Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
Andreea_Miha
victoria
iulianagl
alinuta17
petronela
tiberici
Alexa20
Admin_dea05
Lucica10
13 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 27 Noi 2012, 11:16 pm

lica54 a scris:
narcisa a scris:Fetele vă urez și eu noapte bună, mi-am învățat lecția și nu mă mai culc după 12 noaptea. Decât când mă ia valul. stupid

Noapte buna kiss kiss
Noapte buna!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 11:17 pm

eu nu prea il vad pe rk pasional cine stie cat sunt tare curioasa sa il vad indragostit sa vad cum alearga dupa madhu ca un caine in calduri sunny sunny

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 27 Noi 2012, 11:29 pm

Dragalaselor!!somn usor vise placute ingerii sa va sarute si pe fata si pe frunte 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 MWdhb
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 27 Noi 2012, 11:34 pm

Copii la serox frate ca scene tandre intre ei ciuciu o sa vedem Noapte buna fetele ati desfacut cataramele la curele v-ati luat gogosari Smile Smile Smile Smile GLUMEAM vise placute kiss kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 27 Noi 2012, 11:38 pm

noapte buna fetelor si vise cat mai placute 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 1770706045

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Noi 2012, 1:22 am

Vai ce promo avem!RK se pare ca tot vechiul RK a ramas sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:26 am

Admin_dea05 a scris:Vai ce promo avem!RK se pare ca tot vechiul RK a ramas sad

era prea devreme sa se schimbe... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 28 Noi 2012, 1:32 am

dar unde ati vazut promo?ce se intampla?ce face tontul ala de rk?saraca madhu mi se rupe inima sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:34 am

Andreea_Miha a scris:

era prea devreme sa se schimbe... kiss
Sper sa o trezeasca pe Madhu din dragostea oarba care a cuprins-o...prea era indragostita lulea... Smile si el lemn Tanase... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:37 am

Nicole.RB.Givens a scris:dar unde ati vazut promo?ce se intampla?ce face tontul ala de rk?saraca madhu mi se rupe inima sad sad

era pus la sectiuna promo...

Will RK come to break Madhu's Karwachaut fast ?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:40 am

petronela a scris:
Sper sa o trezeasca pe Madhu din dragostea oarba care a cuprins-o...prea era indragostita lulea... Smile si el lemn Tanase... Smile

Smile
te uiti petro...?
deja e indragostita si recunoaste?Ar Rk grija sa o trezeasca.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:43 am

Andreea_Miha a scris:

Smile
te uiti petro...?
deja e indragostita si recunoaste?Ar Rk grija sa o trezeasca.. Smile
Da, ma uit..am 2 episoade restanta, de saptamana asta...dar ma bucur ca o trezeste...el era asa de speriat..ziceai ca vede pe bau-bau ...ea era asa de indragostita, parca era picata din cer... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:49 am

petronela a scris:
Da, ma uit..am 2 episoade restanta, de saptamana asta...dar ma bucur ca o trezeste...el era asa de speriat..ziceai ca vede pe bau-bau ...ea era asa de indragostita, parca era picata din cer... Smile

Smile ce repede s-a schimbat,ca doar nu are multe ep,da e bine asa sa mearga lucrurile repede.
Eu inca nu ma uit,am avut treaba..multe ep restanta la iss sa fac subtitrarile mai am vro 100 si la Geet si vreau si KMH si gata ...numai sa vizionez...dar mai bine asa se strang ep...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 28 Noi 2012, 1:54 am

am vazut promo wow ce ticalos este rk ala eu sper sa plece cat mai repede madhu de la el ca este nesimtit rau de tot.serios mii de draci imi face rk asta deci eu sper ca madhu isi revine si se poarta cu demnitate si se poarta cu raceala cu rk.sper sa scape cat mai repede de el

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:56 am

Andreea_Miha a scris:

Smile ce repede s-a schimbat,ca doar nu are multe ep,da e bine asa sa mearga lucrurile repede.
Eu inca nu ma uit,am avut treaba..multe ep restanta la iss sa fac subtitrarile mai am vro 100 si la Geet si vreau si KMH si gata ...numai sa vizionez...dar mai bine asa se strang ep...
Mi-ar fi placut sa fie el indragostit, nu ea..dar ei vor sa sparga tiparul...sa fie diferiti...sa nu semene nici cu Iss, nici cu Geet...oricum pe mine m-au socat de mult cu ideile creativii lor, mai precis de la nunta lor..ce a fost in Iss o nebunie la care nu m-am putut uita, aici m-au luat prin surprindere si le-am vazut si..nu mi-a venit sa cred cata rautate poate exista intr-un singur om....
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 2:01 am

petronela a scris:
Mi-ar fi placut sa fie el indragostit, nu ea..dar ei vor sa sparga tiparul...sa fie diferiti...sa nu semene nici cu Iss, nici cu Geet...oricum pe mine m-au socat de mult cu ideile creativii lor, mai precis de la nunta lor..ce a fost in Iss o nebunie la care nu m-am putut uita, aici m-au luat prin surprindere si le-am vazut si..nu mi-a venit sa cred cata rautate poate exista intr-un singur om....

Au idei bune indieni cu serialele...desi nu vezi saruturi si tavaleli la aceste seriale dar nici nu ai nevoie...si te tin sute de ep cu "sufletul la gura"..de multe ori.Multe povesti sunt superbe si daca mai e si chimia intre actori e perfect.Dar ei se pierd pe drum...in detali si situati duse la extrem sau lungite de te saturi...dar daca te uiti la mai multe ep nici nu realizezi asta....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 28 Noi 2012, 2:02 am

draga petronela eu la faza cu nunta am plans tare de tot deci in kushi a fost gluma pe langa nunta lui madhu.si ce rau imi pare ca madhu sufera in halul asta pt rk asta handicapat.dar sa plece domne de acolo si el sa ramana cu familia lui criminala si cu depali aia a lui

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 2:08 am

Nicole.RB.Givens a scris:draga petronela eu la faza cu nunta am plans tare de tot deci in kushi a fost gluma pe langa nunta lui madhu.si ce rau imi pare ca madhu sufera in halul asta pt rk asta handicapat.dar sa plece domne de acolo si el sa ramana cu familia lui criminala si cu depali aia a lui
Nu cred ca pleaca...la ei cred ca se aplica ..rau cu rau, da mai rau fara rau...si nu ma asteptam ca ea sa se indragosteasca lulea de el...la ei femeile sunt cele care trebuie sa sufere..-si nu exista reversul medaliei...pe el cred ca nu vom avea ocazia sa-l vedem suferind..doar sa fie o minune... si cum ei au parte mereu de minuni, cine stie... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 2:10 am

Andreea_Miha a scris:

Au idei bune indieni cu serialele...desi nu vezi saruturi si tavaleli la aceste seriale dar nici nu ai nevoie...si te tin sute de ep cu "sufletul la gura"..de multe ori.Multe povesti sunt superbe si daca mai e si chimia intre actori e perfect.Dar ei se pierd pe drum...in detali si situati duse la extrem sau lungite de te saturi...dar daca te uiti la mai multe ep nici nu realizezi asta....
Ai dreptate, daca vezi mai multe episoade odata, actiunea nu mai pare asa praf..cum a fost in Iss..pana si rapirea mi s-a parut frumoasa... Smile ajungi sa vezi aproape totul roz... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 2:11 am

petronela a scris:
Ai dreptate, daca vezi mai multe episoade odata, actiunea nu mai pare asa praf..cum a fost in Iss..pana si rapirea mi s-a parut frumoasa... Smile ajungi sa vezi aproape totul roz... Smile

Smile exact...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mier 28 Noi 2012, 8:13 am

Buna dimineata dragalaselor!O zi buna din toate punctele de vedere... 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 517793

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 FMctk

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 213534
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Noi 2012, 8:21 am

Buna dimi! 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 339191573 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 3416354263
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 28 Noi 2012, 2:59 pm

mai dar in india asta actori astia fac cum vor ei?am citit acuma ca si vivian isi lua liber pana pe 2 decembrie ca este ziua lui logodnica lui 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 2743637754 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 2743637754 si asta ca si barun a inceput sa plece de la filmari ca sa stea cu balena aia Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mier 28 Noi 2012, 3:06 pm

of ce promo avem deci fetelor in curand ma las de indieni astia ma dau inapoi pe telenovele ca nu se mai poate cu atata drama in serialele astea indiene.ei adora drama rau de tot nu vezi in serialele lor decat drama pana la extrem. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mier 28 Noi 2012, 3:11 pm

fetelor da cum faceti fotografile asa ci inima sa cu flori ca ue nu pot gosi cum

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 32 Empty Re: 4.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum