Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+9
tiberici
Admin_dea05
lica54
Andreea_Miha
Garo
narcisa
victoria
petronela
iulianagl
13 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 30 Noi 2012, 4:45 pm

Si avem o castigatoare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 30 Noi 2012, 4:48 pm

sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 30 Noi 2012, 4:54 pm

S-a terminat cu un big raaba veh.Si toat amintirile cele mai importante.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 30 Noi 2012, 5:20 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3402550389 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 4154806035
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 5:32 pm

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 JDkjvQijztONH
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Vin 30 Noi 2012, 5:57 pm

wow ce final urat deci serios imi pare rau de tot pt sanaya dar asa final nu am mai vazut in serialele indiene pana acuma.deci daca barun asta o sa mai joace in seriale eu una nu o sa ma mai uit.Alexa draga multumim mult de tot pt efortul tau deosebit si multumim si la traducatoare si sper din suflet sa ne mai traduci un serial ca geet poate pintr-un miracol vom avea geet sezonul 2.poate moare debuna si se face geet 2 Smile Smile

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 6:04 pm

Cu bune cu rele ador filmul...Khushi Arnav 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516 ...Iss si Geet serialele mele favorite kiss
28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 151047_108267032674550_261370109_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 30 Noi 2012, 6:19 pm

buna seara si "La multi ani " pt.Andreea
puteti va rog sa/mi dati un link sa vad serialul? ...ce am eu nu merge...multumesc!
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 6:22 pm

Garo a scris:buna seara si "La multi ani " pt.Andreea
puteti va rog sa/mi dati un link sa vad serialul? ...ce am eu nu merge...multumesc!

Multam.
Ti-am trimis mesaj cu linkul....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 30 Noi 2012, 6:49 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Tot rascolind dupa videoclipuri cu Iss ...... sa-mi indulcesc despartirea de ei m-am oprit la acesta pt ca este intr-o nota mai vesela, mai dansanta si m-a bine dispus.....
Sper sa-l ascultati si voi cu placere.....
Una peste alta, dulcegariile lui Di, rautatile sotului ei mult iubit, umpluturile de rigoare, toate au fost la timplul lor frumoase si ne-au captat atentia....dar pe parcursul serialului Khushi a stralucit, si-a jucat cum i-a cerut scenariu...... adica cu mult profesionalism si in echipa.... extraordinar.... kiss
Tot respectul si recunostinta mea pentru fetele care au facut posibil vizualizarea filmului tradus (urcat de n ori pe net) pt ca noi celelalte sa-l vedem..... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 1522473840
Sincere multumiri!

tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 30 Noi 2012, 7:09 pm

multumesc,Andreea...o sad pt.ca au ajuns la final...DOAMNELOR multumesc pt.TOT ce ati facut...sper sa ne luati alaturi de voi si pe mai departe la alte seriale... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 1518446744
P.S.Sanaya,mi/a placut f.mult...daca apar noutati despre ea va rog sa le impartasiti si cu noi...multumesc
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 7:19 pm

Garo a scris:multumesc,Andreea...o sad pt.ca au ajuns la final...DOAMNELOR multumesc pt.TOT ce ati facut...sper sa ne luati alaturi de voi si pe mai departe la alte seriale... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 1518446744
P.S.Sanaya,mi/a placut f.mult...daca apar noutati despre ea va rog sa le impartasiti si cu noi...multumesc

Final...nu imi vine sa cred finalul..mi-au placut cu amintirile dar se vede ca a fost pt "umplutura" ..ca nu mai aveau scene cu ei doi...si ce la editari...apar dispar bratari etc..minunile astea doar in iss...
Dar cu bune cu rele cu serial superb..o sa imi fie dor de ei.Am tot respectul pentru Sanaya...din prima pana in ultima zi a fost pt Iss... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 7:23 pm

tiberici a scris:[b][center]Buna! Buna la toata lumea!
Tot rascolind dupa videoclipuri cu Iss ...... sa-mi indulcesc despartirea de ei m-am oprit la acesta pt ca este intr-o nota mai vesela, mai dansanta si m-a bine dispus.....
Sper sa-l ascultati si voi cu placere.....
Una peste alta, dulcegariile lui Di, rautatile sotului ei mult iubit, umpluturile de rigoare, toate au fost la timplul lor frumoase si ne-au captat atentia....dar pe parcursul serialului Khushi a stralucit, si-a jucat cum i-a cerut scenariu...... adica cu mult profesionalism si in echipa.... extraordinar.... kiss
Tot respectul si recunostinta mea pentru fetele care au facut posibil vizualizarea filmului tradus (urcat de n ori pe net) pt ca noi celelalte sa-l vedem..... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 1522473840
Sincere multumiri!

Pana si de dadi a inceput sa imi fie dor... Smile
Cum am mai spus cu bune cu rele un serial superb...iar Khushi 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Am tot respectul pt Sanaya...asa da ,actor! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 30 Noi 2012, 8:42 pm

Andreea_Miha a scris:

Pana si de dadi a inceput sa imi fie dor... Smile
Cum am mai spus cu bune cu rele un serial superb...iar Khushi 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Am tot respectul pt Sanaya...asa da ,actor! kiss

Dupa ce s-a terminat capitolul cu rapirea lui Arnav, am zis ca isi revine filmul. Au fost niste episoade super dupa rapire. Dar dupa au stricat si partea aia. Au avut episoade extraordinar de bune, inainte si dupa nunta, cel putin prima saptamana dupa nunta a fost super. Dar de acolo si-a pierdut total interesul. Pacat de ce a facut Barun. Mare pacat. Dar pentru Sanaya, tot respectul, si am sa o urmaresc si in alt show, la fel cum am facut si cu Drashti. La Madhu ma uit, doar pentru Drashti, pentru ca restul personajelor, nu ma incanta deloc.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 30 Noi 2012, 8:46 pm

Nu spun ca nu imi va fi dor de ei, pentru ca as fi ipocrita. Numai cat am lucrat la filmul asta, cat mi-a pus nervi la incercare, cat am argumentat la el ... o sa imi lipseasca foarte mult. Imi pare rau, ca nu i-au dat o sansa lui Viraf sa joace, sa arate ce poate. Pentru ca sunt sigura ca facea fata, in caracterul lui Arnav, si imi pare rau ca nu o mai vad pe Sanaya. Trist felul in care s-a terminat filmul. Nu am vazut episodul, dar am citit comentariile voastre. Puteau face povestea mult mai buna, dar asta este. Atata pot ei.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 9:29 pm

Alexa20 a scris:

Dupa ce s-a terminat capitolul cu rapirea lui Arnav, am zis ca isi revine filmul. Au fost niste episoade super dupa rapire. Dar dupa au stricat si partea aia. Au avut episoade extraordinar de bune, inainte si dupa nunta, cel putin prima saptamana dupa nunta a fost super. Dar de acolo si-a pierdut total interesul. Pacat de ce a facut Barun. Mare pacat. Dar pentru Sanaya, tot respectul, si am sa o urmaresc si in alt show, la fel cum am facut si cu Drashti. La Madhu ma uit, doar pentru Drashti, pentru ca restul personajelor, nu ma incanta deloc.

Asa am zis si eu Alexa ..pe sanaya o urmaresc in continuare am tot respectul pt ea..iar la Madhu la fel pt Drashti o sa ma uit.Nu stiu daca o sa ma incate povestea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 30 Noi 2012, 9:43 pm

Alexa20 a scris:Nu spun ca nu imi va fi dor de ei, pentru ca as fi ipocrita. Numai cat am lucrat la filmul asta, cat mi-a pus nervi la incercare, cat am argumentat la el ... o sa imi lipseasca foarte mult. Imi pare rau, ca nu i-au dat o sansa lui Viraf sa joace, sa arate ce poate. Pentru ca sunt sigura ca facea fata, in caracterul lui Arnav, si imi pare rau ca nu o mai vad pe Sanaya. Trist felul in care s-a terminat filmul. Nu am vazut episodul, dar am citit comentariile voastre. Puteau face povestea mult mai buna, dar asta este. Atata pot ei.

Si mie imi va fi dor...zi de zi cautam info despre ei si asteptam cate un ep...desi de multe ori nervi...dar pentru mine ei si Geet sunt unici ... 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Bine adaug si Kritika si Drashti..imi sunt tare dragi. 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 30 Noi 2012, 10:53 pm

Si dupa ce am jelit un pic si am umplut cateva batiste fetelor va zic si eu buna seara! Crying or Very sad Am innebunit !Oare de ce naiba am am jelit la film , bine macar ca am fost singura ca daca era si al meu barbat imi zicea ca sufar cu capul..sa merg la un control. affraid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 30 Noi 2012, 11:01 pm

Tot cautand printre videoclipuri .... amintiri.... ce am gasit....
Nu are legatura cu filmul terminat in seara asta...... el s-a terminat demult..... dat amintirile cu ei sunt inca vii...
Si daca tot astept filmul Tubei cu nerabdare macar sa ma acomodez cu limba.... Smile


Fetele au facut o treba minunata cu videoclipul, sper sa-l gasim si peste ani....!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 30 Noi 2012, 11:59 pm

La mulți ani Andreea Miha, e cam târziu dar încă mai este un minut din ziua în care îți aniversezi onomastica. Numai bucurii și împliniri dragă Andreea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 12:00 am

narcisa a scris:La mulți ani Andreea Miha, e cam târziu dar încă mai este un minut din ziua în care îți aniversezi onomastica. Numai bucurii și împliniri dragă Andreea.

Multumesc 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155520
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 12:01 am

La mulți ani tuturor celor care și-au sărbătorit azi onomastica.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 01 Dec 2012, 12:02 am

Andreea_Miha a scris:

Multumesc 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 517793 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155520
Nu credeam că mai ești pe forum sau te-ai sărbătorit alături de actorii tăi preferați?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 01 Dec 2012, 12:05 am

narcisa a scris:Nu credeam că mai ești pe forum sau te-ai sărbătorit alături de actorii tăi preferați?

sunt pe forum...in seara asta alaturi de ei ..de Arahi...
am avut musafiri dar au plecat devreme.... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 01 Dec 2012, 12:13 am

La multi ani romani, la multi ani Romania!

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Romania-240-animated-flag-gifs


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Sam 01 Dec 2012, 12:21 am, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 28.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum