Serialesitelenovelet
 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
ninnet
Admin_dea05
lica54
dubaisport
gabriela
gix
michiper68
DENISA
12 participanți

Pagina 31 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Urmatorul

In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 16 Dec 2012, 12:14 pm

victorelalove a scris:

Mai bine . Asta este cu avocatura , cu de toate . Cu Kerim cand se urca el in masina politiei . Imi rupe inima . Crying or Very sad Aaaaaa , si cred ca este si cand se cearta Gullia cu Meltem la restorant . Afla toti adevarul . Ii ia pe Yasarani la politie .
Innebuneste Mustafa ... si impusca tot ce prinde . Smile

daaa, va veni meltem la restaurant,dar nu-mi amintesc sa mai impuste pe cineva Mustafa,el va ramane shocat cand ai va ridica politia pe selim si Erdo chiar din firma; Mustafa il va impusca pe Kerim in Izmir cand se va incepe procesul ,prima infatisare
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 12:17 pm

dubaisport a scris:

daaa, va veni meltem la restaurant,dar nu-mi amintesc sa mai impuste pe cineva Mustafa,el va ramane shocat cand ai va ridica politia pe selim si Erdo chiar din firma; Mustafa il va impusca pe Kerim in Izmir cand se va incepe procesul ,prima infatisare

Da . Doar pe Kerim il impusca . Spusei eu asa ...

Totusi niciodata nu am inteles de ce nu l-au reclamat dupa incidentul din Izmir ?Este aiurea rau ca nu au spus nimic politiei . stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 16 Dec 2012, 12:20 pm

aveau ei alte probl pe cap ,procesul cu yasaranii ,probabil stiind ca Mustafa e protejatul lor nu au vrut sa-i intarate si mai rau
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Dum 16 Dec 2012, 12:27 pm

Vic ..vorbim mai tarziu,ma duc sa termin mancarea ca acusi urla familia de foame
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 12:28 pm

dubaisport a scris:aveau ei alte probl pe cap ,procesul cu yasaranii ,probabil stiind ca Mustafa e protejatul lor nu au vrut sa-i intarate si mai rau

O fi ...dar tot au actionat irational . Asta ca sa prelungeasca la infinit rautatile lui Mustafa . stupid
Abia astept episoadele cu Kristinica . Imi pare rau ca nu a iesit cu ea la masa . Discuta si el cu o femeie calda . Smile Smile Smile

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155656  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 155656 Dubai !!! kiss
Pofta buna !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 5:59 pm

http://www.acunn.com/haber/beren-kenan-ve-tuba-ne-kadar-kazaniyor/51154


ce zgariciti sunt ay yapimii... kenan primeste 50000 lire turcesti pe episod si a incheiat contractul ptr 2 ani, tuba ia 45000 lire si a luat in avans banii ptr 13 episoade si berenik...ia 69000 de lire si a luat avand 1 milion jumatate-daca s-a mutat la casa de productie a kanalistilor....
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 7:37 pm

michiper68 a scris:http://www.acunn.com/haber/beren-kenan-ve-tuba-ne-kadar-kazaniyor/51154


ce zgariciti sunt ay yapimii... kenan primeste 50000 lire turcesti pe episod si a incheiat contractul ptr 2 ani, tuba ia 45000 lire si a luat in avans banii ptr 13 episoade si berenik...ia 69000 de lire si a luat avand 1 milion jumatate-daca s-a mutat la casa de productie a kanalistilor....

Pai se vedea cat sunt de zgarciti dupa ce petreceri prin crasmele alea ciudate le facea . Smile Smile Smile

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 648483


Se mareste si se tot mareste Enginpolis-ul . Asteptam piscina . Smile


 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 323133_515028985184300_993125234_o

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 5615517n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:04 pm

eu astept nudistii.
nu toate petrecerile ay yapim sunt de criza. la kenan a fost locatia eleganta si au chemat lumea buna. si la ask i memnu a fost luxos si la poveste de familie. la fatmagul i-a dus la picnic , oricum stia ca vine alcoolista de mukko si i-a dus la carciuma aia cu copaci langa mese sa se tzina femeia dupa ce bea sucul de dude.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:10 pm

michiper68 a scris:eu astept nudistii.

Smile Smile Smile

Cred ca ala il posteaza dupa miezul noptii .
Uite acum multumeste-te cu spitalul . Smile

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 486966_515031171850748_2281068_n
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:12 pm

l-au trimis la doctor? ce trotuare inverzite au . cu copacii in mijlocul trotuarului. la ei nu vine primaria sa le taie ca e pericol la furtuna sa le intre copacul in casa?

michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:14 pm

michiper68 a scris:l-au trimis la doctor? ce trotuare inverzite au . cu copacii in mijlocul trotuarului. la ei nu vine primaria sa le taie ca e pericol la furtuna sa le intre copacul in casa?


Asa este in Enginpolis .
Plin de verdeatza si de lumina si de Engin .  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 229917
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:22 pm

victorelalove a scris:

Asa este in Enginpolis .
Plin de verdeatza si de lumina si de Engin .  50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 229917

engin e peste tot. ce face dorul din om!! din oame. dar daca am ajuns pana in decembrie acum ajungem la pashte si apoi vine imediat iunie cand vom afla sigur ce si cum si august cu visatorul in actiune. ii face si costum de visator, pantofi de visator, spatii libere ptr visare, va avea regim alimentar de visator cu mult ceai de tei. si fursecuri.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:25 pm

michiper68 a scris:

engin e peste tot. ce face dorul din om!! din oame. dar daca am ajuns pana in decembrie acum ajungem la pashte si apoi vine imediat iunie cand vom afla sigur ce si cum si august cu visatorul in actiune. ii face si costum de visator, pantofi de visator, spatii libere ptr visare, va avea regim alimentar de visator cu mult ceai de tei. si fursecuri.

S-a scos Ay Yapim-ul cu Engin . Nu are el patina banilor ...pentru nimic in lume . Ca daca era asa se apuca si de reclame la shampon ...si de cate si mai cate . El cred ca este crescut in spirit din ala ... multumeste-te cu ce ai . Nu fi lacom !!! Si asta este un motiv pentru care imi place si mie .
Asa este . Cisterna cu ceai ... mancarea pe marginea shantzului ... si Engin este fericit .Plus fanele in pomi ...si prin paduri . Asta tine de destin . Smile Smile Smile


Daniela Casu ochii tai stralucesc de fiecare data,cu fiecare rol,privindu-te tu ne transmiti fiecare emotie,ma faci sa cred de fiecare data ca nu este doar un rol ma faci sa cred ca totul e real.esti foarte talentat un talent innascut as putea spune pentru ca de fiecare data cand te vad este suficient sa te privesc in ochi si sa-mi dau seama ce urmeaza sa spui,nu e nevoie de cuvinte ochii tai spun totul.te admir foarte mult,esti o persoana foarte speciala pentru mine,tu reusesti sa ma tii cu sufletul la gura la fiecare episod.te-am cunoscut ca kerim ilgaz si mi-ai placut foarte mult,esti atat de rabdator,pasional,tandru,un barbat adevarat.engin akyurek iti multumesc ca ekisti ca ne incanti privirile dar si sufletul,dumnezeu te-a inzestrat cu o deosebita frumusete sufleteasca cu un talent deosebit.cred ca tu dai viata fiecarui rol poate pentru talentul tau sau poate pentru ca esti tu asa cum esti si atit.am incercat de fiecare data sa folosesc dictionarul pentru a traduce ceea ce spun ceea ce simt dar de fiecare data a tradus altfel sau in alta ordine.sper ca intelegi ceea ce spun,o spun din suflet.iti multumesc ca existi cineva acolo sus te iubeste.


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Dum 16 Dec 2012, 8:33 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:32 pm

victorelalove a scris:

S-a scos Ay Yapim-ul cu Engin . Nu are el patina banilor ...pentru nimic in lume . Ca daca era asa se apuca si de reclame la shampon ...si de cate si mai cate . El cred ca este crescut in spirit din ala ... multumeste-te cu ce ai . Nu fi lacom !!! Si asta este un motiv pentru care imi place si mie .
Asa este . Cisterna cu ceai ... mancarea pe marginea shantzului ... si Engin este fericit .Plus fanele in pomi ...si prin paduri . Asta tine de destin . Smile Smile Smile

nu cred ca-i mai lasa protectia muncii sa filmeze pe dealuri. si cu pomi inalti pe langa ei. nici pe malul apei nu-i lasa ca stau fanii ciorchine in barci. o sa filmeze pe teren plat, pe luna pe undeva.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:34 pm

michiper68 a scris:

nu cred ca-i mai lasa protectia muncii sa filmeze pe dealuri. si cu pomi inalti pe langa ei. nici pe malul apei nu-i lasa ca stau fanii ciorchine in barci. o sa filmeze pe teren plat, pe luna pe undeva.

Smile Smile Smile
Haide mai ?! Nici macar un tufish cat de mic ?

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Vew0hv

Ba eu cred ca vor filma undeva langa o padure ...ca daca este visator sa-l prinda mai bine visarea la umbra pomilor .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:36 pm

pai nu scria in romanul-nuvela-eseul ala? ca cevdet locuia intr-o casa mare pe malul marii? in istanbul. nu statea in bebek sa se duca la malluri, statea la balta cu tzantzarii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:37 pm

tufishul mic il va avea regizorul. sau regizoarea.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:39 pm

michiper68 a scris:pai nu scria in romanul-nuvela-eseul ala? ca cevdet locuia intr-o casa mare pe malul marii? in istanbul. nu statea in bebek sa se duca la malluri, statea la balta cu tzantzarii.

Asa scria . Dar daca au corectat cu roshu ...cine stie la ce se ajunge ?
Poate ca il vor arata pe visator mai tarziu de ce se petrece in roman . Smile Atunci cand se gandeste ca este mai bine sa-i ajute pe cei mai pricajiti ...si-si va da si hainele de pe el pentru un scop nobil . Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:40 pm

michiper68 a scris:tufishul mic il va avea regizorul. sau regizoarea.

Smile Smile Smile

Oricum flora va fugi din calea lui Engin . Asa este in toate pozele . Brusc se dau la o parte ...sau se ofilesc . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:41 pm

nu poate sa inceapa serialul cu refik la nudul gol. intai ii arate pe toti ca pe o familie fericita. apoi ushor ushor vom afla amanuntele, fratele betiv si cu amante, nevestele disperate, visatorul , vecinii, cumnatii si cuscrii plus o droaie de copiii.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:42 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile

Oricum flora va fugi din calea lui Engin . Asa este in toate pozele . Brusc se dau la o parte ...sau se ofilesc . Smile

dace e mare si verde. ce sa faca un tufhis pricajit pe langa el...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:43 pm

michiper68 a scris:nu poate sa inceapa serialul cu refik la nudul gol. intai ii arate pe toti ca pe o familie fericita. apoi ushor ushor vom afla amanuntele, fratele betiv si cu amante, nevestele disperate, visatorul , vecinii, cumnatii si cuscrii plus o droaie de copiii.

Ahaaaaaa , si deci dupa cateva episoade la nudul gol . Nu va scapa Engin fara scena la scaldat . Asa a avut mereu . Scene cu udatura . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Dum 16 Dec 2012, 8:45 pm

michiper68 a scris:

dace e mare si verde. ce sa faca un tufhis pricajit pe langa el...
Asa este ... ce sa faca ? Dar totushi ... unde se vor sui fanele ? Smile

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 5615888y
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:46 pm

victorelalove a scris:

Ahaaaaaa , si deci dupa cateva episoade la nudul gol . Nu va scapa Engin fara scena la scaldat . Asa a avut mereu . Scene cu udatura . Smile

pai in 1930 faceau baie in mare cu paltonul pe ei si gluga in cap. daca acuma au slipul pana sub genunchi atunci aveau pantalon lung ,de baie in mare ,si pulover pe gat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Dum 16 Dec 2012, 8:47 pm

victorelalove a scris:
Asa este ... ce sa faca ? Dar totushi ... unde se vor sui fanele ? Smile


pe el?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 31 Empty Re: 50. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 41 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum