Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+5
dubaisport
michiper68
alitheea
DENISA
victorelalove
9 participanți

Pagina 8 din 42 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Urmatorul

In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 10:17 pm

DENISA a scris:vezi , ne-am " amorezat " treptat

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 3891662330
Asa este mult mai durabil ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 10:19 pm

normal
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 10:23 pm

DENISA a scris:normal

Va fi o placere sa citesc tot ce s-a scris de-a lungul timpului pe topicee de la FGSN .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 343hwt2

Totusi vad ca nu ai scris niciodata ca nu-ti place si pace Engin . Ai lasat mereu o portitza . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 10:31 pm

normal , nu puteam să risc .

dar mă rog de ce mi l-ai adus fără nădragi ? ţi se pare că sunt ispitită destul??

VIC ne   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 57652 de la egal la egal , cu aceleaşi funcţii pe tarla Smile
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 10:39 pm

DENISA a scris:normal , nu puteam să risc .

dar mă rog de ce mi l-ai adus fără nădragi ? ţi se pare că sunt ispitită destul??

VIC ne   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 57652 de la egal la egal , cu aceleaşi funcţii pe tarla Smile

Smile Smile Smile
Aduc si eu ce gasesc din amintiri . Frumoase mai sunt topicele . Uite ce am mai gasit . Smile Vaiiiiiiiiiiiiiiiiii ?!   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 131747 Sper sa nu vada sotul .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Rkzew9
Asta este cadou de la DEA .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 11:07 pm

visai matale cu ochii deschişi
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 11:09 pm

DENISA a scris:visai matale cu ochii deschişi

Smile Smile Smile
Nu eu am cerut . Dea mi-a adus . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 11:16 pm

Dea ţi l-a adus dar matale nu ai refuzat
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 11:20 pm

DENISA a scris:Dea ţi l-a adus dar matale nu ai refuzat

de ce ? tu ai fi refuzat ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 06 Noi 2012, 11:22 pm

DA   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 67332
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 06 Noi 2012, 11:27 pm

DENISA a scris:DA   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 67332

Smile Smile Smile

Stai ca inca nu era prinsa pe la momentul in care am ajuns eu cu cercetarile . Erai cu ... fa-ma sa raman fidel . Smile

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 11:06 am

Buna dimineatza , dragi copii !!! kiss
O zi minunata va doresc . kiss

Vorbim mai pe seara . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 07 Noi 2012, 12:11 pm

Buna fetelor!
Am uitat vic de poza cu Kerim, dar chiar ca va sta bine!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mier 07 Noi 2012, 7:02 pm

Bună seara !!!

Vic poate ne povesteşti şi nouă ce s-a întâmplat azi .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 7:51 pm

Buna seara , dragi copii !!!

Acum povestesc , Denisa . kiss
Frumos episodul . Dar iar au taiat o scena . Aia cand afla Munir ca Kerim este plecat de acasa ...si Ilgazii cred toti ca s-a dus supa Mustafa . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 8:01 pm

Ilgazii inca lucreaza la casa . Rahmi ii povesteste lui Kerim cum era Gullia cand era mica . Statea numai dupa el de frica sa nu fie parasita si de frate . Saracutza ?! Crying or Very sad
Fac pe seara un gratar cu peste . Mukka o cretina ca de fiecare data . Ii spune lui Kerim ca este sotzul Gulliei ...si ca o poate obliga sa-l iubeasca .   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 2743637754

Kerim si-a verificat mesajele pe vechiul numar de telefon ... si cand colo era mesaj de la Vural cum ca trebuie sa-i spuna ca el nu a facut nimic . Pleaca Kerim val-vartej . Toti ai casei cred ca s-a dus dupa Mustafa . Gullia este ingrijorata pentru Mustafa ...sau eu mai stiu pentru cine .
Abla se roaga pentru baiatul ei . Stau toti nelinistiti .

Kerim ajunge la Vural ... care ii spune ca nu a facut nimic . El stie cat de greu este sa stai cu povara aia pe suflet ...asa ca este corect . Intre timp vine Erdogan si Selim . Se apuca la cearta . Vural ia cheile de la masina ... hotarat ca trebuie sa-si primeasca toti pedeapsa . Se urca toti in masina ...de frica sa nu faca Vural cine stie ce nefacuta . Si hopa .... ca se intalnesc cu politia . Ii perchezitioneaza ...si Vural avea niste droguri in geaca . Ajung la politie . Munir afla ce au facut si se duce sa-i scoata . Necaz mare este faptul ca afla de incident si viitorul socru al lui Selim .
Selim si Kerim pleaca acasa . La casele lor . Vural si Erdogan raman peste noapte acolo ...se tot cearta .

Ajunge Kerim acasa . Incearca sa-i spuna Gulliei ca el nu i-a facut nimic ... dar Gullia se shparie , nu vrea sa auda nimic si fuge .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 07 Noi 2012, 8:10 pm

buna seara dragelor !!!

Vic ..multumim ptr rezumat kiss
cum s-a terminat episodul ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 8:18 pm

dubaisport a scris:buna seara dragelor !!!

Vic ..multumim ptr rezumat kiss
cum s-a terminat episodul ?

Exact cand a intrat Gullia in camera ...si era suparata pe Kerim . El a incercat sa o opreasca tinund-o de bratz .
Mi-a placut replica Ablei la intrigile Mukkai . Ea tot baga apropouri ...ca Kerim este sotul Gulliei ...si o poate obliga sa-l iubeasca . Abla a spus ca il va iubi in timp ... aratandu-i fetei rabdare .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 07 Noi 2012, 8:26 pm

victorelalove a scris:

Exact cand a intrat Gullia in camera ...si era suparata pe Kerim . El a incercat sa o opreasca tinund-o de bratz .
Mi-a placut replica Ablei la intrigile Mukkai . Ea tot baga apropouri ...ca Kerim este sotul Gulliei ...si o poate obliga sa-l iubeasca . Abla a spus ca il va iubi in timp ... aratandu-i fetei rabdare .

de acum in colo devine si mai interesant .....abia astept sa vad cand ai spune el Ablei ca o iubeste pe Gulli
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 8:34 pm

dubaisport a scris:

de acum in colo devine si mai interesant .....abia astept sa vad cand ai spune el Ablei ca o iubeste pe Gulli

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516
Da .
Mut mai interesant serialul la TV . Si cu tot cu traduceri . kiss
A evoluat frumos relatia lor . Acum merge mai bine ... ca este episod in fiecare zi . Atunci unul pe saptamana ... ne ducea la disperare . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 07 Noi 2012, 8:37 pm

victorelalove a scris:

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516   49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516
Da .
Mut mai interesant serialul la TV . Si cu tot cu traduceri . kiss
A evoluat frumos relatia lor . Acum merge mai bine ... ca este episod in fiecare zi . Atunci unul pe saptamana ... ne ducea la disperare . Smile

asa e ....cate putin zilnic ,daca l-ar fi mutat la alta ora era si mai bine.
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 8:41 pm

dubaisport a scris:

asa e ....cate putin zilnic ,daca l-ar fi mutat la alta ora era si mai bine.

Daaaaaaaaaa . Crying or Very sad
Ora strica totul .
Insa ...relatia evolueaza in fiecare zi cate putin .
Ma uitam astazi la reactia lui cand a ajuns acasa , dupa ce a aflat ca nu i-a facut nimic in noaptea aia ( desi el a spus bine , ca este PE PUTIN LA FEL DE VINOVAT CA SI CEILALTI ...CRED CA SE CONSIDERA CHIAR MAI VINOVAT CA EI ) ... se uita la ea cu niste ochi mari . Parca ar fi vrut sa-i spuna tot ce are pe suflet . Abla si Mukka cu gura pe el . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 07 Noi 2012, 8:43 pm

victorelalove a scris:

Daaaaaaaaaa . Crying or Very sad
Ora strica totul .
Insa ...relatia evolueaza in fiecare zi cate putin .
Ma uitam astazi la reactia lui cand a ajuns acasa , dupa ce a aflat ca nu i-a facut nimic in noaptea aia ( desi el a spus bine , ca este PE PUTIN LA FEL DE VINOVAT CA SI CEILALTI ...CRED CA SE CONSIDERA CHIAR MAI VINOVAT CA EI ) ... se uita la ea cu niste ochi mari . Parca ar fi vrut sa-i spuna tot ce are pe suflet . Abla si Mukka cu gura pe el . stupid

mor de ciuda ca nu am unde sa revad episodul ...offf si CNA-ul asta sad
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mier 07 Noi 2012, 8:45 pm

dubaisport a scris:

mor de ciuda ca nu am unde sa revad episodul ...offf si CNA-ul asta sad

De asta si eu ma supar . Ca nu apuc de multe ori sa-l vad cum trebuie . Crying or Very sad Dar incerc din rasputeri . kiss

Pe data de 6.octombrie 2011 anno domini ...Denisa se gandea ca poate , poate ar musca din Engin . Smile Incepea sa sclipoceasca ceva . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mier 07 Noi 2012, 8:47 pm

victorelalove a scris:

De asta si eu ma supar . Ca nu apuc de multe ori sa-l vad cum trebuie . Crying or Very sad Dar incerc din rasputeri . kiss

Pe data de 6.octombrie 2011 anno domini ...Denisa se gandea ca poate , poate ar musca din Engin . Smile Incepea sa sclipoceasca ceva . Smile
dar tu ce faci ,recitesti arhiva ? Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

  49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 49. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 42 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum