari. Iar in camera aia era si Debina. I-a trimis un fac o poza desenata cu el si Drashti, la care Debina i-a luat din mana poza si cik : Wow, ce frumoasa este. Multumim foarte mult. De parca i-a trimis-o ei Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:31 pm

iulianagl a scris:

Prea mult ca ea devine din ce in ce mai nesuferita.

Va pup dulce pe obrajori!!!!! Pe toate... kiss
Merg sa ma relaxez cu Kitani Mohabbat Hai - Ep. 27
M-ati corupt si cu asta dar nu regret...... imi place actiunea filmului
Oare de ce ajunge in inchisoare? Stiti? Spuneti-mi?
Si avocata nu este una dintre surorile ei?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 26 Sept 2012, 9:32 pm

Iuliana multumesc frumos te kiss kiss
Fetelor Gurmet daca a castigat concursul la castigat datorita voturilor el a avut cel mai multe ca punctaj el mai mereu a fost pe locu 3...Si a fost constient ca ar fi trebuit Rashami sa-l castige ca ea a avut punctaj mai mare ca el mereu...
tibi acesata Rashami este tot o actrita,,,ei au jucat un actor cu un coregraf.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:33 pm

Alexa20 a scris:

Ce premiu sa primeasca, alaturi de Kartica ? Mie nici macar nu imi place cum joaca amandoi. Nici macar, nu m-am mai uitat la serial, ca ma enerveaza. Are o actiune foarte lenta, si din ce am vazut asa cateva secvente, acum arata imagini din vacanta lor, de nu stiu unde. Pai ce film e asta ? Imi arati secvente din trecut, non stop ? Beahh ce plictiseala. Iar Debuna pffffffffffffffffff nu stiu, eu nu o plac deloc. Nu am nimic cu ea, dar nu este genul meu. Mie imi place de Sanaya, Drashti si jennifer. Sunt foarte finutze toate si tot timpul, isi vorbesc vorba lor.

Am inteles ca se auzise un zvon ca ar pleca din serial Kratita ca creativii dadea prioritate scenelor cu Guru si pe deasupra ia mai dat liber si la o actrita din serial sa-si faca filmul.Dar cica cand a contactat-o astia Kratita a zis ca nu este adevarat si e doar un zvon.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:33 pm

tiberici a scris:

Va pup dulce pe obrajori!!!!! Pe toate... kiss
Merg sa ma relaxez cu Kitani Mohabbat Hai - Ep. 27
M-ati corupt si cu asta dar nu regret...... imi place actiunea filmului
Oare de ce ajunge in inchisoare? Stiti? Spuneti-mi?
Si avocata nu este una dintre surorile ei?

te uiti la sezonul 1?Vrei sa iti spun de ce ajunge in inchisoare...iuli stie ca i-am zis ..dar daca preferi sa sti inainte iti zic..e acuzat ca l-a omorat pe tatal ei...ca nu l-a salvat...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:34 pm

lica54 a scris:Iuliana multumesc frumos te kiss kiss
Fetelor Gurmet daca a castigat concursul la castigat datorita voturilor el a avut cel mai multe ca punctaj el mai mereu a fost pe locu 3...Si a fost constient ca ar fi trebuit Rashami sa-l castige ca ea a avut punctaj mai mare ca el mereu...
tibi acesata Rashami este tot o actrita,,,ei au jucat un actor cu un coregraf.

Sarut mana DADI pt inf. kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 26 Sept 2012, 9:35 pm

iulianagl a scris:
Transformarea lui Chote.
M-ati ingrozit..asa ceva o sa vad in film ????... affraid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:36 pm

Andreea_Miha a scris:

te uiti la sezonul 1?Vrei sa iti spun de ce ajunge in inchisoare...iuli stie ca i-am zis ..dar daca preferi sa sti inainte iti zic..e acuzat ca l-a omorat pe tatal ei...ca nu l-a salvat...

Pai tatal ei nu este suspect de cancer....Asa de rau sa fie Arjun???
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Selin Mier 26 Sept 2012, 9:36 pm

Alexa20 a scris:

Tine minte ca dupa ce s-a terminat Geet si a inceput Punar, Guru a primit de la fani niste felicitari. Iar in camera aia era si Debina. I-a trimis un fac o poza desenata cu el si Drashti, la care Debina i-a luat din mana poza si cik : Wow, ce frumoasa este. Multumim foarte mult. De parca i-a trimis-o ei Smile Smile

Cel putin in perioada aia se vedea ca era speriata de Drashti cu toate ca in interviu a zis ca este doar o alta fata cu care filmeaza Guru si dupa ea va urma altele.Flori,trebuie s-o credem,urata......... Evil or Very Mad


Ultima editare efectuata de catre Selin in Mier 26 Sept 2012, 9:42 pm, editata de 1 ori
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:36 pm

Alexa20 a scris:

Tine minte ca dupa ce s-a terminat Geet si a inceput Punar, Guru a primit de la fani niste felicitari. Iar in camera aia era si Debina. I-a trimis un fac o poza desenata cu el si Drashti, la care Debina i-a luat din mana poza si cik : Wow, ce frumoasa este. Multumim foarte mult. De parca i-a trimis-o ei Smile Smile

Pai eu ce am zis Alex deci ce castiga Guru fie bani fie faima fie orice ea crede ca i se cuvine ei deci el a invatat-o asa acum sa suporte consecintele.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:42 pm

tiberici a scris:

Pai tatal ei nu este suspect de cancer....Asa de rau sa fie Arjun???

Nu ca Arjun nu il omoara pe tatal ei..dar cirucumstantele vor indica spre el....Arohi se logodeste cu unul acolo vine Arjun se ia la cearta cu tatal ei undeva in afara la o terasa singuri si acolo tatal ei aluneca se prinde cu mainele de balustrada..Arjun incearca sa il salveze dar nu poate si il scapa..acolo vin cu toti iar Arjun va pica ca fiind vinovat..mai tarziu Arohi descopera o filmare si vede ca Arjun nu e vinovat...si il salveaza (ca vroiau sa il spanzure) ..iar apoi finalul va fi ca inceputul cu trenul....apropo in ultimile ep deja Arohi e vedeta.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 26 Sept 2012, 9:42 pm

Detalii mai multe o sa va aduc sambata si duminica dupa ce vad concursul....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de anyta Mier 26 Sept 2012, 10:00 pm

Alexa20 a scris:

Ce premiu sa primeasca, alaturi de Kartica ? Mie nici macar nu imi place cum joaca amandoi. Nici macar, nu m-am mai uitat la serial, ca ma enerveaza. Are o actiune foarte lenta, si din ce am vazut asa cateva secvente, acum arata imagini din vacanta lor, de nu stiu unde. Pai ce film e asta ? Imi arati secvente din trecut, non stop ? Beahh ce plictiseala. Iar Debuna pffffffffffffffffff nu stiu, eu nu o plac deloc. Nu am nimic cu ea, dar nu este genul meu. Mie imi place de Sanaya, Drashti si jennifer. Sunt foarte finutze toate si tot timpul, isi vorbesc vorba lor.
pai Alexa in Punar da secvente din trecut, doar ca sa nu se mai intample nimic frumos intre ei doi, mai ales daca Debina este producatoarea si regizorul, cum sa dea ea niste momente frumoase intre Gurmeet si Kratika, ca vezi doamne sa nu faca ea "stop carcalap " pe loc cand ii va vedea si mai apropiati in film Smile
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 10:13 pm

Cel mai rau imi pare ca Shashi nu poate sa vorbeasca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum