Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Andreea_Miha
victoria
iulianagl
alinuta17
petronela
tiberici
Alexa20
Admin_dea05
Lucica10
13 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 5:08 pm

RK s-a apucat de baut iar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 5:10 pm

Si nici nu vrea sa mai doarma in pat cu ea cred ca regreta ce a spus si poate ce simte.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 5:15 pm

Ce hotoman se facea ca doarme.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 5:16 pm

Te pomeni ca le cer cele 40 de lakh Deepali si Radhaji lui Padmini si Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 21 Noi 2012, 5:22 pm

iulianagl a scris:Te pomeni ca le cer cele 40 de lakh Deepali si Radhaji lui Padmini si Madhu.


Mai da unde urmaresti tu ca eu am vazut prima parte restul nu a aparut?
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 21 Noi 2012, 6:06 pm

wow ce episod dramatic nu am cuvinte sa imi exprim supararea pt producatori au schimbat rau de tot personajul lui radha ce rea este si cum se purta cu mama lui madhu si mai ales ii oferi bani sa plece din casa aia cu tot cu madhu.si rk ce se schimba incepu se bea din nou si pleca sa doarma pe divan.nu stiu ce sa mai cred.ca si in geet drashti are de suferit rau de tot.

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 21 Noi 2012, 6:14 pm

eu nu inteleg de ce rk asta nu o da afara din casa pe depali cand vede cate necazuri ii face lui madhu si ce urat se poarta .atunci inseamna ca el inca tine la depali si de asta ii suporta toate magariile de le face.si mama lui rk ce cruda si rea este si cum ii oferi bani lui padimi ca sa o i-a pe madhu din casa si sa dispara din viata lui rk.e clar ca este invatata de depali dar ce naibi chiar este prea de tot cum se poarta cu madhu.si de ce rk incepu sa bea si se muta pe divan?????atunci mai bine madhu sa plece din casa aia de vipere handicapate sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 21 Noi 2012, 6:51 pm

Nicole.RB.Givens a scris:eu nu inteleg de ce rk asta nu o da afara din casa pe depali cand vede cate necazuri ii face lui madhu si ce urat se poarta .atunci inseamna ca el inca tine la depali si de asta ii suporta toate magariile de le face.si mama lui rk ce cruda si rea este si cum ii oferi bani lui padimi ca sa o i-a pe madhu din casa si sa dispara din viata lui rk.e clar ca este invatata de depali dar ce naibi chiar este prea de tot cum se poarta cu madhu.si de ce rk incepu sa bea si se muta pe divan?????atunci mai bine madhu sa plece din casa aia de vipere handicapate sad sad

Asa este Nicole..Deepali este in spatele acestor rautati...Radhaji o asculta cu sfintenie....RK a auzit si a vazut tot ce au facut cele doua vipere sper sa fie de partea lu Madhu sa ii ea apararea...Sper ca RK sa nu se intoarca la vechiul obicei sa bea din nou ca cu bautura nu rezolva nimic...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 21 Noi 2012, 6:59 pm

lica am vazut ca ai scris ca contul lui vidya andruska este din nou in pericol am citit si eu ce a scris corina si din ce am inteles vidya a renuntat sa mai faca madhubala.sper sa nu renunte si corina si sa se gaseasca o solutie si mai ales sper ca anyta o sa o ajute in continuare pe corina cu trad la madhu si punar. sad sad sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 21 Noi 2012, 7:01 pm

draga anyta te rugam frumos sa vorbesti cu vidya si corina sa nu renunte la traducerea lui madhu este ce-l mai frumos serial care este acuma pe internet.fara madhu nu putem sta este prea frumos si interesant sad sad sad sad anyta te rog frumos sa nu opriti serialul madhubala sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 21 Noi 2012, 7:04 pm

lica ai vazut ca rk a inceput sa bea din nou?si eu deabi astept maine seara sa vad ce le zice la vipere mai ales ca vazu si auzi tot ce au debitat alea doua.saraca madhu tot suparata si amarata este tot timpul si acuma rk se poarta cu ea din nou tare rece si distant.oare de ce face asa?de frica ca o iubeste?sau ca oiubeste pe vipera aia de depali? Evil or Very Mad slap stupid

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 21 Noi 2012, 7:31 pm

sper ca anyta in cantunuare sa traduca madhubala ca mair parea rau e un serial minunat si dca o sa refuze o inteleg ca sa traduci un serial ia fuarte mult timp sii obositor

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 21 Noi 2012, 8:22 pm

Nou promo...

kiss 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 21 Noi 2012, 8:41 pm

iulianagl a scris:4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 382038_338479772917271_1080255905_n4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 68327_338479866250595_1655228927_n4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 601404_338479966250585_1743310500_n4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 430699_338480052917243_274030865_n4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 598484_338480182917230_1002179847_n4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 423070_338480236250558_1064605781_n
aici madhu viseaza,va spun sigur
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 8:43 pm

anyta a scris:
aici madhu viseaza,va spun sigur


Normal ca viseaza tu chiar ti-ai inchipuit ca o sa fie adevarat? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Mier 21 Noi 2012, 8:45 pm

iulianagl a scris:


Normal ca viseaza tu chiar ti-ai inchipuit ca o sa fie adevarat? Smile
nu,chiar nu pt ca nu ma astept sa se intample asa ceva asa de repede
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 8:45 pm

anyta a scris:nu,chiar nu pt ca nu ma astept sa se intample asa ceva asa de repede

Ar fi fost prea ciudat sa se intample asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 21 Noi 2012, 9:14 pm

iulianagl a scris:

Ar fi fost prea ciudat sa se intample asta. Smile
Buna! Buna la toata lumea!
Parea mea.... dar mai mut dorinta mea este ca RK joaca teatru cu bautul .......s-o testeze pe Madu...
Oricum ii urmareste si testeaza fiecare miscare, fiecare gest....

PS: .... Ma alatur si eu fetelor si rog echipa/fata/fetele care traduc Madu nu abandonati tradusul ....... Crying or Very sad
Sincer eu ma multumesc numai cu traducerea, dar daca este si procesat pe imagine cu atat mai bine, dar daca nu e timp si posibilitate de urcat pe site pt ca sunt sterse .....asta e... ma multumesc cu atat ..... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 229917
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 9:16 pm

tiberici a scris:
Buna! Buna la toata lumea!
Parea mea.... dar mai mut dorinta mea este ca RK joaca teatru cu bautul .......s-o testeze pe Madu...
Oricum ii urmareste si testeaza fiecare miscare, fiecare gest....

PS: .... Ma alatur si eu fetelor si rog echipa/fata/fetele care traduc Madu nu abandonati tradusul ....... Crying or Very sad
Sincer eu ma multumesc numai cu traducerea, dar daca este si procesat pe imagine cu atat mai bine, dar daca nu e timp si posibilitate de urcat pe site pt ca sunt sterse .....asta e... ma multumesc cu atat ..... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 229917

Buna.Oleaca asa lamureste-ma si pe mine cine abandoneaza tradusul si de ce?Ce s-a intamplat?Parca a zis Dadi ceva de situl Andruskai dar n-am inteles ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 21 Noi 2012, 9:24 pm


Buna!
La pag. 29 fetele...discuta de zor....am intrat in panica...
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 9:27 pm

tiberici a scris:
Buna!
La pag. 29 fetele...discuta de zor....am intrat in panica...


Aha acum am realizat dar de ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 21 Noi 2012, 9:28 pm

iulianagl a scris:

Buna.Oleaca asa lamureste-ma si pe mine cine abandoneaza tradusul si de ce?Ce s-a intamplat?Parca a zis Dadi ceva de situl Andruskai dar n-am inteles ce?

Andruska iar a primit amenitari ca i se va sterge contul de pe youtube...si deocamdata pana nu se va lamuri treburile am inteles ca nu vrea sa mai posteze nimic....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 21 Noi 2012, 9:32 pm

lica54 a scris:

Andruska iar a primit amenitari ca i se va sterge contul de pe youtube...si deocamdata pana nu se va lamuri treburile am inteles ca nu vrea sa mai posteze nimic....

Iar frate pai la ce naiba au mai inventat netul daca aia nu poti face, aia nu poti posta ce mama naibii in ce secol traim ne intoarcem la origini inloc sa progresam.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mier 21 Noi 2012, 9:35 pm

iulianagl a scris:


Aha acum am realizat dar de ce?

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 1450537109 stupid 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 359517
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 21 Noi 2012, 9:40 pm

iulianagl a scris:

Iar frate pai la ce naiba au mai inventat netul daca aia nu poti face, aia nu poti posta ce mama naibii in ce secol traim ne intoarcem la origini inloc sa progresam.

Din pacate mai gasim cate unul/uni care nu au loc .... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 12 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum