Serialesitelenovelet
5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
Garo
nutzi
Alexa20
victoria
tiberici
Admin_dea05
Andreea_Miha
petronela
anyta
narcisa
lica54
iulianagl
16 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Dec 2012, 1:00 am

petronela a scris:
E cu dublu tais pasiunea....si te incanta si te dezamageste...

sa sti ca uneori nu te poti bucura de acea scena...sau alta min incepand cu 5:18 se vede ca nu e Barun cu spatele


dar cum sunt ei dar iti raman la I love you 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Dec 2012, 1:13 am

Andreea_Miha a scris:

sa sti ca uneori nu te poti bucura de acea scena...sau alta min incepand cu 5:18 se vede ca nu e Barun cu spatele

dar cum sunt ei dar iti raman la I love you 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 283516
E teapana rau statuia... Smile
Hai la nani...te pupic de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Dec 2012, 1:16 am

petronela a scris:
E teapana rau statuia... Smile
Hai la nani...te pupic de noapte buna ! kiss

Smile da..ies si eu... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 517793 Nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Dec 2012, 7:38 am

Andreea_Miha a scris:uite la scena asta...la sbs au aratat ca filamu ei...dar aici apare si dublura...min 0:53..1:30 cand se aseaza jos se obs ca nu e Barun...si sunt mai multe...

Wow nici nu mi-am dat seama ca scena asta este editata. Dar se vede clar ca la ei apare si dispare barba ca prin magie.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 7:40 am

Buna dimi, abra cadabra am aparut si eu. 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 3594945229
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 7:48 am

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 270153_413996322001783_1073613678_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 04 Dec 2012, 8:12 am

Alexa20 a scris:
Andreea_Miha a scris:uite la scena asta...la sbs au aratat ca filamu ei...dar aici apare si dublura...min 0:53..1:30 cand se aseaza jos se obs ca nu e Barun...si sunt mai multe...

Wow nici nu mi-am dat seama ca scena asta este editata. Dar se vede clar ca la ei apare si dispare barba ca prin magie.
Dar nici Sanaya nu e cand il arata pe Barun.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 04 Dec 2012, 8:13 am

Buna dimi!!!Ma duc sa pregatesc forumul de sarbatoare ca poate nu mai am timp mai tarziu... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 92073 ..Ne luam cojocelul de iarna
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 8:16 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi!!!Ma duc sa pregatesc forumul de sarbatoare ca poate nu mai am timp mai tarziu... 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 92073 ..Ne luam cojocelul de iarna

Ti-ai pregatit ghetutele?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 04 Dec 2012, 8:44 am

Buna dimineata dragalaselor!A luat fiinta o noua zi frumoasa de iarna Mos Nicolae bate la usa...Poftiti la o cafea va 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 517793 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 517793 si sa aveti parte de o zi buna...

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 PLywU
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 04 Dec 2012, 9:13 am

iulianagl a scris:
Ti-ai pregatit ghetutele?
L-am pregatit pe Vivian 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 248946 ...

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Vivian11
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 04 Dec 2012, 9:15 am

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Vivian2520dsenaunderwea Smile

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Vivian2520dsena899
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Dec 2012, 3:54 pm

petronela a scris:
E teapana rau statuia... Smile
Hai la nani...te pupic de noapte buna ! kiss
Așa și-a dat seama lumea că Barun e actor bun. Prin comparație cu dublura lui, statuia imobilă. Smile Smile Iar într-un episod, 300 și un pic are și o chelie de toată frumusețea, n-au putut să-i mai adauge un smoc de păr să semene mai bine cu Barun. Probabil aveau probleme cu bugetul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 04 Dec 2012, 3:57 pm

Anda arată superbi cu căciulițe preferații noștri, dar ce bine le-ai pus, te pricepi mai bine la editări decât cei de la Iss.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 4:00 pm

narcisa a scris:Anda arată superbi cu căciulițe preferații noștri, dar ce bine le-ai pus, te pricepi mai bine la editări decât cei de la Iss.


5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Mar 04 Dec 2012, 4:00 pm

narcisa a scris:Anda arată superbi cu căciulițe preferații noștri, dar ce bine le-ai pus, te pricepi mai bine la editări decât cei de la Iss.

Buna Narcisa!Asai cai experta in decoratiuni!!
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 04 Dec 2012, 4:03 pm

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Fewf
corp frumos

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 04 Dec 2012, 4:05 pm

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 201815-barun-sobti-and-abhaas-mehta

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 04 Dec 2012, 4:10 pm

vittoria nu te supara dar de ce ai pus la pagina lui madhubala poze din serialul kushi?nu arata bine aici trebuie puse la pagina de la iss nicidecum aici.daca pui ceva poze pune cu actori din madhubala sad sad

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Nicole.RB.Givens Mar 04 Dec 2012, 4:13 pm

ANDA superb arata site si ce colinde minunate ai pus deci este o bucurie sa intri pe forum si sa il vezi asa frumos decorat.nu imi vine sa cred ca deja suntem in decembrie si vin sarbatorile.ANDA esti un admin de nota 10 cheers cheers

Nicole.RB.Givens
membru senior
membru senior

Mesaje : 256
Data de inscriere : 08/08/2012

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Dec 2012, 6:30 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Güzel Site!!! Felicitari Admin_dea05!! kiss :drunken:
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 6:50 pm

Madhubala 4th December

Bittu vine dar Madhu spune ca nu trebuie sa spuna nuimic credinta ei nu se va zdruncina.
Madhu continua sa stea in picioare cu tava in mana.RK continua sa faca pasi in jurul studioului.Madhu are senzatie de ameteala.Ea reuseste sa ajunga la bazinul de apa.Rk rupe scaunul.Madhu se tot uita la intrare terasei..dupa RK.Madhu plange si pune tava jos.Vede reflexia lui RK in apa.
Rk vine..si se uita intens unul la altul.Rk ii spune sa se grabeasca cu tam jamul ei.Madhu isi pune valul pe cap apoi ii face lui RK ritualul.Rk se uita in alta parte.
Ea vede luna, se simte ametita iar Rk striga Madhu.Madhu ii vede fata lui RK prin sita apoi se apleaca sa ia binecuvantare de la el dar el o opreste.Ii da apa sa bea.Madhu se prabuseste.Rk sare sa o prinda.Madhu spune tu aici.Rk ii spune lui Bittu sa cheme un medic.Radha aude agitatie si se ofera sa mearga sa verifice..dar Kuku si Dips incearca sa o opreasca dar ea pleaca.RK o duce pe Madhu si o pune in pat.
Madhu ii multumeste lui RK si spune ca stabilit standarde ridicate pentru a fi dragut.El spune ca doar doi Ziddi sunt in lume.Rk si Dumnezeu, iar acum Ziddi este al treilea.Toti vin sa verifice.Rk se ridica dar Madhu il opreste..dar RK ii da mana la o parte si o batjocureste pe Radha despre obtinerea a toate premiilor pentru performanta ei.El ii ironizeaza pe dna Kuku Bathia si ceata Nautanki ca sunt aici pentru a arata falsa ingrijorare pentru Madhu.Rk spune ca spectacolul s-a terminat si sa aibe noapte rea si vise rele.Radha plange.Madhu plange si ea.
Dips otraveste mintea lui Radha despre Madhu ca sarbatoreste infrangerea ei si o invinovateste pentru falsa ei imbolnavire.Kuku si Sikky spune ca Madhu la facut pe RK.Incepe drama Dukaan!
Medicul spune ca perfuzia va sta pana dimineata urmatoare pentru ai da energie lui Madhu.Medicul se ofera sa-i trimita o asistenta dar Rk refuza si spune ca va avea el grija de ea.Madhu se holbeaza la el iar RK o intreaba ca ea isi va imbunatati vederea daca se va holba la el?Apoi ii spune sa se intinda in pat in liniste.
Madhu spune ca el a refuzat asistenta medicala ca el e RK, el nu tine nicio datorie chiar ce a facut ea pentru el cand a fost impuscat.RK spune..da.Rk spune ca inima ei bate repede atunci ea spune ca poate intelege..bataile inimii lui.Lui Madhu ii tremura mana iar RK o intreaba daca o doare, Madhu spune ca nu si zambeste iar Rk spune ca daca mai zambeste o sa-i spuna Madhu-Lisa!
Amandoi adorm!
Rk observa ca perfuzia s-a oprit si incepe sa curga.Madhu se intoarce pe o parte in pat, iar RK ii tine mainile si spune tu nu vei pati nimic, Madhu. Te vei face bine, repede.El ii vede hena si ii aranjeaza parul.Apoi adoarme.

Precap
Bittu ii spune lui RK ca Madhu nu a lesinat din cauza slabiciunii ci din cauza otravei.Dips spune ca ea trebuie sa fi mancat ceva.Bittu spune..Dips...resturile de la Sargi..Rk se uita..


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 04 Dec 2012, 8:47 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Dec 2012, 6:51 pm

Ciudat rezumat mai fac fetele astea la Madhu. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Mar 04 Dec 2012, 6:51 pm

bine scuze lam pus aici ca eram pe pagina asta si in acel moment am gasit aceste fotografii de aia scuze

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Dec 2012, 6:57 pm

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 165638 Iuliiii!!!
Te iubesc 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 2691192546 .....acum pot merge linistita sa bucataresc 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 920535
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 11 Empty Re: 5.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum