Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 7:36 am

Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 7:37 am

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 8:27 am

Andreea_Miha a scris:
iulianagl a scris:Asta zic si eu dar cine stie poate se reintoarce dupa vacanta asta, oricum este o ameteala ca nici nu mai stii ce sa crezi si ce nu. kiss
vrei sa se reantoarca..eu nu....daca si el e obosit ,Sanaya cum e?
Eu as vrea sa se intoarca.Nu-mi inchipui nici un alt actor in locul lui Barun dar nici plauzibil nu vad ca in viata lui Khushi sa intre un alt barbat.Ce naiba mai au doar doua luni de film si gata nu e capatul pamantului daca ramane.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 8:56 am

Admin_dea05 a scris:Eu as vrea sa se intoarca.Nu-mi inchipui nici un alt actor in locul lui Barun dar nici plauzibil nu vad ca in viata lui Khushi sa intre un alt barbat.Ce naiba mai au doar doua luni de film si gata nu e capatul pamantului daca ramane.

Asa se speculeaza ca ar mai fi doua luni dar astia de la star plus n-au zis nimic de genul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:16 am

Admin_dea05 a scris:Eu as vrea sa se intoarca.Nu-mi inchipui nici un alt actor in locul lui Barun dar nici plauzibil nu vad ca in viata lui Khushi sa intre un alt barbat.Ce naiba mai au doar doua luni de film si gata nu e capatul pamantului daca ramane.

Buna...
Din acest punct ai dreptate,mi-ar fi placut sa il vad pe Barun pana la final ..nu imi plac schimbarile actorilor.Dar sa isi ia liber cum sa zvonit dar sa se reantoarca dar de cate ori nu a lipsit din iss si noi am avut parte de dublura lui..din acest punct de vedere nu imi place mie.

Acum sa vedem pleaca sau vacanta,dar Sanaya de ce nu are liber ca el,ea nu e obosita?de ce nu pleaca si ea pt un film ca si el sa o rapeasca si pe Khushi...din ce tin minte si Sanaya a fost invitata la un concurs de dans si a refuzat ca e prea ocupata cu Iss.
deasta nu imi place ca el pleaca cand vrea vine la fel nu tine cont si de fani...
dar mi-ar fi placut sa ramana acelasi chip in rolul lui Arnav kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:24 am

Andreea_Miha a scris:

Buna...
Din acest punct ai dreptate,mi-ar fi placut sa il vad pe Barun pana la final ..nu imi plac schimbarile actorilor.Dar sa isi ia liber cum sa zvonit dar sa se reantoarca dar de cate ori nu a lipsit din iss si noi am avut parte de dublura lui..din acest punct de vedere nu imi place mie.

Acum sa vedem pleaca sau vacanta,dar Sanaya de ce nu are liber ca el,ea nu e obosita?de ce nu pleaca si ea pt un film ca si el sa o rapeasca si pe Khushi...din ce tin minte si Sanaya a fost invitata la un concurs de dans si a refuzat ca e prea ocupata cu Iss.
deasta nu imi place ca el pleaca cand vrea vine la fel nu tine cont si de fani...
dar mi-ar fi placut sa ramana acelasi chip in rolul lui Arnav kiss


Parerea mea este ca el este istorie de acum daca a parasit serialul o sa vedeti ca in cateva luni nimic n-o sa se mai auda de el.Si banuiesc ca el poate este constient de asta si-si lasa o portita cum a fost si cu Akash si Payal.Si sunt in tottal de acord cu tine si nu numai noi spunem asta deci el a avut cel mai multe libere si totusi nu este multumit si ce ma enerveaza ca nu-i pasa de fani ca pana la urma e faimos ca noi fanii l-am facut.In final pentru mine e o scraba dezgustatoare.Asa cum am zis si sustin nu-mi plac oamenii care incep ceva si nu termina hai ca inteleg pleci din alte motive de sanatate, mor parinti bunici chestii din astea, dar sa lasi serialul care tea- facut faimos is sa pleci pentru o himera ce credibilitate mai atunci in fata fanilor?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 10:29 am

Andreea_Miha a scris:
Buna...
Din acest punct ai dreptate,mi-ar fi placut sa il vad pe Barun pana la final ..nu imi plac schimbarile actorilor.Dar sa isi ia liber cum sa zvonit dar sa se reantoarca dar de cate ori nu a lipsit din iss si noi am avut parte de dublura lui..din acest punct de vedere nu imi place mie.

Acum sa vedem pleaca sau vacanta,dar Sanaya de ce nu are liber ca el,ea nu e obosita?de ce nu pleaca si ea pt un film ca si el sa o rapeasca si pe Khushi...din ce tin minte si Sanaya a fost invitata la un concurs de dans si a refuzat ca e prea ocupata cu Iss.
deasta nu imi place ca el pleaca cand vrea vine la fel nu tine cont si de fani...
dar mi-ar fi placut sa ramana acelasi chip in rolul lui Arnav kiss
Sanaya a pus prea mult suflet pt acest serial si se vede ca o face cu f mare placere.Barun s-a vazut ca nu-i asa de prins de acest serial a cam chiulit mult timp si din pacate pt mine are o mare bulina neagra si nici nu ma va interesa prestatia lui pe viitor ....ce sa mai vorbesc cred ca-i o persoana care nu stie ce vrea, pacat ca-i un bun actor.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 10:31 am

iulianagl a scris:
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:32 am

Admin_dea05 a scris:Sanaya a pus prea mult suflet pt acest serial si se vede ca o face cu f mare placere.Barun s-a vazut ca nu-i asa de prins de acest serial a cam chiulit mult timp si din pacate pt mine are o mare bulina neagra si nici nu ma va interesa prestatia lui pe viitor ....ce sa mai vorbesc cred ca-i o persoana care nu stie ce vrea, pacat ca-i un bun actor.

Pai tocmai pe asta se bazeaza el si crede ca pe viitor o sa aibe acelasi succes dar s-ar putea sa aibe o mare surpriza, au mai trecut si altii prin asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:34 am

iulianagl a scris:


Parerea mea este ca el este istorie de acum daca a parasit serialul o sa vedeti ca in cateva luni nimic n-o sa se mai auda de el.Si banuiesc ca el poate este constient de asta si-si lasa o portita cum a fost si cu Akash si Payal.Si sunt in tottal de acord cu tine si nu numai noi spunem asta deci el a avut cel mai multe libere si totusi nu este multumit si ce ma enerveaza ca nu-i pasa de fani ca pana la urma e faimos ca noi fanii l-am facut.In final pentru mine e o scraba dezgustatoare.Asa cum am zis si sustin nu-mi plac oamenii care incep ceva si nu termina hai ca inteleg pleci din alte motive de sanatate, mor parinti bunici chestii din astea, dar sa lasi serialul care tea- facut faimos is sa pleci pentru o himera ce credibilitate mai atunci in fata fanilor?

exact...deasta nu as fi de acord cu o reantoarcere a lui...el are liber etc si tot lui i se da o sansa..dar eu tin minte ca Sanaya a venit si bonlava la filmari...stii cand nu mai putea vb si era imaginea cu ea dar vorbea altcineva...?
Atunci dupa nunta imediat..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 22 Noi 2012, 10:35 am

iulianagl a scris:
Pai tocmai pe asta se bazeaza el si crede ca pe viitor o sa aibe acelasi succes dar s-ar putea sa aibe o mare surpriza, au mai trecut si altii prin asa ceva.
Din partea mea sa aibe tata cat mai mult succes si pe plan familiar si in cariera dar pe mine oricum nu ma mai intereseaza nimic despre el.Sa-i fie rusine! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:38 am

Admin_dea05 a scris:Sanaya a pus prea mult suflet pt acest serial si se vede ca o face cu f mare placere.Barun s-a vazut ca nu-i asa de prins de acest serial a cam chiulit mult timp si din pacate pt mine are o mare bulina neagra si nici nu ma va interesa prestatia lui pe viitor ....ce sa mai vorbesc cred ca-i o persoana care nu stie ce vrea, pacat ca-i un bun actor.

Bun actor si recunosc ca interpretarea lui mai inainte a lui Asr imi placea la nebunie (acum nu mai stiu daca el sau dublura...glumesc) dar in ultimul timp pare plictisit de scene...nu stiu ...dar interpretarea lui din ep de ieri mi-a placut.As spune ca incepuse sa isi revina Smile
Se pare ca uita ca toata faima ata e pentru Asr si pentru chimia lui cu Sanaya..si sincer nu ii dau mari "succese" in viitor ..poate pana incepe lumea sa prinda drag de noul pers,apoi incep a uita de Barun..cred eu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:38 am

Andreea_Miha a scris:

exact...deasta nu as fi de acord cu o reantoarcere a lui...el are liber etc si tot lui i se da o sansa..dar eu tin minte ca Sanaya a venit si bonlava la filmari...stii cand nu mai putea vb si era imaginea cu ea dar vorbea altcineva...?
Atunci dupa nunta imediat..

Da exact stii ca am mai discutat noi asta, nu el se vede ca e plin de sine acum si daca a jucat intr-un film la bolly crede ca la apucat de picior pe Dumnezeu dar el nici nu stie daca o sa aibe sansa ca filmul lui sa apara deci soarta filmului este la risc si la fel si cariera lui in fine eu zic ca n-o sa mai pupe popularitatea care a avut-o cu Iss si alalturi de Sanaya.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:40 am

Andreea_Miha a scris:

Bun actor si recunosc ca interpretarea lui mai inainte a lui Asr imi placea la nebunie (acum nu mai stiu daca el sau dublura...glumesc) dar in ultimul timp pare plictisit de scene...nu stiu ...dar interpretarea lui din ep de ieri mi-a placut.As spune ca incepuse sa isi revina Smile
Se pare ca uita ca toata faima ata e pentru Asr si pentru chimia lui cu Sanaya..si sincer nu ii dau mari "succese" in viitor ..poate pana incepe lumea sa prinda drag de noul pers,apoi incep a uita de Barun..cred eu...

Asta am zis si eu in cateva luni o sa fie istorie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:41 am

Admin_dea05 a scris:Din partea mea sa aibe tata cat mai mult succes si pe plan familiar si in cariera dar pe mine oricum nu ma mai intereseaza nimic despre el.Sa-i fie rusine! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2743637754

poate pleaca ca ii naste nevasta..ca stii ca mai inainte se zonea ca ar avea sotia insarcinata ...succes pe plan familiar..


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 22 Noi 2012, 10:43 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:43 am

iulianagl a scris:

Da exact stii ca am mai discutat noi asta, nu el se vede ca e plin de sine acum si daca a jucat intr-un film la bolly crede ca la apucat de picior pe Dumnezeu dar el nici nu stie daca o sa aibe sansa ca filmul lui sa apara deci soarta filmului este la risc si la fel si cariera lui in fine eu zic ca n-o sa mai pupe popularitatea care a avut-o cu Iss si alalturi de Sanaya.

da dar daca filmul lui o sa aibe succes primul e pentru ca multi il stiu din Iss si are fane inebunite dupa el.Daca primul va fi lanasat curand sunt sanse sa aibe succes ca sunt fane care sufera cu plecarea lui etc..dar incet incet se uita...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:48 am

Andreea_Miha a scris:

da dar daca filmul lui o sa aibe succes primul e pentru ca multi il stiu din Iss si are fane inebunite dupa el.Daca primul va fi lanasat curand sunt sanse sa aibe succes ca sunt fane care sufera cu plecarea lui etc..dar incet incet se uita...

Stai sa apara ca si Guru il stiau fanele deci pana apare filmul uita de el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 10:50 am

iulianagl a scris:

Stai sa apara ca si Guru il stiau fanele deci pana apare filmul uita de el.

da dar pana incep filmarile cu noul pana incep sa se obisnuiasca mai dureaza...un pic...dar sunt curioasa de noul..cine stie poate e mai bun ca Barun..si aici mi se par cat de cat asemanatori.
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Barun-sobti-viraf-phiroz-post
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 10:57 am

Andreea_Miha a scris:

da dar pana incep filmarile cu noul pana incep sa se obisnuiasca mai dureaza...un pic...dar sunt curioasa de noul..cine stie poate e mai bun ca Barun..si aici mi se par cat de cat asemanatori.
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Barun-sobti-viraf-phiroz-post

Parca mai mult arata Viraf ca ASR. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 11:00 am

iulianagl a scris:

Parca mai mult arata Viraf ca ASR. Smile

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189
ar trebui sa ii dea si lui o sansa..sa il vada cum e un rol..il jideca mult prea repede.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:06 am

Andreea_Miha a scris:

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189
ar trebui sa ii dea si lui o sansa..sa il vada cum e un rol..il jideca mult prea repede.

Asta le-am scris si eu pe fb stai asa lasa-l sa vina si dupa aceea critica, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 22 Noi 2012, 11:08 am

Andreea_Miha a scris:

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189
ar trebui sa ii dea si lui o sansa..sa il vada cum e un rol..il jideca mult prea repede.
Pai sa intre mai repede sa-i dam o sansa. Aveti dreptate, mai rea decat plecarea lui Barun e incertitudinea asupra personajului ASR, mai e, nu mai e, e altul in loc. stupid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 22 Noi 2012, 11:11 am

iulianagl a scris:

Asta le-am scris si eu pe fb stai asa lasa-l sa vina si dupa aceea critica, nu?

Si nu ti-ai luat injuratuiri? Smile
dar l-au facut in tot felul...parca ar fi vina lui ca pleaca Barun...
ma ruga si pe mine cineva o prietena sa dau like la o pagina cu "barun back" aseara am scapat dar sa vedem azi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:12 am

narcisa a scris:Pai sa intre mai repede sa-i dam o sansa. Aveti dreptate, mai rea decat plecarea lui Barun e incertitudinea asupra personajului ASR, mai e, nu mai e, e altul in loc. stupid


27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 2364036189 Corect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 22 Noi 2012, 11:13 am

Andreea_Miha a scris:

Si nu ti-ai luat injuratuiri? Smile
dar l-au facut in tot felul...parca ar fi vina lui ca pleaca Barun...
ma ruga si pe mine cineva o prietena sa dau like la o pagina cu "barun back" aseara am scapat dar sa vedem azi...

Aoleu ce le faceam daca imi raspundeau, asa cam facut cu una pe un blog despre Sheetal cred ca era fan ardoare a ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 17 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 17 din 40 Înapoi  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum