Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
costearamona
petronela
anyta
Lucica10
lica54
narcisa
tiberici
11 participanți

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 24 Noi 2012, 9:43 am

iulianagl a scris:

Ca o tine pe aia in brate.Ma indoiesc ca o sa apara asa curand filmul.In fine si daca o aparea fac si eu ca tine sunt curioasa.
Daca o tine in brate pe aia nu e nimic deosebit...am vazut ca in filmele lor se si saruta...deci sa cred ca a primit unda verde de la madam Pompadu pentru asta ???!!! Smile sau sa fie actiunea atat de deosebita si interesanta de restul filmelor ....??!!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:46 am

petronela a scris:
Daca o tine in brate pe aia nu e nimic deosebit...am vazut ca in filmele lor se si saruta...deci sa cred ca a primit unda verde de la madam Pompadu pentru asta ???!!! Smile sau sa fie actiunea atat de deosebita si interesanta de restul filmelor ....??!!!

Nu e nimic special dupa cum e firul povestii una isi cauta iubitul sau sotul perfect asta e tot vechea poveste cu fetele indiene il cauta pe Dl Right, si de aici incepe aventura umbland dupa baieti si il gaseste probabil pe el ca Mr Right.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:48 am

Cand astia de la Bolly fac filme cu subiecte destul de serioase el vine cu Dl Perfect si vrea sa mai fie si un hit Dan Spatarul n-a murit.Dar dupa atata faime poate se chiar crede Dl Perfect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 24 Noi 2012, 9:52 am

iulianagl a scris:

Nu e nimic special dupa cum e firul povestii una isi cauta iubitul sau sotul perfect asta e tot vechea poveste cu fetele indiene il cauta pe Dl Right, si de aici incepe aventura umbland dupa baieti si il gaseste probabil pe el ca Mr Right.
Dl Perfect ???!!! chiar sunt curioasa cat de perfect este..??!! sa fie asa cum isi doreste...si sa aibe succes filmul lui..dar dupa asta ce face ??? primeste repede o groaza de oferte pentru alte filme sau se reintoarce la TV ???!! stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:54 am

petronela a scris:
Dl Perfect ???!!! chiar sunt curioasa cat de perfect este..??!! sa fie asa cum isi doreste...si sa aibe succes filmul lui..dar dupa asta ce face ??? primeste repede o groaza de oferte pentru alte filme sau se reintoarce la TV ???!! stupid


Asa spera, si poate dar cine le cumpara?Nu vezi Karan Singh Grover a patit la fel filmul lui Gurmeet este tot amanat sa apara si multi altii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:55 am

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 534666_465533666830338_1629370452_n

Poate asa crede el ca arata Dl Perfect.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 9:57 am

Si vorba lui Miha poate o sa aibe acolo in India ca deja fanii internationali si-au dat seama de credibilitatea lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 9:59 am

iulianagl a scris:

Nu cica o sa-l mai vedem cateva zile din saptamana urmatoare.Ca au filmat inainte din cauza plecarii lor in UK.
La cum se uita la khushi mi se parea ca are o privire din aceea de luat ramas bun. Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:01 am

Admin_dea05 a scris:La cum se uita la khushi mi se parea ca are o privire din aceea de luat ramas bun. Smile


O sa vezi ca o sa-i lipseasca Sanaya ca s-a vazut si dupa ce a venit de la filmarile filmului poate nu o sa recunoasca asta niciodata dar sunt sigura de asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:02 am

Auzi eu sunt tare curioasa cum o sa fie primit in Anglia de fani mai ales ca a plecat din serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:05 am

Well, on being asked as Khamoshiyan is her debut show if she is comfortable with co-actor Mohit Sehgal (Mile Jab Hum Tum fame). She said, “On this planet, I am Mohit’s biggest fan. I used to love him as Samrat. In fact, I also loved Sanaya Irani in the show. Moreover, since I am a staunch basketball fan, I never missed the show. Mohit is a very nice human being plus he is very helpful and supportive,”

That’s really great Mrunal.
Hopa na ia uite ce spune debutanta din Khamoshiyan.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 24 Noi 2012, 10:05 am

iulianagl a scris:Auzi eu sunt tare curioasa cum o sa fie primit in Anglia de fani mai ales ca a plecat din serial.
Ii cer banii inapoi pentru bilete, cum se distrau acu ceva timp... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:06 am

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Mrunal-thakur-post_1353737151
Chiar e simpatica.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 10:07 am

petronela a scris:
iulianagl a scris:Auzi eu sunt tare curioasa cum o sa fie primit in Anglia de fani mai ales ca a plecat din serial.
Ii cer banii inapoi pentru bilete, cum se distrau acu ceva timp... Smile
Arunca dupa el cu rosii sau cu oua clocite Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:07 am

petronela a scris:
Ii cer banii inapoi pentru bilete, cum se distrau acu ceva timp... Smile

Smile Ar fi bine sa vezi daca au conferinta de presa o sa vezi ce intrebari o sa-i puna de o sa-l lase cu botul pe labe ca Azorel.Si cum el stie sa raspunda la toate o sa vedeti ce distractie o sa fie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:08 am

Admin_dea05 a scris:Arunca dupa el cu rosii sau cu oua clocite Smile

Nu rede ca e posibil caci cu aia nu te joci odata ce si-au pierdut increderea in tine, adio.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 24 Noi 2012, 10:15 am

iulianagl a scris:

Smile Ar fi bine sa vezi daca au conferinta de presa o sa vezi ce intrebari o sa-i puna de o sa-l lase cu botul pe labe ca Azorel.Si cum el stie sa raspunda la toate o sa vedeti ce distractie o sa fie.
O sa fie mai increzator cu Sanaya langa el...sau o sa raspunda ca in interviul cu Gul..nu stiu... nu-mi amintesc... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:15 am

petronela a scris:
O sa fie mai increzator cu Sanaya langa el...sau o sa raspunda ca in interviul cu Gul..nu stiu... nu-mi amintesc... Smile


Cine stie vedem noi ca el mereu asa face nu stiu n-am vazut n-am simtit el e total pe din afara. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:16 am

Abia astept sa vedem cum decurge excursia lor ca sunt sigura ca o sa apara multe cehstii. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 1007734117 Sa vezi atuncea distractie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 24 Noi 2012, 10:17 am

Gata iubitele am iesit ca am ceva treaba ne auzim mai tarziu.Ma bucur ca mi-am petrecut dimineata cu voi. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 24 Noi 2012, 10:19 am

iulianagl a scris:Abia astept sa vedem cum decurge excursia lor ca sunt sigura ca o sa apara multe cehstii. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 1007734117 Sa vezi atuncea distractie.
El cu Huiduieli si ea cu Aplauze!

Fetelor va urez o zi placuta!!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 24 Noi 2012, 10:21 am

Si eu va urez o zi frumoasa !
Ne auzim mai pe seara ! 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 3899832340
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 11:42 am

Buna...ma intreb cum de el e asa de obosit de ia vacante,din nou si Sanaya nu???
el lasa o portita deschisa in caz ca nu ii merge cu filmele...

"SBB confirms BARUN will be back in the show ! He is just taking a break! He said he is taking a break becoz he is tired! So cheerup guys! Call sp! Watch today's SBB! Yayyay:) SBB showed barun sharing moments with his fans! They asked why he is leaving he said becoz I am tired! The voice over: Don't worry sobti fans he will be back in the show he is just taking a break! Believe him guys! We r his fans! "
desi se pare ca la sbs nu a mai zis asa.... Smile

Tellynews:
'There will be no IPKKND and EHMMBH on 29th November 2012'


la sbs Barun a spus ca el si Sanaya locuiesc in aceiasi cladire Smile
din ce stiu eu si Karan Wahi tot acolo...
27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 ZdQbo
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 24 Noi 2012, 4:39 pm

Buna buna buna ! Avand in vedere ca netul meu mi-a facut figuri saptamana trecuta, v-am mai postat azi 5 episoade. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 517793
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 24 Noi 2012, 5:14 pm

Alexa20 a scris:Buna buna buna ! Avand in vedere ca netul meu mi-a facut figuri saptamana trecuta, v-am mai postat azi 5 episoade. 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 517793

Ms kiss kiss kiss
Alexa esti?vroiam sa te intreb ceva...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 27.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum