Serialesitelenovelet
 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
ninnet
Admin_dea05
lica54
dubaisport
gabriela
gix
michiper68
DENISA
12 participanți

Pagina 13 din 41 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Urmatorul

In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Noi 2012, 9:47 pm

dubaisport a scris:

joi il prind si eu ,de vineri nu stiu sigur ..s-ar putea sa fiu plecata

Vedem noi ce facem .
Rezumate cat mai ample . Smile

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 604073_506138682739997_1101596070_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Noi 2012, 9:50 pm

Vaiiiii !!!

Engin Akyurek Universal Fans Club

(Türkçesi aşağıda)

Once upon a time, we, as women and girls of all ages, were all that teenage girl who put her head on the pillow each night and dreamed of her prince charming before falling asleep. After we made sure that this was all ma
tter of dream and forgot about it, you suddenly entered into our lives. With you, we remembered our forgotten rosy dreams which was lost through stressful ,crowded , and routine life style. Whether we are single, married, mothers, or grandmothers, we all returned again those little teenager girls we used to be years ago. Now, we all are living our dreams with you. (…) With you, fancy become our daily reality, and reality is just empty invisible place for us. Because you are not in it, we escape it and come here to be with you - in dream land - here each one of us is a fairy tale princess who meets her prince charming every day. WITH YOU, WE ARE LIVING THE DREAM, A BEAUTIFUL DREAM CALLED ENGIN AKYUREK. – Fatoom Ilgaz

Birer kadın ya da değişik yaşlardan birer genç kız olarak bizler, bir zamanlar geceleri başını yastığına koyduğunda uyumadan önce yakışıklı prensini hayal eden o küçük kızdık. Bunun bir rüya olduğuna emin olup bu rüyayı unuttuktan sonra ansızın sen giriverdin hayatımıza. Stres dolu, kalabalık ve sıradanlaşmış hayat sitilimiz yüzünden unuttuğumuz o güzel rüyalara geri döndük seninle beraber. İster evli, ister bekar, ister anne, isterse büyükanne olalım, hepimiz yıllar önce olduğumuz ergen genç kızlığımıza geri döndük. Şimdi rüyalarımızda seninle yaşıyoruz. (...) Seninle, sadece boş ve görünmez bir yer olan günlük gerçekler güzel hale dönüştü. Sen o gerçeklerin içinde olmadığın için, bizler o gerçeklerden kaçıp seninle beraber olabilmek için bu hayal dünyamıza geliyoruz. Burada her birimiz yakışıklı prensiyle karşılaşan bir masal prensesi oluyoruz. SENİNLE, ADI ENGİN AKYÜREK OLAN GÜZEL BİR RÜYAYI YAŞIYORUZ. – Fatoom Ilgaz
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Lun 26 Noi 2012, 9:51 pm

Vic ..ma duc sa vad finalul de la top chef

seara buna in continuare !!!

kiss kiss  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Noi 2012, 9:52 pm

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 , Dubai !!! kiss

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 487089_505525116134687_37435104_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Lun 26 Noi 2012, 11:10 pm

Hai sa fac si rezumatul la episodul de astazi . Simt ca nu am facut ceva ce trebuie . Smile



Incepu cand Gullia ii duse de-alde oblajirii ranilor lui Kerim . Ii spuse : Ia si tu de colea pastranac rascopt cu dude fierte ...(sau ce o fi pus .) si da-ti pe unde te doare . Am invatat eu de la Abla . Este pentru vanatai . Dar priceputa mai este Gullia ...semana crema aia exact cu una facuta in industria farmaceutica . Il mai prinse si fara camesha ...asta ca un bonus pentru noi .
Nici nu stiu Kerim ce sa creada . Hai ca parca totusi tine cat de cat la el ...sau NU . Mai bine , NU ...SA NU-SI FACA MARI SPERANTZE .

Isi dadu cu corcodusele pe rani ... si se culca . Murat era si el speriat . Se duse Gullia sa-l culce .

Meltem este hotarata sa divorteze . Mai asteapta putin ...ca sa se mai linisteasca spiritele . Stie si Resat ...I-a spus lui Selim ca nu va permite niciodata acest divort . Sa faca fis-o ce-o sti ca sa o induplece /// dar cum ? Ca Meltem nici in luna de miere nu mai vrea sa plece . Va sta cu Yararanii ...pana la divortz . Este mometul ( se gandesc Yasaranii ) sa arunce in joc o confruntare Kerim -Mustafa . Sa-i lase pe ei sa se certe .

Abla stie ca ceva este putred in toata actiunea cu vandutul casei . Agenta 007 ... se prinde ca este mana Yasaranilor . Pana la urma ii spune si Mukka ca este mana lor pentru ca sunt implicati si Selim si Erdogan in viol . Dar si Kerim este la fel de vinovat ca a acceptat bani de la ei ca sa se casatoreasca cu Gullia . Ramane Abla socata .

Gullia se duce sa vada daca mai traieste Kerim ...sau sa fie sigura ca a murit . Eu mai stiu ... Traieste de . Ii spune baiatul ca nu trebuie sa se mai gandesca ca el este prieten cu Yasaranii . Uite ce i-a facut . Cred ca ei sunt uniti . Nu au idee de fapt cum sta treaba . Gullia il uraste din suflet . Ii spune ca sa nu-si faca mari iluzii . Ma gandesc ca cu o crema de cicoare ...nu se face pace . Smile

Si stai ca-l suna Abla . Dar bine Kerim ... primisi bani ca sa te casatoresti cu Gullia ? De asta ? Pai esti un mare prost . Nici nu ai merita ca sa se uite Gullia la tine . Las ca vorbim noi cand ajung acas '. Fatza in fatza ... Vorbim Abla ...vorbim ...

Mustafa se tot invarte pe la Yasarani prin casa . Este invidios . Tare ...

Se gandeste Kerim sa se duca sa se confrunte cu Erdogan . Gullia isi face griji . S-o gandi ea ca se va intalni cu Mustafa .Si da-i intalnire . Bataie prin casa lui Erdogan ...pistoale la tampla . Rasuciri pe covor . Pumni in freza . Pana la urma castiga Kerim pistolul . Si da-i cu povestitul . Ii spune totul lui Mustafa . Ca ua fost 4 ... Gullia nu are nicio vina . Ei sunt vinovati . Si chiar si Mustafa este . I-a intors spatele cand avea cea mai mare nevoie de el . Mustafa a parasit-o ...Kerim s-a casatorit cu ea . O IUBESTE !!!!!!!!!
Ramane Mustafa masca . Sa-l impuste pe Kerim . Asa ii cere baiatul ...Impusca-ma !!! Sunt vinovat . Doar sa nu-i faci ceva Gulliei ... EA NU ARE NICIO VINA . Crying or Very sad

Dar pleaca Kerim .
Abla , Mukka si Rahmi se intorc . Afla patania . Si da-i fugutza la politie ...pentru a enshpea oara . Smile
Comisarul ...tot ala . Mereu la datorie ...fie zi fie noapte .
Pana sa se planga si mai bine Avla ...suna Kerim ca este bine . Dar deja comisarul Cattani ... simte ca ceva nu este in ordine cu familia Adams . Prea se prezinta la politie . Prea dispar cand unul cand altul . Il suna pe Emre si-i spune ca vrea sa vorbeasca cu el despre chiriasi .

Mustafa fuge turbat la firma . Vrea razbunare . Acum stie povestea .

Ilgazii asteapta Kerimul .
Bine ca nu are nimic . Slava Domnului !!!
Dar daca i-a facut Kerim ceva lui Mustafa ? ( mai bine il omora Smile) intreaba Gullia ... ta-ra-ra-ra !!!!

Mustafa a ajuns la Yasarani . Habar nu au aia ce-i asteapta .

Va urma .

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 27920_438661999517056_542966574_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 27 Noi 2012, 8:13 am

neatza!! nu am stiri cu engin , nici cu rahmi pe scaune am cu sultanul. amabil rau sultanul, pana la urma ceva ceva a fost si acolo


http://www.libertatea.ro/detalii/articol/suleyman-magnificul-kanal-d-hurrem-meryem-uzerli-halit-ergenc-poveste-dragoste-424325.html
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 27 Noi 2012, 8:14 am

daca incape engin pe mana cadanei nu mai scapa. o sa-l pune sa-i arate imprejurimile si sa probeze paturile.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 9:44 am

michiper68 a scris:daca incape engin pe mana cadanei nu mai scapa. o sa-l pune sa-i arate imprejurimile si sa probeze paturile.

De asta imi este si mie teama . O vrea cadana sa vada si serpentina . stupid

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Cafea

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 306048_438831792833410_439443578_n

http://www.mbc.net/ar/mbc-maser/articles/%D8%A5%D9%86%D9%81%D9%88%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%81%D9%8A%D9%83------%D9%83%D8%B1%D9%8A%D9%85---%D8%A3%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%85%D8%AB%D9%84-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A-%D8%B9%D8%A7%D9%85-2012-.html#comment

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 63722_506192072734658_590531735_n

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 68421_438589186191004_365183488_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 11:27 am

buna dimineata !!!

fetelor ,haideti sa vedem si partea cealalta a medaliei ..decat sa aiba Engin o partenera insipida,inodora,incolora mai bine sultana ...are si baiatul pe ce pune mana ,ce pipai
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 11:51 am

dubaisport a scris:buna dimineata !!!

fetelor ,haideti sa vedem si partea cealalta a medaliei ..decat sa aiba Engin o partenera insipida,inodora,incolora mai bine sultana ...are si baiatul pe ce pune mana ,ce pipai

Smile Smile Smile
Optimisto !!!!!!

Din partea mea poate juca cu oricine . Macar sa joace ...  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732

Cu sultana ... cred ca-l urca aia pe pereti . Il baga in toate ungherele si cotloanele . Smile



 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155936_438824866167436_681296321_n

Vai . Cat de frumos este cometariul . Frumos rau .

Engin Akyurek Universal Fans Club


Ben bilgisayar, daha doğrusu facebook bağımlısı oldum. Akşam olsa da eve gitsem, işimi gücümü rayına koysam da bir an önce bilgisayarın başına geçsem diye saatleri sayıyorum. Sırf burada olabilmek için, evde
kiler bir yere giderken kırk tane bahane uyduruyorum onlarla gitmemek için. Buradaki arkadaşlarımı seviyorum ve hepsiyle senin sayende tanıştım. Bunun için sana ayrıca minnettarım. Her ağlayışı, gülüşü, duruşu, bakışı seninle kıyaslıyorum ve sonra "çık, olmamış" diyorum. Benim için bir kriter oldun. Hani kan tahlillerinde olması gereken değerler vardır ya onun gibisin. Ama herkes senin değerinin altında kalıyor. Nefret etsem de o batasıca anketlerin hepsine oy kullanıyorum, hem de defalarca! Sonuçlarla kavga ediyorum. Onlara prim vermek istemememe rağmen bağlantılarını paylaşıyorum. Televizyon da senden bahsetmeyenlere "bi gidin ya" diyorum, kanal değiştiriyorum. Daha bir sürü şey... Bunlar aslında benim yapacağım şeyler değildi, hepsi senden sonra oldu. Ama "niye oldu?" demiyorum, "iyi ki oldu" diyorum. Bu halimle mutluyum – Şenay Akyüzlü.

I became a computer, actually Facebook addict. I count the hours until the evening to go home, finish my chores and then immediately sit in front of the computer. I find excuses not to go with my family if they are going somewhere; just to be here. I love all my friends here and I know them because of you. I appreciate you for this. I compare every cry, every smile, every look with yours and then say “naahhh… it is not good.” You set the criteria for me. You are like acceptable values in blood results. But everybody is below your value. I am voting in all those stupid surveys although I hate them. And I do it over and over again. I don’t accept the results and fight. Although I don’t want to bring them to people’s attention, I share their links. If they don’t mention you in the TV programs, I say “Come on, you idiots” and change the channel. Many things like that. These are not the things I would do. All of these happened after I met you. I don’t ask “Why?” I just say “I am glad that it happened.” I am very happy this way. – Senay Akyuzlu


:drunken:
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:01 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile


Cu sultana ... cred ca-l urca aia pe pereti . Il baga in toate ungherele si cotloanele . Smile

:drunken:

pai si nu vrei sa vezi asa ceva ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:03 pm

dubaisport a scris:

pai si nu vrei sa vezi asa ceva ?
Nu ne dau noua turcii asa ceva . Asta va face ea in pauze . Asa cum a facut si pe scena . Nu are nicio retinere .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:04 pm

victorelalove a scris:
Nu ne dau noua turcii asa ceva . Asta va face ea in pauze . Asa cum a facut si pe scena . Nu are nicio retinere .
il antreneaza in pauze pe Engin ? il tine fresh tot timpul Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:07 pm

dubaisport a scris:
il antreneaza in pauze pe Engin ? il tine fresh tot timpul Smile
Smile
Cred ca totusi isi ia si sultana o pauza dupa atatea sezoane .
Mie ( am mai spus) mi-ar place sa joace din nou cu Nehir Erdogan . Ea este asa de finutza . Chiar daca este tot pitica . Dar pare blanda si este frumusica foc . kiss

victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:11 pm

e finutza actrita dar nu cred ca se potriveste cu Engin .....ptr dizi-ul cu visatorul ,dar in altul de dragoste ..de ce nu ?!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:14 pm

dubaisport a scris:e finutza actrita dar nu cred ca se potriveste cu Engin .....ptr dizi-ul cu visatorul ,dar in altul de dragoste ..de ce nu ?!!

Pai ce ? Spusera ceva despre un visator ? Spusera de doua proiecte . Poate ca nici nu se mai ocupa de ala cu fiii ...si tatal .
Lui Engin ii fac un dizi cu cat mai putini bani . Smile Il duc pe insula ... si nu-i dau bani nici de haine . Frunze de bananier ...sau ce o mai fi pe acolo . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:18 pm

victorelalove a scris:

Pai ce ? Spusera ceva despre un visator ? Spusera de doua proiecte . Poate ca nici nu se mai ocupa de ala cu fiii ...si tatal .
Lui Engin ii fac un dizi cu cat mai putini bani . Smile Il duc pe insula ... si nu-i dau bani nici de haine . Frunze de bananier ...sau ce o mai fi pe acolo . Smile
pai nu ziceati voi ,tu si michi ..ca asta ar fi proiectul ptr Engin ?

oricum genialele trebuie sa se gandeasca de 10 ori inainte de a-i face oferta lui engin ...nu cred ca isi vor permite sa mai faca inca odata greseala de a angaja un star iar diziul sa nu aiba rating !!! cum au facut cu KG

chiar daca engin a stat pe bara in tot acest timp asta nu inseamna ca trebuie sa accepte tot ce-i baga pe gat AY
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:23 pm

dubaisport a scris:
pai nu ziceati voi ,tu si michi ..ca asta ar fi proiectul ptr Engin ?

oricum genialele trebuie sa se gandeasca de 10 ori inainte de a-i face oferta lui engin ...nu cred ca isi vor permite sa mai faca inca odata greseala de a angaja un star iar diziul sa nu aiba rating !!! cum au facut cu KG

chiar daca engin a stat pe bara in tot acest timp asta nu inseamna ca trebuie sa accepte tot ce-i baga pe gat AY

Pai asa se auzea prin toamna . Cand ne-au spus cei de pe Hayran despre faptul ca Engin va juca in adaptarea dupa Cevdet si fiii . Apoi au preluat-o toti . Cine stie insa ce se va intampla in final ?
Eu cu Michi facem si noi scenarii . Ne dam cu idea . Visam . Ti-am spus mie imi este sa nu se fi lasat de acrtorie .
El poate refuza ce-i dau astia de la Ay Yapim . Normal . Dar daca este sa mai stea cu ei inca un dizi ...si sa mai joace , eu cred ca el deja stie cum este personajul pe care il va interpreta . Trebuie sa se pregateasca . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:26 pm

victorelalove a scris:

Pai asa se auzea prin toamna . Cand ne-au spus cei de pe Hayran despre faptul ca Engin va juca in adaptarea dupa Cevdet si fiii . Apoi au preluat-o toti . Cine stie insa ce se va intampla in final ?
Eu cu Michi facem si noi scenarii . Ne dam cu idea . Visam . Ti-am spus mie imi este sa nu se fi lasat de acrtorie .
El poate refuza ce-i dau astia de la Ay Yapim . Normal . Dar daca este sa mai stea cu ei inca un dizi ...si sa mai joace , eu cred ca el deja stie cum este personajul pe care il va interpreta . Trebuie sa se pregateasca . kiss

cam devreme ptr pregatire ..doar daca trebuie sa schimbe ceva la corp ...sa se ingrase sau sa-si lase barba altfel e prematur acum ...abia de prin martie vom sti sigur
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:29 pm

dubaisport a scris:

cam devreme ptr pregatire ..doar daca trebuie sa schimbe ceva la corp ...sa se ingrase sau sa-si lase barba altfel e prematur acum ...abia de prin martie vom sti sigur
Pai ceva , ceva ...tot trebuie sa i se fi spus de Ay Yapim . Ca altfel pleca la alta casa .
I-au primis aia ceva . In mare stie ...banuiesc . Daca nu . Probabil ca-si alege alta la anul . O astepta ce o astepta , si daca nu se concluzioneaza nimic ... pleaca .
Sau i-o fi spus ...stai linistit la anul ai dizi .
Trebuie sa-si schimbe lookul . Asa fac ei .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:31 pm

victorelalove a scris:
Pai ceva , ceva ...tot trebuie sa i se fi spus de Ay Yapim . Ca altfel pleca la alta casa .
I-au primis aia ceva . In mare stie ...banuiesc . Daca nu . Probabil ca-si alege alta la anul . O astepta ce o astepta , si daca nu se concluzioneaza nimic ... pleaca .
Sau i-o fi spus ...stai linistit la anul ai dizi .
Trebuie sa-si schimbe lookul . Asa fac ei .

probabil ....dar el ACUM nu stie nimic sigur
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:33 pm

dubaisport a scris:

probabil ....dar el ACUM nu stie nimic sigur

Crezi ? Nu as spune chiar asa . Poate nu stie sigur despre ce este vorba in dizi si ca dizi . Dar daca va juca la anul ...trebuie sa i se fi promis un rol . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:36 pm

victorelalove a scris:

Crezi ? Nu as spune chiar asa . Poate nu stie sigur despre ce este vorba in dizi si ca dizi . Dar daca va juca la anul ...trebuie sa i se fi promis un rol . kiss

nu stie sigur in ce va juca si ce va juca ,dar cand va juca stie sigur ..oricum din august vor incepe filmarile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 27 Noi 2012, 12:37 pm

dubaisport a scris:

nu stie sigur in ce va juca si ce va juca ,dar cand va juca stie sigur ..oricum din august vor incepe filmarile

Sa speram !!! Crying or Very sad  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 244732
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Mar 27 Noi 2012, 12:39 pm

Vic ..plec spre casa ,ne auzim dupa FG
kiss kiss  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 41 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum