Serialesitelenovelet
48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
michiper68
victorelalove
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 5 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Urmatorul

In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 21 Oct 2012, 11:51 pm

victorelalove a scris:

Dar cine va observa lanturile ...daca nu mai are carpele ?

pai le va agata in tugui agitat cum e...numai la lantzurile lui ne vom uita.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 21 Oct 2012, 11:54 pm

michiper68 a scris:

pai le va agata in tugui agitat cum e...numai la lantzurile lui ne vom uita.

Smile Daaa . Clar . Se vedea prin cearshaf ... dar mite prin niste lanturi ? Smile
Tot hilara va fi acolo ...ea stie cum sa faca ...sa fie cel mai bun unghi ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 21 Oct 2012, 11:56 pm

victorelalove a scris:

Smile Daaa . Clar . Se vedea prin cearshaf ... dar mite prin niste lanturi ? Smile
Tot hilara va fi acolo ...ea stie cum sa faca ...sa fie cel mai bun unghi ... Smile

se baga sub tugui sa-l prinda bine...nu stiu daca o sa intre tot in obiectiv dar il panorameaza sa-l vedem cu totul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 21 Oct 2012, 11:58 pm

michiper68 a scris:

se baga sub tugui sa-l prinda bine...nu stiu daca o sa intre tot in obiectiv dar il panorameaza sa-l vedem cu totul.

Smile Va face ca la seqoia gigantea ... ca mereu o aducem in discutie . Ca sa fie prins tot copacul ... se fac peste 100 de poze .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 21 Oct 2012, 11:59 pm

daca nu lesina intre timp. de la caldura. ca tot ce se filmeaza se pune lumina, se incinge seqoia de numa...ii da cu alifie antiopareala dupa.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 12:01 am

michiper68 a scris:daca nu lesina intre timp. de la caldura. ca tot ce se filmeaza se pune lumina, se incinge seqoia de numa...ii da cu alifie antiopareala dupa.

La urmaturul episod de filamt ...il lasa si fara lanturi . Sa se vindece . Smile Sa vedem atunci cum se duc fanele la el cu diverse metode tamaduitoare . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Lun 22 Oct 2012, 12:04 am

trece daca sufla hilara.

vic ma duc la culcare ca ar fi cazul. poate visez doar lanturile ca numai de ele am vorbit.

noapte buna!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 12:07 am

michiper68 a scris:trece daca sufla hilara.

vic ma duc la culcare ca ar fi cazul. poate visez doar lanturile ca numai de ele am vorbit.

noapte buna!

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 155656
kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:10 am

Buna dimineatza , dragi copii !!! kiss
O saptamana frumoasa va doresc ! kiss

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Qyw9jt
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Oct 2012, 10:15 am

Neaţa fetelor !!! Neaţa VIC!!48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Kahvalti48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Kahvalti

Fetelor nu ar fi mai bine să sunăm la Kanalişti ? astfel vor trebui să ne dea un răspuns pe loc . eu le-am mai trimis şi azi dimineaţă un email .



48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Samp8a507169a8b02qn5g9eab

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Untitledk3sh40qzar248. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Untitled34vx3umnb6a
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:18 am

DENISA a scris:Neaţa fetelor !!! Neaţa VIC!!48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Kahvalti48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Kahvalti

Fetelor nu ar fi mai bine să sunăm la Kanalişti ? astfel vor trebui să ne dea un răspuns pe loc . eu le-am mai trimis şi azi dimineaţă un email .




Buna , Denisa !!! kiss
Este o idee . Dam si telefoane . Ai numarul lor ? kiss
Tu la ce adresa de mail le-ai trimis mesaj ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 22 Oct 2012, 10:20 am

neata fetelor !!!!!

o saptamana cat mai frumoasa si plina de reusite !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Oct 2012, 10:23 am

bună Dubai !!!

Aici Vic Emailul celor de la Kanal D Email: info@kanald.ro

http://www.kanald.ro/Contact/

pe pag aceasta găseşti şi nr de tel.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:24 am

DENISA a scris:bună Dubai !!!

Aici Vic Emailul celor de la Kanal D Email: info@kanald.ro

http://www.kanald.ro/Contact/

pe pag aceasta găseşti şi nr de tel.

Ok . kiss
Hai ca incercam si cu sunatul . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Oct 2012, 10:27 am

aurora

20 Octombrie 2012 | la 22:26

Regret ca nu faceti un rezumat bine documentat ,! Filmul trebuia difuzat la ore de varf, ,oricum ruleaza in foarte multe tari la o audienta maxima.Este un film exceptional ,pur si simplu o bijuterie.,iar acum romanii au posibilitatea sa vada unul din cei mai mari actori ai Turciei si nu exagerez unul din cei mai talentati actori contemporani universali .Stiu ca ora e nepotrivita pentru multi dintre cei interesati dar faceti un efort si nu -l pierdeti

http://www.kanald.ro/Seriale/Fatmagul/
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 22 Oct 2012, 10:28 am

bine ,sunam si ce le mai zicem ?
cand am vrea noi sa difuzeze FGSN ?in ce zile si la ce ore ?
poate le facem si grila de programe ... Smile


daca stau bine si ma gandesc ,e totusi bine ca-l dau 5 zile /sapt decat de doua ori
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:28 am

DENISA a scris:aurora

20 Octombrie 2012 | la 22:26

Regret ca nu faceti un rezumat bine documentat ,! Filmul trebuia difuzat la ore de varf, ,oricum ruleaza in foarte multe tari la o audienta maxima.Este un film exceptional ,pur si simplu o bijuterie.,iar acum romanii au posibilitatea sa vada unul din cei mai mari actori ai Turciei si nu exagerez unul din cei mai talentati actori contemporani universali .Stiu ca ora e nepotrivita pentru multi dintre cei interesati dar faceti un efort si nu -l pierdeti

http://www.kanald.ro/Seriale/Fatmagul/
Ce frumos !!! kiss
Si ei cica nu primesc mesaje cu ora de difuzare . kiss
Si-l place pe Engin ? Smile kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:30 am

dubaisport a scris:bine ,sunam si ce le mai zicem ?
cand am vrea noi sa difuzeze FGSN ?in ce zile si la ce ore ?
poate le facem si grila de programe ... Smile


daca stau bine si ma gandesc ,e totusi bine ca-l dau 5 zile /sapt decat de doua ori

Buna , Dubai !!! kiss
Pai da ...dar mai bine de 2 ore ...dar la o ora la care sa-l poata vedea toata lumea ...cap-coada ...decat de 5 ori ... si nu-l vede nimeni . stupid
De exemplu eu astazi si maine ... nu voi vedea ultima jumatate de ora . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 22 Oct 2012, 10:31 am

victorelalove a scris:

Si-l place pe Engin ? Smile kiss
il place pe Engin al nostru ? Smile
cata concurenta !!!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 22 Oct 2012, 10:33 am

victorelalove a scris:

Buna , Dubai !!! kiss
Pai da ...dar mai bine de 2 ore ...dar la o ora la care sa-l poata vedea toata lumea ...cap-coada ...decat de 5 ori ... si nu-l vede nimeni . stupid
De exemplu eu astazi si maine ... nu voi vedea ultima jumatate de ora . Crying or Very sad

stai linistita ,ca nu dau un episod pe zi ....cam 3/4
eu musai trebuie sa nu pierd epis 3 ..ca nu e tradus nici in engl ,dar miercuri nu vad deloc episodul ....il dau in reluare noaptea?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Oct 2012, 10:33 am

Dubai dacă îl dau zilnic îl vor bucăţi de nu va fi mai mult de 40 de min acţiune din acea oră şi un pic de serial . să-l dea seara la ore rezonabile şi dacă îl dau la 17:00 nu toată lumea îl poate vedea .

DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:34 am

dubaisport a scris:
il place pe Engin al nostru ? Smile
cata concurenta !!!!

Uite aici alta fana :

lara
21 Octombrie 2012 | la 22:36
Este un serial absolut superb pe care il recomand tuturor indiferent de varsta, dar in special tinerilor.
Engin Akyurek si Beren Saat sunt cel mai frumos si armonios cuplu pe care l-am vazut verodata la tv, iar Engin este absolut incredibil in acest rol.Pur si simplu nu ai cum sa nu-l iubesti.
Pacat ca ora de difuzare este atat de imposibila, pentru cine are un loc de munca.]
Va rog KanalD faceti cumva si transmiteti-l seara, ca sa il poata vedea toata lumea.Va asigur ca o sa aveti audienta garantata, chiar si mai mare decat la Sultan.
Va multumesc.
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Lun 22 Oct 2012, 10:36 am

da Dubai la 04:45 AM.

ar fi culmea după ce că mă culc după 01:00 să mă mai scol şi la 04:30.


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Lun 22 Oct 2012, 10:37 am, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 22 Oct 2012, 10:36 am

DENISA a scris:Dubai dacă îl dau zilnic îl vor bucăţi de nu va fi mai mult de 40 de min acţiune din acea oră şi un pic de serial . să-l dea seara la ore rezonabile şi dacă îl dau la 17:00 nu toată lumea îl poate vedea .


daaa asa e ....sper totusi sa nu taie din el,ca au ei obiceiul asta
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 22 Oct 2012, 10:36 am

dubaisport a scris:

stai linistita ,ca nu dau un episod pe zi ....cam 3/4
eu musai trebuie sa nu pierd epis 3 ..ca nu e tradus nici in engl ,dar miercuri nu vad deloc episodul ....il dau in reluare noaptea?

Da . Asa si eu . kiss
Multe comentarii legate de ora de difuzare . Si Kanalistii ... cica nu cere nimeni ...nimic . Urat din partea lor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 5 Empty Re: 48. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum