Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 8:57 pm

iulianagl a scris:

Oare de ce ni se pare asa?Toti sunt revoltati acum pe star plus ca trebuia sa incheie serialul cand era Barun in India nu acum cand este la mii de kilometri departare.Deci el nici macar nu vine sa termine serialul o va face dublura lui, frumos nu?

se pare ca s-a reantors si el...a confirmat unul din presa si radio acela unde dadea el interviu..dar ce poate sa se mai intample in 20 de min...?Ma refer sa filmeze el asa mult...

Nu stiu de ce..dar parca a trecut ani ,zau..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 8:58 pm

Andreea_Miha a scris:

se pare ca s-a reantors si el...a confirmat unul din presa si radio acela unde dadea el interviu..dar ce poate sa se mai intample in 20 de min...?Ma refer sa filmeze el asa mult...

Nu stiu de ce..dar parca a trecut ani ,zau..

A venit asa de repede?Ma mir cred ca nu e in dispozitie buna sa filmeze. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:00 pm

vittoria a scris:
da de unde ai luat fotografia asta

de pe facebook
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:03 pm

iulianagl a scris:

A venit asa de repede?Ma mir cred ca nu e in dispozitie buna sa filmeze. Smile

Nu stiu nici eu sigur...oricum as avea incredere in BBC radio,ca au dat interviu cu ei cu LM...ei au zis ca s-au reantors de luni...
Poate are dispozitie ca termine intr-o zi ....cu tot.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:05 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu nici eu sigur...oricum as avea incredere in BBC radio,ca au dat interviu cu ei cu LM...ei au zis ca s-au reantors de luni...
Poate are dispozitie ca termine intr-o zi ....cu tot.

La prins pe picior gresit. Smile Eu eram de parere sa le fi dat vacanta asa cum au luat cei de la Madhu si sa se intoarca dupa un timp, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:09 pm

iulianagl a scris:

La prins pe picior gresit. Smile Eu eram de parere sa le fi dat vacanta asa cum au luat cei de la Madhu si sa se intoarca dupa un timp, nu?

Iuli..eu ma gandesc asa...daca ar fi tot ei cuplu parca as vrea alta poveste...asta m-a obosit..nu mai e farmecul de la inceput...cum a fost KMH ..sez 1 si 2...pov diferite..
Povestea iss e frumoasa dar prea incarcata sau lungite situati..frumos ep de azi dar sincer nu mi s-a parut cine stie ce....
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 602420_459853190718345_531432700_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:11 pm

Andreea_Miha a scris:

Iuli..eu ma gandesc asa...daca ar fi tot ei cuplu parca as vrea alta poveste...asta m-a obosit..nu mai e farmecul de la inceput...cum a fost KMH ..sez 1 si 2...pov diferite..
Povestea iss e frumoasa dar prea incarcata sau lungite situati..frumos ep de azi dar sincer nu mi s-a parut cine stie ce....
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 602420_459853190718345_531432700_n

Exact nici mie si nici chiar de ieri si sincer vorbind au avut de unde sa faca povestea mai palpitanta dar nu stim ce s-a intamplat ca s-au pierdut o multime de lucruri care erau chiar necesare s-au axat mai intai pe o chestie apoi pe alta si laa urma nimic, Batman!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:17 pm

iulianagl a scris:

Exact nici mie si nici chiar de ieri si sincer vorbind au avut de unde sa faca povestea mai palpitanta dar nu stim ce s-a intamplat ca s-au pierdut o multime de lucruri care erau chiar necesare s-au axat mai intai pe o chestie apoi pe alta si laa urma nimic, Batman!

da,exact..sau au si uitat detali..puneam ep de la Alexa...atunci nu avea Khushi permis..dupa cand se presupne ca rapeste copilul are...sau mi-ar fi placut sa o vad cu rochile/sari alese de Arnav..si sunt multe scene...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:18 pm

Andreea_Miha a scris:

da,exact..sau au si uitat detali..puneam ep de la Alexa...atunci nu avea Khushi permis..dupa cand se presupne ca rapeste copilul are...sau mi-ar fi placut sa o vad cu rochile/sari alese de Arnav..si sunt multe scene...


da, foarte multe si chestia cu Shyam au lungit-o cand puteau s-o incropeasca altfel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:22 pm

iulianagl a scris:

da, foarte multe si chestia cu Shyam au lungit-o cand puteau s-o incropeasca altfel.

o sa imi fie dor de Shyam Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:24 pm

Bună seara dragelor. Mie mi-a plăcut episodul, nu mai spun că arată superb Khushi, parcă îi face în ciudă lui Barun cu cât arată el mai rău cu atât arată ea mai bine. Dar parcă a fost prea scurt, abia am început să-l văd și s-a și terminat. Oare cum va fi vineri când îi vom vedea pentru ultima dată?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mier 28 Noi 2012, 9:27 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:25 pm

Andreea_Miha a scris:

o sa imi fie dor de Shyam Smile

Da si mie si de toti.Dar cine stie poate LM se tine de cuvant si incepe un nou proiect cu cei de la Iss mai putin Barun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:25 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor. Mie mi-a plăcut episdodul, nu mai spun că arată superb Khushi, parcă îi face în ciudă lui Barun cu cât arată el mai rău cu atât arată ea mai bine. Dar parcă a fost prea scurt, abia am început să-l văd și s-a și terminat. Oare cum va fi vineri când îi vom vedea pentru ultima dată?

Si mai scurt. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:28 pm

iulianagl a scris:

Si mai scurt. Smile
Smile Smile Dar tristețea va fi lungă. Pentru mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:28 pm

narcisa a scris:Bună seara dragelor. Mie mi-a plăcut episdodul, nu mai spun că arată superb Khushi, parcă îi face în ciudă lui Barun cu cât arată el mai rău cu atât arată ea mai bine. Dar parcă a fost prea scurt, abia am început să-l văd și s-a și terminat. Oare cum va fi vineri când îi vom vedea pentru ultima dată?

Narcisa nu spun ca nu mi-a placut ,ba da dar cum era penultimul ep ma asteptam macar sa termine concursul acela...Ma asteptam al mai mult in cele 20 de min..la mai multe scene cu ei....Khushi superba...iar Arnav in afara ca a zambit si ca a spus doau vorbe la tel mai nimic in rest...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:30 pm

narcisa a scris: Smile Smile Dar tristețea va fi lungă. Pentru mine.

Crezi ca numai pentru tine? sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:30 pm

iulianagl a scris:

Da si mie si de toti.Dar cine stie poate LM se tine de cuvant si incepe un nou proiect cu cei de la Iss mai putin Barun.

Mi-ar place sa ma mai uit la un proiect de al lui ...da dar el nu a zis ca va incepe cu ei..ci a zis ca iar place sa mai lucreze cu ei,in viitor..iar fani Sarun au inceput email tel... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:30 pm

Andreea_Miha a scris:

Narcisa nu spun ca nu mi-a placut ,ba da dar cum era penultimul ep ma asteptam macar sa termine concursul acela...Ma asteptam al mai mult in cele 20 de min..la mai multe scene cu ei....Khushi superba...iar Arnav in afara ca a zambit si ca a spus doau vorbe la tel mai nimic in rest...
Când au filmat asta erau deja hotărâți să-l termine?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:31 pm

Andreea_Miha a scris:

Mi-ar place sa ma mai uit la un proiect de al lui ...da dar el nu a zis ca va incepe cu ei..ci a zis ca iar place sa mai lucreze cu ei,in viitor..iar fani Sarun au inceput email tel... Smile

Poate cine stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:34 pm

iulianagl a scris:

Crezi ca numai pentru tine? sad
Cei care se bucură că se termină își vor regăsi liniștea și nu vor mai avea timp de tristețe. Dar știu că tu vei fi tristă pentru că ai pus mult suflet pentru acest film. Unde ne mutăm să mai vorbim în fiecare seară?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 28 Noi 2012, 9:35 pm

narcisa a scris:Cei care se bucură că se termină își vor regăsi liniștea și nu vor mai avea timp de tristețe. Dar știu că tu vei fi tristă pentru că ai pus mult suflet pentru acest film. Unde ne mutăm să mai vorbim în fiecare seară?

Asta asa e, pai unde tot aici ca in alta parte unde?La serialul lui Tuba poate chiar cand incepe?La Destine ca si aia imi plac.Poate si la Madhu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:35 pm

narcisa a scris:Când au filmat asta erau deja hotărâți să-l termine?

sa il tremine nu cred,cred ca e filmat inainte de plecare UK...cel care venea nou a zis ca el trebuia sa intre luni dupa moartea lui Arnav...dar daca s-au intors de luni trebuia macar doua ep superbe....si azi dublura lui era...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 28 Noi 2012, 9:42 pm

http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3315835

nu ca ar fi ceva nou.....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:43 pm

Andreea_Miha a scris:

sa il tremine nu cred,cred ca e filmat inainte de plecare UK...cel care venea nou a zis ca el trebuia sa intre luni dupa moartea lui Arnav...dar daca s-au intors de luni trebuia macar doua ep superbe....si azi dublura lui era...
Dacă e filmat înainte de a se decide să-l termine de asta n-au arătat nimic spectaculos, eu spun că a fost frumos pentru un episod normal, nu pentru un episod de final.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 28 Noi 2012, 9:45 pm

iulianagl a scris:

Asta asa e, pai unde tot aici ca in alta parte unde?La serialul lui Tuba poate chiar cand incepe?La Destine ca si aia imi plac.Poate si la Madhu.
Chiar acum mă uitam la Madhu. E frumos dar nu se compară cu Iss.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum