Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Andreea_Miha
victoria
iulianagl
alinuta17
petronela
tiberici
Alexa20
Admin_dea05
Lucica10
13 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 8:24 pm

lica ai dreptate nu il asteapta pe increzutul de gurmeet poate sa aleaga un om liber nu un divortat sau unul insurat.dar eu nu cred ca ea nu primeste declarati de iubire de la colegi sau de la alti oameni la cat este de frumoasa stupid

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Noi 2012, 8:30 pm

Narcisa nu ai suparat pe nimeni ai perfecra dreptate in ceia ce ai spus...fiecare are viata lui privata iar noi daca ii iubim s-au iam iubit candva trebue sa le respectam dorintele si hotararile lor indiferent ca sunt bune s-au sunt rele decizia le apartine...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 8:30 pm

Nicole.RB.Givens a scris:narcisa ce tare esti wow ce articol lung ai scris Smile Smile chestia este ca gurmeet a cazut in dizgratie din cauza comportamentului ca il are si ma enerveaza ca peste tot trebuie el sa declare iubirea lui este singurul care face asa ceva eu nu am mai vazut un actor care sa faca asa ceva si daca isi iubeste sotia atata de mult de ce trebuie el sa declare in fata la toti.tine domne pt tine iubirea asta a ta ca nu ne intereseaza pe noi ca o iubesti tu.eu asa vad o iubire adevarata nu as suporta ca sotul meu sa declare prin public asa ceva si personal prefer sa vad fapte cu care sa imi dovedesti iubirea nu prin vorbe. kiss kiss
Poate că așa își asigură și el liniștea în casă, sunt persoane posesive care au nevoie mereu de dovezi de iubire, de declarații din partea perechii și poate că Debina îl presează și-l determină prin comportamentul ei să o asigure mereu că o iubește. Și ai spus că tu vrei ca soțul să-ți dovedească prin fapte că te iubește, iar că Gurmeet nu mai joacă cu Drashti (nu știu dacă asta într-adevăr își dorește pentru că am citit într-un interviu de-al lui că spunea că nu mai poate exista o altă dragoste la fel ca a lui Maan și Geet deci e conștient și el de comoara care a fost în posesia lui cât au fost Maan și Geet) mi se pare că e chiar o astfel de faptă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 8:33 pm

Și mai voiam să spun Nicole că Gurmeet nu e singurul care declară sus și tare că-și iubește soția. La fel fac și Vivian Dsena și Barun Sobti. Și aceștia sunt singurii actori pe care îi cunosc cât de cât și toți trei fac la fel.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 8:34 pm

lica54 a scris:Narcisa nu ai suparat pe nimeni ai perfecra dreptate in ceia ce ai spus...fiecare are viata lui privata iar noi daca ii iubim s-au iam iubit candva trebue sa le respectam dorintele si hotararile lor indiferent ca sunt bune s-au sunt rele decizia le apartine...
Dadi, zodia mea e de vină, mie îmi place liniștea, pacea și armonia. Smile Smile Numai în filme îmi place să se războiască personajele principale. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 8:38 pm

narcisa poate tu ai dreptate oricum e treaba lor dar rolul din geet la urcat in top pe cand ala din punar il cobori foarte mult toti l-am iubit ca maan ca yash nu imi pare ca il iubeste mai nimeni.eu sper ca madhubala o sa devina tot mai frumos sa apara odata iubirea sa se schime actiunea filmului sa vedem si o iubire imensa la fel ca aia din geet desi nu cred ca va fi pt ca vivian mi se pare foarte incordat in unele episoade nu inteleg de ce nu incearca sa fie mai relaxat.oare ii este frica de madhu Smile Smile Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Noi 2012, 8:39 pm

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 8807_376083875812539_46117769_n

Cireasa de pe tort...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 8:41 pm

narcisa pai sa ramana cu debuna lui ca rol ca ala din geet nu o sa mai vada in veci Smile Smile si oricum geet a avut asa succes pt ca ei amandoi au fost minunati au jucat splendid era o frumusete sa ii vezi drashti tot asa de pasional joaca si in madhubala nu s-a scimbat pe cand gurmeet in punar e dezastru joaca foarte fortat nu are nici un farmec Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 8:44 pm

lica in toate pozele care le-am vazut sau in reportajele cu ei doi mereu cu ochi sau cu mainile pe drashti era pe cand in punar nici macar o data nu am vazut o imbratisare sau asa priviri in reportaje.poate ma insel eu dar.......nu prea cred kiss kiss

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 8:56 pm

Nicole.RB.Givens a scris:narcisa poate tu ai dreptate oricum e treaba lor dar rolul din geet la urcat in top pe cand ala din punar il cobori foarte mult toti l-am iubit ca maan ca yash nu imi pare ca il iubeste mai nimeni.eu sper ca madhubala o sa devina tot mai frumos sa apara odata iubirea sa se schime actiunea filmului sa vedem si o iubire imensa la fel ca aia din geet desi nu cred ca va fi pt ca vivian mi se pare foarte incordat in unele episoade nu inteleg de ce nu incearca sa fie mai relaxat.oare ii este frica de madhu Smile Smile Smile
Și el e conștient de rolul din Geet și de aceea e foarte mândru de el. Cât despre Punar sigur și-a dorit să aibă succes și cu acest film dar nu poți să ai garanția niciodată că ai făcut o alegere bună. De asta spun că vreau să aibă succes să facă ceva frumos care să ne încânte, cui folosește dacă el n-are succes și face filme proaste? Nouă în nici un caz. Iar faptul că suferă Debuna din cauza insuccesului lui nu ne încălzește cu nimic.
Lui Vivian nu cred că îi este frică de nimic, eu nu l-am mai văzut în alte filme dar cred că rigiditatea asta o are în toate filmele, nu mi se pare că are de-a face cu rolul. Și eu aștept ceva frumos de la ei, ceva care să mă țină trează trei nopți la rând cu ochii în laptop cum am pățit cu Geet de a trebuit să chem salvarea pe urmă atât de rău m-am simțit din cauza oboselii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 9:10 pm

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 248946 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 248946 Buna feeeeeeeeetele ce v-a apucat mai frate de i-ati luat la purecat pe bieti oameni se pare ca suferiti ffmult dupa geet cheers cheers
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 9:14 pm

narcisa serios ai chemat salvarea din cauza lui geet?nu pot crede asa ceva saraca de tine pe toate ne-a innebunit geet de tot si eu cand l-am descoperit era la ep 363 si in cateva nopti nu am dormit ca sa il vad.drept sa spun la inceput nu mi-a placut mai deloc dar dupa cateva ep nu am mai putut sa il las asa ca te inteleg .dar tu cu salvarea ma lasa-si fara cuvinte kiss kiss

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 9:16 pm

buna lucica asa este ne e foarte dor de geet si de asta am luat la purecat toti actori mai ales pe debuna si gurmeet Smile Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 9:22 pm

Ma noi am dori poate din suflet ca DD si GURMI sa fie inpreuna dar fiecare are destinul lui iar la ei casatoriile cei varstnici le confirma
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 9:23 pm

Nicole.RB.Givens a scris:narcisa serios ai chemat salvarea din cauza lui geet?nu pot crede asa ceva saraca de tine pe toate ne-a innebunit geet de tot si eu cand l-am descoperit era la ep 363 si in cateva nopti nu am dormit ca sa il vad.drept sa spun la inceput nu mi-a placut mai deloc dar dupa cateva ep nu am mai putut sa il las asa ca te inteleg .dar tu cu salvarea ma lasa-si fara cuvinte kiss kiss
Da vorbesc foarte serios cu salvarea, eram singură acasă și trei nopți la rând n-am dormit, ziua mă duceam la servici, ajungeam acasă, mâncam, nu mâncam, stăteam cu ochii în calculator până a doua zi dimineața și plecam direct la servici și așa trei nopți la rând, nu știu cum am rezistat, chiar mă gândeam că dacă trebuia să fac ceva n-aș fi reușit să stau trează dar pentru film am stat. Și după asta mi-a fost atât de rău, mi-am dereglat tot organismul, am crezut că mor și a trebuit să chem salvarea. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 9:23 pm

lucica nu cred ca mai este asa si la ei mai ales astia faimosi din filme dar e treaba lor daca se lasa insurati de parinti sau neamuri sper doar ca drashti isi alege un barbat pe masura ei kiss kiss

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 9:26 pm

Lucica10 a scris: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 248946 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 248946 Buna feeeeeeeeetele ce v-a apucat mai frate de i-ati luat la purecat pe bieti oameni se pare ca suferiti ffmult dupa geet cheers cheers
Bună Lucica, eu nu mai sufăr după Geet dar am chef de vorbă că sunt nevorbită de mult. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 9:28 pm

narcisa nu am cuvinte doamne dar ce minte ai avut si tu pai te cred ca a venit salvarea Smile Smile ce sa mai zic geet ne-a innebunit pe toate.sti narcisa ma intreb daca si serialul madhu o sa ne faca sa nu dormim sa vrem sa il revedem non stop eu ma uit la cateva ep reluare din madhu dar nu imi da aceeasi stare de betie ca geet.dar imi place madhubala il ador ca serial prima data nu l-am suportat pe rk asta imi era antipatic rau de tot dar de cand a salvat-o pe madhu mi sa schimbat inima Smile Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 9:37 pm

Nicole.RB.Givens a scris:narcisa nu am cuvinte doamne dar ce minte ai avut si tu pai te cred ca a venit salvarea Smile Smile ce sa mai zic geet ne-a innebunit pe toate.sti narcisa ma intreb daca si serialul madhu o sa ne faca sa nu dormim sa vrem sa il revedem non stop eu ma uit la cateva ep reluare din madhu dar nu imi da aceeasi stare de betie ca geet.dar imi place madhubala il ador ca serial prima data nu l-am suportat pe rk asta imi era antipatic rau de tot dar de cand a salvat-o pe madhu mi sa schimbat inima Smile Smile
Minte sigur n-am avut doar că nu puteam să stau fără să văd filmul, mi se părea o corvoadă să plec la servici, nu mi s-a întâmplat așa cu nici un serial, am mai stat câte două nopți la Asi, la Dudaktan Kalbe dar atât de mult la nici unul. De Madhu nu știu ce să zic, mi-aș dori să fie așa cum spui tu, dar nu cred, de obicei începutul e cel mai bun pe urmă se mai domolesc lucrurile. Dacă nu ne-a făcut să pierdem nopțile până acum nu cred că o va face de acum încolo. Dar e un serial plăcut, merită văzut însă la fel cum spui tu nu dă acea stare de beție ca Geet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 9:42 pm

Pai cum ma Narci nevorbita ???????????????????suna un prieten Smile Smile asa este si eu cand mi-a spus DEA de GEET am vazut primele ep si am zi bla bla nu mi-a placut apoi am bagat internet la magazin si am mai vazut cateva ep ca apoi o sartamana sa nu mai am timp nici de mancare nici de spalat [ca eu am si doi copii de 80 si 81 de ani [care fac sad sad sad ceva pe ei si uite asa acum il vad a4 sau a 5 oara pe sarite numai ce\mi place . kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 9:46 pm

Lucica10 a scris:Pai cum ma Narci nevorbita ???????????????????suna un prieten Smile Smile asa este si eu cand mi-a spus DEA de GEET am vazut primele ep si am zi bla bla nu mi-a placut apoi am bagat internet la magazin si am mai vazut cateva ep ca apoi o sartamana sa nu mai am timp nici de mancare nici de spalat [ca eu am si doi copii de 80 si 81 de ani [care fac sad sad sad ceva pe ei si uite asa acum il vad a4 sau a 5 oara pe sarite numai ce\mi place . kiss kiss
Și eu cât am încercat să te conving să te uiți pe vremea când ne uitam la Unutulmaz. Și tu nu voiai Smile . M-am mai chinuit să mai corup și pe alții, a trebuit să duc multă muncă de lămurire. Oricum în timp ce scriu aici stau și cu mama la telefon așa că dacă scriu ceva pe lângă subiect să nu vă mirați.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 9:46 pm

Madhu imi place DD ESTE MORTALA dar atat RK nu stiu arogant nu sfios 'poate asa este scenariu dar nu este la fel de convingator ca MAN
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 27 Noi 2012, 9:47 pm

Dar Anyta nu a apărut în seara asta? Știți ceva dacă avem baftă de traducere azi?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 9:49 pm

Da NARCI ai dreptate dar atunci eram si necajita cu asta batrani si nici nu ma puteam concenta pe alceva
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Noi 2012, 9:55 pm

narcisa a scris:Dar Anyta nu a apărut în seara asta? Știți ceva dacă avem baftă de traducere azi?


Sar putea sa apara mai tarziu ca are si de invatat si acum e perioada tezelor...dar nu ne lasa ea...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 29 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum