Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 12:48 am

petronela a scris:
Vreau si eu sa vad..

e interesant in sensul ca vezi viata lor...mie mi se pare un pic exagerata dar cei care joaca acolo spun ca asa sunt...
Karan m-a lasat fara cuv...scena care mi-a placut 05:48,ca sufera......

Ei acolo sunt la o petrecere acea era seara aniversari relatiei Karan Kritika dar si a unui prieten comun a lor,ziua de nastere ...ei aici deja sunt despartiti ..iar un fan nestiind proiecteaza imagini cu ei doi ....iar karan pur si simplu isi iese din minti..

https://www.dailymotion.com/video/xvdwl6_v-the-serial-26th-november-2012-video-watch-online-part3_shortfilms
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Noi 2012, 12:53 am

iulianagl a scris:Pedro vrei sa-l vezi cum danseaza Gangam Style?Priveste si minuneaza-te.
https://www.facebook.com/photo.php?v=305137196258737
Nu pot sa cred! 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 770410691 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 770410691 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 1667763765 Uite de aia am inceput sa iubesc eu indienii Smile au priza la public... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 12:54 am

ps:uni dintre participanti la the serial..

-- Sara Khan ( e din serialul "Bidaai" Culoarea fericirii de pe national)

--Karan Arora (a jucat in KMH cu Karan si Kritika)

--Pooja Gor (a jucat in Mann Kee Awaaz Pratigya)

-- Raj singh arora (e iubitul lu Pooja )

-- Soumya seth (a jucat in Navya..si Yeh Rishta Kya Kehlata Hai "dragoste dulce amara de pe national)


si mai sunt cativa...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Mier 28 Noi 2012, 1:08 am, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 12:59 am

iulianagl a scris:Pedro vrei sa-l vezi cum danseaza Gangam Style?Priveste si minuneaza-te.
https://www.facebook.com/photo.php?v=305137196258737
Iuli, stiu cum danseaza si cata energie are.... Smile fata mea danseaza prin casa ca el...si m-am minunat si eu de ea... Smile dar nu de Arnav ci de original... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Noi 2012, 1:08 am

Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:14 am

Andreea_Miha a scris:

e interesant in sensul ca vezi viata lor...mie mi se pare un pic exagerata dar cei care joaca acolo spun ca asa sunt...
Karan m-a lasat fara cuv...scena care mi-a placut 05:48,ca sufera......

Ei acolo sunt la o petrecere acea era seara aniversari relatiei Karan Kritika dar si a unui prieten comun a lor,ziua de nastere ...ei aici deja sunt despartiti ..iar un fan nestiind proiecteaza imagini cu ei doi ....iar karan pur si simplu isi iese din minti..

https://www.dailymotion.com/video/xvdwl6_v-the-serial-26th-november-2012-video-watch-online-part3_shortfilms
Era un cuplu foarte frumos...si de ce s-a enervat atat de rau Kundra ...??? daca erau despartiti, l-au terminat amintirile... stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:22 am

petronela a scris:
Era un cuplu foarte frumos...si de ce s-a enervat atat de rau Kundra ...??? daca erau despartiti, l-au terminat amintirile... stupid

Nu stiu ca e furios prima data ,ca a venit si ea la petrecere si le-a reprosat prietenilor ca de ce a invitat-o ca e casa lui si invita pe cine vrea,ia pus sa aleaga intre ei doi.Prieteni i-a spus ca a invitat-o ca e si prietena lor...si cum e ziua unuia dintre ei si ca nu pot alege.Dar oricum ea pleaca inainte sa o vada Karan.

Apoi faza acea cu cd,iar in ep de azi Soumya,il duce pe Karan cu masina pana acasa la Kritika si ii spune sa vb cu ea,el nu vrea...dar imi place povestitorul ..spune "Frate are dreptate..comunicarea e cheia" kiss

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:27 am

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu ca e furios prima data ,ca a venit si ea la petrecere si le-a reprosat prietenilor ca de ce a invitat-o ca e casa lui si invita pe cine vrea,ia pus sa aleaga intre ei doi.Prieteni i-a spus ca a invitat-o ca e si prietena lor...si cum e ziua unuia dintre ei si ca nu pot alege.Dar oricum ea pleaca inainte sa o vada Karan.

Apoi faza acea cu cd,iar in ep de azi Soumya,il duce pe Karan cu masina pana acasa la Kritika si ii spune sa vb cu ea,el nu vrea...dar imi place povestitorul ..spune "Frate are dreptate..comunicarea e cheia" kiss

Ceva nu e in regula cu despartirea lor....de ce e atat de inversunat Kundra ..??? pacat...s-a intamplat ceva peste care el nu reuseste sa treaca, macar sa fi ramas prieteni...dar cred ca nu prea e loc nici de buna ziua intre ei...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:31 am

petronela a scris:
Ceva nu e in regula cu despartirea lor....de ce e atat de inversunat Kundra ..??? pacat...s-a intamplat ceva peste care el nu reuseste sa treaca, macar sa fi ramas prieteni...dar cred ca nu prea e loc nici de buna ziua intre ei...

dar mie mi-a parut bine ca sufera...daca tot are o domnita noua...
sper sa arate ce s-a intamplat de e asa de furios...pana si televizorul l-a trantit pe jos..
Nu cred ca e vb de inselat cred ca e vb de orgoliu mai mult..nu stiu...

ps :stii ca la un moment dat se zvonea ca va fi Barun in emisunea KBC,acum va fi Kritika in locul lui...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 28 Noi 2012, 1:32 am

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 17811610
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:34 am

Admin_dea05 a scris:
Mohit Sanaya kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:39 am

Andreea_Miha a scris:

dar mie mi-a parut bine ca sufera...daca tot are o domnita noua...
sper sa arate ce s-a intamplat de e asa de furios...pana si televizorul l-a trantit pe jos..
Nu cred ca e vb de inselat cred ca e vb de orgoliu mai mult..nu stiu...

ps :stii ca la un moment dat se zvonea ca va fi Barun in emisunea KBC,acum va fi Kritika in locul lui...
Suferea ...iar furia se vedea cum creste pe chipul lui cu fiecare secventa de pe CD... Smile si e posibil sa fie orgoliu..neincrederea lui...nu stiu....sa vedem cat o merge cu noua domnita... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 39832092
Si cum vor reusi sa comunice..daca ea va fi in emisiune cu el ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:45 am

petronela a scris:
Suferea ...iar furia se vedea cum creste pe chipul lui cu fiecare secventa de pe CD... Smile si e posibil sa fie orgoliu..neincrederea lui...nu stiu....sa vedem cat o merge cu noua domnita... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 39832092

Nu stiu ca de ei nu se mai aude nimic... nu cred ca e vb de inselat momentan ca nu mai incerca prieteni sa ii uneasca,ii spun lui sa nu se mai compoarte ca un copil,sa discute cu ea...si amintirile cu ea cand isi aduce aminte el ea pare pierduat ca si cum nu vrea sa vb cu el...
una din amintiri ..nu vb stau asa doar..
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 539854_10152022573706808_376969426_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:46 am

ce bine m-am simtit ca sufera ac la cat l-am vazut cu aia in poze Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:48 am

Andreea_Miha a scris:ce bine m-am simtit ca sufera ac la cat l-am vazut cu aia in poze Smile
Si cum vor reusi sa comunice..daca ea va fi in emisiune cu el ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 1:52 am

petronela a scris:
Si cum vor reusi sa comunice..daca ea va fi in emisiune cu el ??? Smile

Ea va fi mai rar acolo..a avut 2 ep the serial si ea doar cateva apariti scurte.A zis intr-un interviu ca a filmat pt the serial,dar s-au facut modificari si nu ia convenit si a preferat sa se retraga.
dar au inceput sa comunice pe internet.... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 1:59 am

Andreea_Miha a scris:

Ea va fi mai rar acolo..a avut 2 ep the serial si ea doar cateva apariti scurte.A zis intr-un interviu ca a filmat pt the serial,dar s-au facut modificari si nu ia convenit si a preferat sa se retraga.
dar au inceput sa comunice pe internet.... Smile
Deci internetul este mediatorul lor... Smile daca prietenii n-au reusit... Smile poate iese ceva din asta...sper sa nu fie ..ochii... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 28 Noi 2012, 2:01 am

Miha, e ora 2 ..hai la nani..maine dormim pe noi..si nu mai comunicam nici noi...dormim.. Smile
Te pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 2:07 am

petronela a scris:
Deci internetul este mediatorul lor... Smile daca prietenii n-au reusit... Smile poate iese ceva din asta...sper sa nu fie ..ochii... Smile

Pana cum nu comunicau pe net,dar dupa ce a zis ea ca nu face din echipa the serial a sarit el si a intrebat-o
"So is @Kritika_Kamra not part of the show? I think kritika should reply hahahahah!!"

iar ea "I shall be but only in spirit!! stupid "

bine a fost o discutie mai lunga dar asta m-a amuzat...

iar dupa lansare ..dupa primul ep Kritika
"Proud of my boys !! @kkundra @lostboy54 @Karan__Arora @Rohaan_ @rajsingharora26 @poojaAgor"

karan si colegi de la the serial..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 2:12 am

petronela a scris:Miha, e ora 2 ..hai la nani..maine dormim pe noi..si nu mai comunicam nici noi...dormim.. Smile
Te pupic de noapte buna ! kiss

Smile cand s-a facut doua?
Ies si eu imediat... NB kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 7:37 am

Buna dimi, buna dimi.Whaasss uupp!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 7:38 am

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 556746_302043126563762_14014684_n 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 7:39 am

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 75236_364753713619608_969445501_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 7:46 am

https://www.dailymotion.com/video/xvequ6_saas-bahu-aur-saazish-27th-november-2012-part-3_shortfilms?start=327
Ce simpatici sunt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 7:50 am

Mi-ar placea sa-i vad pe Sanaya si pe Sooraj mereu uit cum ii spune in viata de zi cu zi, cum spuneam mi-ar placea sa-i vad dansand impreuna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum